Találatok a US Open 2018 címkére

Találatok száma: 40

US Open: sztárok is szurkoltak New Yorkban – képek

2018-09-11 08:47:48

Már megszokhattuk, hogy a US Openen nemcsak a pályán, hanem azon kívül is sztárparádét láthatunk. Nem volt ez másként az idei, vasárnap véget ért viadalon sem: a nézőtéren jobbnál jobb színészek, zenészek, sportolók, de még politikusok is feltűntek – a teljesség igénye nélkül a helyszínen izgult például a Pink Floyd legendája, Roger Waters, valamint Gerard Piqué, Alec Baldwin, Hugh Jackman és Bill Clinton exelnök is.

tenisz US Open 2018 US Open

Töri a japánt, a játékot viszont egyáltalán nem – íme, Oszaka Naomi!

2018-09-10 17:22:49

Mint az már közismert, a 20 éves japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesét, a döntőben két szettben legyőzte a hazai legendát, az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williamset. Az is tudott, hogy Oszaka lett az ázsiai ország első GS-torna-bajnoka, de talán az eddigi életútjával kevesebben vannak tisztában. De csak eddig!

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Del Potro nagyot küzdött, de Djokovics a bajnok

2018-09-10 01:45:35

Novak Djokovics 3 óra 15 perces mérkőzésen, három játszmában (6:3, 7:6, 6:3) megverte a 2009-es bajnok Juan Martín del Potrót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, ezzel harmadszor nyerte meg a US Opent, és pályafutása 14. Grand Slam-tornagyőzelmét ünnepelheti.

tenisz US Open 2018 US Open Novak Djokovics Juan Martín del Potro

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

2018-09-10 00:23:06

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

női páros US Open 2018 US Open Tenisz Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe

Del Potro óriásit küzdött, de Djokovics nyerte meg a US Opent

2018-09-09 16:56:10

US Open: Babosék három meccslabdáról bukták el a döntőt

2018-09-09 17:38:08

Az amerikai nemzetközi nyílt teniszbajnokság női páros döntőjében a 2. helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős döntő szett tie-breakben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párostól. A mérkőzésen Baboséknak három meccslabdájuk volt, ám Bartyék mindet hárítani tudták.

női páros US Open 2018 US Open Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea

US Open: drámai finálé, Oszaka legyőzte Serena Williamset

2018-09-08 23:12:01

A 20 éves japán Oszaka Naomi meglepetésre 6:2, 6:4-re legyőzte a 24. Grand Slam-diadalára törő, a mérkőzésvezetővel többször konfliktusba keveredő, büntetőponttal és -gémmel sújtott Serena Williamset az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szombat este megrendezett női döntőjében.

S. Williams pörölt, Oszaka játszott – japán siker a US Openen!

2018-09-08 21:00:44

A japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon a női egyest, mivel a döntőben időnként szenzációsan játszva 6:2, 6:4-re legyőzte Serena Williamset. A hazai klasszis a második szettben többször is a székbíróval vitázott, ami miatt előbb egy pontot, majd egy gémet ajándékba kapott a 20 éves ellenfele, aki karrierje első GS-torna-diadalát aratta.

US Open: megvan az első női japán GS-torna-döntős az open érában

2018-09-07 04:29:05

A japán Oszaka Naomi lesz Serena Williams ellenfele a US Open női egyesének döntőjében, mivel két szettben legyőzte a hazai Madison Keyst. A 20 éves játékos az első japán nő az open érában, akinek összejött a fináléba kerülés egy Grand Slam-tornán.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Willams Oszaka Naomi

US Open: Babosék bejutottak a női párosok fináléjába!

2018-09-07 03:53:05

A női párosok világranglistáját vezető Babos Tímea Kristina Mladenovic oldalán bejutott a US Open fináléjába, mivel az elődöntőben két szettben legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj kettőst.

