Találatok a Tottenham címkére

Találatok száma: 1776

Ajax: Kluivert kiakadt, nem hosszabbítja meg a szerződését

2018-05-18 08:44:28

Justin Kluivertnek finoman fogalmazva nem nyerte el a tetszését, hogy az Ajax a tudtán kívül próbálta meg eladni a Tottenhamnek: a holland válogatott támadó emiatt úgy döntött, nem hosszabbítja meg szerződését a klubbal.

Tottenham Justin Kluivert Ajax

Tottenham: a jövő generációjának két tagja hosszabbított

2018-05-17 14:32:52

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő, a nemrég véget ért idényben bronzérmes Tottenham Hotspur két fiatal tehetségével hosszabbított szerződést.

Tottenham Premier League Harry Winks Cameron Carter-Vickers

Tottenham: hosszabbítottak a kolumbiai válogatott védővel

2018-05-15 21:22:10

A Tottenham Hotspur 2024-ig szerződést hosszabbított kolumbiai labdarúgójával, Davinson Sánchezzel.

Tottenham Premier League Davinson Sánchez

Guardiola tökéletes gépezetet épített; Szalah meghódította Angliát

2018-05-14 19:26:34

Háromszáznyolcvan mérkőzés, 1018 gól, rekordok sorát megdöntő Manchester City, káprázatos szezont produkáló Mohamed Szalah, csalódást keltő nagyágyúk és 22 esztendő után távozó Arsene Wenger. Röviden így lehetne összefoglalni az angol Premier League 2017–2018-as szezonját, melynek az aranyéremért zajló versenyfutása ugyan egyoldalúra sikeredett, ám emlékezetes momentumokból és nagyszerű teljesítményekből ezúttal sem szenvedtünk hiányt. Tekintsünk vissza együtt, milyen volt az angol élvonal vasárnap véget ért idénye!

West Bromwich Albion Tottenham Stoke City Raheem Sterling Premier League Pep Guardiola

PL: a Tottenham hosszabbított U20-as világbajnokával

2018-05-14 15:14:02

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) bronzérmesként záró Tottenham 2021-ig meghosszabbította Kyle Walker-Peters szerződését.

szerződéshosszabbítás Tottenham PL Kyle Walker-Peters

PL: Wenger elbúcsúzott, gólzáporos meccsen nyert a Tottenham

2018-05-13 17:56:47

Az angol labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában csupán két kérdés volt még nyitott: vajon a Chelsea be tud-e férkőzni a négy legjobb közé, illetve a Liverpool felfér-e a dobogóra. A londoniak végül nagyon simán kikaptak Newcastle-ben, így az 5. helyen zártak, a Liverpool pedig hiába győzött 4–0-ra a Brighton ellen, a Tottenham úgy is nyerni tudott, hogy négy gólt kapott a Leicestertől.

angol foci Tottenham Premier League Manchester City Chelsea Arsene Wenger

Videó: labdára ment? A Tottenham-védő megsérült a durva belépő miatt

2018-05-10 08:29:06

Sérülés miatt le kellett cserélni Kieran Trippiert, a Tottenham angol válogatott labdarúgóját, mert a Newcastle ellen 1–0-ra megnyert bajnokin a vendégek középpályása, Mohamed Diamé megrúgta.

videó Tottenham Premier League Newcastle Mohamed Diamé Kieran Trippier

PL: félelmetes ligacsúcs a Man. Citytől; kikapott az Arsenal

2018-05-09 20:57:12

Az Arsenal 3–1-re kikapott a Leicester Citytől a Premier League 31. fordulójából elhalasztott összecsapáson. A Manchester City gond nélkül, 3–1-re legyőzte a Brightont, míg a Tottenham Harry Kane találatával begyűjtötte a három pontot a Newcastle ellen. A 35. fordulóból elmaradt találkozón a Chelsea-nek csak egy egyes döntetlenre futotta erejéből a Huddersfielddel.

angol foci Tottenham Premier League Newcastle United Manchester City Leicester City

PL: a 93. percben szerzett góllal maradtak életben a WBA reményei

2018-05-05 17:59:54

Az angol élvonal utolsó előtti, 37. fordulójának mérkőzéseit rendezik e hétvégén. Az már kora délután kiderült, hogy a Stoke City 10 év után búcsúzik a Premier League-től. Késő délutánra aztán az is biztossá vált, hogy egyelőre nem csatlakozik hozzá a West Bromwich Albion, miután a 93. percben szerzett góllal megverte a Tottenhamet, amely így nagy esélyt szalasztott el, hogy lépéselőnybe kerüljön a harmadik helyért folytatott versenyfutásban. A Newcastle legyőzésével megmenekült a Watford, a Bournemouth felülmúlta a Swansea-t, a West Ham United pedig a Leicestert.

