Találatok a verseny címkére

Találatok száma: 24

F1: Verstappen nyert Brazíliában; a két Ferrari ütközött

2019-11-17 19:51:49

A Red Bull holland versenyzője, Max Verstappen aratott győzelmet az F1-es Brazil Nagydíj versenyén. Másodikként az utolsó métereken is nagyot csatázó Pierre Gasly szelte át a célvonalat Lewis Hamilton előtt. A brit az utolsó előtti körben forgatta ki az akkor még a 2. helyen haladó Alexander Albont. A negyedik Carlos Sainz Jr. lett, míg Valtteri Bottas az autója meghibásodása miatt esett ki. Sebastian Vettel és Charles Leclerc a 66. körben ért össze egymással – mindkét Ferrari feladni kényszerült a futamot.

verseny F1 Brazil Nagydíj

F1: Bottas az austini győztes, Hamilton 6-szoros világbajnok

2019-11-03 21:43:04

Valtteri Bottas győzelmét hozta az F1-es Amerikai Nagydíj, mögötte csapattársa, Lewis Hamilton végzett a 2. helyen, a brit ezzel bebiztosította 6. vb-címét. A harmadik helyen Max Verstappen futott be a Red Bull-lal, míg a negyedik Charles Leclerc lett. A másik ferraris, Sebastian Vettel már a futam elején kiesett.

verseny Lewis Hamilton F1 Amerikai Nagydíj

F1: Hamilton győzött Vettel előtt Mexikóvárosban

2019-10-27 19:22:29

Lewis Hamilton aratott győzelmet az F1-es Mexikói Nagydíj versenyén, mögötte Sebastian Vettel, illetve márkatársa, Valtteri Bottas szelte át a célvonalat. Bár a bajnokavatás így elmaradt, a brit még tovább növelte az előnyét a vb-összetettben, és remek esélye lesz bebiztosítani 6. címét a következő futamon. Charles Leclerc negyedikként zárt, míg Alexander Albon vezérletével a Red Bull kettőse az 5–6. helyet szerezte meg.

verseny Mexikói Nagydíj F1

F1: Leclerc-t duplán büntették; Bottas keményen beszólt a kritikusainak

2019-10-13 10:40:38

Valtteri Bottas nyert az F1-es Japán Nagydíj versenyén, a leintést követően pedig keményen be is szólt az őt kritizálóknak, miközben azt is kiemelte, büszke, hogy a csapat részese lehet. A Mercedes ugyanis sorozatban a 6. konstruktőri címét szerezte meg, és nemcsak rekordot állított be, hanem történelmet is írt Szuzukában. A második helyen befutó Sebastian Vettel elismerte, hogy hibázott, Lewis Hamilton azonban hangsúlyozta, nem ért egyet a taktikájával. Charles Leclerc-t és a Ferrarit végül megbüntették az egy körrel korábban leintett futam után, de a Renault-t is vizsgálják.

verseny Valtteri Bottas Toto Wolff Sebastian Vettel Renault Mercedes

Bottas nyert, a Mercedes történelmet írt Szuzukában

2019-10-13 05:27:16

A finn Valtteri Bottas nyerte meg a Formula–1-es Japán Nagydíjat, megelőzve a Ferrari német pilótáját, Sebastian Vettelt. Utóbbi nagy csatában tartotta maga mögött a leggyorsabb kört futó Lewis Hamiltont, a Mercedes pedig a mai teljesítményével megnyerte a konstruktőri világbajnoki címet.

verseny Japán Nagydíj F1

F1: Leclerc nyert a két Mercedes előtt Monzában

2019-09-08 16:29:50

Charles Leclerc aratott győzelmet az F1-es Olasz Nagydíj versenyén, a Ferrari így 2010 után ünnepelhetett újra hazai pályán. A dobogó második és harmadik fokára a két Mercedes Valtteri Bottas, Lewis Hamilton sorrendben állhatott fel, míg a 4–5. pozícióban Daniel Ricciardo vezérletével a két Renault végzett. A 4. helyről induló Sebastian Vettel hibázott, és pont nélkül zárt Monzában.

