Találatok a Vanek Margit címkére

Találatok száma: 14

Triatlon Ek: a férfiaknál 4., a nőknél 3. lett a legjobb magyar

2018-08-25 21:33:32

Legjobb magyarként a férfiaknál Király István a negyedik, a nőknél Vanek Margit a harmadik helyen végzett a triatlonosok Székesfehérváron rendezett Európa-kupa-versenyén, szombaton.

triatlon Vanek Margit Király István

Rio 2016: Kovács Zsófia a 24., Vanek a 45. női triatlonban

2016-08-20 18:11:47

Az amerikai Gwen Jorgensen 1:56:16 órás eredménnyel nyerte meg az aranyérmet svájci és brit riválisa előtt a női triatlonosok mezőnyében a riói olimpián. A magyarok közül Kovács Zsófia a 24., Vanek Margit a 45. helyen végzett.

triatlon olimpia 2016 olimpia Vanek Margit Rio 2016 Kovács Zsófia

RIO 2016 – TRIATLON

2016-07-25 12:49:39

A RIÓI OLIMPIA ADATBANKJA – TRIATLON ALOLDAL.

triatlon olimpiai program olimpia 2016 magyarok az olimpián Vanek Margit Tóth Tamás

Triatlon Eb: bronzérmes a magyar vegyes váltó

2016-05-29 17:57:07

Bronzérmet nyert a Kovács Zsófia, Tóth Tamás, Vanek Margit, Vanek Ákos összetételű magyar vegyes váltó a triatlonosok Lisszabonban rendezett rövid távú Európa-bajnokságán.

triatlon rövid távú triatlon Eb Vanek Ákos Vanek Margit Kovács Zsófia

Rio 2016: Tóth Tamással négy magyar triatlonos indul

2016-05-18 12:32:24

Tóth Tamással négy magyar triatlonos indulhat a riói olimpián a nemzetközi szövetség (ITU) szerdán közzétett hivatalos ranglistája alapján.

triatlon olimpia 2016 olimpia Vanek Margit Tóth Tamás Rio 2016

Triatlon: magyar Európa-kupa-siker Észak-Afrikában

2016-04-11 07:30:30

Vanek Margit nyerte meg a női triatlon Európa-kupa hét végi melillai versenyét.

triatlon Vanek Margit

Triatlon: Tóth Tamás tizedikként zárt az Európa-bajnokságon

2015-07-11 19:35:28

Tóth Tamás a 10., Vanek Margit a 15. helyen végzett a genfi triatlon Európa-bajnokságon.

triatlon Eb triatlon Vanek Margit Tóth Tamás Kovács Zsófia

Triatlon: Vanek Margit értékes olimpiai pontokat szerzett

2015-04-25 18:11:54

Vanek Margit a 15., Kovács Zsófia pedig a 42. helyen végzett Fokvárosban, a triatlonosok világbajnoki sorozatának negyedik állomásán.

triatlon Vanek Margit Kovács Zsófia

Triatlon-vk: Vanek Margit nyolcadik lett Új-Zélandon

2015-03-22 17:06:54

Vanek Margit az előkelő nyolcadik helyen végzett a nők versenyében New Plymouth-ban, a triatlonosok világkupa-sorozatának új-zélandi viadalán.

triatlon-vk triatlon Vanek Margit

Triatlon: magyar bronzérem a vegyesváltó-vb-n

2014-07-13 20:04:13

Bronzérmes lett a triatlonosok vasárnap rendezett vegyesváltó-világbajnokságán a Kovács Zsófia, Tóth Tamás, Vanek Margit, Vanek Ákos összeállítású magyar csapat.

triatlon Vanek Ákos Vanek Margit Tóth Tamás Kovács Zsófia

Triatlon: Kovács Zsófia ötödik a dél-koreai vk-viadalon

2013-10-14 08:48:31

Kovács Zsófia az ötödik helyen végzett a dél-koreai Tongjeongban rendezett triatlon világkupa-viadalon. A női versenyen – amelyet az ausztrál Emma Jackson nyert meg – Vanek Margit a 18. lett.

Triatlon: Vanek Margit 20. lett a londoni vb-döntőn

2013-09-14 12:52:00

Vanek Margit a huszadik helyen zárta szombaton a triatlonos világbajnoki sorozat londoni döntőjét, ezzel összetettben a 63. helyen végzett.

Triatlon Eb: Vanek Margit hetedik lett Törökországban

2013-06-14 19:43:01

Nagyszerű versenyzéssel a hetedik helyen végzett Vanek Margit a törökországi rövidtávú triatlon Európa-bajnokságon, Alanyában.

Vanek Margit triatlon

Triatlon, Magyar Nagydíj: Vanek és ifj. Faldum győzött

2013-05-19 17:54:39

A nőknél Vanek Margit, a férfiaknál pedig ifj. Faldum Gábor győzött a Fornetti Triatlon Magyar Nagydíj első egyéni versenyében, Tiszaújvárosban.