Találatok a Tottenham címkére

Találatok száma: 2027

PL: Elfogadom, nagy blama volt kiesni a BL-ből – Guardiola

2019-04-21 12:10:59

Pep Guardiola, a Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere a Tottenham ellen 1–0-ra megnyert angol bajnoki rangadót követő sajtótájékoztatón elismerte, edzői pályafutása fekete foltjaként tekint a „sarkantyúsokkal” szemben elveszített BL-negyeddöntős párharcra, ugyanakkor hozzátette, semmi kétsége sincs afelől, hogy a londoni együttes idén is az első négyben végez a Premier League-ben.

Tottenham Premier League Pep Guardiola PL Mauricio Pochettino Manchester City

Videó: négy City-játékos szorította be Allit, így oldotta meg

2019-04-20 19:26:20

Mint arról beszámoltunk, a Manchester City 1–0-ra legyőzte az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában a Tottenhamet. Bár a londoniak kikaptak, így is volt egy jelenet, amelyet biztosan szívesen néznek majd vissza: az, ahogy Dele Alli négy manchesteri között tartja meg a labdát!

videó angol foci angol bajnokság Tottenham Premier League Manchester City

PL: Foden fejesével vett revansot a City a Tottenhamen

2019-04-20 14:43:27

A Manchester City hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Tottenhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában, ezzel újabb lépést tett a bajnoki cím felé, és újfent lépéskényszerbe hozta a vasárnap futballozó Liverpoolt.

Tottenham Phil Foden Manchester City

PL: Foden megszerezte első gólját a Cityben – videó

2019-04-20 13:38:19

Phil Foden megszerezte első gólját a Premier League-ben. A 18 éves játékos másodszor kezdett angol bajnoki mérkőzésen a Manchester Cityben, egy remek beadás és Sergio Agüero fejese után talált a kapuba a Tottenham elleni találkozó 5. percében.

Tottenham Premier League Phil Foden Manchester City

BL: Szon a riportertől tudta meg, hogy nem játszhat az Ajax ellen

2019-04-20 09:46:53

Szon Hung Min, a Tottenham Hotspur dél-koreai középpályása az egyik televíziós riportertől tudta meg a Manchester City elleni Bajnokok Ligája-meccs után, hogy nem játszhat az Ajax elleni elődöntő első mérkőzésén.

Tottenham Szon Hung Min Bajnokok Ligája

BL: Guardiola szerint a játékosai még nem léptek túl a kiesésen

2019-04-19 17:21:36

A Manchester City menedzsere, Pep Guardiola szerint játékosai nem léptek még túl a szerdán történteken, miután drámai végjátékban kiestek a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Tottenham Hotspur ellen. Idő viszont nincs sok a szomorkodásra, mivel szombaton ismét a Spurst fogadják. Győzelemre van szüksége a manchesteri gárdának, ha nem szeretne lépéshátrányba kerülni a bajnoki címért folyó versenyben.

Tottenham Premier League Pep Guardiola Manchester City

Videó: őszinte reakciók; bekapcsolva maradt a kommentátorok mikrofonja

2019-04-19 16:23:20

Az egyik dán televíziós csatorna kommentátorainak bekapcsolva maradt a mikrofonjuk a szerdai, 4–3-ra végződő Manchester City–Tottenham Hotspur labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzés után. Az őrült végjátékot követően azt hitték, elbúcsúztak a nézőktől a riporterek, ám bekapcsolva maradt a mikrofonjuk. Az esetet az tette kínossá, hogy obszcén stílusban kezdtek beszélgetni a mérkőzésről, s a káromkodást mindenki hallhatta, aki a tévé képernyője előtt maradt.

videó Tottenham Manchester City Bajnokok Ligája BL

Videó: a City-szurkoló korán távozott, nem tudta, hogy kiestek

2019-04-19 15:06:09

Mint ismert, a Manchester City drámai mérkőzésen, összesítésben 4–4-es eredménnyel, kevesebb idegenben szerzett gólja miatt esett ki a Bajnokok Ligájából a negyeddöntőben a Tottenhammel szemben. Raheem Sterling a  93. percben megszerezte ugyan a továbbjutást ígérő gólt a Citynek, ám les miatt végül érvénytelenítették a találatot. Erről azonban már lemaradt egy szurkoló, aki idő előtt távozott a City of Manchester Stadionból…

videó Tottenham Manchester City Bajnokok Ligája

BL: Simeonét megszégyenítő ünneplést mutatott be Pochettino – videó

2019-04-19 12:27:01

A spanyol As hozta le a Tottenham játékosai által készített videót a Manchester City kiejtését követő öltözői ünneplésről. Mint beszámoltunk róla, a Spurs ugyan 4–3-ra kikapott, de idegenben lőtt több góllal továbbjutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe, ahol május elején az Ajax vár majd a londoni együttesre. A gárda vezetőedzője, Mauricio Pochettino pedig – a spanyolok szerint – néhány mozdulatot honfitársától, Diego Simeonétól „kölcsönözve” ünnepelt.

videó Tottenham Mauricio Pochettino Diego Simeone Bajnokok Ligája BL

BL: a Spurs játékosa nem tudta, hogy továbbjutott a csapata

2019-04-18 13:48:06

Az utóbbi időszak egyik legfordulatosabb, gólokban bővelkedő mérkőzését játszotta egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City és a Tottenham Hotspur, s bár a végén a City győzött 4–3-ra, ez a legkevésbé sem vigasztalja, hiszen idegenben szerzett több góllal a Spurs jutott be a legjobb négy közé. A továbbjutás ellenére akadt olyan londoni futballista, aki bánatában az öltözőbe ment, abban a hiszemben, hogy a manchesteriek mentek tovább.

