NB I: nem súlyos a Vasas kulcsemberének sérülése

A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas FC a hivatalos honlapján adott tájékoztatást Kulcsár Tamás állapotáról.

sérülés  labdarúgó NB I  Vasas  NB I  Kulcsár Tamás

Női kosár NB I: még mindig hibátlan a Szekszárd

2017-11-19 20:13:28

A Szekszárd a papírformának megfelelően simán legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

női kosárlabda  női kosár NB I  kosárlabda  Vasas Akadémia  Vasas  Szekszárd

Mezőkövesd–Vasas: az egyik szemük nevet…

2017-11-18 10:08:03

Hat gólt láthattak a nézők a Mezőkövesd és a Vasas mérkőzésén a labdarúgó NB I 16. fordulójában, de az egy-egy ponttal egyik csapat sem lehet elégedett.

onlive!  közvetítés  focibajnokság  Vasas  NB I 16. forduló  Mezőkövesd

Nyolc pofon a Viditől: gyászos szériában a rangadó előtt álló Loki

2017-11-16 20:01:43

Visszatérünk a válogatott szünet után az NB I-es valóságba: az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság első osztályában a 16. forduló következik, benne a DVSC–Videoton FC rangadóval, amelyen a harmadik helyezett fogadja az éllovast. Minden mérkőzést szombaton rendeznek meg, az Újpest–Bp. Honvéd presztízsmérkőzés zárt kapus. Statisztikai érdekességek a 16. kör elé.

érdekességek  Újpest  Videoton  Vasas  Puskás Akadémia  Paks

Ikonikus magyar gólok: kapásgól az örökkévalóságnak

2017-11-18 09:14:19

Melyek voltak a magyar futball történetének legemlékezetesebb góljai? Sorozatunk folytatásában Farkas Jánosét elevenítjük fel, aki az 1966-os angliai világbajnokságon – szerintünk – a vb gólját lőtte kapásból a brazilok hálójába.

magyar válogatott  ikonikus gólok  brazil válogatott  Vasas  Farkas János  Brazília

Vasas: műtét vár a négyszeres cseh válogatott védőre

2017-11-09 09:03:59

A Vasas cseh belső védője, Jan Simunek nyári szerződtetése óta mindössze két NB I-es mérkőzésen lépett pályára az angyalföldieknél, legutóbb szeptember közepén, a Videoton elleni, 3–1-re megnyert bajnokin játszott 49 percet, ám bokasérülés miatt 49 perc játék után le kellett cserélni. Noha abból a sérüléséből felépült, később ismét megsérült, és mára kiderült: csípőporcsérülést szenvedett, műtét vár rá, több hónapig nem állhat klubja rendelkezésére.

Vasas  NB I  Jan Simunek

Videó: súlyosan megsérült a Vasas korábbi játékosa, de nem jött a mentő

2017-11-06 08:37:18

A német Regionalligában (negyedosztály) súlyos sérülést szenvedett a hétvégi bajnokin Christian Müller, a KFC Uerdingen játékosa. A Vasasban 2016-ban futballozó német játékost, aki korábban Dárdai Pál csapattársa is volt a Herthában, az intenzívre szállították, azonban a pályán csak hosszú percek után érkezett meg a segítség.

német foci  Vasas  Uerdingen  Christian Müller

Novothny: háromból egy, az egyből három pont

2017-11-04 13:39:08

Egyetlen gól döntött a Dunaújvárosban rendezett Vasas–Újpest NB I-es labdarúgó-mérkőzésen – a lila-fehérek javára.

Újpest  onlive!  labdarúgó NB I  közvetítés  focibajnokság  Vasas

Üti-e a 0–0-s hagyományt a Fradi és a Loki remek formája?

2017-11-03 11:55:17

A 15. fordulót rendezik meg a labdarúgó NB I-ben: a legnagyobb érdeklődés a Ferencváros–DVSC rangadót kíséri, amelyen az előzetes jegyeladások alapján csaknem telt házat várnak a Groupama Arénába. Remélhetőleg gólt is látnak a nézők, bár a két csapat éppen hervasztó szériában van egymás ellen… A listavezető pozícióját a legutóbbi fordulóban elveszítő Videoton a Mezőkövesd ellen javíthat, de lesz Vasas–Újpest FC észak-pesti derbi is – Dunaújvárosban.

érdekességek  Újpest  ultrák  tábor  Videoton  Vasas

Eurofutball: Manchester City < Barcelona < Roma < Vasas!

