Találatok a Villach címkére

Találatok száma: 40

EBEL: a középső harmadban odalépett és győzött a Fehérvár

2018-12-09 19:46:22

Az osztrák jégkorongbajnokságban (EBEL) szereplő Fehérvár AV19 ebben a szezonban először nyert idegenben rendes játékidőn belül. Vasárnap este magabiztos győzelmet aratott a sereghajtó Villach otthonában, és feljött a tabella 8. helyére.

jégkorong EBEL jégkorong Villach Fehérvár AV19

EBEL: a Fehérvár 0–2-ről verte meg a sereghajtót

2018-11-23 19:06:17

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata kétgólos hátrányból felállva 4–2-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó Villachot az EBEL pénteki játéknapján.

jégkorong Villach Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: mínusz kettőről visszajött, de végül kikapott a Fehérvár

2018-10-12 21:35:35

A Fehérvár AV19 4–2-re kikapott a Villach otthonában az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság (EBEL) pénteki játéknapján.

Villach Fehérvár AV19 EBEL

EBEL: az utolsó percek hozták meg a fehérvári sikert

2018-02-25 20:28:22

Győzelemmel folytatta szereplését az osztrák jégkorongligában (EBEL) a Fehérvár AV 19: a magyar csapat a Villach otthonában diadalmaskodott 4–2-re a középszakaszban.

Jégkorong: veszélybe került Sofron István vb-szereplése

2018-02-23 10:36:10

Veszélybe került Sofron István szereplése a budapesti divízió 1-es jégkorong-világbajnokságon, miután súlyos agyrázkódást és orrcsonttörést szenvedett a Villach hét közi bajnokiján az EBEL-ben.

magyar jégkorong-válogatott divíziós 1-es jégkorong vb agyrázkódás Villach Sofron István EBEL

EBEL: Sofron gólt ütött a Fehérvárnak, nyert a Villach

2018-02-10 19:20:28

A Fehérvár AV19 hazai jégen, 1–1-et követően szétlövéssel kikapott a középszakaszban eddig még veretlen Villachtól az osztrák profi jégkorongbajnokságban (EBEL), az alsóház szombati játéknapján. A vendégcsapatban gólt ütött Sofron István, a korábbi Volán-játékos.

jégkorong Villach Sofron István Fehérvár AV19 EBEL

Jégkorong: Sofron István a Villach csapatához igazolt

2017-12-25 13:48:02

Az osztrák Villacher SV csapatához igazolt Sofron István válogatott jégkorongozó.

jégkorong Villach Sofron István

EBEL: egymás után harmadszor kapott ki a Fehérvár

2017-11-26 21:15:25

A Fehérvár AV19 egygólos vereséget szenvedett az osztrák Villach otthonában az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszában.

Jégkorong EBEL: megy ez! A Villachot is legyőzte a Volán

2017-09-15 20:57:34

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) 3. fordulójában a Fehérvár AV19 hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Villachot.

Jégkorong: a Fehérvár válogatottja EBEL-riválishoz igazolt

2017-05-11 10:35:05

A Fehérvár AV19 jégkorongcsapatától távozó Andrew Sarauer már meg is találta új klubját: a magyar válogatott csatár a szintén az osztrák ligában (EBEL) szereplő VSV Villach játékosa lett – írja a klub hivatalos honlapja.

jégkorong Villach Fehérvár AV19 Andrew Sarauer

EBEL: a Fehérvár 7–3-as vereséggel zárta a szezont

2017-02-21 22:03:03

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata a Villach otthonában elszenvedett 7–3-as vereséggel zárta 2016–2017-es szereplését az EBEL-ben.

EBEL: a Volán az 59. percben még vesztésre állt, de aztán!

2016-12-02 21:42:56

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata hosszabbítás után 3–2-re legyőzte a Villachot hazai pályán az osztrák bajnokságalap szakaszának pénteki játéknapján. A székesfehérváriak az 59. percben még hátrányban voltak, de 41 másodperccel a vége előtt jött az egyenlítés, a hosszabbítás első percében pedig a győzelem.

osztrák jégkorong Villach Fehérvár AV19 EBEL

Jégkorong EBEL: nagyot hajrázott, de alulmaradt a Volán

2016-01-26 21:56:33

Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) alsó házi rájátszásának 3. fordulójában a Fehérvár AV 19 4–3-ra kikapott a Villach otthonában.

EBEL: a menetelő Villach a fehérváriakkal is elbánt

2016-01-03 19:47:10

A Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata 3–1-re kikapott a Villach otthonában az EBEL alapszakaszában.

EBEL: a Villach két góllal legyőzte a Fehérvárt

2015-12-11 21:31:12

A Fehérvár AV19 férfi jégkorongcsapata az EBEL alapszakaszában hazai pályán 4–2-es vereséget szenvedett az osztrák Villachtól, mely így egy pontra feljött a magyar csapatra a tabellán.

Jégkorong, EBEL: negyedikként zárta a középszakaszt a Volán

2015-03-03 21:42:49

A Fehérvár AV 19 1–0-ra nyert hosszabbításban a Villach vendégeként az osztrák jégkorong-bajnokság középszakaszának utolsó fordulójában. A Znojmo 5–2-re győzött Salzburgban, így a Volán a negyedik helyen zárta a középszakaszt. A negyeddöntőben a Vienna Capitals vár a magyar csapatra.

EBEL: szétlövés döntött, 2. meccsét megnyerte a Fehérvár

2015-02-13 21:30:34

A jégkorong EBEL felsőházában, a második fordulóban 1–1-es állás után szétlövéssel legyőzte a Fehérvár AV19 az alapszakaszt a harmadik helyen záró Villachot hazai pályán. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Egy perc alatt döntött a Volán Villachban

2013-12-17 21:32:39

Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság (EBEL) alapszakaszának keddi játéknapján a Sapa Fehérvár AV 19 bravúros győzelmet aratott a Villach otthonában (3–6). A fehérváriak a harmadik harmadban egy perc alatt két gólt ütve eldöntötték a mérkőzést.

jégkorong EBEL Villach Fehérvár AV19 EBEL

Jégkorong, EBEL: egy perc alatt eldöntötte meccsét a Volán

2013-12-17 21:29:11

Videó: a Volán parádés hajrával múlta fölül a Villachot

2013-10-14 10:13:33

Mint beszámoltunk róla, a Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapata pazar győzelmet aratott az EBEL listavezetője, az osztrák Villach felett: a Volán hiába került kétszer is hátrányba, remek utolsó harmadával 4–2-re megnyerte a mérkőzést! Tekintse meg a találkozó összefoglalóját!