Találatok a Vienna Capitals II címkére

Találatok száma: 14

Erste Liga: győzött az éllovas, Bécsben megdőlt a gólcsúcs

2018-11-30 20:10:48

Az SC Csíkszereda győzelmével ért véget a jégkorong Erste Liga csúcsrangadója, amelyen a listavezető csíkiak otthonába a második helyen álló Ferencváros látogatott. Bécsben két számjegyű gólt kapott a Dunaújváros, Debrecenben meg a Hokiklub.

jégkorong Vienna Capitals II Ferencváros jégkorong FTC jégkorong Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: simán nyert a Hokiklub Budapest Bécsben

2018-11-27 23:27:52

A Hokiklub Budapest fölényesen, 6–2-re győzött az Vienna Capitals II vendégeként a jégkorong Erste Liga keddi mérkőzésén.

Vienna Capitals II Hokiklub Budapest Erste Liga

Erste Liga: sorozatban 17 – ligarekordot döntött az FTC

2018-11-04 20:47:27

A jégkorong Erste Ligában listavezető FTC 8–3-ra kiütötte a Hokiklub Budapestet, ezzel megerősítette az első helyét a táblázaton. A zöld-fehérek sorozatban a 17. mérkőzésüket nyerték meg a honi bajnokságban, amivel átadták a múltnak a MAC rekordját.

Vienna Capitals II Vasas Hokiklub Budapest Gyergyói HK Fehérvári Titánok FTC

Erste Liga: másfél órát késett, hét gólt kapott a Capitals

2018-10-19 22:29:13

A Dunaújváros hazai pályán a Vienna Capitals II, a Csíkszereda pedig idegenben a Debrecen ellen tudott nyerni a jégkorong Erste Ligában.

jégkorong hoki Vienna Capitals II Erste Liga Dunaújváros DEAC

Erste Liga: a Fradi megverte a DAB-ot, élre állt a DEAC

2018-09-21 19:39:20

A Ferencváros hazai közönség előtt 3–2-re megverte a Dunaújvárosi Acélbikákat a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. A DEAC fölényes győzelmet aratott Brassóban, a Csíkszereda magabiztosan nyert a Vasas ellen, míg a Gyergyói HK Bécsben elkönyvelte első sikerét.

jégkorong Vienna Capitals II Vasas jégkorong Gyergyói HK FTC jégkorong Erste Liga

Erste Liga: tucatnyi gól és szétlövéses csíki siker az FTC ellen

2018-09-14 18:31:24

A jégkorong Erste Liga első játékhetének utolsó játéknapján az erdélyi túráját megkezdő Ferencváros a nap rangadóján 6–6 után szétlövéssel záruló meccset vívott a bajnoki szereplését most kezdő Sport Club Csíkszereda otthonában.

Vienna Capitals II Vasas HC Vasas UTE Hokiklub Budapest HSC Csíkszereda

Erste Liga: gólzápor Bécsben, fehérvári és debreceni fordítás

2018-09-11 15:45:15

A jégkorong Erste Liga keddi játéknapján a Dunaújvárosi Acélbikák csapata 6–3-ra győzött a Vienna Capitals II otthonában. A gólzáporos mérkőzésen a vendégek mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Vienna Capitals II Vasas Hokiklub Budapest Fehérvári Titánok Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Erste Liga: szétlövéses győzelemmel rajtolt az FTC

2018-09-09 20:47:07

A Ferencváros jégkorongcsapata szétlövéssel legyőzte hazai jégen a DEAC-ot az Erste Liga 1. fordulójában. A zöld-fehérek alig nyolc perccel a mérkőzés vége előtt egyenlítettek, majd a gólt nem hozó túlóra után Tóth Adrián lőtte a mindent eldöntő találatot.

Vienna Capitals II Hokiklub Budapest FTC Erste Liga DEAC

Erste Liga: nem termett babér Fehérváron a bécsieknek

2018-02-06 21:00:37

A Fehérvári Titánok jégkorongcsapata 3–0-ra győzött hazai pályán a Vienna Capitals II ellen a jégkorong Erste Liga középszakaszában.

jégkorong Vienna Capitals II Fehérvári Titánok Erste Liga

Jégkorong Erste Liga: simán nyert Bécsben a Brassó

2018-01-31 21:30:46

A Brassó ellen már nem sikerült hazai pályán a Viennának, ami a másik erdélyi együttes, a Csíkszereda ellen igen – azaz a senki által sem várt bravúrgyőzelem. A Corona az első perctől kezdve kézben tartotta a mérkőzést, és 6–1-es sikert aratott, ezzel egyetlen pontra megközelítette riválisát a jégkorong Erste Liga középszakasz alsóházában.

jégkorong Vienna Capitals II Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: győzött a sereghajtó, kikapott az UTE

2018-01-28 22:36:19

A Vienna Capitals II legyőzte a vendég Csíkszeredát vasárnap a jégkorong Erste Liga középszakaszának alsóházában. A felsőházban a Dunaújváros jó első harmadának köszönhetően felülmúlta az UTE-t.

Vienna Capitals II UTE Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák Csíkszereda

Erste Liga: remek emberelőnyös játék, fehérvári siker

2018-01-22 21:53:57

A jégkorong Erste Liga középszakaszának első fordulójában két alsóházi meccset rendeztek hétfőn. A Corona Brasov magabiztosan, 7–1-re legyőzte a Vienna Capitals második csapatát hazai pályán, a Fehérvári Titánok pedig az FTC-t gyűrték le (5–2).

Vienna Capitals II Fehérvári Titánok FTC Erste Liga Corona Brasov

Erste Liga: megszenvedett a sereghajtó ellen a Brasov

2017-12-29 20:00:58

A Corona Brasov hazai jégen szétlövéssel 3–2-re győzte le a Vienna Capitals II-t az Erste Liga pénteki játéknapján. Az első harmadban a brassóiak szerezték meg a vezetést, majd a bécsiek fordítottak, az 50. percben egyenlített a házigazda, amely végül a meccset is behúzta.

Vienna Capitals II Erste Liga Corona Brasov

Jégkorong Erste Liga: nincs már nyeretlen, az FTC bánta

2017-12-17 20:15:31

Meglepetésre a Vienna Capitals II hazai pályán 2–1-re legyőzte az FTC jégkorongcsapatát az Erste Ligában, így a bécsi csapat (utolsóként) megszerezte első rendes játékidőben aratott győzelmét.