Arsenal: Emery korábbi játékosát csábítaná el a PSG-től

Kristof Terreur belga újságíró szerint az Arsenal labdarúgócsapata szerződtetné Thomas Meunier-t a PSG-től.

nemzetközi átigazolás Unai Emery Thomas Meunier Paris Saint-Germain PSG Arsenal

El: Hazard szerint ez volt a búcsúmeccse a Chelsea-ben!

2019-05-29 23:13:30

A tizedik Európa-liga-döntőt Azerbajdzsán fővárosában, Bakiban rendezték, ahol a gól nélkül lejátszott első félidő után a másodikban a Chelsea négy gólt lőtt az Arsenalnak, így megnyerte a trófeát. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Unai Emery Pedro Olivier Giroud Maurizio Sarri Európa-liga El-nyilatkozatok

El-döntő: a Chelsea edzőt menthetne, az Arsenal-győzelem BL-indulást érne

2019-05-29 12:01:54

Pikáns londoni derbi vár ránk szerda este az Európa-liga fináléjában: a Chelsea és az Arsenal találkozik egymással Bakiban, az Olimpiai Stadionban.

Unai Emery Petr Cech Maurizio Sarri Európa-liga Chelsea Arsenal

El: Emery autogramot adott Aubameyangnak – videó

2019-05-10 10:34:52

Pierre-Emerick Aubameyang három gólt szerzett a Valencia–Arsenal Európa-liga-elődöntőben (2–4), s ezzel a döntőbe juttatta csapatát. A gaboni támadó úgy döntött, megtartja a mérkőzés egyik labdáját, s azt aláíratja csapattársaival és vezetőedzőjével, Unai Emeryvel is.

Unai Emery Pierre-Emerick Aubameyang Európa-liga Arsenal

El: Nem biztos, hogy a döntő lesz az utolsó meccsem a Chelsea-ben, de... – Hazard

2019-05-10 09:18:30

A labdarúgó Bajnokok Ligája után az Európa-ligában is angol házidöntőt rendeznek a 2018–2019-es idényben. Csütörtökön az elődöntőben az Arsenal idegenben is legyőzte a Valenciát, míg a Chelsea tizenegyesekkel jutott tovább a Stamford Bridge-en. Nyilatkozatok.

Valencia Unai Emery Petr Cech Maurizio Sarri Európa-liga Eintracht Frankfurt

Aubameyang és Lacazette El-döntőbe repítette az Arsenalt

2019-05-09 20:46:40

Az Arsenal labdarúgócsapata kettős győzelemmel jutott be az Európa-liga döntőjébe, miután 4–2-re legyőzte a Valenciát a Mestallában. A londoniakat ismét a Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette csatárduó góljai segítették győzelemhez, a gaboni klasszis háromszor is betalált az elődöntő visszavágóján.

Valencia Unai Emery Pierre-Emerick Aubameyang Kevin Gameiro Európa-liga El-elődöntő

Európa-liga: „A Liverpool megmutatta, hogy bármi lehetséges”

2019-05-09 14:15:59

A Bajnokok Ligája izgalmai után csütörtök este az Európa-liga felé fordul a futballszeretők tekintete, a második számú európai kupasorozatban is kialakul a döntő párosítása. Az Arsenal és a Chelsea is kedvező helyzetből várhatja a visszavágót, így könnyen megeshet, hogy a BL után itt is angol házidöntőt rendeznek – ehhez azonban a Valenciának és a Frankfurtnak is lesz egy-két szava.

Valencia Unai Emery Maurizio Sarri Marcelino Európa-liga Eintracht Frankfurt

El: Történelmet akarok írni ebben a sorozatban – Emery

2019-05-02 12:39:20

A Bajnokok Ligája után az Európa-ligában is megkezdődnek az elődöntő küzdelmei, az első mérkőzésen az Arsenal a Valenciát, a Frankfurt pedig a Chelsea-t látja vendégül.

Valencia Unai Emery Maurizio Sarri Gabriel Paulista Európa-liga Eintracht Frankfurt

Arsenal: nem biztos, hogy Ramsey pályára lép még az „ágyúsoknál”

2019-04-19 15:03:13

Unai Emery vezetőedző szerint nem biztos, hogy a sérült Aaron Ramsey pályára lép még az Arsenal labdarúgócsapatában.

Unai Emery Premier League PL Arsenal Aaron Ramsey

El: Óriási előnyre tehetünk szert – Emery

2019-04-18 15:32:38

Unai Emery bizakodóan nyilatkozott a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő visszavágóját felvezető sajtótájékoztatón, ugyanakkor tudatában van annak, hogy az esetleges idegenben szerzett gól is kevés lehet a továbbjutáshoz.

