Találatok a U17 címkére

Találatok száma: 333

U17: az első percben vezettünk, ám végül kikaptunk a csehektől

2020-02-06 07:56:37

Az Európa-bajnoki selejtező elitkörére készülő U17-es magyar válogatott 3–2-re kikapott Csehországtól a spanyolországi felkészülési mérkőzésen.

válogatott magyar válogatott magyar U17-es válogatott U17 Németh Antal Magyarország

U17-es Eb: a franciákkal is egy csoportba kerültünk az elitkörben

2019-12-03 13:25:23

Az Európai Labdarúgó-szövetség elkészítette az U17-es Európa-bajnokság elitkörének csoportbeosztását. A magyar válogatott Franciaországgal, Norvégiával és Svédországgal került egy négyesbe, s hazai pályán játssza majd a meccseit.

válogatott magyar válogatott U17-es válogatott U17-es Eb U17 elitkör U17

U17-es vb: a házigazda brazilokkal teljes az elődöntő mezőnye

2019-11-12 07:51:21

A házigazda brazilok lesznek a franciák ellenfelei a legjobb négy között a Brazíliában zajló U17-es világbajnokságon, mivel a dél-amerikai csapat 2–0-ra legyőzte Olaszországot a negyeddöntőben.

U17-es vb U17 Olaszország Brazília

U17-es vb: egy gól elég volt, Mexikó a második elődöntős

2019-11-11 07:47:44

A brazíliai U17-es labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjének második mérkőzésén egyetlen gól döntött: Mexikó Ali Ávila 77. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte Dél-Koreát, s ezzel Hollandia után másodikként biztosította helyét a legjobb négy között.

U17-es vb U17 Mexikó Dél-Korea

U17-es vb: vereség Ecuadortól, kiesett a magyar válogatott

2019-11-01 22:53:10

Az U17-es labdarúgó-világbajnokságon szereplő magyar válogatott a harmadik csoportmeccsén is vezetést tudott szerezni, ám harmadszor sem tudta megtartani az előnyt. Preisinger Sándor csapata ezúttal 3–2-re kikapott Ecuadortól, így hiába nyújtott biztató teljesítményt, egyetlen pontot gyűjtve a B-csoport utolsó helyén zárt, és elbúcsúzott a vb további küzdelmeitől.

U17-es világbajnokság U17-es vb U17 Magyarország Ecuador

Megint vezetett, de megint nem tudott nyerni, kiesett az U17-es vb-ről a válogatott

2019-11-01 20:13:41

U17-es vb: „Mindenkinek többet kell magára vállalnia”

2019-11-01 07:15:47

A Nigéria elleni 4–2-es vereség, valamint az Ausztrália elleni 2–2-es döntetlen után Ecuador ellen zárja a korosztályos torna csoportkörét a magyar válogatott. A dél-amerikaiak elleni, magyar idő szerint 21 órakor kezdődő meccsen győzni kell a továbbjutáshoz, a találkozó előtt a magyar csapat kapusa, Hegyi Krisztián nyilatkozott az NSO Tv-nek.

U17-es válogatott U17-es vb U17 Hegyi Krisztián

U17-es vb: „Gyors passzok helyett körülményesek voltunk”

2019-10-31 19:17:21

Meglehetősen sűrű napja volt a pénteki, Ecuador elleni csoportmeccsre készülő korosztályos magyar válogatottnak. A reggeli után a FIFA hivatalos tévécsatornája forgatott a csapat szállásán, ezt követően pedig taktikai megbeszélés, majd tanulószoba szerepelt a programban. Utóbbira egyszerű a magyarázat: hiába beszélünk világbajnokságról, a keretben mégiscsak középiskolás játékosok szerepelnek, a válogatottnál pedig fontosnak tartják, hogy hatvan percre a tankönyvek is előkerüljenek.

U17-es válogatott U17-es vb U17

U17-es Eb-sel.: csoportelsőként elitkörös a válogatott

2019-10-30 15:01:17

A szerdán Szerbia ellen elért 0–0-s döntetlennel az élen zárta csoportját a magyar U17-es válogatott az első Európa-bajnoki selejtezőkörben, s ezzel továbbjutott az elitkörbe.

u17-es Eb u17 U17-es magyar válogatott

U17-es vb: a házigazda egy félidőnyi emberhátrányban is három góllal nyert

2019-10-30 07:58:17

A brazil válogatott 3–0-ra legyőzte Új-Zélandot az U17-es labdarúgó-világbajnokság csoportkörének 2. fordulójában, ezzel továbbjutott a legjobb tizenhat közé.

Új-Zéland U17-es vb U17 Brazília

U17-es Eb-sel.: gól nélküli döntetlennel kezdtük a tornát

2019-10-24 12:14:16

Az U17-es magyar labdarúgó-válogatott gól nélküli döntetlent játszott Fehéroroszország legjobbjaival az Európa-bajnoki selejtezőkör 1. fordulójában.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott U17-es Eb-selejtező U17-es Eb U17 Németh Antal

U17-es vb: a mieink első ellenfele is megérkezett

2019-10-24 11:00:19

Megérkezett a brazíliai Goiania városába a nigériai U17-es válogatott, amellyel a magyar korosztályos csapat szombaton 22 órától az első mérkőzését játssza a világbajnokságon.

U17-es vb: elutazott Brazíliába a magyar válogatott

2019-10-20 12:21:45

Szombaton kelt útra Brazíliába az U17-es világbajnokságon részt vevő magyar korosztályos labdarúgó-válogatott – adta hírül az mlsz.hu.

válogatott magyar válogatott U17-es vb U17-es magyar válogatott U17

U17: Parmában már sokszor edzett a felnőttekkel a magyar védő

2019-09-26 20:39:46

Megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését az október 26-án kezdődő U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos válogatott, amely a keddi 4–1 után ezúttal 2–1-re győzte le a horvátokat a drávavásárhelyi összecsapáson. A találkozó után a már Parmában futballozó védővel, Balogh Botonddal, illetve a Tutto Mercato Web által Daniele De Rossihoz hasonlított Posztobányi Patrikkal beszélgetett az NSO Tv stábja.

válogatott videó magyar válogatott U17-es válogatott U17-es vb U17

U17: Hamar visszakapcsoltak a kívánt szintre a fiúk – Preisinger

2019-09-26 17:54:35

Megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését az október 26-án kezdődő U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos válogatott, amely a keddi 4–1 után ezúttal 2–1-re győzte le a horvátokat a drávavásárhelyi összecsapáson. A találkozó után az NSO Tv stábja Preisinger Sándor szövetségi edzővel és a győztes gól szerzőjével, Ominger Gergővel beszélgetett.

U17: így győzték le ismét a horvátokat a vb előtt a mieink – videó

2019-09-26 14:21:13

Megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését az október 26-án kezdődő U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos válogatott, amely a keddi, 4–1-es siker után ezúttal 2–1-re győzte le a horvátokat a drávavásárhelyi összecsapáson. Nézze meg a találkozó góljait az NSO Tv videójában!

U17: fordított a magyar válogatott, ismét legyőzte a horvátokat

2019-09-26 12:57:50

Megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését az október 26-án kezdődő U17-es világbajnokságra készülő magyar korosztályos válogatott, amely a keddi 4–1 után ezúttal 2–1-re győzte le a horvátokat a drávavásárhelyi összecsapáson.