Találatok a vizes vb címkére

Találatok száma: 998

Vizes vb: Bohus, Kozma és Joó Sára sem jutott tovább

2017-07-26 10:00:06

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 100 méteres gyorsúszásának előfutamában Bohus Richárd 48.87 másodperces idővel a 18., míg Kozma Dominik 48.89-cel a 21. helyen végzett, így egyik magyar versenyző sem jutott be a délutáni elődöntőbe. Női 50 háton Joó Sára új egyéni csúccsal, 28.91-es idővel a 33. helyen zárt.

úszás  vizes vb  Kozma Dominik  Joó Sára  FINA 2017  Bohus Richárd

Vizes-vb: a szerda délelőtti előfutamok élőben az NSO-n!

2017-07-26 09:16:59

Izgalmas előfutamokat ígér a szerda délelőtt is a vizes világbajnokságon. A Duna Arénában Joó Sára 50 háton új egyéni csúccsal mutatkozott be, de ez csak a 33. helyhez volt elég. 100 gyorson Bohus Richárd és Kozma Dominik nem jutott tovább. Vérmesebb reményei lehetnek 200 pillangón Hosszú Katinkának és Szilágyi Liliánának, míg Sós Dániel 200 vegyesen próbálja meg a továbbjutást. Egy magyar váltó már tett csodát, ezúttal a vegyes csapatok 4x100 m vegyes csapatán van a sor.

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  Szilágyi Liliána  Kozma Dominik  Hosszú Katinka

Vizes vb: Hosszú, Cseh és Kenderesi is éremért úszik – szerdai program

2017-07-25 21:17:50

Szerdán folytatódnak a vizes világbajnokság úszóversenyei és a női vízilabda-válogatottnak is szurkolhatunk. A délelőtti előfutamokban Joó Sára, Bohus Richárd, Kozma Dominik, Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána, Sós Dániel és a mixváltónk egyaránt vízbe csobban, míg délután két döntőben is érdekeltek leszünk: előbb Hosszú Katinka 200 gyorson, majd Cseh László és Kenderesi Tamás 200 pillangón száll harcba az érmekért. A női pólóválogatott az 5–8. helyért zajló helyosztón Görögországgal találkozik.

vizes vb  program  FINA 2017

Vizes vb: a horvátok parázs csatában verték az olaszokat

2017-07-25 23:11:57

A horvát férfi vízilabda-válogatott csatlakozott utolsóként a legjobb négy mezőnyéhez a magyarországi vizes világbajnokságon, miután a negyeddöntőben 12–9-re legyőzte Olaszországot. A legutóbbi vb-n, valamint a riói olimpián is ezüstérmet szerző horvátokra Szerbia vár az elődöntőben.

vízilabda  vizes vb 2017  vizes vb  FINA 2017

Vizes vb: Märcz hadvezér és a győztes sereg – képgaléria

2017-07-25 22:55:56

Kiütéses, kilencgólos győzelmet aratott a magyar férfi vízilabda-válogatott Oroszország ellen a vizes világbajnokság negyeddöntőjében. A közönség soraiban olimpiai bajnokok figyelték, ahogy Märcz Tamás kapitány diadalmas hadvezérként sikerre vezeti tanítványait. Hogy milyen volt a hangulat? Földi Imre és Szabó Miklós fotói önmagukért beszélnek.

vízilabda  vizes vb  magyar férfi vízilabda-válogatott  képgaléria  FINA 2017

Vizes vb: pólósiker, öröm az uszodában, világcsúcsok – keddi eredmények

2017-07-24 23:53:02

A vizes világbajnokság délelőtti úszó előfutamaiból Hosszú Katinka, Cseh László és Kenderesi Tamás továbbjutott, Verrasztó Evelyn, Gyurta Gergely és Financsek Gábor sajnos nem. Este is szoríthattunk magyarokért: Hosszú, Cseh és Kenderesi sikerrel vette az elődöntőt is, Kozma Dominik és Kapás Boglárka pontszerző helyen végzett, míg férfi vízilabda-válogatottunk Oroszország kiütésével bejutott a négy közé. Íme, a vb keddi eredményei.

Vizes vb: Színvonalasabb orosz játékra számítottam – Varga

2017-07-25 21:58:00

Mint ismert, a magyar férfi vízilabda-válogatott 14–5-re kiütötte Oroszországot a vizes világbajnokság negyeddöntőjében, így készülhet a Görögország elleni elődöntőre. A meccs után a játékosok a jó játékról beszéltek, és kicsit meglepte őket az oroszok gyengélkedése. Nyilatkozatok a negyeddöntő után.

vízilabda  vizes vb  Oroszország  Magyarország

Vizes vb: kilencgólos siker, férfi pólósainknak jöhet az elődöntő

2017-07-25 21:38:46

A magyar férfi vízilabda-válogatott kiváló játékkal, nagyon magabiztos győzelemmel jutott be a vizes vb férfi pólótornájának elődöntőjébe: Märcz Tamás csapata 14–5-re verte meg Oroszországot. A négy között Görögország vár a házigazda magyar csapatra.

vízilabda  vizes vb  magyar férfi vízilabda-válogatott  férfi vízilabda-válogatott  FINA 2017

Vizes vb: Cseh Lászlót megbúbolták, Peaty oroszlánként harcolt – képgaléria

2017-07-25 20:57:02

Magyar éremnek ugyan nem tapsolhattak a szurkolók a Duna Arénában a vizes világbajnokság keddi napján, de Hosszú Katinka, Cseh László és Kenderesi Tamás elődöntős úszása a legszebb reményekre jogosít fel. Három világcsúcs, medencés ölelkezés és szurkolás – Földi Imre, Koncz György, Török Attila és Veres Viktor legjobb képeiből válogattunk.

