Találatok a Tim Duncan címkére

Találatok száma: 43

NBA: Tim Duncan lett a San Antonio egyik segédedzője

2019-07-23 09:44:54

Tim Duncan lett az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs egyik másodedzője.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA

NBA: világvége a ligában – Jordan ismét lelépett, az All Star-gála elmaradt

2018-12-06 12:27:36

1999-ben nem rendezték meg a legnagyobbak seregszemléjét az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA), ráadásul Michael Jordan újra visszavonult.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Michael Jordan Itt van Amerika Glen Rice

NBA: 42 évesen is oktatja a fiatalokat a Spurs legendája – videó

2018-10-04 21:22:16

A profi kosárlabdázástól 2016 decemberében visszavonuló Tim Duncan még mindig remek formában van – a 42 esztendős, ötszörös bajnok legenda feltűnt korábbi csapata, a San Antonio Spurs edzésén, s nem egy esetben bizony bolondot csinált a fiatalokból.

A Jazz lenullázta a Memphist, kikapott a Clippers

2016-12-19 09:14:23

A Jazz nyerte az elit védekezések csatáját az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, miután 73 ponton tartotta a Memphist és a Hayward, Gobert páros vezérletével újabb nagyon fontos győzelmet aratott. A Wizards Bradley Beal 41 pontjával legyőzte a Clipperst és tovább zárkózik, a Boston beosztotta hamar megszerzett előnyét Miamiban, a ligautolsók közül pedig a Dallas simán, míg a Philly szoros csatában győzött. A játéknap egyik legkiemelkedőbb pillanata mégis az volt, amikor San Antonióban visszavonultatták Tim Duncan mezét.

Utah Jazz Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Memphis Grizzlies Los Angeles Clippers

NBA: a Spurs győzelemmel tisztelgett Tim Duncan előtt

2016-12-19 07:21:39

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a San Antonio Spurs hazai pályán 113–100-ra megverte a New Orleans Pelicanst. A mérkőzés előtt az AT&T Center közönsége Tim Duncant ünnepelte, akinek 21-es számú mezét hivatalosan most vonultatták vissza. Az első negyedet átalvó (19–37) Miami Heat otthon tíz ponttal kikapott a Boston Celticstől, míg a Los Angeles Clippers 117–110-es vereséget szenvedett Washingtonban.

Tim Duncan San Antonio Spurs New Orleans Pelicans NBA Miami Heat Los Angeles Clippers

NBA: trófeák halmaza – Tim Duncan felemelő pillanatai – képek

2016-07-12 13:17:36

Mint arról beszámoltunk, visszavonult Tim Duncan, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs játékosa. Duncan ötször nyert bajnoki címet a Spursszel, kétszer lett az alapszakasz MVP-je. A klasszis legnagyobb sikereiről és trófeáiról készült fotókból válogattunk.

kosárlabda Tim Duncan San Antonio Spurs NBA

NBA: Tim Duncan bejelentette visszavonulását

2016-07-11 17:10:46

Tizenkilenc szezon után bejelentette visszavonulását Tim Duncan, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplõ San Antonio Spurs klasszis játékosa.

NBA: a Spurs legendája döntött a jövőjéről

2016-07-03 19:01:11

Bár sok kérdőjel volt körülötte, a San Antonio Spurs legendája, Manu Ginóbili saját blogján jelentette be, hogy még egy évet tervez az NBA-ben.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Manu Ginóbili Hanga Ádám

NBA: azt a hétszázát! LeBron James lehagyta Duncant

2016-03-06 07:04:10

A Cleveland Cavaliers nyolc játékosa is legalább tíz ponttal zárt a Boston Celtics legyőzésekor, a 28-ig jutó LeBron James ezen a mérkőzésen karrierje 26 378. pontját szerezte, ezzel megelőzte az örökranglistán Tim Duncant, a San Antonio ászát (26 366), aki nem lépett pályára csapatában a Sacramento elleni siker során. Ez volt James 700. meccse zsinórban, amelyen dupla számjegyű pontot szerzett. A rekord Michael Jordané 866 meccsel.

Tim Duncan NBA LeBron James

Lillard és a Portland kiütötte a Golden State-et

2016-02-20 09:00:18

Az 51 pontig jutó Damian Lillard vezérletével a Portland ízekre szedte a címvédő Golden State-et az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, 32 pontos verést kaptak Steph Curryék. A Spurs hozta a kötelezőt Tim Duncan és Kobe Bryant utolsó összecsapásán, az Indiana győzni tudott Oklahoma Cityben, a Heat három kezdőjátékosa nélkül nyert Atlantában, a Chicago lenyomta a Torontót, a Jazz pedig javított a Boston ellen. Az Orlando hosszabbításban múlta felül a Dallast, megszakította rossz sorozatát a Houston, a Knicks viszont a városi riválistól is kikapott – íme, a részletek!

kosárlabda Tim Duncan Portland Trail Blazers NBA Kobe Bryant Golden State Warriors

Steph Curry Jordant idézte, LeBron James a legfialabb 25 ezres

2015-11-03 09:01:02

A címvédő Golden State valósággal kiütötte egyik fő riválisát, a Memphist az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, kereken ötven ponttal bizonyult jobbnak ellenfelénél. Összekapta magát James Harden és a Houston, a dobóhátvéd 37 ponttal vezette győzelemre csapatát a Thunder ellen, LeBron James történelmet írt, a Spurs pedig egyre jobb formában lendül – megszerezte első győzelmét a Bucks, Minnesotában nyert a Portland Damian Lillard nagy estéjével, a Clippers viszont továbbra is hibátlan. Íme, a részletek!