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi Madison Keys

US Open: ez mészárlás volt – S. Williams besétált a döntőbe

2018-09-07 02:33:28

A hatszoros US Open-győztes amerikai Serena Williams pályafutása során kilencedik alkalommal jutott be az év utolsó Grand Slam-tornájának a döntőjébe, mivel az elődöntőben lemosta Anastasija Sevastovát a pályáról. Ellenfele a hazai Madison Keyst legyőző Oszaka Naomi lesz.

US Open: 4 óra 7 perc, ötszettes csata – Nisikori az elődöntőben

2018-09-05 22:36:24

A japán Nisikori Kei ötszettes, 4 óra 7 perces mérkőzésen legyőzte a 2014-es bajnok Marin Cilicet az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) negyeddöntőjében, ezzel pályafutása során harmadszor jutott be a New York-i Grand Slam-tornán a legjobb négy közé.

tenisz US Open 2018 US Open Nisikori Kei Marin Cilic

US Open: 22 év után ismét japán GS-elődöntős a nőknél

2018-09-05 18:58:46

A japán Oszaka Naomi tükörsima mérkőzésen 6:1, 6:1-re megverte az ukrán Leszja Curenkót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének negyeddöntőjében, ezzel 22 év után hazája első női játékosa lett, aki legjobb négybe jutott GS-tornán.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Leszja Curenko

US Open: 67 nyerő és 26 ász sem volt elég Del Potro ellen

2018-09-04 23:48:20

A 2009-es US Open-bajnok Juan Martín del Potro négy játszmában, 6:7, 6:3, 7:6, 6:2-re legyőzte az amerikai John Isnert az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntőjében. Az argentin kiválóság az elődöntőben a világelső Rafael Nadallal találkozik.

tenisz US Open 2018 US Open Juan Martín del Potro John Isner

US Open: 2013-ban visszavonult, most megverte a címvédőt

2018-09-04 20:10:50

A lett Anastasija Sevastova jutott be elsőként az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesének elődöntőjébe, mivel 1 óra 23 perces mérkőzésen 6:2, 6:3-ra legyőzte a címvédő Sloane Stephenst.

tenisz US Open 2018 US Open Sloane Stephens Anastasija Sevastova

US Open: Babosék másfél óra alatt bejutottak az elődöntőbe

2018-09-04 18:44:46

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős két játszmában, 7:6, 6:2-re legyőzte a Lucie Hradecká, Jekatyerina Makarova duót a US Open páros versenyének negyeddöntőjében, ezzel bejutott az elődöntőbe. A mérkőzés 1 óra 29 percig tartott.

tenisz US Open 2018 US Open Kristina Mladenovic Babos Tímea

US Open: Djokovics a nyolc között, Federer nem követte

2018-09-03 22:17:27

A kétszeres bajnok Novak Djokovics három játszmában, 6:3, 6:4, 6:3-ra legyőzte a portugál Joao Sousát az amerikai nyílt teniszbajnokság (US Open) negyedik fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.

tenisz US Open 2018 US Open Roger Federer Novak Djokovics Joao Sousa

US Open: S. Williams 6:0-val kezdett, döntő szettben nyert

2018-09-02 23:42:41

Serena Williams három szettben harcolta ki a negyeddöntőbe jutást az Amerikai nemzetközi tenisztornán (US Open).

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams

US Open: Nadal–Thiem csata lesz az elődöntőért

2018-09-02 21:51:23

A világelső spanyol Rafael Nadal négy szettben legyőzte a grúz Nikoloz Baszilasvilit, így bejutott a US Open negyeddöntőjébe.

US Open 2018 US Open Rafael Nadal Kevin Anderson Dominic Thiem

US Open: Babos Tímeáék bejutottak a negyeddöntőbe

2018-09-02 20:00:33

A világelső Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán két szettben legyőzte a Raquel Atawo, Anna-Lena Grönefeld amerikai, német párost a US Open nyolcaddöntőjében.

US Open 2018 US Open Raquel Atawo Kristina Mladenovic Babos Tímea Anna-Lena Grönefeld