West Ham United West Bromwich Albion Watford WBA Tottenham Swansea

Tottenham: Raúl is a csapattal edzett csütörtökön – képek

2018-05-03 20:22:44

Raúl a Tottenham Hotspurnél tett látogatást csütörtökön. A Real Madrid korábbi labdarúgója jelenleg edzőképző tanfolyamon vesz részt, ez alkalomból csatlakozott a londoni csapathoz is.

Tottenham Real Madrid Raúl

PL: hiába a top négy, a Chelsea vagy a Spurs lemaradhat a BL-ről

2018-05-01 08:25:55

Két forduló van hátra az angol Premier League 2017–2018-as szezonjából, s bár a bajnoki cím eldőlt, a kiesés elkerüléséért, illetve a Bajnokok Ligája-szereplést érő helyekért továbbra is nagy a küzdelem. Utóbbinál még az is előfordulhat, hogy a negyedik pozícióban végző csapat nem indulhat a legrangosabb európai kupasorozatban, igaz, ehhez több feltételnek is meg kell valósulnia.

Tottenham Premier League Liverpool Európa-liga Chelsea Bajnokok Ligája

PL: Harry Kane betalált, a Tottenham hozta a kötelezőt

2018-04-30 22:07:39

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 36. fordulójának záró mérkőzésén a Tottenham 2–0-ra legyőzte a Watfordot.

angol foci Watford Tottenham Premier League Harry Kane Dele Alli

Anglia: az FA-kupa hivatalos oldala óriási troll volt Kane-nel

2018-04-22 09:51:06

Mint arról beszámoltunk, elsőként a Manchester United jutott be az angol labdarúgó FA-kupa döntőjébe, miután a Wembley Stadionban 2–1-re legyőzte a Tottenham Hotspurt. Harry Kane nem sokat tudott hozzátenni csapata játékához az elődöntőben, amit az FA-kupa hivatalos Twitter-oldala is kiszúrt.

vicces troll Twitter Tottenham Manchester United Harry Kane

FA-kupa: elsőként a Manchester United jutott be a döntőbe

2018-04-21 20:16:00

Elsőként a Manchester United jutott be az angol labdarúgó FA-kupa döntőjébe, miután a Wembley Stadionban 2–1-re legyőzte a Tottenham Hotspurt. A Spurs korán megszerezte a vezetést Dele Alli góljával, ám Alexis Sánchez bravúros fejesével az MU még az első félidőben egyenlített, hogy aztán Ander Herrera 62. percben esett találatával kivívja a fináléba jutást.

elődöntő Tottenham Manchester United FA-kupa Dele Alli Ander Herrera

Videó: Alexis Sánchez fejjel egyenlített a Tottenham ellen!

2018-04-21 18:58:27

Nem a fejes góljairól híres a Manchester United támadója, Alexis Sánchez, az FA-kupa elődöntőjében, Dele Alli gólja után 13 perccel mégis fejjel egyenlített a Tottenham ellen.

videó Tottenham Manchester United FA-kupa Alexis Sánchez

A. Sánchez bravúros fejese és Herrera bombája döntőbe küldte az MU-t

2018-04-21 17:51:24

PL: öten a Cityből, hárman a Tottenhamből – itt a szezon álomcsapata!

2018-04-18 12:05:58

Az angol profi labdarúgók szervezete (PFA) kihirdette a Premier League most zajló szezonjának álomcsapatát. Nem meglepetésre a legtöbb játékost a bajnok Manchester City adja a képzeletbeli válogatottba.

Tottenham Premier League PFA Manchester United Manchester City Liverpool

PL: borzalmas műesés, így loptak pontot a Spurstől – videó

2018-04-17 22:32:31

A Tottenham 1–1-es döntetlent játszott a Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában, és erről a meccsről egy bírói ítélet miatt biztosan sok szó esik majd a következő napokban.

videó műesés angol foci angol bajnokság Tottenham Premier League

PL: De Bruyne fantasztikus passzán ámul a fél világ – videó

2018-04-15 12:03:39

Mint arról beszámoltunk, a bajnoki címre törő Manchester City szombat este fontos győzelmet aratott a jó formában lévő Tottenham otthonában (1–3) a Premier League 34. fordulójában. A mérkőzés 75. percében Kevin De Bruyne egy csodás passzal hozta helyzetbe Raheem Sterlinget – ez a mozdulat is bizonyítja, hogy nem véletlenül tartják a belga labdarúgót Mohamed Szalah legnagyobb kihívójának az angol bajnokságban az év játékosáért vívott harcban.

Tottenham Premier League Manchester City Kevin De Bruyne

Képek: beindult a mémgyár, szétszedik Kane-t a gólja miatt

2018-04-13 19:37:26

Mint arról beszámoltunk, hivatalosan Harry Kane-nek ítélték a Tottenham második gólját, amellyel a londoni alakulat 2–1-re legyőzte múlt szombaton a Stoke Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A döntés erősen megkérdőjelezhető, ennek megfelelően azonnal beindult a mémgyár a Twitteren.