Találatok a U20 címkére

Találatok száma: 151

U20-as vb: egy-egy gól döntött, Ukrajna és Dél-Korea a fináléban

2019-06-11 21:50:52

A Lengyelországban zajló U20-as labdarúgó-világbajnokságon kialakult a döntő párosítása: Ukrajna Olaszországot, míg Dél-Korea Ecuadort győzte le 1–0-ra.

Ukrajna U20-as világbajnokság U20-as vb U20 Olaszország Ecuador

U20-as vb: Mali a 121. percben egyenlített, majd kiejtette Argentínát

2019-06-04 19:36:07

Kedden Dél-Korea, az Egyesült Államok és Mali is bejutott az U20-as labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjébe.

U20-as világbajnokság U20-as vb U20

U20-as vb: Ecuador és Ukrajna is először negyeddöntős

2019-06-03 21:23:59

Ecuador és Ukrajna is továbbjutott a Lengyelországban zajló U20-as labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőjéből hétfőn: előbbi hátrányból felállva győzte le Uruguayt, utóbbi könnyedén felülmúlta Panamát. Az esti programban: Szenegál–Nigéria 2–1.

U20-as vb: drámai 11-es párbaj után Kolumbia is a 8 között

2019-06-02 19:20:36

Az olasz U20-as labdarúgó-válogatott Andrea Pinamonti büntetőből szerzett góljával 1–0-ra győzött a házigazda Lengyelország ellen, míg Kolumbia drámai tizenegyespárbajban győzte le Új-Zélandot a világbajnokság nyolcaddöntőjében.

U20-as vb: botlottak, így búcsúztak a portugálok

2019-05-31 22:13:12

Pénteken befejeződtek a csoportkör küzdelmei az U20-as labdarúgó-világbajnokságon. A 3. forduló utolsó mérkőzésén a portugálok nem bírtak Dél-Afrikával, s mivel kevesebb gólt szereztek Panamánál (a gólkülönbségük azonos volt), nem jutottak tovább a kieséses szakaszba. A Hondurasnak 12 gólt vágó Norvégia szintén búcsúzik.

U20-as vb: az argentinok és a franciák továbbmentek; Mali hétgólos meccset nyert

2019-05-28 22:50:25

A lengyelországi U20-as világbajnokság csoportkörének második fordulójában az argentinok és a franciák is 2–0-ra nyertek, és mindkét csapat ott lesz a nyolcaddöntőben.

U20-as vb: Uruguay, Új-Zéland és Ukrajna is továbbjutott

2019-05-27 22:20:06

A csoportkör második fordulójában Uruguay, Új-Zéland és Ukrajna is nyert, így mindhárom együttes ott lesz biztosan a lengyelországi U20-as világbajnokság nyolcaddöntőjében.

U20-AS VILÁGBAJNOKSÁG 2019 – ADATBANK

2019-05-21 15:14:38

Május 23. és június 15. között Lengyelországban rendezik meg az U20-as labdarúgó-világbajnokságot.

Németország: a kínai U20-as válogatott a negyedosztályban?

2017-06-22 10:24:21

Sajtóértesülések szerint a német negyedosztályban szerepel ősztől a kínai U20-as labdarúgó-válogatott.

német labdarúgás német foci kínai labdarúgó-válogatott U20 Németország Kína

Kosár: érettségi közben készülés az Eb-re – az U20-as fiúválogatottnál jártunk

2017-06-15 21:30:27

A fiú U20-as kosárlabda-válogatott a júliusi korosztályos Európa-bajnokságra készül a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) székesfehérvári edzőközpontjában. Az NSO Tv stábja meglátogatta a csapatot és Forray Gábor szövetségi edző mellett két meghatározó játékossal is beszélgetett.