2017-10-30 15:38:54

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legújabb kutatásában 31 európai élvonal és az öt topliga másodosztályának csapatainak átlagmagasságát vizsgálta meg. A lista élére a dán FC Köbenhavn került.

Vasas  Roma  Manchester City  Ludogorec  Köbenhavn  CIES

NB I: Gazdag, Papp, Nono – csodás gólok a 14. fordulóban

2017-10-30 14:26:07

Nem volt hiány látványos gólokban a labdarúgó NB I 14. fordulójában. Gazdag Dániel (Budapest Honvéd), Papp Kristóf (Paks) és Nono (DVTK) is gyönyörű találatot ért el. Ugyanakkor érdemes végignézni az Újpest–Videoton találkozó összefoglalóját is, mert nem mindennapi drámát hozott.

Újpest  videó  labdarúgó NB I  gólösszefoglaló  Videoton  Vasas

Doll: Ez nem azt jelenti, hogy most már végig az élen maradunk

2017-10-29 12:52:32

A labdarúgó NB I 14. fordulóját követően az Újpest–Videoton (2–2) meccs edzői értékeléseivel már jelentkeztünk, de most lássuk a többi mérkőzés mestermérlegét is!

mestermérleg  Vasas  Thomas Doll  Puskás Akadémia  Pintér Attila  Pacsi Bálint

NB I: hiába hajtott a PAFC, a Vasas ellen sem győzött

2017-10-28 18:47:29

A labdarúgó NB I 14. fordulójának zárómérkőzésén hiába játszott nagy fölényben a Puskás Akadémia a Vasas ellen, sorozatban az ötödik meccsén sem tudott győzni, 0–0-s döntetlenre végzett.

Vasas  Puskás Akadémia  NB I 14. forduló  NB I

Férfi vízi ob I: gálázott a Szolnok, az FTC és az Eger is

2017-10-28 16:18:11

Az FTC 13–3-ra kiütötte a BVSC-t a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján az A-csoportban. A Tatabánya ikszelt a B-csoport sereghajtójával, a PVSC Mecsek-Füszérttel. Az Eger 20 gólt dobott a Szegednek, a címvédő Szolnoki Dózsa pedig 19-nél állt meg a Vasas ellen.

férfi vízilabda  férfi vízi ob I  Vasas  UVSE  Tatabánya vízilabda  Tatabánya

Fölényben volt a PAFC, de ezúttal sem győzött

2017-10-28 14:57:06

Vasas  Puskás Akadémia  PAFC  NB I 14. forduló  NB I

Vasas: nem súlyos a csapatkapitány sérülése, de...

2017-10-28 15:19:14

Nem súlyos a sérülése Remili Mohamednek, a labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas csapatkapitányának – írja a klub hivatalos honlapja. A támadó ettől függetlenül kihagyja a Puskás Akadémia elleni szombati bajnokit.

Vasas  Remili Mohamed  Puskás Akadémia

Négy év lilában: Vignjevics addig húzta, mint kevés elődje

2017-10-26 12:01:18

A listavezető Videoton FC Újpestre látogat, üldözője, a Ferencváros Mezőkövesdre, a dobogó harmadik fokán álló DVSC pedig a Paksot fogadja a labdarúgó NB I 14. fordulójában. Nebojsa Vignjevics elért egy határt, amelyet kevés újpesti tréner. Minden mérkőzést szombaton játszanak – jöjjenek a statisztikai érdekességek a 14. kör elé.

Vasas: jól halad a súlyos sérülést szenvedő támadó felépülése

2017-10-27 09:21:33

Jól halad Murka Benedeknek, az NB I-es Vasas támadójának a felépülése – számolt be róla a piros-kékek honlapja.

sérülés  labdarúgó NB I  Vasas  NB I  Murka Benedek

Vasas: a csapatkapitány kihagyja a PAFC elleni meccset

2017-10-26 16:20:49

A labdarúgó NB I-ben szereplő Vasas támadója, Remili Mohamed nagy valószínűséggel nem játszik szombaton a Puskás Akadémia ellen.

Vasas  Remili Mohamed  Puskás Akadémia  NB I

Magyar Kupa: harmadosztályú csapat ejtette ki a Vasast

2017-10-25 21:51:03

A labdarúgó Magyar Kupa főtáblájának 2. fordulójában a harmadosztályú Dunaújváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Vasast.