Találatok a Washington Capitals címkére

Találatok száma: 266

NHL: Ovecskinnek az egészség az első, nem a rekord

2020-03-27 17:56:24

Alekszandr Ovecskin, az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Washington Capitals orosz sztárja most nem foglalkozik azzal, hogy meg tudja-e közelíteni Wayne Gretzky megdönthetetlennek hitt gólrekordját.

koronavírus Washington Capitals NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: egy újabb dupla, Ovecskin előzött az örökranglistán

2020-03-02 07:09:28

A Washington Capitals 3:38 perc alatt három gólt ütött az első harmad derekán, és ha nem is könnyen, de 4–3-ra győzött a Minnesota Wild otthonában az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

Washington Capitals NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: Ovecskin megszerezte hétszázadik gólját – videó

2020-02-22 22:46:45

Alekszandr Ovecskin megszerezte 700. alapszakaszbeli gólját az észak-amerikai jégkorongligában (NHL), ezzel együtt csapata, a Washington Capitals 3–2-re kikapott szombaton a New Jersey Devils vendégeként.

NHL: Ovecskin szédületes, megint ontotta a gólokat

2020-02-05 07:53:15

A remek formában játszó Alekszandr Ovecskin klasszikus mesterhármasára építve a Washington Capitals hazai jégen 4–2-re legyőzte a Los Angeles Kings legénységét az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) keddi játéknapján.

NHL: a Pittsburgh megverte a keleti éllovas Washingtont

2020-02-03 08:06:31

A vasárnapi játéknap mindhárom találkozója 4–3-as végeredményt hozott az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL). A különbség az volt, hogy a Carolina Hurricanes hazai pályán, szétlövést követően nyert, míg a Pittsburgh Penguins és a Columbus Blue Jackets vendégként és rendes játékidőben.

Washington Capitals Pittsburgh Penguins NHL

NHL: Ovecskin Messier előtt, a Capitalsé a fővárosok csatája

2020-02-01 07:44:36

A Washington Capitals 5–3-ra nyert az Ottawa Senators otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki játéknapján, és a vendégek kétszer eredményes orosz sztárja, Alekszandr Ovecskin 695 góljával feljött az örökranglista nyolcadik helyére, letaszítva onnan a legendás Mark Messier-t.

Washington Capitals Ottawa Senators NHL Alekszandr Ovecskin

NHL: újabb öt évet hosszabbított centerével a Capitals

2020-01-14 17:44:26

Újabb öt évvel meghosszabbította svéd centere, Nicklas Bäckström szerződését a Washington Capitals, az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2018-as bajnoka.

Washington Capitals Nicklas Bäckström NHL

NHL: kikapott a keleti listavezető Capitals; fél perc alatt fordított a Stars

2020-01-09 06:55:48

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság csütörtök hajnali játéknapján három mérkőzést rendeztek: a keleti listavezető Washington Capitals kikapott a Philadelphia Flyers otthonában, a Winnipeg Jets hosszabbítás utáni szétlövéssel győzött Torontóban, míg a Dallas Stars hátrányból 37 másodperc alatt fordítva diadalmaskodott a nyugati sereghajtó Los Angeles Kings vendégeként.

Washington Capitals NHL Dallas Stars

NHL: négy meccsen 36 gól és három vendégsiker született

2019-12-21 07:27:19

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján négy mérkőzésen 36 gól született.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Florida Panthers Dallas Stars

NHL: rossz szériában az Oilers, jóban a Capitals

2019-12-15 08:22:52

A Toronto Maple Leafs 4–1-re legyőzte az Edmondon Oilerst az NHL legutóbbi játéknapján – az Edmonton sorozatban a negyedik vereségét szenvedte el. Egymás után a második sikerét jegyezte a Washington Capitals, amely a Tampa Bay otthonában diadalmaskodott 5–2-re. Nyert a címvédő St. Louis Blues is.

Washington Capitals NHL Edmonton Oilers

NHL: rangadót nyert a Washington; edzőváltás San Joséban

2019-12-12 07:21:04

A Washington Capitals 3–2-re legyőzte a vendég Boston Bruins csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai rangadóján.

Washington Capitals San Jose Sharks NHL

NHL: a Boston és a Washington is behúzta huszadik győzelmét

2019-12-04 07:28:04

A listavezető Boston Bruins és az őt követő Washington Capitals megszerezte idénybeli huszadik győzelmét az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) magyar idő szerint szerda hajnali programjában: a bostoniak az utolsó harmadban ütött gólokkal verték meg vendégüket, a Carolinát, a fővárosiak két játékrész alatt döntöttek a San Jose otthonában.

Washington Capitals NHL Boston Bruins

NHL: ismét nyert a ligaelső Caps, Ovecskin három gólt lőtt

2019-12-01 06:56:43

A Washington Capitals idegenben 5–2-re legyőzte a Detroit Red Wingset az NHL legutóbbi játéknapján. Alekszandr Ovecskin remekelt, az orosz klasszis három találata mellett kiosztott egy asszisztot is. Íme, a játéknap összes eredménye!

NHL: oroszországi meccseket tervez a Capitals

2019-11-25 21:41:15

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keretében Oroszországban is játszhat mérkőzést a Washington Capitals.

Washington Capitals NHL

NHL: a Rangers legyőzte a listavezető Capitalst

2019-11-21 06:45:02

A New York Rangers meglepetésre magabiztosan nyert a listavezető Washington Capitals ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Washington Capitals New York Rangers NHL

NHL: leköpte ellenfelét a Washington csatára – videó

2019-11-19 15:21:50

Kirívó sportszerűtlenséget követett el Garnet Hathaway, a Washington Capitals csatára, aki az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján leköpte az Anaheim Ducks egyik játékosát.

jégkorong Washington Capitals NHL Garnet Hathaway Anaheim Ducks

NHL: öt gólig jutott a Washington Capitals

2019-11-19 07:09:18

Az NHL hétfői játéknapján a Washington Capitals 5–2-re legyőzte az Anaheim Ducksot.

Washington Capitals NHL Arizona Coyotes

NHL: a Montreal meglepte a listavezető Capitalst

2019-11-16 06:24:09

A Montreal Canadiens idegenben 5–2-re legyőzte az NHL-ben listavezető Washington Capitalst. A Nyugati főcsoport legjobbja, a bajnoki címvédő St. Louis is vereséget szenvedett, a Columbus Blue Jackets vendégeként maradt alul hosszabbítás után. A Boston rangadót nyert Torontóban, míg a Pittsburgh kikapott a New Jerseytől, amely ezzel elmozdult a legutolsó helyről.

Washington Capitals St. Louis Blues NHL Montreal Canadiens Columbus Blue Jackets Boston Bruins

NHL: ha Oshie, szétlövéses siker – ezúttal a Flyers ellen

2019-11-14 07:58:30

A listavezető Washington Capitals szétlövésben nyert a Philadelphia Flyers otthonában az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Washington Capitals T. J. Oshie Philadelphia Flyers NHL

NHL: a Capitals zsinórban negyedszer győzött, ezúttal a Calgary ellen

2019-11-04 07:15:15

A Washington 0–1-ről fordítva, a Chicago hosszabbítás után győzött az amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának magyar idő szerint hétfő hajnalban lejátszott mérkőzésein.