Találatok a Villarreal címkére

Találatok száma: 536

Játékossors: másfél év szünet után az MLS-ben kötött ki a korábbi MU-támadó

2020-02-27 17:29:55

A tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Real Salt Lake a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a korábbi Manchester United- és Villarreal-támadó, Giuseppe Rossi aláírt a csapathoz.

játékossors Villarreal Real Salt Lake Manchester United Giuseppe Rossi nemzetközi átigazolás

La Liga: Correa a 150. bajnokiján győzelemre vezette az Atléticót

2020-02-23 22:46:19

Az Atlético Madrid 3–1-re legyőzte hazai pályán a Villarrealt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójának záró mérkőzésén.

spanyol foci Villarreal La Liga Atlético Madrid

La Liga: nyert a Villarreal, megelőzte a Valenciát

2020-02-15 20:11:32

A Villarreal 2–1-re legyőzte a Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójának szombati mérkőzésén.

Villarreal Levante La Liga

Király-kupa: 8 év után először van nem La Liga-klub a 4 között

2020-02-05 23:13:12

Az „óriásölő” Mirandés bejutott a spanyol labdarúgó Király-kupa elődöntőjébe azzal, hogy 4–2-re legyőzte a Villarrealt a nyolc között.

Villarreal Mirandés Király-kupa

La Liga: Alcácer egyből betalált, kétgólos győzelmet aratott a Villarreal

2020-02-02 20:25:57

Két góllal nyert a Villarreal az Osasuna vendéglátójaként vasárnap este a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában (3–1). A Sevilla marad a negyedik a tabellán, mert nem bírta legyőzni hazai környezetben az Alavést (1–1).

Villarreal Sevilla Paco Alcácer Osasuna La Liga Alavés

Dortmund: visszatér hazájába a spanyol támadó – hivatalos

2020-01-30 18:52:43

A Villarreal és a Borussia Dortmund is bejelentette, hogy Paco Alcácer a spanyol klubnál folytatja pályafutását.

spanyol átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás Villarreal Paco Alcácer Borussia Dortmund

La Liga: a volt Vidi-játékos a Villarreal első keretében, a kupában kispados volt

2020-01-30 10:37:03

Szofian Sakla, a Mol Fehérvár FC (korábban Videoton) egykori labdarúgója a spanyol Villarreal élvonalbeli keretében bizonyíthat a tavasszal.

Villarreal Szofian Sakla Mol Fehérvár FC La Liga

Király-kupa: a címvédő 11-esekkel, a Sociedad magabiztosan jutott tovább

2020-01-29 20:21:10

A spanyol élvonaltól az előző idény végén búcsúzó Rayo Vallecano sokáig jól tartotta magát, ám a hajrában kapott gólokkal 2–0-ra vereséget szenvedett a Villarrealtól, így a vendéggárda került a spanyol labdarúgó Király-kupa legjobb nyolc csapata közé. A címvédő Valencia gól nélküli 120 percet követően szétlövésben jutott túl a korábban az Atlético Madridot legyőző harmadosztályú Cultural Leonesán. A Real Sociedad 3–1-re felülmúlta az Osasunát, viszont a Granada túlórára kényszerült a harmadik ligás Badajoz otthonában, de végül nyert.

spanyol labdarúgás Villarreal Valencia Spanyol Kupa Rayo Vallecano Király-kupa

La Liga: 16 meccs után talált be a Milan korábbi támadója

2020-01-25 22:31:09

Győzelemmel távozott az Alavés otthonából a Villarreal, amely 2–1-re legyőzte ellenfelét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 21. fordulójában.

Villarreal Sevilla La Liga Granada Alavés

La Liga: kilenc bajnoki után kapott ki újra a Getafe

2019-12-21 20:22:00

A jövő évi Bajnokok Ligája-indulás jogáért küzdő Getafe idegenben lépett pályára a Villarreal ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalának 18. fordulójában, de hiába voltak a madridiak a találkozó esélyesei, a hazaiak végig kézben tartották a meccset, és nyertek.

Villarreal La Liga Getafe

La Liga: a Villarreal meglepte idegenben a Sevillát

2019-12-15 20:19:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 17. fordulójában a Villarreal 2–1-re legyőzte a Sevillát idegenben.

spanyol bajnokság Villarreal Sevilla La Liga

Klubrekordot döntött az Atlético Madrid, de nem örül neki

2019-12-06 20:40:34

Nem született gól a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 16. fordulójának nyitó mérkőzésén a Villarreal és az Atlético Madrid találkozóján, a vendégek sorozatban az ötödik idegenbeli meccsükön játszottak döntetlent.

spanyol labdarúgás onlive! közvetítés Villarreal La Liga Atlético Madrid

La Liga: kikapott Valenciában a 11-est hibázó Villarreal

2019-11-30 22:24:19

A Valencia hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Villarreal felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában.

spanyol bajnokság Villarreal Valencia La Liga

La Liga: a Villarreal otthonában szakadt meg a Celta pocsék sorozata

2019-11-24 20:45:03

A Celta Vigo 3–1-re nyert a Villarreal otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.

spanyol labdarúgás Villarreal La Liga Celta Vigo

La Liga: mégsem Miamiban rendezik a Villarreal–Atlético bajnokit

2019-11-15 12:13:45

A La Ligának tovább kell várnia az első Egyesült Államok-túrájára, miután a madridi bíróság nem engedélyezte, hogy Miamiban játsszák le a Villarreal–Atlético Madrid spanyol élvonalbeli mérkőzést – számol be róla a Marca.

spanyol bajnokság Villarreal Luis Rubiales La Liga Javier Tebas Atlético Madrid

La Liga: levélben tiltakozik az amerikai meccs ellen a Real

2019-11-13 16:25:50

A Real Madrid levélben ellenzi, hogy a Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) az Egyesült Államokban rendezze meg a 16. fordulóban a Villarreal–Atlético Madrid bajnoki mérkőzést.

spanyol foci Villarreal Spanyolország Real Madrid RFEF La Liga

La Liga: a Real elleni siker óta először nyert a Mallorca

2019-11-10 13:46:17

A Mallorca 3–1-re legyőzte hazai környezetben a Villarrealt a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójának vasárnap déli mérkőzésén.

spanyol foci Villarreal Mallorca Levante La Liga Athletic Bilbao

La Liga: hiába a hajrábeli egyenlítés, a 95. percben döntött az Eibar

2019-10-31 20:56:23

Hiába egyenlített a Villarreal a 88. percben az Eibar vendégeként, a hazaiak a 95. percben szerzett góllal megnyerték a találkozót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának csütörtöki játéknapján. A másik kora esti mérkőzésen a Mallorca 2–2-es döntetlent játszott az Osasunával.

Villarreal Osasuna Mallorca La Liga Eibar

La Liga: a Villarreal kiütéssel győzött, már a 3. helyen

2019-10-25 23:10:19

A Villarreal hazai pályán 4–1-re megverte az Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 10. fordulójában.

spanyol bajnokság Villarreal La Liga Alavés

La Liga: a Villarreal és az Atlético Miamiban akar játszani

2019-10-17 14:22:33

A Spanyol Labdarúgóliga (LFP), valamint a Villarreal és az Atlético Madrid azzal a kéréssel fordult a spanyol szövetséghez (RFEF), hogy járuljon hozzá a két csapat egymás elleni bajnoki mérkőzésének Miamiban való megrendezéséhez.