Találatok a U17-es vb címkére

Találatok száma: 29

Nem április elsejei tréfa – az angol fiatalok uralják a világot!

2017-10-30 22:10:53

Nem lehet szó nélkül elmenni az angol utánpótlás-válogatottak idei teljesítménye mellett: mint ismert, az U17-es gárda az Eb-ezüst után világbajnok lett, az U19-es csapat Eb-t, az U20-as vb-t nyert, s az U21-esek is eljutottak az Eb-elődöntőig. Most az U17-es világbajnokság gólkirályával, Rhian Brewsterrel foglalkozunk.

U17-es vb U17-es Eb Rhian Brewster Liverpool Anglia U17 Anglia

U17-es vb: elborult a spanyol agya, alattomos mozdulat követte

2017-10-28 20:25:37

Mint megírtuk, az angol U17-es labdarúgó-válogatott nyerte meg a korosztályos világbajnokságot, mivel a döntőben kétgólos hátrányból fordítva 5–2-re legyőzte az Európa-bajnok Spanyolországot.

videó taposás szabálytalanság spanyol válogatott angol válogatott U17-es vb

U17-es vb: Anglia 0–2-ről 5–2-re verte a spanyolokat a döntőben!

2017-10-28 15:29:45

Az angol U17-es labdarúgó-válogatott nyerte meg a korosztályos világbajnokságot, mivel a döntőben kétgólos hátrányból fordítva 5–2-re legyőzte az Európa-bajnok Spanyolországot.

U17-es vb U17 Spanyolország U17 Mali U17 Brazília U17 Anglia U17

U17-es vb: Brazília végzete is Brewster volt – újabb angol–spanyol döntő!

2017-10-25 15:18:12

Továbbra is szárnyalnak idén az angol utánpótlás-válogatottak: az U17-es együttes az Egyesült Államok ellen is triplázó Rhian Brewster mesterhármasával 3–1-re legyőzte Brazíliát a világbajnokság elődöntőjében. A torna utolsó mérkőzésén megismétlődik a májusi korosztályos Eb-döntő, az angolok ellenfele az Európa-bajnok Spanyolország lesz.

U17-es vb U17-es Eb U17 Spanyolország U17 Rhian Brewster Mali U17

U17-es vb: Paulinho góljával elődöntőben a brazilok

2017-10-22 18:47:29

Az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság vasárnapi negyeddöntőjében Brazília hátrányról fordítva győzte le Németországot, így bejutott a legjobb négy közé. Az európai együttes az első félidőben büntetőből megszerezte a vezetést, de a dél-amerikaiak Weverson és Paulinho góljával fordítottak a második játékrészben.

U17-es vb Spanyolország Németország Irán Brazília

U17-es vb: liverpooli „bolond” volt az Egyesült Államok veszte

2017-10-21 16:37:26

Elsőként Mali jutott be a legjobb négy közé az U17-es labdarúgó-világbajnokságon, mivel a negyeddöntőben 2–1-re legyőzte Ghánát. A nap során Anglia is kvalifikálta magát a négy közé, az Egyesült Államok kiütésével.

U17-es vb U17 Rhian Brewster Mali U17 Ghána U17 Egyesült Államok U17

U17-es vb: Brazília gólt sem kapva jutott a nyolc közé

2017-10-18 18:29:57

Az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokságon Brazília és Ghána is bejutott a negyeddöntőbe.

U17-es vb

U17-es vb: az angolok majdnem, a franciák tényleg kiestek

2017-10-17 21:18:50

Az Indiában zajló U17-es világbajnokság nyolcaddöntőjének slágermérkőzésén az Európa-bajnoki címvédő Spanyolország 2–1-re fordított Franciaország ellen, így készülhet a mexikóiakat búcsúztató Irán elleni negyeddöntőre.

U17-es vb Spanyolország Franciaország Anglia

U17-es vb: a németek és az amerikaiak is kiütéssel győztek

2017-10-16 18:36:29

Németország és az Egyesült Államok is fölényesen, kapott gól nélkül győzte le dél-amerikai ellenfelét az Indiában zajló U17-es világbajnokságon.