Tottenham Moussa Sissoko Manchester City Bajnokok Ligája

BL: „Pep megint kisiklott”; „Modern klasszikus” – sajtóvisszhang

2019-04-18 10:22:21

A nemzetközi sportsajtó ódákat zeng a Manchester City–Tottenham (4–3) Bajnokok Ligája-negyeddöntőről, amely a londoni csapat továbbjutását hozta. A spanyol lapok inkább Pep Guardiola kudarcát emelik ki, az angolok a videobíróval is részletesen foglalkoznak.

Tottenham Porto Manchester City Liverpool

BL: Nem ez volt a legszebb pillanatom edzőként – Pochettino

2019-04-18 09:31:23

Mint ismert, rendkívül fordulatos mérkőzésen 4–3-ra kikapott, de továbbjutott a Tottenham a Bajnokok Ligájában a Manchester Cityvel szemben. A Spurs menedzsere, Mauricio Pochettino a találkozó után elmondta, nem az elődöntőbe jutás volt edzői karrierje legnagyobb sikere.

Tottenham Mauricio Pochettino Bajnokok Ligája

BL: Tottenham–Ajaxszal kezdünk – íme, az elődöntő menetrendje!

2019-04-18 10:28:50

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta a Bajnokok Ligája elődöntőjének pontos menetrendjét! Április 30-án, kedden a Tottenham Hotspur–Ajax párharc első meccsére kerül sor, míg az FC Barcelona–Liverpool mérkőzést május 1-jén, szerdán rendezik.

Tottenham Liverpool Barcelona Bajnokok Ligája BL Ajax

BL: Guardiola – Kegyetlen!; Pochettino – Hihetetlen!

2019-04-17 23:58:15

Elképesztő mérkőzésen 4–3-ra győzött ugyan a Manchester City a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében, de a továbbjutásnak idegenben szerzett több gólja révén a Tottenham Hotspur örülhetett. Így látták a hétgólos őrületet a főszereplők!

Tottenham Pep Guardiola Mauricio Pochettino Manchester City Bajnokok Ligája BL

BL: Tottenham–Ajax, Barcelona–Liverpool – így folytatják!

2019-04-17 23:18:18

A Tottenham és a Liverpool továbbjutásával kialakult a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének párosítása. Az első meccsekre április 30-án és május 1-jén, a visszavágókra egy héttel később kerül sor.

BL: Llorente gólt szerzett, Cakir és a VAR megadta – videó

2019-04-17 22:38:11

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a csereként pályára lépő Fernando Llorente bevette a Manchester City kapuját, így – rövid videózás után – 4–3-ra módosította az állást, aminek köszönhetően a 75. percben, idegenben szerzett góljainak köszönhetően megint a Tottenham állt továbbjutásra.

Tottenham Manchester City Fernando Llorente Cüneyt Cakir Bajnokok Ligája

BL: Agüero gólt szerzett, bajban a Tottenham – videó

2019-04-17 22:24:17

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján Kevin De Bruyne remek kiugratása után – az első mérkőzésen tizenegyest hibázó – Sergio Agüero szerzett gólt, így a Manchester City 4–2-re módosította az állást a Tottenham ellen. Íme, a gól!

Tottenham Sergio Agüero Manchester City Bajnokok Ligája

BL: őrült kezdés, 21 perc alatt 5 gól a Man. City–Tottenhamen – videó

2019-04-17 21:09:46

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City Raheem Sterling góljával már a negyedik percben megszerezte a vezetést, két óriási védelmi hiba után azonban a Tottenham Szon Hung Min duplájával hat perc leforgása alatt fordított. Itt viszont még nem volt vége az őrületnek, Bernardo Silva a 11. percben egyenlített! Tíz perccel később pedig ismét Sterling köszönt be, így a City visszavette a vezetést.

Tottenham Szon Hung Min Raheem Sterling Manchester City Bernardo Silva Bajnokok Ligája

Csodameccs – őrült kezdés után kikapott, de továbbment a Spurs!

2019-04-17 17:57:53

Az utóbbi időszak egyik legfordulatosabb, gólokban bővelkedő mérkőzését játszotta egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Manchester City és a Tottenham Hotspur, s a végén a City győzött 4–3-ra, de ez a legkevésbé sem vigasztalja, hiszen idegenben szerzett több góllal végül a Spurs jutott a legjobb négy közé – miután Raheem Sterling 93. percben esett gólját videózás után visszavonta a játékvezető.

Tottenham Manchester City Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő

BL: Kane nincs, Alli van a Spursnél; a Pool Firmino nélkül támad

2019-04-17 18:34:54

Kiderül, melyik két együttes jut még be az elődöntőbe a már tegnap továbblépő Barcelona és Ajax után: a BL-negyeddöntő visszavágóinak második játéknapján a Manchester City egygólos hátrányból próbálja a maga javára fordítani a párharcot a Tottenham ellen, míg a Portónak szintén hazai környezetben, de kétgólos mínuszból kellene felállnia a Liverpoollal szemben. Íme, a kezdőcsapatok!