kosárlabda Tim Duncan Stephen Curry San Antonio Spurs NBA LeBron James

NBA: Curry Jordant idézte, LeBron a legfialabb 25 ezres

2015-11-03 07:29:35

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszának hétfői játéknapján a címvédő Golden State Warriors 119–69-ra legyőzte a Memphis Grizzliest. A harminc pontot dobó Stephen Curry idénybeli első négy meccsén már 148 pontnál jár, az elmúlt negyven évben csak Michael Jordan tudott ennél többet szerezni egy szezon első négy meccsén. A Cleveland Cavaliers idegenben 107–100-ra nyert a Philadelphia 76-ers ellen, LeBron James pedig az NBA legfiatalabb játékosa lett, aki átlépte a 25 ezer dobott pontos határt. Jamesnek kevesebb mérkőzés kellett a mérföldkő eléréséhez, mint Michael Jordannak, Wilt Chamberlainnek vagy Kareem Abdul-Jabbarnak. A San Antonio Spurs a New York Knicks vendégeként 94–84-re diadalmaskodott, Tim Duncan ezzel a győzelemmel rekorder lett az NBA-ben: neki van a legtöbb nyert mérkőzése (954) egy csapattal.

NBA: a San Antonio klasszisa folytatja pályafutását

2015-07-02 21:17:37

Folytatja pályafutását Tim Duncan, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő San Antonio Spurs veterán játékosa.

kosárlabda Tim Duncan NBA

NBA: Duncan blokkjával újabb rangadót nyert meg a Spurs

2015-04-11 07:31:58

Elképesztő izgalmak közepette nyerte meg a texasi Houston–San Antonio derbit a Spurs: Tim Duncan az utolsó pillanatokban blokkolta James Harden dobási kísérletét, így megmaradt a vendégek egypontos előnye. Hasonló izgalmak közepette nyert a harmadik texasi csapat, a Dallas Denverben, ahol kétszeri hosszabbítás után 144–143-as „All-Star-eredmény” született. Egy pont döntött még a Utah–Memphis összecsapáson is.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Houston Rockets Dallas Mavericks

Videó: fájdalmas - Jordan az NBA-legendát átugorva akart zsákolni

2015-02-20 12:38:23

A Los Angeles Clippers kosárlabdacsapata 119–115-re legyőzte a címvédő San Antonio Spurst az észak-amerikai profi liga (NBA) legutóbbi játéknapján. A meccsen a Clippers játékosa, DeAndre Jordan és a Spurs klasszisa, Tim Duncan különcsatát vívott a mérkőzés legjobbja címért, illetve az egyik támadásnál konkrétan is. Igaz, utóbbi fájdalmas véget ért Jordan számára.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Los Angeles Clippers DeAndre Jordan

Duncan tripla duplájával verte a Spurs a Memphist

2014-12-06 09:06:20

Tizenkét meccset rendeztek az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) pénteki játéknapján és megszakadt a Memphis hazai sikersorozata, Tim Duncan tripla duplájával a címvédő Spurs aratott náluk győzelmet. Láttunk két hosszabbítást, meccsnyerő dobásokat, a Cavs simán nyert Torontóban, a Phoenix szétdobta a Dallast, a Bucks a Heatet, a Boston pedig a Lakerst – íme, a részletek!

kosárlabda Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Memphis Grizzlies

NBA: Tim Duncan egy évig még biztosan folytatja

2014-06-24 10:11:31

Folytatja pályafutását Tim Duncan, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) nemrég befejeződő idényében győztes San Antonio Spurs veterán játékosa.

A Heat ismét leblokkolt, már csak egy siker kell a Spursnek

2014-06-13 09:01:12

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjének negyedik összecsapása ugyanazt hozta, mint a harmadik: a hazai pályán játszó Miami teljesen szétesett az első félidőben, sőt a másodikban már momentuma sem volt, míg az újra extrát nyújtó Kawhi Leonardra támaszkodó San Antonio ismét nagy különbségű sikert aratott. Tim Duncan két örökranglistán is az első helyre lépett, és magyar idő szerint hétfőre virradóra hazai pályán megszerezheti ötödik bajnoki címét a Spurs.

Tim Duncan San Antonio Spurs NBA Miami Heat Kawhi Leonard

Videó: Durant vs. Duncan - kié volt a legszebb kosár?

2014-05-20 11:11:52

Mint ismert, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), a Nyugati főcsoport döntőjének első mérkőzése Tim Duncan és Kevin Durant dobópárbaját hozta. Ezt az Oklahoma játékosa nyerte meg 28–27-re, a találkozón azonban a San Antonio győzött 122–105-re. Íme, a párbaj!

videó kosárlabda Tim Duncan San Antonio Spurs Oklahoma City Thunder Kevin Durant

NBA: Durant „lenyomta” Duncant, de a Spurs győzött

2014-05-20 07:12:42

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA), a Nyugati főcsoport döntőjének első mérkőzése Tim Duncan és Kevin Durant dobópárbaját hozta. Ezt az Oklahoma játékosa nyerte 28–27-re, a találkozón azonban a San Antonio győzött 122–105-re.