utánpótlás kosárlabda U20

Kosár: „Küzdünk és meghalunk egymásért” – Eb-re készül a leány U20-as válogatott

2017-06-15 16:28:12

Leány U20-as kosárlabda-válogatottunk júliusban A-divíziós Európa-bajnokságon vesz részt Portugáliában. A csapat már megkezdte a közvetlen felkészülést Cziczás László irányításával a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének (MKOSZ) minden igényt kielégítő székesfehérvári edzőcsarnokában. Az NSO Tv stábja ellátogatott az edzőtáborba, ahol a szakember mellett az együttes két tagjával is beszélgetett.

utánpótlás kosárlabda U20 NSO Tv

U20-as vb: Anglia lesz Olaszország elődöntős ellenfele

2017-06-05 12:34:39

Olaszország U20-as labdarúgó-válogatottja is bejutott a dél-koreai világbajnokság legjobb négy csapata közé, mivel a negyeddöntőben drámai küzdelemben, ráadásban, az első félidő végétől kezdve tíz emberrel játszva legyőzte Zambiát. Az olaszok az angolokkal találkoznak, akik legyőzték Mexikót.

Zambia U20 U20-as vb U20 Olaszország U20

U20-as vb: Venezuela ráadásban, Portugália simán a 8 között

2017-05-30 12:36:27

Elsőként Venezuela jutott be az U20-as labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjébe: hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte Japánt. A házigazda Dél-Korea kiesett, miután nem bírt Portugáliával.

Venezuela U20 U20-as vb U20 Portugália U20 Japán U20

U20-as vb: argentin búcsú, francia–olasz a 16 között

2017-05-28 16:47:43

Befejeződtek a csoportküzdelmek és kialakult a nyolcaddöntő párosítása, valamint az egyenes kieséses szakasz teljes ágrajza a Dél-Koreában zajló U20-as labdarúgó-világbajnokságon. A csoportok első két helyezettjei mellett a csoportharmadikak közül Costa Rica, Japán, Németország és Szaúd-Arábia jutott be a legjobb tizenhat közé, Argentína kiesett.

U20-as vb U20

U20-as vb: Portugália a hajrában menekült meg

2017-05-27 14:58:39

A 88. percben még kiesésre állt a portugál korosztályos labdarúgó-válogatott, végül 2–1-re legyőzte Iránt az U20-as világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, és bejutott a legjobb tizenhat közé. Az ázsiai együttes viszont búcsúzott.

U20-as vb: a németek nyertek, de csak csoportharmadikak

2017-05-26 12:52:18

A német korosztályos labdarúgó-válogatott 3–2-re legyőzte Vanuatut az U20-as világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, de csak a B-csoport harmadik helyén végzett, így nem biztos, hogy bejut a legjobb tizenhat közé.

U20-as vb: Thuram fia betalált, Franciaország továbbjutott

2017-05-25 12:32:57

A francia labdarúgó-válogatott 4–0-ra megverte Vietnam korosztályos csapatát az U20-as világbajnokság csoportkörének második fordulójában, ezzel biztossá tette továbbjutását a legjobb tizenhat közé.

U20-as vb U20 Lilian Thuram Jean-Kévin Augustin

U20-as vb: félpályás öngól miatt buktak pontokat az angolok – videó

2017-05-23 11:43:02

Az angol U20-as labdarúgó-válogatott 1–1-es döntetlent játszott Guineával az A-csoportban a korosztályos világbajnokságon Dél-Koreában. A B-csoportban Venezuela 7–0-ra legyőzte Vanuatut a 2. fordulóban.

Venezuela U20 U20-as vb U20 Fikayo Tomori Anglia U20

U20-as vb: nyertek a franciák, Kassai hét lapot osztott ki

2017-05-22 16:31:22

Az U19-es Európa-bajnok Franciaország 3–0-s sikerrel kezdte a dél-koreai U20-as világbajnokságot. A tavalyi tornán hat találattal gólkirályként záró Jean-Kévin Augustin törte meg a csendet Honduras ellen, majd Amine Harit és az Augustin helyére beálló Martin Terrier is eredményes volt. Az U19-es Eb másik sztárja, Kylian Mbappé ezen a viadalon nem vesz részt.