Találatok a US Open címkére

Találatok száma: 571

Tenisz: rekordszerződést köthetnek a US Open-győztessel

2018-09-19 10:14:26

A friss US Open-győztes Oszaka Naomi amerikai sajtóhírek szerint évi 8.5 millió dolláros (mintegy 3 milliárd forintos) bevételt generáló szerződést köt az Adidasszal.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Adidas

Tenisz: eltiltották a Kyrgiosnak segítséget kínáló bírót

2018-09-18 22:45:13

Eltiltották Mohamed Lahyani székbírót, aki megsajnálta a gyengén játszó Nick Kyrgiost az amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open), és segíteni akart neki.

US Open Nick Kyrgios Mohamed Lahyani

Davis-kupa: a Williamset megbüntető székbíró vezeti a horvát-amerikait

2018-09-12 11:58:28

A US Open múlt szombati női egyes döntőjében Serena Williamset megbüntető székbíró, Carlo Ramos vezeti a hétvégén a horvát–amerikai elődöntőt a tenisz Davis-kupában.

US Open Davis-kupa Carlos Ramos

US Open: sztárok is szurkoltak New Yorkban – képek

2018-09-11 08:47:48

Már megszokhattuk, hogy a US Openen nemcsak a pályán, hanem azon kívül is sztárparádét láthatunk. Nem volt ez másként az idei, vasárnap véget ért viadalon sem: a nézőtéren jobbnál jobb színészek, zenészek, sportolók, de még politikusok is feltűntek – a teljesség igénye nélkül a helyszínen izgult például a Pink Floyd legendája, Roger Waters, valamint Gerard Piqué, Alec Baldwin, Hugh Jackman és Bill Clinton exelnök is.

tenisz US Open 2018 US Open

Töri a japánt, a játékot viszont egyáltalán nem – íme, Oszaka Naomi!

2018-09-10 17:22:49

Mint az már közismert, a 20 éves japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) női egyesét, a döntőben két szettben legyőzte a hazai legendát, az egyéniben 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes Serena Williamset. Az is tudott, hogy Oszaka lett az ázsiai ország első GS-torna-bajnoka, de talán az eddigi életútjával kevesebben vannak tisztában. De csak eddig!

tenisz US Open 2018 US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: „Úgy éreztem magam, mintha egy futballmeccsen lennék”

2018-09-10 12:20:41

Mint korábban beszámoltunk róla, az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) férfi egyesének döntőjét három szettben (6:3, 7:6, 6:3) Novak Djokovics nyerte a korábbi győztes Juan Martín del Potro ellen. A finálé után a két játékos elismerően nyilatkozott egymásról.

tenisz US Open Novak Djokovics Juan Martín del Potro

US Open: Djokovics és a WTA véleményezte a Williams-balhét

2018-09-10 11:04:18

A női versenyeket szervező WTA egyenlő bánásmódot kér minden teniszezőnek, és szeretné elérni, hogy minden tornán engedélyezett legyen az edzői tanácsadás.

tenisz US Open Serena Williams Novak Djokovics

US Open: Del Potro nagyot küzdött, de Djokovics a bajnok

2018-09-10 01:45:35

Novak Djokovics 3 óra 15 perces mérkőzésen, három játszmában (6:3, 7:6, 6:3) megverte a 2009-es bajnok Juan Martín del Potrót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, ezzel harmadszor nyerte meg a US Opent, és pályafutása 14. Grand Slam-tornagyőzelmét ünnepelheti.

tenisz US Open 2018 US Open Novak Djokovics Juan Martín del Potro

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

2018-09-10 00:23:06

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

női páros US Open 2018 US Open Tenisz Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe

Del Potro óriásit küzdött, de Djokovics nyerte meg a US Opent

2018-09-09 16:56:10

US Open: Babosék szettelőnyről bukták el a döntőt

2018-09-09 19:50:51

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős három szettben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párosától a US Open döntőjében.

tenisz US Open Kristina Mladenovic Babos Tímea

US Open: Serena Williams pénzbüntetést kapott

2018-09-09 19:13:39

Serena Williams 13 155 fontos (4.7 millió forintos) büntetést kapott az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes döntőjében mutatott magatartásáért.

US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: Babosék három meccslabdáról bukták el a döntőt

2018-09-09 17:38:08

Az amerikai nemzetközi nyílt teniszbajnokság női páros döntőjében a 2. helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic magyar, francia kettős döntő szett tie-breakben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párostól. A mérkőzésen Baboséknak három meccslabdájuk volt, ám Bartyék mindet hárítani tudták.

női páros US Open 2018 US Open Kristina Mladenovic Coco Vandeweghe Babos Tímea

US Open: Ledöbbentem, de folytatom a harcot a nőkért – S. Williams

2018-09-09 09:10:25

Serena Williams szexista tettnek nevezte, hogy Carlos Ramos, a US Open szombati női egyes döntőjének bírója elvett tőle egy játékot a második szettben. Az amerikai teniszező a mérkőzés utáni sajtótájékoztatóján elmondta, ledöbbent, de folytatni fogja a harcot a női egyenjogúságért.

tenisz US Open Serena Williams Oszaka Naomi

US Open: drámai finálé, Oszaka legyőzte Serena Williamset

2018-09-08 23:12:01

A 20 éves japán Oszaka Naomi meglepetésre 6:2, 6:4-re legyőzte a 24. Grand Slam-diadalára törő, a mérkőzésvezetővel többször konfliktusba keveredő, büntetőponttal és -gémmel sújtott Serena Williamset az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) szombat este megrendezett női döntőjében.

S. Williams pörölt, Oszaka játszott – japán siker a US Openen!

2018-09-08 21:00:44

A japán Oszaka Naomi nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságon a női egyest, mivel a döntőben időnként szenzációsan játszva 6:2, 6:4-re legyőzte Serena Williamset. A hazai klasszis a második szettben többször is a székbíróval vitázott, ami miatt előbb egy pontot, majd egy gémet ajándékba kapott a 20 éves ellenfele, aki karrierje első GS-torna-diadalát aratta.

US Open: brit-amerikai diadal vegyes párosban

2018-09-08 20:00:57

A brit Jamie Murray és az amerikai Bethanie Mattek-Sands sikerét hozta a vegyes párosok döntője a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz US Open

US Open: Nadal feladta az elődöntőt, Djokovics nem hibázott

2018-09-08 00:24:45

Rafael Nadal sérülés miatt nem tudta befejezni a Juan Martín del Potro elleni elődöntőt az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) pénteki versenynapján, így a két játszmát megnyerő argentin játékos jutott be a férfi egyes vasárnapi fináléjába.

US Open Rafael Nadal Novak Djokovics Nisikori Kei Juan Martín del Potro

US Open: Wimbledon győztesei nyerték a férfi párost

2018-09-07 20:43:51

A harmadik helyen kiemelt Mike Bryan és Jack Sock nyerte a férfi párosok döntőjét a New Yorkban zajló amerikai nemzetközi teniszbajnokságon (US Open).

tenisz US Open Mike Bryan Jack Sock

US Open: a tető lehet az oka az extrém időjárásnak

2018-09-07 10:53:52

Vélhetően a 2016-ban átadott tetőszerkezet miatt tapasztalható a korábbiaktól eltérő, extrém időjárás az amerikai nyílt teniszbajnokság legnagyobb pályáján, az Arthur Ashe Stadionban.