Találatok a Utah Jazz címkére

Találatok száma: 145

Elkerülte a söprést a Jazz, a Bucks viszont nullázott

2019-04-23 08:12:37

Életben maradt a Utah az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában: három vereség után ezúttal meg tudta verni a Houstont. A Detroit viszont nem menekült meg, újabb tükörsima Bucks-győzelemmel és 4–0-val zárult a párharc.

Utah Jazz NBA-rájátszás NBA Milwaukee Bucks Detroit Pistons

Harden szörnyű dobóformája is belefért, 3–0-ra vezet a Houston

2019-04-21 09:31:18

Történelmien gyengén dobott a Rockets vezére, de így is behúzták a szoros végjátékot Salt Lake Cityben James Hardenék az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján. Blake Griffin visszatérése sem segített a Detroiton, a Bucks is 3–0-s előnyben van, Joel Embiid játszott, parádézott, balhét robbantott ki, és vezetésével megint nyert a Philly Brooklynban, míg a Denver reagált, és visszavette a pályaelőnyt San Antonióban.

Utah Jazz Philadelphia 76ers NBA Joel Embiid James Harden Houston Rockets

NBA: a Milwaukee és a Houston is egy győzelemre a söpréstől

2019-04-21 07:36:07

A Milwaukee Bucks és a Houston Rockets is megnyerte az első idegenbeli mérkőzését a Detroit Pistons, valamint a Utah Jazz ellen az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásában, így mindkét csapat 3–0-ra vezet a főcsoport-negyeddöntőben az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A Brooklyn 3–1-es előnybe a Philadelphiával szemben, a Denver egyenlített a San Antonio ellen.

Utah Jazz San Antonio Spurs NBA Milwaukee Bucks Houston Rockets Detroit Pistons

A centerek játéknapja – Jokics, Embiid és Nurkic is oktatott

2019-01-02 09:32:28

Kawhi Leonard pályafutása eddigi legponterősebb meccsére volt szüksége a Torontónak ahhoz, hogy legyűrje a Jazzt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) legutóbbi játéknapján, míg a Milwaukee könnyedén átgázolt aktuális ellenfelén és megőrizte listavezető pozícióját. A harmadik keleti nagycsapat, a Philadelphia fontos idegenbeli győzelmet aratott a visszatérő Joel Embiid vezetésével, a nyugati éllovas Denver Nikola Jokics parádéjával tudott nyerni, míg a Portland túlórában múlta felül a Sacramentót idegenben.

Utah Jazz Toronto Raptors Sacramento Kings Portland Trail Blazers Philadelphia 76ers New York Knicks

NBA: karriercsúcs Leonardtól, a Toronto megverte a Utah-t

2019-01-02 07:52:02

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján Kawhi Leonard karriercsúcsot jelentő 45 ponttal segítette 122–116-os győzelemhez a Toronto Raptorst a Utah Jazz ellen. Csapattársai közül megdöntötte az egyéni legjobbját Pascal Siakam is, aki 28 pontot szórt a magyar idő szerint szerda hajnalban rendezett mérkőzésen.

Utah Jazz Toronto Raptors Portland Trail Blazers Nikola Jokics NBA Milwaukee Bucks

A Jazz is földbe döngölte a teljesen széteső Houstont

2018-12-07 08:45:20

Három sima meccset hozott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszának ma hajnali játéknapja, a Boston, a Utah és a Portland is nagy különbségű győzelmet aratott a Knicks, a Rockets és a Suns ellen – a vesztesek mindegyik találkozón nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak.

Utah Jazz NBA Houston Rockets

NBA: a Jazz rekordot döntött a Spurs legyőzésekor

2018-12-05 07:24:33

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján a Utah Jazz franchise-rekordot jelentő 20 triplát beszórva 139–105-re legyőzte a San Antonio Spursöt.

kosárlabda Utah Jazz San Antonio Spurs NBA

NBA: újabb LeBron-henger, egyre közelebb Jordanhez

2018-11-15 06:45:17

Hazai pályán kapott ki a Toronto Raptors és a Milwaukee Bucks az NBA legutóbbi játéknapján. Újra nyert a Los Angeles Lakers, LeBron James 44 pontot szórt, ezzel profi karrierje során összesen már 31 420 pontnál jár, és megelőzte a legendás Wilt Chamberlaint (31 419), valamint feljött az örökranglista ötödik helyére. Az említett listán a soron következő játékos Michael Jordan, ő 32 292 ponttal a negyedik. Történelme második legnagyobb vereségét szenvedte el a Utah Jazz, amely 50 (!) ponttal (118–68) maradt alul a Dallas Mavericksszel szemben.

Utah Jazz Toronto Raptors NBA Milwaukee Bucks Los Angeles Lakers LeBron James

A Rockets és a Warriors is lezárta, jöhet a nyugati döntő

2018-05-09 08:37:58

A Houston Chris Paul fantasztikus estéjével és 41 pontjával, a Golden State pedig nagyszerű harmadik negyeddel hozta a negyedik győzelmét a Jazz, illetve a Pelicans ellen az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, így mindkét párharc véget ért – a két sztárcsapat készülhet az egymás elleni nyugati döntőre.

kosárlabda Utah Jazz New Orleans Pelicans NBA Houston Rockets Golden State Warriors

NBA: a GSW és a Houston is bejutott a főcsoportdöntőbe

2018-05-09 07:22:15

A címvédő Golden State Warriors és a Houston Rockets is 4–1-es összesítéssel jutott be az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának döntőjébe: Stephen Curryék a párharc ötödik mérkőzésén 113–104-re győzték le a New Orleans Pelicanst, míg a houstoniak 112–102-re verték meg a Utah Jazzt.

