Találatok a Tokmac Nguen címkére

Találatok száma: 37

NB I: Nguen góljára Radó válaszolt, így lett iksz a ZTE–FTC – videó

2020-03-08 09:04:11

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a fennállása 100. évfordulóját ünneplő ZTE otthonában a labdarúgó NB I 24. fordulójában. A mérkőzés 20. percében – miközben a hazai drukkerek egy élőképpel emlékeztek meg a centenáriumról – Tokmac Nguen szerzett vezetést a zöld-fehéreknek, majd a 80. percben az exferencvárosi Radó András a saját maga által kiharcolt tizenegyesből szerzett góllal egyenlített. Íme, a gólok!

Zalaegerszeg ZTE Tokmac Nguen Radó András NB I 24. forduló NB I

Év Sportolója Gála: Zsóri újabb díjat zsebelhet be

2019-12-27 13:06:32

Ezúttal is díjazzák az Év Sportolója Gálán az Év góljának szerzőjét, a szurkolók pedig idén is kivehetik részüket a döntésből. Íme, a tíz jelölt!

Év gólja Zsótér Donát Zsóri Dániel Tokmac Nguen Szoboszlai Dominik Remili Mohamed

NB I: 3 FTC-, 2-2 ZTE- és Fehérvár-játékos az ősz álomcsapatában

2019-12-19 09:55:07

Szokásunkhoz híven elkészítettük posztonkénti rangsorunkat, amelynek eredményeként kialakult az első 16 forduló tizenegye.

álomcsapat ZTE Tokmac Nguen Stieber Zoltán OTP Bank Liga Nagy Zsolt

FTC: Elkaptam a fonalat – Tokmac a remek őszéről

2019-12-18 10:37:56

Leginkább mentálisan fáradt el az ősz legjobb mezőnyjátékosává előlépő szélső, aki Los Angelesben piheni ki a fáradalmakat, hogy aztán frissen tudja megkezdeni a téli felkészülést.

Tokmac Nguen Ferencváros FTC

NB I: Dibusz és Tokmac a Nemzeti Sport őszi rangsorának élén

2019-12-18 10:00:01

A Nemzeti Sport elkészítette a 2019–2020-as első osztályú bajnokság őszi szezonjának játékosrangsorát munkatársaink osztályzatai alapján.

Tokmac Nguen Nemzeti Sport NB I Ferencváros FTC Dibusz Dénes

Cristiano Ronaldo orvosa műtötte meg a forduló NB I-es visszatérőjét

2019-12-03 16:41:27

A labdarúgó NB I 14. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a Fradi Norvégiából érkezett támadóduója, Franck Boli és Tokmac Nguen, a Mezőkövesd ellen a 29. percben kiállított felcsúti Szolnoki Roland, a DVTK ellen góllal és gólpasszal jelentkező fehérvári Kovács István és a forduló visszatérője, a debreceni Bódi Ádám.

Tokmac Nguen NB I-es legek NB I Frank Boli DVSC Bódi Ádám

NB I: ezekkel a gólokkal győzte le a Fradi a Lokit – videó

2019-11-11 11:33:31

A Ferencváros vasárnap 6–1-re legyőzte a Debrecent a labdarúgó NB I 12. fordulójában. Varga Roland és Tokmac Nguen is duplázott a találkozón – nézze meg a mérkőzés góljait!

Varga Roland Tokmac Nguen NB I Fradi Ferencváros FTC

El: óriási élőkép, Rossi a lelátón, Tokmac Nguen a kapuban – galéria

2019-11-08 00:36:05

Mint ismert, a Ferencváros hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a CSZKA Moszkvával a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában. A találkozót óriási élőkép vezette fel, kilátogatott Marco Rossi szövetségi kapitány is, de a labdával ellentétben csak Tokmac Nguen került a kapuba.

Tokmac Nguen Marco Rossi Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

FTC–Újpest: Ez nem csupán a három pontról szól, ez a derbi! – Rebrov

2019-10-17 14:48:25

A Ferencváros labdarúgócsapata megtartotta az Újpest elleni derbi előtti sajtótájékoztatóját, amelyen a vezetőedző, Szerhij Rebrov, valamint a zöld-fehérek kulcsembere, Tokmac Nguen válaszolt a sajtó munkatársainak kérdéseire.