verseny Olasz Nagydíj F1

Hamilton nyomás alá helyezte, de Leclerc nem roppant össze, először nyert

2019-09-01 12:18:41

Hatalmas csatában megszerezte első Formula–1-es futamgyőzelmét Charles Leclerc, a Ferrari pilótája kevesebb mint egy másodperccel előzte meg Lewis Hamiltont. A harmadik helyen a címvédő brit mercedeses csapattársa, Valtteri Bottas zárt. A monacói a 108. pilóta, aki F1-es futamot tudott nyerni, Hamilton előnye az összetettben 65 pontra nőtt.

verseny F1 Belga Nagydíj

F1: Ugyanazt tettem volna, mint Vettel – Hamilton

2019-06-10 16:49:33

Az F1-es Kanadai Nagydíjon másodikként befutó, de a győzelemért járó 25 ponttal távozó Lewis Hamilton elmondta, ellenkező esetben ugyanúgy védte volna a pozícióját, ahogyan az eset miatt időbüntetést kapó Sebastian Vettel tette.

verseny Sebastian Vettel Mercedes Lewis Hamilton Ferrari F1

F1: Ez egy tipikusan vitatható döntés volt – Wolff

2019-06-10 10:21:59

A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff bár a szabályok alapján egyetért a sportfelügyelők Kanadai Nagydíjon hozott döntésével, mégsem hitte azt, hogy az FIA meg mer lépni egy ilyen vitatható büntetést.

verseny Toto Wolff Sebastian Vettel Mercedes Kanadai Nagydíj F1

F1: Hamiltont beidézték a sportfelügyelők – döntés született az ügyben

2018-07-22 19:04:45

Lewis Hamilton a 14. helyről startolva aratott diadalt, miközben vb-riválisa, Sebastian Vettel az élen autózva hibázott, és kötött ki a falban. A brit így a pontversenyben is átvette a vezetést, azonban a futam leintését követően vizsgálni kezdték a bokszbejáratnál történt incidensét.

verseny Német Nagydíj Mercedes Lewis Hamilton F1

F1: Néha sz.rságokat mondunk, de tanulunk belőle – Hamilton

2018-07-09 12:34:20

Éles szópárbaj alakult ki a Mercedes és a Ferrari között a sajtóban az elmúlt három nagydíjon történt két incidens kapcsán. A tegnapi baleset elszenvedője, Lewis Hamilton tegnap még virágnyelven utalgatott, ma azonban már másképp látja a történteket.

verseny Mercedes Lewis Hamilton Kimi Räikkönen Ferrari F1

F1: Räikkönen egyengette Vettel útját – sajtóvisszhang a Brit GP-ről

2018-07-09 11:44:29

A nemzetközi sajtó főként a győztes Sebastian Vettel remek hajrájáról, illetve a szintén négyszeres világbajnok Lewis Hamilton nagy felzárkózás utáni második helyéről írt a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíj másnapján.

verseny sajtóvisszhang Sebastian Vettel Mercedes Lewis Hamilton Ferrari

F1: Ha Allison tényleg ezt mondta, szégyellheti magát – Arrivabene

2018-07-09 10:41:48

Az elmúlt három nagydíjból kettő rajtjánál is találkozott egymással egy-egy Mercedes és Ferrari, és mindkét esetben utóbbit látták vétkesnek a sportfelügyelők. A címvédő gárda vezetősége a tegnapi verseny után azt sem látta elképzelhetetlennek, hogy van szándékosság a balesetek mögött. A vádakra a maranellói gárda elöljárója, Maurizio Arrivabene is reagált.