úszás  vizes vb 2017  vizes vb  képgaléria  galéria  Kenderesi Tamás

Vizes vb: Kína biztosan őrzi az első helyét – éremtáblázat

2017-07-25 20:47:06

A keddi versenynap után is Kína vezeti a hazánkban zajló vizes világbajnokság éremtáblázatát, amelyen a magyarok egy-egy arannyal és bronzzal a 11. helyen állnak.

éremtáblázat  éremtábla  vizes vb  FINA 2017

Nagy Viktor lehúzta a rolót, Magyarország hengerelt és elődöntős!

2017-07-25 19:51:24

A magyar férfi vízilabda-válogatott kiváló játékkal, nagyon magabiztos győzelemmel jutott be a vizes vb férfi pólótornájának elődöntőjébe: Märcz Tamás csapata 14–5-re győzte le Oroszországot. A négy között Görögország vár a házigazda magyar csapatra.

vízilabda  vizes vb  negyeddöntő  férfi vízilabda  Varga Dénes  Oroszország

Vizes vb: Lilly King világcsúccsal győzött 100 mellen

2017-07-25 19:30:17

A magyarországi vizes világbajnokságon a női 100 méter mell döntőjét az amerikai Lilly King világcsúcsot úszva nyerte meg, honfitársa, Katie Meili és az orosz Julija Jefimova előtt.

úszás  vizes vb  Lilly King  FINA 2017

Vizes vb: Cseh a 2., Kenderesi a 3. idővel döntős 200 pillangón

2017-07-25 19:19:00

A magyarországi vizes világbajnokságon a férfi 200 méteres pillangóúszás elődöntőjének második futamát Cseh László nyerte meg az óriásit hajrázó Kenderesi Tamás, valamint a szinte végig vezető Chad Le Clos ellőtt. A két magyar a második, illetve a harmadik legjobb idővel került be a fináléba a japán Szeto Daija mögött.

úszás  vizes vb  Kenderesi Tamás  FINA 2017  Cseh László

Vizes vb: Hosszú Katinka 5. idővel döntős 200 gyorson

2017-07-25 19:00:03

Hosszú Katinka a magyarországi vizes világbajnokság női 200 méteres gyorsúszásának döntőjébe jutott, miután a második elődöntőben a második helyen végzett és összességében az ötödik legjobb időt úszta.

úszás  vizes vb  Hosszú Katinka  FINA 2017

Vizes vb: kínai aranyérem született 100 háton

2017-07-25 18:51:44

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 100 méteres hátúszásának döntőjét a kínai  Hszü Csia-jü nyerte.

úszás  vizes vb  FINA 2017

Vizes vb: kanadai arany női 100 háton – világcsúccsal

2017-07-25 18:35:14

A magyarországi vizes világbajnokságon a női 100 méteres hátúszás döntőjét a kanadai Kylie Jacqueline Masse nyerte, mégpedig új világrekorddal: 58.10 másodperc alatt teljesítve a távot.

úszás  vizes vb  világcsúcs  FINA 2017

Vizes vb: Az első 50 után lefújhatták volna, nem? – Kozma

2017-07-25 18:21:42

Mint arról beszámoltunk, a magyarországi vizes világbajnokságon a férfi 200 méter gyors döntőjében Kozma Dominik szenzációs úszással, új országos rekorddal a 6. helyen ért célba. A magyar versenyző így látta a finálét!

vizes vb  Kozma Dominik  FINA 2017  200 gyors

Vizes vb: Adam Peaty újabb világcsúccsal döntős 50 mellen

2017-07-25 18:24:05

A magyarországi vizes világbajnokság férfi 50 méteres mellúszásának elődöntőjéből a brit Adam Peaty újabb világcsúcsot úszva jutott a döntőbe. Peaty – 15 századmásodpercet javítva a délelőtti rekordján – 25.95 másodperc alatt teljesítette a távot, és az ötvenen rengetegnek számító 73 századot vert a második helyen célba csapó Felipe Limára.

úszás  vizes vb  FINA 2017  Adam Peaty

Vizes vb: Nagyon rossz időt úsztam, lassú voltam – Kapás

2017-07-25 18:20:58

Nem volt elégedett magával a vizes világbajnokság 1500 méteres női gyorsúszószámában negyedik helyen végző Kapás Boglárka, aki bízik benne, hogy a 800 méter jobban fog sikerülni.

úszás  vizes vb  Késely Ajna  Kapás Boglárka  FINA 2017

Vizes vb: Ledecky a bajnok, Kapás a 4., Késely a 8. 1500 gyorson

2017-07-25 18:00:56

A magyarországi vizes világbajnokság női 1500 méteres gyorsúszásának döntőjében Katie Ledecky megszerezte harmadik világbajnoki címét Budapesten, lehengerlő fölénnyel nyert. Kapás Boglárka az elején még harcban volt a dobogóért, végül azonban lemaradva a 4. helyen csapott célba, míg Késely Ajna a 8. pozícióban végzett.