Újpest Tokmac Nguen Szerhij Rebrov NSO Tv NB I Ferencváros

El: Nem könnyű talpra állni ilyen vereség után – Haratin

2019-10-04 08:24:28

Ihor Haratin csak a szurkolóknak tudott örülni, Tokmac Nguen a kihagyott helyzetek miatt kesergett, Dibusz Dénes pedig úgy érezte magát, mint a Dinamo Zagreb elleni vereség után.

Tokmac Nguen Rafael Forster Ludogorec Ihor Haratin Ferencváros FTC

El: „Európai szinten az FTC számára ez a maximum”

2019-09-30 09:43:37

Limperger Zsolt szerint a Fradi elérte a maximumot az Európa-liga-főtáblával, Molnár Balázs szerint még nem.

Tokmac Nguen Nyilasi Tibor Molnár Balázs Limperger Zsolt Fradi Ferencváros

FTC: meghívták Dél-Szudán válogatottjába a gárda húzóemberét

2019-09-25 16:23:40

Meghívást kapott Dél-Szudán válogatottjába Tokmac Nguen, a Ferencváros labdarúgója.

Tokmac Nguen Norvégia Lars Lagerbäck Ferencváros FTC Dél-Szudán

Böde Dánielék négy góllal kikaptak a Ferencvárostól

2019-09-14 16:45:37

A Paksi FC Böde Dániellel felállva is simán kikapott (0–4) odahaza a címvédő Ferencvárostól a labdarúgó NB I 6. fordulójának záró mérkőzésén.

onlive! közvetítés Varga Roland Tokmac Nguen Paks Olekszandr Zubkov

NB I: Bödét zavarja a góltalanság, a Fradi ellen törhet meg a jég

2019-09-14 07:55:48

Hét év után ismét a Ferencváros ellen, és nem a Ferencvárosban lép pályára Böde Dániel. A labdarúgó NB I szombati meccse előtt egyetlen megszólaló sem kerülhette meg a témát és persze azt a tényt sem, hogy a csatár még nem lőtt gólt bajnokin a Paksban, amióta a nyáron visszatért a klubhoz.

Tomiszlav Szivics Tokmac Nguen Paks NB I Ferencváros FTC

FTC: Nem látni mindenhol olyan buzdítást, mint itt – Boli

2019-08-30 07:02:17

Franck Boli és Tokmac Nguen is megszólalt, miután a Ferencváros 4–2-re legyőzte a Suduvát az Európa-liga-selejtező playoffkörében.

Tokmac Nguen Suduva Franck Boli Ferencváros FTC Európa-liga-selejtező

Irány Európa: bejutott az El-csoportkörbe a Ferencváros!

2019-08-29 19:24:45

A Ferencváros végig nagyon izgalmas, fordulatos mérkőzésen megverte 4–2-re az idegenbeli döntetlen után a litván Suduvát, így bejutott a labdarúgó Európa-liga csoportkörébe!

playoff onlive! közvetítés Varga Roland Tokmac Nguen Suduva

El: Akkor lennék nyugodt, ha 2-3 gólt is szereznénk – Nguen

2019-08-21 08:16:04

Tokmac Nguennek köszönhetően már Afrikában és Norvégiában is vannak Fradi-szurkolók – a szélső tudja, hogy a Suduva védői olykor jó nagyot belerúgnak a támadókba, de felkészült a kemény játékra. A Ferencváros támadója úgy érzi, tanultak a Dinamo Zagreb elleni 0–4-ből. 800x600 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Tokmac Nguen Suduva Ferencváros FTC Európa-liga El-selejtező

BL: A végén néhányan már a térdükön jártak, a csapat odarakta magát – Sigér

2019-08-07 02:39:25

A Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a Dinamo Zagreb otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének első mérkőzésén, amely után a gólszerző Sigér Dávid mellett Lovrencsics Gergő és Tokmac Nguen értékelt az NSO Tv-nek.

labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező Tokmac Nguen Sigér Dávid Lovrencsics Gergő Fradi Ferencváros

BL: Ezen a napon egy gól elég volt a számunkra – Rebrov

2019-08-06 22:43:40

Mint beszámoltunk róla, a Ferencváros 1–1-es döntetlent játszott a Dinamo Zagreb otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének első mérkőzésén. Szerhij Rebrov, az FTC edzője elmondta, az volt a céljuk, hogy jó eredményt érjenek el, márpedig ezen a napon az egy gól elég volt a számukra. A horvátokat irányító Nenad Bjelica szerint ha húsz százalékkal jobban használják ki a helyzeteiket, simán győznek.