verseny Valtteri Bottas Toto Wolff Sebastian Vettel Mercedes Maurizio Arrivabene

F1: Vettel őrült hajszában nyert; Hamilton a mezőny végéről második

2018-07-08 16:42:11

A Brit Nagydíjat Lewis Hamilton kezdhette meg az élről, ám néhány kanyart követően a 18. helyen találta magát, miután Kimi Räikkönen hátulról eltalálta és kiforgatta a Mercedesét. A finnt 10 másodperces büntetéssel sújtották az eset miatt, és bár a brit rohamos tempóban kezdte meg a felzárkózást, az élen Sebastian Vettel gyorsan elhúzott a második Valtteri Bottas előtt. A különbségek már stagnáltak, amikor először Marcus Ericsson szenvedett hatalmas balesetet, majd Romain Grosjean és Carlos Sainz Jr. akadt össze egymással. Mivel mindkét esetet követően biztonsági autót küldtek a pályára, egy teljesen új verseny vette kezdetét, amiben már Bottas vezetett Vettel és Hamilton előtt, igaz, a Ferrarik és a Red Bullok friss lággyal, míg a Mercedesek használt közepessel hajtottak tovább. Először Räikkönen vívott ádáz csatát a később kieső Max Verstappennel, majd Vettel viaskodott Bottasszal – mindketten sikerrel jártak, sőt, a Mercedes finnje egészen a 4. helyig esett vissza. Végül Vettel nyert, és 51. győzelmének köszönhetően utolérte Alain Prostot az örökranglistán. Hamilton és Räikkönen állhatott fel még a dobogóra.

verseny Valtteri Bottas Sauber Mercedes Lewis Hamilton Kimi Räikkönen

Úszás: tényleg megtette, Phelps nagy fehér cápával versenyzett

2017-07-12 13:22:51

Egy cápával úszott versenyt Michael Phelps, az amerikaiak 23-szoros olimpiai bajnoka.

úszás verseny cápa Michael Phelps

Videó: a futó elfelejtette, van még egy kanyar a cél előtt…

2017-03-20 10:34:58

Egész szürreálisra sikeredett a Kínában, Vuhsziban rendezett maratoni verseny befutója vasárnap. Az élen haladó futók ugyanis nagy lendülettel suhantak át a célvonalon, ám ezzel volt egy kis probléma: amiről ők azt gondolták, hogy a cél, az igazából csak az utolsó kanyar volt.

videó vicces verseny maratoni futás baki

Kép: a megyei csapat sörnek öltözött, nyert is egy malacot

2017-02-21 14:29:29

Február 18-án farsangi bált rendeztek a Bács-Kiskun megyében található Szeremlén. Az est sztárjai a helyi, megyei másodosztályban szereplő futballcsapat tagjai voltak, akik egy rekesz sörnek öltöztek be. A jelmezzel be is húzták az első helyet a bacskiskunfoci.hu beszámolója szerint, a nyereményük pedig egy élő malac volt…

videó verseny malac kép jelmez fotó

Videó: először lát közelről versenyt a kisfiú, az arcát látnod kell!

2016-10-01 11:14:26

A kisfiút Logannek hívják, s életében először lát és hall közelről motorversenyt. Összesen ennyit tudunk az alábbi videóról, de több nem is kell. Csak az arcát figyeljék!

videó verseny motorverseny motor Youtube

A legfájdalmasabb kiütések a legbetegebb játékból – videó

2015-09-22 12:57:15

A Takeshi’s Castle elnevezésű tévéműsor minden kétséget kizáróan a világ legőrültebb sorozata. A – természetesen – Japánban forgatott klasszikus összesen 133 részt élt meg, a versenyzők feladata pedig annyi volt: menjenek végig a pályán. Nem tűnik bonyolultnak. Egészen addig, míg kiderül, milyen akadályok vannak.

videó verseny Takeshi's Castle NSOplusz

Videó: Benzema csinos lány „segítségével” nyomta le C. Ronaldót

2014-12-02 14:53:07

Dekázásban mérte össze tudását Cristiano Ronaldo és Karim Benzema, a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid labdarúgócsapatának két világklasszisa a klub egyik főszponzorának, az Audinak a rendezvényén. Akárcsak korábban a Messi–Neymar párharc esetében, most is az volt a cél, hogy a játékosok minél többször labdába érjenek egy perc alatt, ezáltal „generálva energiát". A francia végül egy kicsivel, de felülmúlta a kétszeres aranylabdás portugált, bár kissé furcsa módon az eredményjelző az elejétől kezdve nem változott a labdaérintések hatására.