Találatok a Tranmere Rovers címkére

Találatok száma: 15

Liverpool: a negyedosztályú csapat csatára ezt ordította Kariusnak…

2018-07-13 08:57:01

Mint arról beszámoltunk, a Liverpool nemrég felkészülési mérkőzést játszott az angol negyedosztályú Tranmere Rovers együttesével, a találkozón pedig Loris Karius újra kapott egy olyan gólt, ami miatt szétszedték a drukkerek. Sőt. Nem csak a drukkerek…

videó angol foci Tranmere Rovers Loris Karius Liverpool

Liverpool: már megint Karius… Itt az újabb potya gól – videó!

2018-07-11 08:51:57

A Bajnokok Ligája-döntős Liverpool labdarúgócsapata kedden lejátszotta szezonbeli második felkészülési mérkőzését, amelyen 3–2-re legyőzte a negyedosztályba feljutó Tranmere Roverset. A „vörösök” kapuját a második félidőben Loris Karius védte, aki ismét gondoskodott róla, hogy a figyelem középpontjába kerüljön, a hazaiak első találatánál ugyanis nagyot hibázott – ezen a tényen az sem változtat, hogy a Tranmere játékosának szabadrúgásában óriási erő volt.

videó Tranmere Rovers Loris Karius Liverpool

FA-kupa: óriási védelmi hiba a megismételt meccsen – videó

2017-11-15 22:27:03

A harmadosztályú Peterborough United (III.) 5–0-ra legyőzte az ötödosztályú Tranmere Roverst az angol FA-kupában, ezzel bejutott a legjobb 64 közé.

angol foci Tranmere Rovers Peterborough United FA-kupa

Anglia: a 90. percben 3–1-re vezettek, mégis kikaptak!

2016-01-10 13:08:31

Még csak január van, de már lejátszották az év egyik legőrültebb futballmérkőzését. A helyszín a National League, az angol labdarúgás ötödosztálya, azon belül Északnyugat-Anglia, Barrow-in-Furness.

Tranmere Rovers Barrow Anglia

Videó: 70 méteres góllal keserítette ellenfelét az angol játékos

2013-02-20 13:40:02

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (League One) 30. fordulójában a Swindon Town 3–1-re nyert a Tranmere Rovers otthonában. A találkozó 71. percében a vendégek középpályása, Gary Roberts 70 méterről szerzett gólt. Tekintse meg a találatot!

videó gól videó labdarúgás Tranmere Rovers Swindon Town Gary Roberts

Anglia: Gulácsi befalazta kapuját, idegenben nyert a Tranmere

2010-11-20 18:23:56

Gulácsi Péter biztos kézzel őrizte a kaput, csapata, a Tranmere Rovers 1–0-ra győzött a Notts County otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályának (League One) szombati játéknapján. A negyedosztályban (League Two) Kovács János csapata, a Hereford kikapott, és visszacsúszott az utolsó helyre.

Tranmere Rovers League One Gulácsi Péter

Tranmere: hiába épült fel a vetélytárs, Gulácsi marad a kapuban

2010-11-19 17:03:30

Felépült Gunnar Nielsen, a Tranmere Rovers első számú kölcsönkapusa, ám Les Parry, az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályában (League One) szereplő klub menedzsere pénteken kijelentette: a következő két mérkőzésen is Gulácsi Pétert tervezi a kapuba állítani.

légiósok Tranmere Rovers Gulácsi Péter

Anglia: edzője szerint Gulácsinak sok pontot köszönhet a Tranmere

2010-11-15 19:18:39

Les Parry, az angol labdarúgó-bajnokság harmadik vonalában (League One) szereplő Tranmere Rovers menedzsere megdicsérte Gulácsi Pétert, aki a Plymouth ellen 1–0-ra megnyert hétvégi bajnoki mérkőzésen újra tanújelét adta kiváló formájának.

Anglia: a Tranmere menedzsere szerint áldás, hogy Gulácsi visszatért

2010-10-29 09:46:22

Mint beszámoltunk róla, Gulácsi Péter nagy szerepet játszott abban, hogy a Tranmere Rovers továbbjutott az angol harmad- és negyedosztályú kluboknak kiírt Johnstone's Paint Trophyban. A menedzsere által is dicsért magyar kapus reméli, a hétvégén sem kap gólt.

labdarúgás Tranmere Rovers Gulácsi Péter

Légiósok: Gulácsi Péter a jövő hét elején visszatérhet Liverpoolba

2010-10-13 14:56:09

A Brentford elleni hét végi bajnoki mérkőzést követően lejár Gulácsi Péter kölcsönszerződése az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályában (League One) szereplő Tranmere-nél. Elképzelhető, hogy az együttműködés nem folytatódik, és a fiatal magyar kapus visszatér a Liverpoolhoz.

Anglia: Gulácsiék veszítettek, egy helyet visszacsúsztak

2010-10-09 18:09:11

Gulácsi Péter csapata, a Tranmere Rovers 2–0-ra kikapott a Southampton vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályának (League One) szombati játéknapján.

Tímár Krisztián Tranmere Rovers Kovács János Gulácsi Péter angol labdarúgás légiósok

Légióssors: edzője védelmébe vette a nagyot hibázó Gulácsi Pétert

2010-09-20 10:02:17

Les Parry, a Tranmere Rovers menedzsere megvédte Gulácsi Pétert, akinek hibájából az angol labdarúgó-bajnokság harmadik vonalában szereplő csapat hátrányba került a Charlton elleni szombati bajnoki mérkőzésen (1–1).

League One: Gulácsi a sűrűjébe csöppent, csapata pontot szerzett

2010-09-18 18:35:54

A pénteken kölcsönbe érkező Gulácsi Péter védett a Tranmere Roversben, amely 1–1-es döntetlent játszott a Charltonnal az angol labdarúgó-bajnokság harmadik vonalának (League One) szombati játéknapján.

Gulácsi ismét a Tranmere Rovershez került

2010-09-17 15:44:23

Az angol labdarúgó-bajnokság harmadik vonalában szereplő Tranmere Rovershez került kölcsönbe Gulácsi Péter, a Liverpool magyar kapusa. A játékos egy hónapig erősíti a kapusgondokkal küzdő együttest.

Tranmere Rovers Liverpool Gulácsi Péter

League One: Gulácsi Péterrel a soraiban játszott döntetlent a Tranmere

2010-04-24 18:03:26

Gulácsi Péterrel a kapujában játszott 1–1-es döntetlent a Tranmere Rovers a Colchester United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadosztályának 44. fordulójában.