Találatok a Valentino Rossi címkére

Találatok száma: 251

Virtuális MotoGP: Álex Márquez legyőzte 8-szoros világbajnok bátyját

2020-05-17 17:06:34

Az eddigi legizgalmasabb versenyt hozta a virtuális MotoGP-futamok negyedik felvonása, a 9 körös misanói összecsapás, ami után a finom beszólogatások sem maradtak el.

Álex Márquez koronavírus Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez

Koronavírus: adománygyűjtésbe kezdett Valentino Rossi

2020-03-16 08:57:00

Valentino Rossi adománygyűjtést kezdeményezett, amivel a kórházaknak segít az új koronavírus elleni harcban.

koronavírus Valentino Rossi

MotoGP: Rossi tisztában volt a következményekkel

2020-02-06 18:53:23

A MotoGP csapatai már a malajziai téli teszt első napját megelőzően sem hagyták muníció nélkül a rajongókat és az újságírókat. A Suzukit követően a Petronas-csapat, majd a gyári Yamaha is lerántotta a leplet az idei motorokról, egész pontosan az idei dizájnról. Hatalmas piros pont a Suzukinak, amely egyedüliként valami újdonságot is vitt a dologba, ráadásul szépen kivitelezve.

Yamaha Valentino Rossi Suzuki MotoGP Maverick Vinales Jorge Lorenzo

MotoGP: Rossi az idény végén visszavonul? Ha nem, akkor sem lesz már gyári pilóta

2020-01-29 17:03:43

Ami kedden még csak találgatás volt, szerda délutánra száraz ténnyé vált: Fabio Quartararo veszi át Valentino Rossi helyét 2021-től a MotoGP-ben szereplő gyári Yamaha-istállóban.

Yamaha Valentino Rossi MotoGP Fabio Quartararo

F1: helyet cserélt Valentino Rossi és Lewis Hamilton Valenciában

2019-12-12 11:36:58

A kilencszeres gyorsaságimotoros-világbajnok Valentino Rossi és a hatszoros F1-es bajnok Lewis Hamilton a hét elején kipróbálhatta a másik versenygépét a valenciai Ricardo Tormo pályán. Az eseményt közös főszponzoruk hozta össze, ám az alábbi videó tanulsága szerint nem csak amolyan „könnyű kis lötyögésre” jöttek össze Rossiék.

gyorsasági motor Valentino Rossi Lewis Hamilton F1

Videó: Szeretnénk, ha a MotoGP visszatérne Magyarországra – Capirossi

2019-12-11 01:25:35

Loris Capirossi karrierje meseszerűen indult, hiszen 1990-ben, mindjárt az első versenyévében világbajnok lett a Hondával a 125 köbcentis géposztályban. Ehhez kellett a hungaroringi győzelme is, amelyre a mai napig jól emlékszik. Erről is beszélt az NSO Tv-nek adott exkluzív interjújában, amelyben szóba került a MotoGP magyarországi visszatérésének lehetősége is.

World Sports Legends Award Valentino Rossi Talmácsi Gábor MotoGP Monaco Marc Márquez

Megosztó személyiség volt, mégis kiharcolta a mezőny tiszteletét

2019-12-06 19:49:50

Jorge Lorenzo megosztó személyiség volt egész pályafutása alatt, ám az egyik legkedvesebb, legemberibb pilótaként emlékezünk majd rá. Mindenkit legyőzött, sokakba belekötött, mégis kiharcolta a mezőny tiszteletét.

gyorsaságimotoros-vb Yamaha Valentino Rossi NS Hosszabbítás Marc Márquez Jorge Lorenzo

MotoGP: Márquez az utolsó futamot is behúzta, Lorenzo 13. hellyel búcsúzott

2019-11-17 14:59:31

A második helyről rajtoló Marc Márquez sikerét hozta a gyorsaságimotoros-világbajnokság idényének utolsó futama, a Valenciai Nagydíj. A már biztos világbajnok spanyol mögött a pole-os Fabio Quartararo zárt a második helyen, míg a dobogó harmadik fokára Jack Miller állhat fel. A visszavonulását a héten bejelentő Jorge Lorenzo csupán a 13. lett, míg a hétszeres világbajnok sportági ikon, Valentino Rossit a nyolcadik pozícióban intették le.

Valentino Rossi MotoG Marc Márquez Jorge Lorenzo Jack Miller Fabio Quartararo

F1: Vettel fűszagot érzett, Rosberg is gratulált Hamiltonnak

2019-11-04 09:13:37

A lényegi kérdések eldőltek Austinban: az F1-idény tizenkilencedik versenyét ugyan Valtteri Bottas nyerte, de Lewis Hamilton a második hellyel bebiztosította pályafutása hatodik világbajnoki címét. Tekintsünk vissza a hétvége legviccesebb és legérdekesebb pillanataira az F1-legekkel!

Valtteri Bottas Valentino Rossi Sebastian Vettel Romain Grosjean Nico Rosberg Michael Schumacher

MotoGP: Rossi talán túl régóta van itt – mondja a korábbi mérnöke

2019-10-23 12:59:17

Hétvégén az Ausztrál Nagydíjjal folytatódik a gyorsasági motoros világbajnokság programja. Azon a pályán, ahol Valentino Rossi 15-ször állt már dobogón a királykategóriában (és még kétszer a 250-esek között), ebből hatszor annak legmagasabb fokán. Legutóbb 2014-ben győzött itt és még 2017-ben is sikerült pódiumra állnia, de erre kevés esély van idén, bár soha ne mondd, hogy soha.

Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez

MotoGP: tájfun közelít a gyorsasági motorosok felé

2019-10-18 10:34:05

Bár a gyorsaságimotoros-világbajnokság királykategóriájának második szabadedzése előtt fekete felhők ijesztgették a versenyzőket és a csapatokat, szárazon lement az első nap a Japán Nagydíj helyszínén, de holnapra már komoly esőzést ígérnek. A pályán tartózkodók okostelefonjára ma már mindenkinek megérkezett az ötből hármas fokozatú veszélyre figyelmeztető üzenet.

tájfun Valentino Rossi MotoGP Japán Nagydíj Fabio Quartararo

MotoGP: Valentino Rossi hat év után vezető szerelőt vált

2019-10-03 21:30:39

Bár idén egyszer már szárnya kaptak olyan pletykák, hogy Valentino Rossi búcsút vesz jelenlegi vezető szerelőjétől Silvano Galbusérától, az olasz akkor tagadta ennek igazságtartalmát. A burirami futam felvezető sajtótájékoztatóján azonban mégis robbant a bomba, hat év után a Doktor ismét főmérnököt vált.

gyorsaságimotoros-vb Valentino Rossi

MotoGP: Márqueznek extra motivációt adott a Rossi-incidens

2019-09-16 09:16:51

Ahogy arra az edzésnapok után már számítani lehetett, a Yamahák és Marc Márquez küzdelméről szólt a vasárnapi futam Misanóban. A futamot az utolsó körben megnyerő Márquezt négy hangvillás követte a leintésnél. Valentino Rossi bár nagyon szeretett volna dobogóra állni hazai szurkolói előtt, egy negyedik hellyel kellett távoznia.

Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez gyorsaságimotoros-vb

MotoGP: Nem kértem bocsánatot Rossitól – Márquez

2019-09-15 10:35:29

„Sokkal inkább azt kérdeztem, hogy mi történik itt?” – kezdte Marc Márquez délutáni nyilatkozatát a szombati időmérőn történt Valentino Rossival való nézeteltérését követően  a gyorsaságimotoros-világbajnokság San Marinó-i Nagydíján. A nap témáját nyilván nem ez adta, a kvalifikációt egyébként Maverick Vinales nyerte Pol Espargaró és Fabio Quartararo előtt.

gyorsaságimotoros-vb Valentino Rossi MotoGP Maverick Vinales Marc Márquez

MotoGP: KTM az első sorban; balhé M. Márquez és Rossi között

2019-09-14 13:34:17

A spanyol Maverick Vinales volt a leggyorsabb a San Marinó-i Nagydíjon a MotoGP szombati időmérő edzésén. A második rajtkockából a szintén spanyol Pol Espargaró indulhat a KTM-mel, míg a harmadikból a francia Fabio Quartararo. A címvédő Marc Márquez ötödik lett, Valentino Rossi a hetedik.

Valentino Rossi MotoGP Moto3 Moto2 Marc Márquez

MotoGP: Márquez zsinórban negyedszer a pole-ban

2019-08-24 16:16:24

Marc Márquez sorozatban a negyedik rajtelsőségét szerezte meg a MotoGP-ben, a silverstone-i Brit Nagydíj időmérőjén 428 ezreddel megelőzte a második leggyorsabb Valentino Rossit.

Valentino Rossi Silverstone MotoGP Marc Márquez Jack Miller

MotoGP: Rossiék körét törölték, majd visszaadták

2019-08-24 09:30:49

Izgalmasra sikerült a MotoGP Brit Nagydíjának második szabadedzése pénteken, hiszen a leggyorsabb versenyző, Fabio Quartararo, valamint Valentino Rossi és Nakagami Takaaki legjobb körét is törölték a stewardok, mert (első ránézésre legalábbis) mindkét kerékkel elhagyták a pályatestet a 6-os kanyarban. Később aztán még alaposabban megvizsgálták a belső kamerás felvételeket és képeket, s végül mindhárman visszakapták a leggyorsabb körüket.

Valentino Rossi MotoGP Fabio Quartararo

MotoGP: Marc, Mick, Mike és a többiek

2019-08-05 13:11:30

Az eső ugyan alaposan felborította a megszokott rajtprocedúrát és menetrendet a MotoGP kategória Cseh Nagydíja előtt, de egyet nem tudott, megzavarni Marc Márquez idén tapasztalható dominanciáját.

Valentino Rossi MotoGP Marc Márquez Brno Andrea Dovizioso

MotoGP: Rossi motorja elfüstölt, Quartararóé volt a legjobb kör

2019-08-03 09:55:54

Nagyjából fél körig tartott visszaszokni a pilótáknak a 300 km/óra feletti száguldáshoz a háromhetes nyári szünet után. Néhány versenyző szerint túl hosszú volt a vakáció, másoknak pont elég, de olyan is akadt, aki még ennél is tovább maradt volna távol.