U17-es vb Németország Egyesült Államok

U17-es vb: francia és angol gála a csoportkör zárásán

2017-10-14 15:58:25

Franciaország újabb fölényes győzelmet aratott az U17-es labdarúgó-világbajnokságon, most Hondurast ütötte ki 5–1-re. Az Eb-gólkirály Amine Gouiri ezúttal egyszer talált be, így öt gólnál jár ezen a tornán. A csoportelső franciák az Eb-győztes spanyolokkal játszanak a nyolcaddöntőben.

U17-es vb Franciaország U17 Anglia U17

U17-es vb: Németország kiheverte az iráni csapást

2017-10-13 18:03:16

Németország 3–1-re legyőzte Guineát az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokság pénteki játéknapján, így az Irántól elszenvedett korábbi katasztrofális vereség (0–4) ellenére bejutott a nyolcaddöntőbe. Spanyolország, Brazília és Irán szintén győzelemmel zárta a csoportkört, s továbbjutott Niger is.

U17-es vb

U17-es vb: most már tényleg mindenki jegyezze meg a francia csatár nevét!

2017-10-11 17:52:26

Az indiai U17-es labdarúgó-világbajnokság E-csoportjának rangadóján Franciaország 2–1-re legyőzte Japánt, így két meccs után kiharcolta a helyét a kieséses szakaszban.

U17-es vb Franciaország U17 Anglia U17 Amine Gouiri

U17-es vb: 4–0-s német vereség; brazil továbbjutás

2017-10-10 16:27:31

Az U17-es labdarúgó-világbajnokság csoportkörének 2. fordulójában Spanyolország 4–0-ra legyőzte Nigert, míg Németország hasonló különbségű vereségű szenvedett Irántól.

U17-es vb Spanyolország U17 Németország U17 Brazília U17

U17-es vb: India és Új-Zéland is közel állt a bravúrhoz

2017-10-09 18:37:20

Paraguay megőrizte hibátlan mérlegét az Indiában zajló U17-es labdarúgó-világbajnokságon, miután 1–2-es hátrányból fordítva 4–2-re legyőzte Új-Zélandot.

U17-es vb Paraguay India Egyesült Államok

U17-es vb: a 6–1-es japán rajtnál is volt jobb vasárnap

2017-10-08 16:37:35

Az U17-es labdarúgó-világbajnokság csoportkörének 1. fordulójában Franciaország 7–1-re legyőzte Új-Kaledóniát, Anglia pedig 4–0-ra nyert Chile ellen.

U17-es vb U17 Jadon Sancho Franciaország U17 Anglia U17 Amine Gouiri

U17-es vb: spanyolveréssel kezdték a tornát a brazilok

2017-10-07 18:20:20

Az U17-es labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában a C-csoportban Németország 2–1-re legyőzte Costa Ricát, míg Irán Guineát verte meg. A D jelű négyesben Spanyolország egy öngól révén korán előnybe került, de Brazília fordított és 2–1-re nyert. Niger Észak-Koreát múlta fölül.

U17-es világbajnokság U17-es vb India

U17-es vb: a házigazda három góllal kikapott a nyitányon

2017-10-06 18:39:29

A házigazda India 3–0-s vereséget szenvedett az Egyesült Államok válogatottjától az U17-es labdarúgó-bajnokság csoportkörének első fordulójában. A csoport másik meccsén Ghána 1–0-s győzelmet aratott Kolumbia felett.

17. U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG – PROGRAM, EREDMÉNYEK

2017-09-19 21:25:02

Október 6. és 28. között Indiában rendezik meg a 17. U17-es labdarúgó-világbajnokságot. Íme, a menetrend!

U17-es világbajnokság U17-es vb

U17: kijelölték az októberi vb-döntő helyszínét

2017-03-28 11:27:39

Az északkelet-indiai Nyugat-Bengál székhelyén, Kalkuttában rendezik a döntőt az októberi, indiai U17-es labdarúgó-világbajnokságon.

U17-es válogatott U17-es vb U17-es magyar válogatott U17

U17-es női vb: szétlövés a döntőben, ismét ázsiai arany

2016-10-21 21:40:45

A Jordániában rendezett U17-es női labdarúgó-világbajnokság döntőjében Észak-Korea a gól nélküli rendes játékidőt követően tizenegyesekkel 5–4-re legyőzte a címvédő Japánt, ezzel 2008 után másodszor hódította el a korosztály legjobbjának járó trófeát.