Találatok a Vincenzo Nibali címkére

Találatok száma: 33

Kerékpár: Nibali a centenáriumi Giro d’Italiára készül

2017-01-10 20:11:34
Vincenzo Nibali kijelentette, hogy számára idén a Giro d'Italia megnyerése lesz a legfontosabb, mivel ez lesz a 100. olasz országúti kerékpáros körverseny.

Giro d’Italia: Vincenzo Nibali nyerte meg a 99. viadalt

2016-05-29 16:31:15
Vincenzo Nibali nyerte meg a Giro d'Italia országúti kerékpáros-körversenyt. Az olasz versenyző 2013 után másodszor bizonyult a legjobbnak a számára hazai, háromhetes viadalon.

Giro d'Italia: Nibali óriásit küzdött, övé a rózsaszín trikó

2016-05-28 17:48:06
Az észt Rein Taaramäe egy remek szökés után megnyerte Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny 20., utolsó előtti szakaszát. Összetettben Vincenzo Nibali több mint másfél percet vert az addig élen álló Esteban Chavesre, így a záró szakasz előtt övé a rózsaszín trikó.

Giro: Chaves az élre állt, Nibali „lőtávolságon” belül

2016-05-27 17:30:39
Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a Giro d’Italia 19. szakaszát, és csak 44 másodpercre van az összetett verseny éllovasától. Aki már nem Steven Kruijswijk, hanem a kolumbiai Esteban Chaves. Kruijswijk nagy bukás következtében esett vissza a harmadik helyre.

Kerékpár: húzatta magát Nibali, kizárták a Vueltáról – videó

2015-08-24 11:12:46
A végső győzelemre is esélyesnek tartó olasz Vincenzo Nibalit kizárták a Vuelta a Espana kerékpáros-körversenyről.

Tour: a címvédőé a szakasz, csökkent Froome előnye

2015-07-24 18:46:47
A címvédő olasz Vincenzo Nibali nyerte pénteken a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 19. szakaszát, amelyen fél perccel csökkent az éllovas brit Chris Froome előnye legfőbb üldözőjével, a kolumbiai Nairo Quintanával szemben.

Tour de France: Martin és Nibali bukott; Stybaré a szakasz

2015-07-09 18:11:47
A cseh Zdenek Stybar győzelmével zárult az országúti kerékpáros Tour de France 6. szakasza Abbeville és Le Havre között. Az eritreai Daniel Teklehaimanot megszerezte a pöttyös trikót, első afrikai versenyzőként. Továbbra is a német Tony Martiné az összetett éllovasának járó sárga trikó, ám egy bukás miatt hiába ért célba, fel kell adnia a versenyt.

Tour de France: az elmúlt évtized legizgalmasabb küzdelme jöhet

2015-07-03 14:30:46
Az elmúlt évtized legizgalmasabb küzdelmére lehet számítani a szombaton Utrechtben kezdődő 102. Tour de France-on. A négy legjobbnak tartott országúti kerékpáros ugyanazzal a céllal vág neki a viadalnak: három hét múlva az összetett győzelemért járó sárga trikóban akar Párizsba érni.

Kerékpár: doppingbotrány - eltiltások az Asztanánál

2014-11-28 15:58:36
A Kazah Kerékpáros-szövetség meghatározatlan időre eltiltotta a doppingbotrányba keveredő Asztana erőnléti edzésekért felelős stábtagjait és vezetőjét, a nemzetközi szövetség (UCI) pedig várhatóan a jövő héten határoz arról, hogy a klubot megfosztja-e a jövő évi profi licenctől.

Kerékpár: már negyedszer lett Contadoré az Aranykerékpár

2014-10-29 16:26:46
Pályafutása során negyedszer nyerte el Alberto Contador az év legjobb versenyzőjének járó Aranykerékpárt.

Tour: sárga címlappal a Gazzetta; Nibali Párizs királya

2014-07-28 14:28:21
A nemzetközi sajtó szerint Vincenzo Nibali teljesen megérdemelten nyerte meg a vasárnap véget ért 101. Tour de France országúti kerékpáros körversenyt. Az olasz kerekes diadalával illusztris társaságba került, ugyanis rajta kívül mindössze öten mondhatják el magukról, hogy a Tour-siker mellett győztek a másik két háromhetes viadalon, a Giro d'Italián és a Vuelta a Espanán is.

Tour de France: Kittelé az utolsó szakasz, Nibali fején a korona

2014-07-27 19:27:19
A német Marcel Kittel nyerte meg a 2014-es, 101. Tour de France záró, 21. szakaszát Alexander Kristoff és Ramunas Navardauskas előtt. A francia körversenyt nagyon simán megnyerő Vincenzo Nibali tiszteletére csapata is „besárgult" – Marco Pantani 1998-as sikere óta először ünnepelhettek olasz kerékpárost Párizsban a Tour végén.

Tour: Nibali nyerte meg az idei utolsó hegyi szakaszt

2014-07-24 17:25:37
Az összetettben élen álló Vincenzo Nibali nyerte meg a Tour de France 18. szakaszát, ezzel tovább növelte előnyét. Az idei Francia kerékpáros-körversenyen ez volt az utolsó hegyi szakasz, még két sík etap van hátra, valamint egy egyéni időfutam, amely során szintén nem lesz nagyobb emelkedő.

Tour de France: a szakasz Majkáé, Nibali növelte előnyét

2014-07-19 18:29:48
A lengyel Rafal Majka nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny szombati 14. szakaszát, amelyen az összetettben élen álló olasz Vincenzo Nibali második lett, s tovább növelte előnyét üldözőivel szemben.

Tour de France: Valverde támadott, de Nibali visszavágott

2014-07-18 17:28:04
Az összetett versenyben vezető Vincenzo Nibali tovább növelte előnyét a Tour de France 13., hegyi befutóval véget érő szakaszán, amelyet az olasz kerékpáros nyert meg.

Tour de France: Nibali erőből behúzta, Contador bukott és feladta

2014-07-14 18:03:53
Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a 2014-es Tour de France 10., Mulhouse és La Planche des Belles Filles közötti 161.5 kilométeres szakaszát, ezzel pedig visszavette a vezetést összetettben a keddi pihenőnap előtt.

Tour de France: francia siker, nőtt Nibali előnye

2014-07-12 17:44:04
A francia kerékpáros körverseny nyolcadik, Tomblaine és Gérardmer La Mauselaine közötti 161 kilométeres, hegyi befutóval záruló szakaszát a francia Blel Kadri nyerte meg.

Tour de France: Kittel újabb sprintsikere, de Nibali az élen

2014-07-07 17:14:22
A német Marcel Kittel nyerte meg a 101. Tour de France kerékpáros körverseny harmadik, Cambridge és London közötti 155 kilométeres szakaszát.

Videó: puszit adott volna a szakaszgyőztes, hoppon maradt

2014-07-07 08:13:59
Mint beszámoltunk róla, Vincenzo Nibali nyerte meg a 101. Tour de France kerékpáros körverseny második szakaszát. Az olasz kerékpáros a pódiumon állva szeretett volna puszit adni a sárga trikót átadó hölgynek, aki azonban erre nem volt vevő.

Tour de France: Nibali nyert és vezet az összetettben

2014-07-06 18:03:20
Az olasz Vincenzo Nibali nyerte meg a 101. Tour de France kerékpáros körverseny második szakaszát, amelyet a York és Sheffield közötti 201 kilométeres távon rendeztek meg.