Találatok a Vuelta címkére

Találatok száma: 209

Kerékpár: Nibali nem akarja „utólag” megnyerni a Vueltát

2017-12-18 19:13:40

Vincenzo Nibali nem akarja „utólag” megnyerni az idei Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körversenyt azzal, hogy a győztes Chris Froome pozitív doppingtesztet produkált.

kerékpár dopping Vuelta Vincenzo Nibali Chris Froome

Vuelta: Málagából rajtol a 2018-as körverseny

2017-10-23 16:32:01

Málagából, az ottani Pompidou Központtól rajtol jövőre a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körverseny.

kerékpár Vuelta

Kerékpár: fontos változás jön a nagy körversenyeken

2017-09-19 20:03:34

Az eddigi kilenc helyett nyolc versenyzővel vehetnek rész a csapatok a három nagy kerékpáros körversenyen, a Giro d'Italián, a Tour de France-on és a Vuelta a Espanán.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d'Italia

Kerékpár: „Froome mindhárom nagy körversenyt megnyerheti jövőre”

2017-09-11 18:54:46

Chris Froome megcélozhatja mindhárom nagy országúti kerékpáros körverseny, a Giro d'Italia, a Tour de France és a Vuelta a Espana megnyerését a sportág egyik élő legendája, Bernard Hinault szerint.

kerékpár Vuelta Tour de France Giro d'Italia Chris Froome Bernard Hinault

Vuelta: Chris Froome igazán különleges duplázása

2017-09-10 20:45:23

Chris Froome először nyerte meg a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körversenyt, amelynek utolsó, vasárnapi szakaszán Matteo Trentin győzött.

kerékpár Vuelta Tour de France Chris Froome Alberto Contador

Vuelta: Contador méltó búcsúja; Froome a nagy nyertes

2017-09-09 18:45:26

Az éllovas Chris Froome kibírta az országúti kerékpározás legkegyetlenebb hegyét, az Anglirut a Spanyol körverseny (Vuelta) szombati, 20. szakaszán, így vasárnap már csak célba kell érnie, hogy történelmi duplázást hajtson végre. A részsikert Alberto Contador könyvelhette el, aki így méltóképpen búcsúzott el a sportágtól.

Vuelta Chris Froome Alberto Contador

Vuelta: De Gendté a szakasz, változatlan az összetett élcsoportja

2017-09-08 18:48:37

Thomas De Gendt nyerte a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny 19. szakaszát, összetettben pedig az éllovas Chris Froome változatlan különbséggel vezet.

Vuelta: ezúttal Froome adott időt Nibalinak; belga etapsiker

2017-09-07 17:43:51

A belga Sander Armée (Lotto Soudal) nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) 18. szakaszát. Az összetettben vezető brit Chris Froome-nak (Sky) a tegnapival ellentétben ma jó napja volt, így legnagyobb riválisának, az olasz Vincenzo Nibalinak (Bahrain-Merida) 21 másodpercet adott.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Sander Armée Chris Froome

Vuelta: Nibali 42 másodpercet hozott Froome-on

2017-09-06 17:38:34

Az osztrák Stefan Denifl nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) 17. szakaszát, amelyen az összetettben vezető Chris Froome előnye 1:16 percre csökkent.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Stefan Denifl Chris Froome

Vuelta: Froome az időfutamban tovább növelte az előnyét

2017-09-05 17:48:12

Chris Froome nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) 16. szakaszán megrendezett egyéni időfutamot, és összetettben már majdnem két perccel vezet Vincenzo Nibali előtt.

kerékpár Vuelta Chris Froome

Vuelta: Chris Froome-on a királyetapon sem találtak fogást

2017-09-03 16:02:21

A kolumbiai Miguel Ángel López (Asztana) nyerte meg a Spanyol országúti kerékpáros-körverseny (Vuelta) 15. szakaszát, megszerezve ezzel a második sikerét a 2017-es versenyen. Az összetettben a brit Chris Froome (Team Sky) megtartotta az első helyét, miután ellenfelei megtámadni sem nagyon tudták a két első, valamint a kiemelt kategóriás hegyen.

kerékpár Vuelta Miguel Ángel López Chris Froome

Vuelta: Majkáé a szakasz, Froome maradt az élen

2017-09-02 18:36:33

Rafal Majka nyerte szombaton a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körverseny 14. szakaszát, összetettben továbbra is Chris Froome áll az élen.

kerékpár Vuelta Rafal Majka Chris Froome

Vuelta: Trentin mesterhármasa; Froome előnye változatlan

2017-09-01 19:41:34

Matteo Trentin nyerte meg pénteken a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny 13. szakaszát, összetettben Chris Froome változatlan előnnyel áll az élen.

kerékpár Vuelta Matteo Trentin Chris Froome

Vuelta: Marczynski második etapsikere, Froome előnye csökkent

2017-08-31 18:25:05

Tomasz Marczynski nyerte meg csütörtökön a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszát, összetettben pedig egy perc alá csökkent Chris Froome előnye.

kerékpár Vuelta Tomasz Marczynski Chris Froome

Vuelta: felgyújtották az Aqua Blue Sport csapatbuszát – fotó

2017-08-31 13:20:40

Szándékos gyújtogatás miatt teljesen kiégett a Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körversenyen szereplő Aqua Blue Sport csapatának busza.

Vuelta: Nibali feljött összetettben a második helyre

2017-08-30 17:24:43

A kolumbiai Miguel Ángel López nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, amelyen Esteban Chaves és Nicolas Roche is nagy hátránnyal ért célba, így összetettben Vincenzo Nibali vált Chris Froome legfőbb üldözőjévé.

kerékpár Vuelta Miguel Ángel López

Vuelta: Trentinnek és a Quick-Stepnek nagyon megy

2017-08-29 17:25:37

Matteo Trentin nyerte meg a Vuelta a Espana 10. szakaszát. Az olasz kerékpárosnak ez volt a második etapsikere az idei Spanyol körversenyen.

kerékpár Vuelta Quick-Step Matteo Trentin

Vuelta: Chris Froome volt a legerősebb a hegyen

2017-08-27 17:51:16

Chris Froome szakaszgyőzelemmel tovább növelte előnyét a Spanyol kerékpáros-körversenyen (Vuelta), már 36 másodperccel vezet a második helyen álló Esteban Chaves előtt.

Vuelta: francia szakaszsiker; Froome növelte az előnyét

2017-08-26 18:03:34

A francia Julian Alaphilippe nyerte meg szombaton a Spanyol országúti kerékpáros-körverseny (Vuelta) nyolcadik szakaszát, összetettben pedig az élen álló Chris Froome növelte az előnyét.

kerékpár Vuelta Julian Alaphilippe Chris Froome

Vuelta: szlovén etapgyőzelem, nem változott az összetett

2017-08-25 19:26:47

Matej Mohoric nyerte pénteken a Vuelta a Espana Spanyol országúti kerékpáros-körverseny hetedik szakaszát, míg összetettben Chris Froome változatlan előnnyel áll az élen.