Találatok a Vincenzo Nibali címkére

Találatok száma: 55

Giro: Nibali szerint a hideg időjárás döntheti el a versenyt

2020-10-12 22:05:58

Vincenzo Nibali szerint a szokásostól eltérő, hideg idő jelentősen befolyásolhatja az olasz országúti körverseny végeredményét.

Vincenzo Nibali Giro d’Italia

Tour de Hongrie: Nibali csapata is indul

2020-06-26 11:56:42

A világbajnok Mads Pedersen és a négyszeres Grand Tour-győztes Vincenzo Nibali csapata, a Trek-Segafredo indul a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen.

Vincenzo Nibali Trek-Segafredo Tour de Hongrie

Kerékpár: Nibali, Pedersen, Roglic és Valter Attila különleges versenye

2020-04-17 14:24:17

Számos világklasszis országúti kerékpáros mellett Valter Attila is szerepel a jövő szerdán kezdődő virtuális svájci körverseny indulóinak listáján.

koronavírus kerékpársport kerékpár Vincenzo Nibali Valter Attila

Giro d’Italia: rajthoz áll a kétszeres győztes Nibali

2020-01-10 09:31:51

A Trek-Segafredo kerékpárcsapata hivatalosan is bejelentette, hogy indul a május 9-én Budapesten rajtoló Giro d’Italián a viadal kétszeres győztese, Vincenzo Nibali.

Giro d'Italia: Nibali és Bardet is tervezi az indulást

2019-11-13 23:12:57

Vincenzo Nibali és Romain Bardet is tervezi, hogy rajthoz áll jövő májusban a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyen, amelynek első három szakaszát Magyarországon rendezik.

Vincenzo Nibali Romain Bardet Richard Carapaz Peter Sagan

Kerékpár: Nibali és Bernal kihagyja az országúti vb-t

2019-09-17 16:34:40

Egan Bernal és Vincenzo Nibali sem vesz részt a yorkshire-i országúti kerékpáros-világbajnokságon.

országúti kerékpár kerékpár-vb Vincenzo Nibali Egan Bernal

Kerékpár: spanyol versenyző lett Vincenzo Nibali utódja

2019-08-05 17:31:19

A kerékpáros Mikel Landa a Bahrain-Meridánál folytatja pályafutását.

kerékpár Vincenzo Nibali Mikel Landa

Tour de France: a 22 éves kolumbiai Bernal nyeri a versenyt

2019-07-27 17:42:48

Egan Bernal megőrizte első helyét összetettben a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszán, ezzel szinte biztosan megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt. A szombati etapon Vincenzo Nibali győzött.

Vincenzo Nibali Tour de France Steven Kruijswijk Julian Alaphilippe Geraint Thomas Egan Bernal

Tour de France: Brüsszel sárgába öltözött, indul a verseny

2019-07-06 09:06:13

Eddy Merckx első sikere után 50 évvel szombaton Brüsszelből rajtol el a Tour de France, a világ legnagyobb országúti kerékpáros körversenye, amelynek a hiányzó sztárok nélkül nem lesz könnyű felülmúlnia az idei Girót.

kerékpár Vincenzo Nibali Tour de France Romain Bardet Richie Porte Nairo Quintana

Kerékpár: Nibali jövőre elhagyja a Bahrain-Meridát

2019-06-04 11:48:19

Jövőre elhagyja a Bahrain-Merida csapatát, és a Trek-Segafredónál folytatja pályafutását Vincenzo Nibali, az egyik legjobb jelenlegi országúti kerékpáros.

kerékpár Vincenzo Nibali

Tour de France: sikeres műtéten esett át Nibali

2018-07-31 20:23:48

Sikeres műtéten esett át Vincenzo Nibali, aki a legendás Alpe d'Huez emelkedőjén bukott július 19-én, a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszán.

kerékpár Vincenzo Nibali Tour de France

Tour de France: Vincenzo Nibalit hétfőn megműtik

2018-07-26 15:26:50

Hétfőn megműtik Vincenzo Nibalit, aki a legendás Alpe d'Huez emelkedőjén bukott egy héttel ezelőtt, a Tour de France országúti kerékpáros körverseny 12. szakaszán.

Tour: Nibali csigolyatörés gyanújával kórházban

2018-07-19 21:04:52

Csigolyatörés gyanújával kórházba szállították Vincenzo Nibalit, aki a legendás Alpe d'Huez emelkedőjén bukott csütörtökön a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 12. szakaszán.

Kerékpár: Nibali szenzációs győzelme a klasszikuson

2018-03-17 18:33:08

Némi meglepetésre Vincenzo Nibali nyerte meg az idei első klasszikus egynapos országúti kerékpáros-viadalt, a szombaton rendezett Milánó–San Remót.

Kerékpár: Nibali nem akarja „utólag” megnyerni a Vueltát

2017-12-18 19:13:40

Vincenzo Nibali nem akarja „utólag” megnyerni az idei Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körversenyt azzal, hogy a győztes Chris Froome pozitív doppingtesztet produkált.

kerékpár dopping Vuelta Vincenzo Nibali Chris Froome

Vuelta: ezúttal Froome adott időt Nibalinak; belga etapsiker

2017-09-07 17:43:51

A belga Sander Armée (Lotto Soudal) nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) 18. szakaszát. Az összetettben vezető brit Chris Froome-nak (Sky) a tegnapival ellentétben ma jó napja volt, így legnagyobb riválisának, az olasz Vincenzo Nibalinak (Bahrain-Merida) 21 másodpercet adott.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Sander Armée Chris Froome

Vuelta: Nibali 42 másodpercet hozott Froome-on

2017-09-06 17:38:34

Az osztrák Stefan Denifl nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) 17. szakaszát, amelyen az összetettben vezető Chris Froome előnye 1:16 percre csökkent.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Stefan Denifl Chris Froome

Vuelta: a szakasz Nibalié, a piros trikó Froome-é

2017-08-21 17:31:14

Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) első hegyi szakaszát, amelyen harmadikként a brit Chris Froome ért célba, ennek köszönhetően megszerezte az összetettben vezetőnek járó piros trikót. A verseny után visszavonuló Alberto Contador az utolsó hegyen leszakadt az élmezőnytől, és jelentősebb hátrányba került.

kerékpár Vuelta Vincenzo Nibali Chris Froome Alberto Contador

Giro: Dumoulin az időfutammal megnyerte a versenyt

2017-05-28 17:37:21

Tom Dumoulin a negyedik helyről várta az idei, centenáriumi Giro d’Italia utolsó napját, ám a 29.3 km-es egyéni időfutamon olyan sok időt vert az előtte állókra, hogy ezzel megnyerte az összetett versenyt. A Sunweb 26 éves kerékpárosa az első holland, aki az olasz körversenyen az élen végzett.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia

Giro d'Italia: Nibalié a királyetap; Dumoulinnek a dráma jutott

2017-05-23 15:59:16

Vincenzo Nibali (Bahrain-Merida) nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny tizenhatodik etapját, ezzel megszerezte az olaszok az első szakaszgyőzelmét a centenáriumi viadalon. A nap vesztese egyértelműen a holland Tom Dumoulin, aki gyomorbántalmai miatt kis híján elveszítette elveszítette a rózsaszín trikót: előnye nagyjából kettő perccel csökkent az összetettben.

kerékpár Vincenzo Nibali Tom Dumoulin Nairo Quintana Giro d’Italia Giro d’Italia