Találatok a Tom Kristensen címkére

Találatok száma: 7

RoC: hajszállal maradt le a Vettel, Schumacher páros a győzelemről

2019-01-20 13:35:33

Nem sikerült megszereznie Németország kilencedik Nemzetek Kupája-győzelmét a Sebastian Vettel, Mick Schumacher párosnak a Bajnokok Versenye (Race Of Champions) első napján, mivel a döntőben alulmaradt az északi duóval szemben.

Tom Kristensen Sebastian Vettel Németország Mick Schumacher F1 Bajnokok Versenye

RoC: Montoya a bajnok, Wehrlein nagyot bukott – videó

2017-01-22 10:45:15

Az eseményen idén bemutatkozó Juan Pablo Montoya győzelmével ért véget az autós-motoros Bajnokok Tornája (RoC), amelyet ezúttal januárban rendeztek meg, méghozzá Miamiban. A korábbi F1-es pilóta a döntőben a dán Tom Kristensent győzte le, a vert mezőnyben volt többek között Sebastian Vettel, Felipe Massa és Jenson Button is.

Sebastian Vettel Pascal Wehrlein Juan Pablo Montoya Bajnokok Versenye Tom Kristensen

Race of Champions: Vettel lett a bajnokok bajnoka

2015-11-21 21:14:34

„Még sosem sikerült nyernem, szóval, köszi, Seb” – mondta a második helyezett Tom Kristensen a Race of Champions sajtótájékoztatóján. „Sajnálom. Azaz nem, egyáltalán nem sajnálom” – vágott vissza nevetve az első helyezett Sebastian Vettel, aki először nyerte meg a bajnokok versenyét.

Tom Kristensen Sebastian Vettel Race of Champions ROC David Coulthard

Autósport: Hülkenberg pótolja Schumachert Vettel mellett

2015-08-18 12:55:52

A 2015-ös Le Mans-i győztes Nico Hülkenberg is részt vesz az idei Nemzetek Kupáján, a Race of Champions elnevezésű versenyen ő lesz Sebastian Vettel társa a német csapatban.

Tom Kristensen Sebastian Vettel Race of Champions Petter Solberg Nico Hülkenberg Nemzetek Kupája

Autósport: öreg, de nem vén - Coulthard a Bajnokok Bajnoka

2014-12-14 20:58:57

David Coulthard lett a Bajnokok Bajnoka az egyéves szünet után az idén Barbadoson megrendezett autós Bajnokok Tornáján. A nemzetek versenyét a dán Tom Kristensen és a norvég Petter Solberg alkotta Észak nyerte meg.

autósport Tom Kristensen Susie Wolff Romain Grosjean Petter Solberg David Coulthard

Autósport: Bianchi lesz az év személyisége az FIA-nál?

2014-12-02 13:13:02

A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) közzétette 12 főt tartalmazó listáját, amelyből kikerül a 2014-es év személyisége. Érdekesség, hogy a jelöltek között helyet kapott a súlyos sérülést szenvedő, a mesterséges kómából azóta már felébredő Jules Bianchi is.

év személyisége Toto Wolff Tom Kristensen Sébastien Ogier Petter Solberg Nico Rosberg

Le Mans-i 24 órás: újabb Audi-siker, Kristensen 9. diadala

2013-06-23 15:08:09

A Loic Duval, Allan McNish és Tom Kristensen által vezetett Audi R18 e-tron quattro ért célba elsőként a 2013-as Le Mans-i 24 órás versenyen. A dán Kristensen kilencedik alkalommal nyerte meg a legendás versenyt, az Audi pedig tizenkettedszer a legutóbbi 14 évben.