Unai Emery Napoli Lucas Torreira José Callejón Európa-liga Carlo Ancelotti

El: Az a párharc a Bayernnel csupán egy jó emlék – Ancelotti

2019-04-11 12:29:22

Unai Emery elismerte a Napoli elleni Európa-liga-negyeddöntő első mérkőzését megelőző sajtótájékoztatón, hogy az Arsenalnak – pocsék idegenbeli mérlege miatt – gyakorlatilag kötelező megnyernie a hazai találkozót. Kollégája, Carlo Ancelotti szívesen emlékszik vissza a 2017-es Bayern München–Arsenal BL-meccsekre, ugyanakkor tisztában van azzal, hogy ezúttal egy teljesen másik párharcra van kilátás.

Unai Emery Napoli Európa-liga Carlo Ancelotti Arsenal

Arsenal: Emery nem győzte dicsérni Özilt a siker után

2019-04-02 14:17:15

Unai Emery, az Arsenal labdarúgócsapatának vezetőedzője dicsérte Mesut Özil teljesítményét a Newcastle United elleni, hétfő esti győztes bajnoki meccs után.

angol foci Unai Emery Premier League Mesut Özil Arsenal

PL: Emery kiakadt, letartóztatták a Smallingnak rontó szurkolót – VIDEÓ

2019-03-10 22:37:34

A bajnoki találkozó 69. percében jártunk, amikor Pierre-Emerick Aubameyang büntetőjével az Arsenal megszerezte a második gólt a Manchester United ellen. Az egyik szurkoló pedig a pályára rohant, az ünneplő hazai játékosok irányába – némi kerülővel. A felvételek alapján nem egyértelmű, hogy a drukker megütötte-e a vendégek védőjét, Chris Smallingot, az viszont látható, hogy szándékosan ütközik vele.

Unai Emery Premier League Manchester United Chris Smalling Arsenal

PL: az Arsenal elpuskázta az esélyt, döntetlen a Spurs ellen

2019-03-02 15:27:29

Nem bírt egymással az angol labdarúgó Premier League 29. fordulójában a Tottenham Hotspur és az Arsenal: az észak-londoni derbin a vendégek a hajráig vezetettek Aaron Ramsey góljával, de Harry Kane büntetőből egyenlített. A 90. percben az Arsenal is tizenegyest rúghatott, ám Pierre-Emerick Aubameyang lövését Hugo Lloris védeni tudta. A két csapat között maradt a négypontos különbség a tabellán az 1–1-es döntetlen után.

Unai Emery Tottenham Premier League PL Mauricio Pochettino Arsenal

Aubameyang a 90. percben büntetőt rontott, iksz az észak-londoni derbin

2019-03-02 13:16:50

Unai Emery Tottenham Premier League Pierre-Emerick Aubameyang PL Mauricio Pochettino

PL: Remélhetőleg ez a mérkőzés segít abban, hogy ezt megértsük – Guardiola

2019-02-04 12:05:22

Sergio Agüeróról szólt a hétvégi Manchester City–Arsenal Premier League-rangadó, az argentin klasszis triplájával a címvédő 3–1-re legyőzte londoni ellenfelét. A mérkőzés után Pep Guardiola azt emelte ki, hogy csapata ezúttal nem vett vissza a tempóból – ellentétben például a Newcastle elleni találkozóval –, míg Unai Emery a második félidőre való érthetetlen visszaesésben látta a vereség okát.

Unai Emery Sergio Agüero Premier League Pep Guardiola Manchester City Arsenal

PL: sima Arsenal-siker a rangadón a halovány Chelsea ellen

2019-01-19 20:30:12

Az angol labdarúgó Premier League 23. fordulójának rangadóján az Arsenal Alexandre Lacazette és Laurent Koscielny góljával 2–0-ra legyőzte a Chelsea-t, ezzel visszavette az ötödik pozíciót a Manchester Unitedtől.

Unai Emery Premier League PL Maurizio Sarri Laurent Koscielny Héctor Bellerín

Az Arsenal simán legyőzte a Chelsea-t, és visszaelőzte az MU-t

2019-01-19 18:15:02

Arsenal: Olyan, mint aki csak a visszavonulást várja – Petit Özilről

2019-01-17 16:18:14

Az Arsenal korábbi középpályása, Emmanuel Petit komolyan aggódik Mesut Özilért, aki szerinte az utóbbi időben teljesen elveszítette a motivációját, és úgy néz ki, mint aki 30 évesen már a visszavonulást fontolgatja.

Unai Emery Mesut Özil Emmanuel Petit Arsenal

PL: a Liverpool kiütötte az Arsenalt, 9 ponttal megugrott

2018-12-29 20:25:20

A 2018-as esztendő utolsó fordulóját rendezik meg szombaton és vasárnap az angol labdarúgó Premier League-ben: a 20. forduló slágermérkőzése a listavezető Liverpool és az 5. helyen álló Arsenal összecsapása volt az Anfielden. Bár a londoniak hamar vezetést szereztek, a Liverpool lehengerlő játékkal fordított, már az első félidő után 4–1-es előnyben volt, és végül 5–1-re nyerte meg az összecsapást. A Tottenham Hotspur vereségét kihasználó Liverpool immár kilencpontos előnnyel vezeti a tabellát – igaz, a Manchester City csak vasárnap játszik.