Találatok a Union Berlin címkére

Találatok száma: 79

Bundesliga: máris elfogytak a jegyek a március végi berlini derbire!

2020-02-19 10:55:15

Egy hónappal a mérkőzés előtt már elfogyott az összes jegy a Hertha BSC–1. FC Union Berlin fővárosi derbire – adta hírül a Hertha a hivatalos honlapján. A két csapat a Bundesliga 27. fordulójában csap össze március 21-én, szombaton, 18.30-kor.

német foci Union Berlin Hertha BSC Bundesliga

Bundesliga: sima lipcsei siker; győzött a Hertha

2020-02-15 16:25:05

Az RB Leipzig simán, 3–0-ra legyőzte a Werder Brement a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójában.

német foci légiósok Wolfsburg Willi Orbán Werder Bremen Union Berlin

Bundesliga: a Mainz Szalaival a kezdőjében győzte le a Herthát

2020-02-08 15:54:03

A Mainz Berlinben 3–1-re legyőzte a Herthát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójában. A Schalkénak csak ikszre futotta a sereghajtó ellen, a Werder Bremen pedig újabb vereségével visszacsúszott az utolsó előtti helyre a tabellán.

német foci Wolfsburg Union Berlin légiósok Werder Bremen Szalai Ádám

Videó: a volt dortmundi visszatért, őt ünnepelte a tábor

2020-02-04 11:37:28

Ritkaságszámba megy, hogy egy futballcsapat szurkolótábora az ellenfél játékosát éltesse egy mérkőzés után, ám pontosan ez történt a Borussia Dortmund és az Union Berlin hétvégi bajnoki meccsét (5–0) követően.

videó német labdarúgás Union Berlin Neven Szubotics Bundesliga Borussia Dortmund

Bundesliga: az Union ráijesztett Gulácsiékra, aztán jött Werner

2020-01-18 20:10:19

A szünetben még a vendég Union Berlin vezetett, de végül a Leipzig nyerte meg 3–1-re re a két csapat szombat esti mérkőzését a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 18. fordulójában, és megerősítette pozícióját a tabella élén.

Union Berlin RB Leipzig Gulácsi Péter Bundesliga

FTC: Rebrov elégedett, a berlini edzőt meglepte a Fradi

2020-01-11 21:48:39

Szerhij Rebrov elégedetten nyilatkozott a Ferencváros teljesítményéről a Bundesligában szereplő Union Berlin elleni felkészülési mérkőzés után.

felkészülési mérkőzés felkészülés Union Berlin Szerhij Rebrov Ferencváros FTC

Felkészülés: több helyzete volt, de kikapott az FTC az Uniontól

2020-01-11 16:24:06

A Ferencváros 3–2-es vereséget szenvedett a német Bundesliga 11. helyén álló Union Berlintől a téli felkészülési időszak második edzőmérkőzésén. A zöld-fehérek góljait Isael és Lódico szerezte.

német labdarúgás labdarúgó NB I felkészülési mérkőzés felkészülés Union Berlin NB I

Az FTC két gólt is lőtt az Union Berlinnek, de így is kikapott

2020-01-11 14:03:41

A Ferencváros 3–2-es vereséget szenvedett a német Bundesliga 11. helyén álló Union Berlintől a téli felkészülési időszak második edzőmérkőzésén. A zöld-fehéreknél Isael és Lódico talált be a kapuba. A második félidőt a szünetben beálló Dibusz Dénes kapott gól nélkül hozta le.

Ferencváros: módosult és bővült a listavezető programja

2020-01-06 18:50:28

Módosult és bővült a labdarúgó NB I-et vezető Ferencváros felkészülési programja, számolt be róla a klub hivatalos honlapja.

