Találatok a Vuelta címkére

Találatok száma: 230

Vuelta: Viviani nyert Madridban; Yates első háromhetes sikere

2018-09-16 20:30:00

A brit Simon Yates nyerte meg a 2018-as Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt. A 21. szakasz sprintbefutóján Elia Viviani bizonyult a leggyorsabbnak.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Yates Elia Viviani

Vuelta: az utolsó hegyi szakaszon Yates eldöntötte

2018-09-15 20:09:03

Enric Mas nyerte meg a Vuelta a Espana 20., utolsó előtti szakaszát szombaton, míg Simon Yates megőrizte első helyét összetettben, és szinte biztos, hogy megnyeri a spanyol országúti kerékpáros körversenyt.

Vuelta Simon Yates

Vuelta: Pinot-é az első andorrai etap; Yates eldöntötte?

2018-09-14 17:31:33

A francia Thibaut Pinot a második szakaszgyőzelmét aratta a 2018-as spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán. A hegyi befutóval záruló pénteki etapon az összetettben vezető Simon Yates jelentősen növelte az előnyét a riválisai előtt, így nagyon közel került a végső győzelemhez.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Thibaut Pinot Simon Yates

Vuelta: sikeres szökésből belga siker, az összetett nem változott

2018-09-13 18:11:33

Sikeres szökést követően Jelle Wallays nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 18. szakaszát csütörtökön, ami után az összetett élcsoportja nem változott.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Yates Jelle Wallays

Vuelta: Valverde faragott a hátrányából; Quintana elszállt

2018-09-12 18:06:09

A kanadai Michael Woods nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 17. szakaszát. A hat kategorizált emelkedőt is tartalmazó etapon Alejandro Valverde nyolc másodperccel csökkentette hátrányát az összetettben vezető Simon Yatesszel szemben, csapattársa, Nairo Quintana viszont egy percet kapott a riválisaitól.

országúti kerékpár kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Yates Nairo Quintana

Vuelta: papírforma-győzelem az egyéni időfutamon

2018-09-11 19:15:41

Rohan Dennis nyerte a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 16. szakaszát, amelyen az éllovas Simon Yates hét másodperccel növelte előnyét az összetettben második Alejandro Valverdével szemben.

kerékpár Vuelta

Vuelta: Pinot a Covadonga királya, Yates növelte az előnyét

2018-09-09 18:03:19

A francia Thibaut Pinot nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 15. szakaszát. A kiemelt kategóriás Lagos de Covadongán záruló vasárnapi etapon a piros trikós brit Simon Yates néhány másodperccel növelte az előnyét az összetettben a legnagyobb riválisaival szemben.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Thibaut Pinot Simon Yates Nairo Quintana

Vuelta: Geniez szökésből nyert, Herrada átvette a piros trikót

2018-09-06 17:52:03

Alexandre Geniez nyerte a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana 12. szakaszát csütörtökön, míg összetettben a spanyol Jesús Herrada vette át a vezetést.

kerékpár Vuelta Jesús Herrada Alexandre Geniez

Vuelta: hazaért a szökés, De Marchi három év után győzött

2018-09-05 17:44:18

Alessandro De Marchi nyerte szerdán a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Alessandro De Marchi

Vuelta: Viviani második sprintsikere, nem változott az összetett

2018-09-04 19:04:02

Elia Viviani nyerte meg kedden a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny 10. szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott.

kerékpár Vuelta Elia Viviani

Vuelta: Kingé a szakasz, Yatesé a piros trikó

2018-09-02 20:23:14

Az amerikai Benjamin King nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana kilencedik, hegyi befutóval záruló vasárnapi szakaszát, amely után a brit Simon Yates viselheti az összetettben élen állónak járó piros trikót.

Vuelta a Espana Vuelta Benjamin King

Vuelta: a korábbi győztes nagyot hajrázva nyert szakaszt

2018-09-01 18:14:26

A hazai közönség előtt szereplő Alejandro Valverde nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana nyolcadik, szombati szakaszát, míg összetettben továbbra is a francia Rudy Molard vezet.

kerékpár Vuelta Alejandro Valverde

Vuelta: Tony Gallopin remek győzelme, Molard őrzi előnyét

2018-08-31 17:52:20

A francia Tony Gallopin nyerte meg a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana hetedik, pénteki szakaszát, összetettben továbbra is honfitársa, Rudy Molard vezet. Michal Kwiatkowski lejtmenetben bukott, és közel fél percet kapott a piros trikós franciától.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Tony Gallopin Rudy Molard

Vuelta: francia szakaszsiker, csökkent az éllovas előnye

2018-08-30 18:49:02

A francia Nacer Bouhanni nyerte meg csütörtökön a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana hatodik szakaszát, amelynek végén csökkent az összetettben élén álló francia Rudy Molard előnye.

kerékpár Vuelta Rudy Molard Nacer Bouhanni

Vuelta: ausztrál szakaszsiker; gazdát cserélt a piros trikó

2018-08-29 18:27:02

Az ausztrál Simon Clarke nyerte meg szerdán a spanyol országúti kerékpáros-körverseny, a Vuelta a Espana ötödik szakaszát, amely után a francia Rudy Molard állt az összetett élére.

kerékpár Vuelta a Espana Vuelta Simon Clarke Rudy Molard

Vuelta: először volt sprintbefutó, olasz szakaszsiker

2018-08-27 19:44:21

Elia Viviani nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny harmadik, hétfői szakaszát, összetettben pedig továbbra is a lengyel Michal Kwiatkowski áll az élen.

Vuelta: Valverdéé a szakasz, Kwiatkowski az élen

2018-08-26 19:35:17

Alejandro Valverde nyerte a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körverseny második szakaszát.

Vuelta: Rohan Dennis viselheti a piros trikót

2018-08-25 22:20:42

Az ausztrál Rohan Dennis nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny első szakaszát szombaton, így vasárnap ő viselheti az összetettben élen állónak járó piros trikót.

kerékpár Vuelta Rohan Dennis

Vuelta: a címvédő és a friss Tour-győztes sem indul

2018-08-16 13:12:46

A címvédő Chris Froome és a friss Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul az idei spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán.