Találatok a Universidad de Chile címkére

Találatok száma: 9

Brazília: őrizetbe vettek huszonhat chilei szurkolót

2017-04-07 13:24:55

Huszonhat szurkolót őrizetbe vettek a Corinthians–Universidad de Chile labdarúgó-mérkőzésen történt rendbontás miatt.

Universidad de Chile Corinthians Copa Sudamericana Chile Brazília

Átigazolások: egyszer játszott az NB I-ben, most Chilébe igazolt

2017-01-26 12:12:52

A Budapest Honvéd korábbi támadója, a 22 esztendős Lucas Ontivero az Universidad de Chilében folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Universidad de Chile Lucas Ontivero Honvéd Chile

Videó: borzasztó sérülés történt egy chilei bajnokin – 18+

2016-04-30 14:13:37

Súlyos sérülést szenvedett Sebastián Ubilla, az Universidad de Chile 25 éves labdarúgója a Huachipato elleni bajnokin. A videó megtekintését csak erős idegzetűeknek ajánljuk!

videó sérülés Universidad de Chile Sebastián Ubilla Huachipato

Brazília: rendőrök verték a szurkolókat a kupameccs előtt - fotók

2015-02-27 12:43:13

A dél-amerikai Libertadores-kupa 2. fordulójában az Internacional 3–1-re legyőzte az Universidad de Chilét, a találkozó azonban inkább a stadionon kívül zajló balhéról marad emlékezetes...

szurkolói rendbontás balhé Universidad de Chile Libertadores-kupa Internacional

Videó: meglepő tett az Universidad de Chile kapusától

2014-03-19 18:13:41

Az Universidad de Chile–Real Garcilaso labdarúgó-mérkőzést a hazaiak nyerték meg 1–0-ra a Libertadores-kupában. Ebben még nincs semmi különös, ám a 63. percben büntetőből szerzett találatnál a kapus, Johnny Herrera állt a labda mögé. A 32 éves Herrera szerepvállalása azért volt meglepő, mert korábban még sohasem próbálkozott büntetőrúgással...

videó Universidad de Chile Libertadores-kupa Johnny Herrera

Videó: nem fért a labdához, ezért fellökte a bírót a paraguayi védő

2014-02-02 15:28:46

Érdekes jelenet játszódott le a labdarúgó Libertadores-kupában rendezett Universidad de Chile–Guaraní (1–0) mérkőzésen. A vendégek védője, Luis Cabral a felpattanó labdát akarta megszerezni, azonban a bíró zavarta az ugrásban, ezért fellökte. Bár a szurkolók fütyültek, Martín Vázquez játékvezető nem adott sárga lapot a magáról kissé megfeledkező játékosnak.

videó játékvezető bíró Universidad de Chile Luis Cabral Guaraní

Videó: parádés győztes ollózás - a kapus teljesen lefagyott

2014-01-31 11:58:21

Az Universidad de Chile 1–0-ra nyert a Guaraní ellen a Libertadores-kupában. A találkozó 64. percében Rodrigo Mora gyönyörű gólt ollózott a kapuba. Tekintse meg, érdemes!

videó Universidad de Chile Rodrigo Mora Guaraní

Libertadores-kupa: a Nacional nem bírt a Barcelonával

2013-02-13 08:15:24

A Libertadores-kupa csoportkörének első fordulójában az ecuadori Emelec és a chilei Universidad de Chile hazai győzelemmel kezdett, viszont az uruguayi Nacional csak ikszelt az ecuadori Barcelona Guayaquillal.

Universidad de Chile Libertadores-kupa Barcelona Guayaquil

Libertadores-kupa: hazai sikerek a tizenegyesek után

2012-05-25 07:50:46

A negyeddöntő mindkét csütörtöki visszavágóján szükség volt tizenegyesekre, hogy eldőljön, mely csapatok jutnak a Libertadores-kupa elődöntőjébe. A címvédő brazil Santos úgy is csak 1–0-ra tudta legyőzni a Vélezt, hogy az argentinok kapusát az első félidő végén kiállították. A tizenegyeseket érő gólt  Alan Kardec szerezte. A chilei Universidad 1–1-et játszott a paraguayi Libertaddal, a tizenegyesek során itt is a hazaiak diadalmaskodtak – a Santos a szintén brazil Corinthiansszal, az Universidad az argentin Boca Juniorsszal játszik a döntőbe jutásért.