Wehen Wiesbaden Union Berlin Köln Genk Fradi Ferencváros

Bundesliga: Fortuna a Fortunával volt az Union Berlin ellen

2019-12-22 17:42:46

A Fortuna Düsseldorf hazai pályán 2–1-re legyőzte az Union Berlint a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 17. fordulójában. A vendégcsapat a második félidőben jóval veszélyesebben játszott a Düsseldorfnál, a 90. percben kapott góllal mégis kikapott.

német labdarúgás Union Berlin Fortuna Düsseldorf Bundesliga

Bundesliga: olyat tett az újonc, amit korábban csak két csapat

2019-12-08 17:31:17

Az Union Berlin hazai pályán 2–0-ra legyőzte az 1. FC Kölnt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában. A fővárosiak mindkét gólját a svéd Sebastian Andersson szerezte.

német foci Union Berlin Bundesliga 1. FC Köln

Bundesliga: a Schalke kései góllal gyűrte le az Union Berlint

2019-11-29 22:32:39

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 13. fordulójában a Schalke 2–1-re legyőzte az Union Berlint.

német labdarúgás német bajnokság Union Berlin Schalke Bundesliga

Bundesliga: Berlinben botlott az éllovas; a Bayern ismét nyert

2019-11-23 16:14:51

Nagy meglepetésre 2–0-ra kikapott a listavezető Borussia Mönchengladbach az újonc Union Berlin otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 12. fordulójában. Az üldözők közül a címvédő Bayern München könnyedén nyert a Fortuna Düsseldorf vendégeként, így a Gladbach előnye már csak egy pont.

német foci Wolfsburg Werder Bremen Union Berlin Schalke Sallai Roland

Bundesliga: az Union kapusa zavarta vissza a lelátóra az ultrákat

2019-11-03 09:12:57

Rafal Gikiewicz, az Union Berlin kapusa akadályozta meg, hogy csapata ultrái összecsapjanak a Hertha BSC szurkolóival szombaton.

német foci Union Berlin Rafal Gikiewicz Hertha Bundesliga

Bundesliga: az újonc alaposan meglepte a Herthát

2019-11-02 18:18:59

Az Union Berlin hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Herthát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 10. fordulójában, és már a 13. a táblázaton.

német foci Union Berlin Hertha Bundesliga

Német Kupa: szenvedett a másodosztály kiesőjelöltje ellen a Bayern

2019-10-29 16:50:12

A Sallai Rolanddal felálló Freiburg hazai pályán 3–1-re kikapott az Union Berlintől a Német Kupában a legjobb 32 között, így a fővárosi csapat jutott be a nyolcaddöntőbe. A magyar válogatott játékos kezdőként 62 percet töltött a pályán, csapata az utolsó öt percben kapott két góllal búcsúzott. A Bayern München sokáig hátrányban volt a másodosztályú VfL Bochum ellen, a hajrában szerzett gólokkal azonban továbbjutott.

Union Berlin Német Kupa Freiburg Bayern München 1. FC Köln

Bundesliga: tovább őrzi veretlenségét a Wolfsburg

2019-10-06 17:02:44

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a Wolfsburg 1–0-ra legyőzte az Union Berlint.

német foci Wout Weghorst Wolfsburg Union Berlin Bundesliga

Bundesliga: három gól Berlinben, nyert az Eintracht

2019-09-27 21:51:01

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójának nyitó mérkőzésén az Eintracht Frankfurt idegenben 2–1-re legyőzte az újonc Union Berlint.

német foci Union Berlin Eintracht Frankfurt Bundesliga Bas Dost André Silva

Bundesliga: az újonc szerződést hosszabbított edzőjével

2019-09-25 15:06:05

Urs Fischer vezetőedző szerződését egy évvel, 2021. június végéig meghosszabbította a német labdarúgó Bundesligában újonc Union Berlin.

német foci Urs Fischer Union Berlin Bundesliga

Bundesliga: sima Bayern-siker, Sallai nélkül ikszelt a Freiburg

2019-09-21 16:57:38

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 5. fordulójában a Bayern München simán legyőzte a Kölnt, a Hertha BSC pedig megszerezte első győzelmét az idényben.

német foci Union Berlin Sallai Roland Robert Lewandowski Philippe Coutinho Paderborn