Egy sikerre a főcsoportdöntőtől a Warriors és a Rockets

2018-05-07 09:45:27

A GSW esélyt sem adott a New Orleansnak, míg a Houston a gyengébb dobóforma ellenére tudott nyerni Salt Lake Cityben, köszönhetően elsősorban a kiváló védekezésnek, így mindkét gárda egy győzelemre került a főcsoportdöntőtől. Mutatjuk, hogy mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján.

Utah Jazz New Orleans Pelicans NBA rájátszás NBA Houston Rockets Golden State Warriors

NBA: egy győzelemre a főcsoportdöntőtől a Rockets

2018-05-07 06:59:09

Tizenhárom ponttal, 100–87-re győzött a  Houston Rockets kosárlabdacsapata a Utah Jazz vendégeként az NBA Nyugati főportjának elődöntőjében, ezzel összesítésben 3–1-re vezet. A győztes csapatban Chris Paul 27, James Harden 24 pontot szórt.

kosárlabda Utah Jazz NBA Houston Rockets

Gálázott és azonnal visszavágott a Rockets, szépített a Pelicans

2018-05-05 08:09:07

Kiütéses győzelmet aratott Salt Lake Cityben a Houston, a New Orleans pedig szintén viszonylag simán verte meg a gyengén dobó Golden State-et az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

kosárlabda Utah Jazz New Orleans Pelicans NBA rájátszás NBA Houston Rockets

NBA: szépített a Pelicans a Warriors elleni párharcban

2018-05-05 07:16:56

A harmadik meccsen az első győzelmét aratta a New Orleans Pelicans az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) Nyugati főcsoportjának elődöntőjében, miután hazai pályán 119–100-ra legyőzte a címvédő Golden State Warriost. A másik párharcban visszavette a vezetést a Houston Rockets, amely 113–92-re nyert a Utah Jazz vendégeként.

Nagy Jazz-győzelem Houstonban, elúszott a Rockets pályaelőnye

2018-05-03 08:31:52

Nagyszerű dobóteljesítménnyel, több kiváló egyéni produkcióval, Ricky Rubio nélkül tudott nyerni a Utah Houstonban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, így némi meglepetésre elvette az első kiemelt pályaelőnyét.

kosárlabda Utah Jazz NBA Joe Ingles Houston Rockets Donovan Mitchell

NBA: triplarekord a Jazzben, oda a Houston pályaelőnye

2018-05-03 06:40:05

A Utah Jazz 116–108-ra győzött a Houston Rockets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának szerdai játéknapján, és magához ragadta a pályaelőnyt az alapszakasz legjobbja ellen vívott nyugati főcsoport-elődöntőben.

LeBron vezetésével jutott tovább a Cavs; Harden remekelt a Jazz ellen

2018-04-30 08:01:47

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen 45 pontot termelt LeBron James, erre építve a Cavaliers nyert és továbbjutott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Nyugaton már a második kört kezdte a Rockets és a Jazz, az MVP-jelölt James Harden pedig elsőre megoldhatatlan feladatot jelentett Donovan Mitchelléknek.

kosárlabda Utah Jazz NBA LeBron James James Harden Indiana Pacers

NBA: LeBron elintézte a Pacerst, elődöntőben a Cavaliers

2018-04-30 06:42:43

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, a Cleveland Cavaliers hazai pályán a 45 pontig jutó LeBron James vezetésével 105–101-re legyőzte az Indiana Pacerst, így utolsóként csatlakozott a főcsoport-elődöntősök mezőnyéhez. A Nyugati főcsoportban, az elődöntő első mérkőzésén a Houston Rockets könnyed, 110–96-os sikert aratott a Utah Jazz fölött.

kosárlabda Utah Jazz NBA LeBron James Indiana Pacers Houston Rockets

Westbrook 46 pontja ellenére kiesett az OKC, óriási verést kapott a Cavs

2018-04-28 08:59:14

Hiába dobott 46 pontot Russell Westbrook, a túloldalon 38-at szórt az újonc Donovan Mitchell, így a Ricky Rubiót korán elvesztő Jazz nyert és 4–2-es összesítéssel továbbjutott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában – az OKC búcsúzott a szezontól. Szintén ott lesz a második körben a Toronto, amely Washingtonban zárta le a párharcát, a Pacers viszont életben maradt, sőt, 34 pontos verésben részesítette a Clevelandet.

kosárlabda Washington Wizards Utah Jazz Toronto Raptors Russell Westbrook Oklahoma City Thunder

NBA: idegenben jutott tovább a Raptors, otthon a Utah

2018-04-28 07:19:00

A 24 pontos Kyle Lowry vezérletével idegenben nyerte meg a párharc hatodik mérkőzését a Toronto Raptors, ezzel elbúcsúztatta a Keleti főcsoport negyeddöntőjében a Washington Wizards kosárlabdacsapatát. A Utah Jazz ötpontos sikerrel otthon harcolta ki a továbbjutást az Oklahoma City Thunder ellen. Az Indiana Pacers alapos verést mért a Cleveland Cavaliers együttesére, ott a párharc 3–3-ra áll.