Találatok a Udinese címkére

Találatok száma: 371

Serie A: a Fiorentina még kieshet, Schäferék így menekülhetnek

2019-05-21 12:08:06

Nagy Ádám csapata, a Bologna hétfőn pontot szerzett a Lazio vendégeként, ezzel biztossá tette bennmaradását az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. De hogy melyik csapat esik ki a Chievo és Frosinone mellett? Hogy maradhat bent Schäfer András Genoája? Hogyan eshet ki a most 15. Fiorentina és miért nem eshet ki a 16. Udinese? Most annak járunk utána, milyen forgatókönyvek jöhetnek létre a kiesés kapcsán!

Udinese Serie B Serie A Schäfer András Nagy Ádám Genoa

Serie A: az Udinese majdnem elszórakozta háromgólos előnyét

2019-05-18 15:36:29

Az Udinese 3–2-re legyőzte a SPAL-t az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában.

olasz foci Udinese Serie A SPAL

Serie A: rekordgyőzelmet aratott Veronában a SPAL

2019-05-04 20:02:40

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában a SPAL idegenben 4–0-ra kiütötte az idény végén már biztosan búcsúzó Chievót.

Udinese Serie A SPAL Inter Chievo

Serie A: az Atalanta a végén őrölte fel az Udinesét

2019-04-29 18:43:24

Az Atalanta 2–0-ra legyőzte az Udinesét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában.

olasz foci Udinese Serie A Atalanta

Serie A: legyőzte az Udinesét, tovább kapaszkodik a Lazio

2019-04-17 20:59:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójából elhalasztott mérkőzés pótlásán a Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a kiesés elől menekülő Udinesét.

Udinese Serie A Lazio

Serie A: emberhátrányban is győzni tudott az Udinese

2019-04-07 16:30:20

Az Udinese és a Cagliari is győzni tudott hazai pályán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában. Előbbi az Empolit verte meg 3–2-re, utóbbi pedig a SPAL-t 2–1-re.

olasz futball Udinese Serie A SPAL Empoli Cagliari

Serie A: nem bírt az Udinesével a kapusát elvesztő Milan

2019-04-02 21:03:05

Az olasz labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának első mérkőzésén a Milan 1–1-es döntetlent játszott az Udinesével hazai pályán. Az első félidőben a Milanból megsérült Gianluigi Donnarumma és Lucas Paquetá, de vezetést szerzett Gennaro Gattuso csapata, míg a másodikban az Udinese egyenlített, viszont elvesztette Valon Behramit.

olasz foci Udinese Serie A Milan

Serie A: az Udinese parádés gólokkal javított – videó!

2019-03-30 16:59:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójában az Udinese otthon 2–0-ra legyőzte a Genoát.

Udinese Serie A Genoa

Serie A: menesztette vezetőedzőjét az Udinese – hivatalos

2019-03-20 14:05:22

Menesztette Davide Nicola vezetőedzőt az olasz labdarúgó-élvonalban a kiesés elkerüléséért küzdő Udinese, és a helyére ismét Igor Tudort nevezte ki.

olasz foci Udinese Serie A

Serie A: összeesett a Napoli kapusa az Udinese elleni hatgólos meccsen

2019-03-17 20:28:18

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában hat gólt hozó, remek mérkőzést játszott egymással a Napoli és az Udinese, a nápolyi találkozót azonban beárnyékolja egy sérülés.

Udinese Serie A Napoli David Ospina

Serie A: tartalékosan is könnyen nyert a Juventus

2019-03-08 22:25:32

A keddi, Atlético Madrid elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre gondolva erősen tartalékosan küldte pályára csapatát Massimiliano Allegri, de ez nem érződött a Juventus játékán. A listavezető a kétgólos Moise Kean vezérletével 4–1-re verte az Udinesét a Serie A 27. fordulójában.

olasz foci Udinese Serie A Juventus

Serie A: argentin csúcstalálkozó Udinében, kikaptak Nagyék

2019-03-03 16:08:27

Az Udinese Nagy Ádám együttesét, a Bolognát, míg a Sampdoria a SPAL-t győzte le 2–1-re az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 26. fordulójában. A Genoa hiába futballozott majd' egy órán át emberelőnyben, nem tudott gólt szerezni a Frosinone ellen (0–0). Schäfer András nem került be a genovai csapatba.

olasz labdarúgás Udinese Serie A Sampdoria SPAL Genoa

Serie A: Schäfer nem játszott, a másik új szerzemény betalált

2019-02-03 16:28:30

Schäfer András nélkül a Genoa hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Sassuolóval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójában.

légiósok Udinese Serie A Schäfer András Sassuolo Genoa

Serie A: beállította Batistuta rekordját az olasz válogatott támadó

2019-01-26 19:53:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójának szombati játéknapján a Sassuolo a Cagliarit, a Sampdoria pedig az Udinesét ütötte ki.

Udinese Serie A Sassuolo Sampdoria Cagliari

Serie A: a Parma idegenben legyőzte az Udinesét

2019-01-19 19:55:13

A Parma 2–1-re győzött Udinében, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójának szombati második meccsén.

olasz labdarúgás Udinese Seria A Parma

Serie A: Schick volt a Roma nyerőembere; nyert a Torino

2018-12-26 18:05:39

Az AS Roma hazai pályán 3–1-re legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójában. Patrik Schick előbb tizenegyest harcolt ki, majd maga is betalált. A Torino 3–0-ra nyert saját közönsége előtt, utóbbi az Empolit győzte le magabiztosan.

olasz labdarúgás Udinese Torino Serie A Sassuolo SPAL

Az Arsenal-kiszemelt csodagyerektől a példaképig – ismeretlen futballsztárok

2018-12-20 11:56:12

Brunei, Csád, Irak, Fülöp-szigetek – eme országokból a labdarúgást igazán fanatikusan és elhivatottan követők számára is fejtörő lenne megnevezni egy-egy sztárt. Pedig vannak. Hazájukban legalábbis kiemelkedőnek számítanak, a legtöbben Európában keresik a kenyerüket, kontinensünkön mégis (szinte egészen) ismeretlenek. Következzenek ők, azaz egzotikus országok futballcsillagai. Listánk természetesen a teljesség igénye nélkül készült, ha Ön is tud hasonló játékosokról, ne habozzon, ossza meg velünk a hozzászólások között!

Valerenga Udinese St. Pölten Sepsi Sam Johnson Salomon Nirisarike

Inter: Üzennünk kellett a keddi meccs után – Icardi

2018-12-15 23:16:58

Győzelemmel folytatta a bajnokságot az Inter, miután a hét elején kiesett a Bajnokok Ligájából. Mauro Icardi, a milánóiak csapatkapitánya nyilatkozott az eredmény fontosságáról a találkozót követően.

Udinese Serie A Mauro Icardi Inter

Serie A: tizenegyesből szerzett góllal győzte le az Inter az Udinesét

2018-12-15 18:59:50

Bár több veszélyes helyzetet kialakított az Internazionale az Udinese ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójában, gólt szereznie csak a 76. percben sikerült – tizenegyesből.

Udinese Serie A Inter

Serie A: duplázott az első félidő ráadásában, majd nyert a Torino

2018-12-02 16:42:26

A Genoa Romulo kiállítása miatt már a 28. percben emberhátrányba került a Torino otthonában, de ezek után is meg tudta szerezni a vezetést. Cristian Kouamé góljára azonban kétszer is válaszolt a hazai együttes: Cristian Ansalfi és Andrea Belotti is a 45. perc letelte után, ám még az első félidőben talált be az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.