Kosár: hiába az euroligás ajánlatok, Alisia Jenkins marad a TFSE-nél

A következő idényt is a TFSE-MTK-nál töltő amerikai Alisia Jenkins napjai nyugalmasan telnek, és úgy véli, lenyűgöző statisztikai mutatói elérhetetlenek lettek volna a csapattársai nélkül.

női kosárlabda TFSE-MTK TFSE Magyar Bianka Alisia Jenkins

Női kosár NB I: Alisia Jenkins lett a csonka szezon legjobbja

2020-04-02 15:02:58

A wbasket szaklap csütörtöki összesítése szerint a bajnokság mezőnyéből a 26 éves légiósnak lett a legmagasabb a dobott pontokból, lepattanókból, szerzett labdákból, gólpasszokból, kiharcolt faultokból, blokkolt dobásokból, eladott labdákból és rontott dobásokból kiszámított teljesítményindexe (VAL). A második helyen az NKE-FCSM Csata centere, Megan Gustafson végzett, míg harmadik a szintén amerikai Keyona Hayes lett a ZTE NKK-ból.

női kosár NB I TFSE Alisia Jenkins

Női kosár MK: a Szekszárd kiütötte a ZTE-t, simán döntős

2020-03-06 18:24:06

A női kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjében a Sopron Basket 99–90-re legyőzte a TFSE-MTK-t, a másik mérkőzésen a Szekszárd 86–59-re kiütötte a ZTE-t.

női kosárlabda MK női kosárlabda TFSE Sopron Basket MTK

Meglepetés, dráma, sérülés és kiütés – a női MK nyolcas döntő első napja

2020-03-05 22:14:22

Szoros és izgalmas mérkőzések után alakult ki a pénteki párosítás – a címvédő Sopron mellett az először elődöntős TFSE, a nagyot hajrázó ZTE és a nap legsimább sikerét arató Szekszárd jutott tovább.

női kosár MK ZTE NKK TFSE Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: idegenben nyert a TFSE-MTK

2020-01-24 21:05:44

A TFSE-MTK hét ponttal győzött a Csata vendégeként a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.

női kosárlabda NB I TFSE NKE-Csata

Női kosár NB I: a DVTK legyőzte otthon a TFSE-t is

2019-12-22 17:52:26

A Diósgyőr 85–74-re legyőzte hazai környezetben a TFSE-MTK-t a női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I TFSE Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a TF meglepte a PEAC-ot

2019-10-05 17:40:52

A címvédő Sopron hatalmas verésben (90–45) részesítette vendégét, a Ceglédet a női kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd és a TFSE-MTK idegenben nyert, utóbbi meglepetésre – 94-ig jutva – tíz pontot vert a PEAC-ra.

női kosár NB I ZTE NKK TFSE Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: nyert a Győr és a DVTK is

2019-09-27 19:51:50

A női kosárlabda NB I első fordulójában a Győr szoros csatában győzte le a Vasast, míg a DVTK magabiztosan győzte le a TFSE-MTK-t.

női kosárlabda NB I Vasas Akadémia Uni Győr TFSE Aluinvent DVTK Miskolc

Kosár: a Miskolci Egyetem és a TFSE diadalmaskodott

2018-05-16 17:28:26

Női fronton a TFSE, a férfiaknál a Miskolci Egyetem lett a 2017–2018-as MEFOB kosárlabda-bajnokság győztese.

kosárlabda TFSE Miskolci Egyetem

Röplabda: benn maradt a TFSE, osztályozót játszik a Palota

2018-04-14 20:27:12

A TFSE négy szettben győzött a Palota RSC ellen a női röplabda NB I szombati mérkőzésén, így bent maradt, ellenfele pedig osztályozót játszik.

női röplabda NB I TFSE Palota RSC

Női röplabda: szinte megnyert meccset veszített el a TFSE

2018-03-28 20:44:14

Negyedikként a Budaörs jutott be az elődöntőbe a női röplabda NB I-ben, mivel szerdán hazai pályán nagy csatában 3:2-re legyőzte a TFSE-t.

röplabda TFSE Budaörs

Női röplabda NB I: a Gödöllő idegenben győzött

2018-02-18 19:36:06

A Gödöllő 3:1-re győzött a TFSE otthonában a női élvonalbeli röplabdabajnokság alsóházának vasárnapi mérkőzésén.

női röplabda NB I TFSE Gödöllő röplabda

Női röplabda NB I: otthon győzött a TFSE

2018-01-28 20:12:00

A TFSE három szettben nyert a vendég Palota ellen a női röplabda NB I vasárnapi játéknapján.

röplabda női röplabda NB I TFSE

Női röpi NB I: a Palota megszerezte első győzelmét

2017-12-03 20:17:53

A Palota megszerezte szezonbeli első győzelmét vasárnap a női röplabda NB I-ben. A rákospalotaiak a TFSE otthonában diadalmaskodtak 3:0-ra.

női röplabda NB I női röplabda női röpi NB I TFSE Palota RSC

Röplabda NB I: nagyon szoros első szett után nyert a Kaposvár

2017-11-05 19:25:21

Négy férfi és egy női mérkőzés szerepelt a röplabda NB I vasárnapi programjában, és egyik helyszínen sem született meglepetés. Az uraknál a bajnok kaposvári együttes megizzadt a Pécs otthonában, de így sem maradt el a 3:0 arányú vendégsiker. A baranyaiak nagyszerűen támadtak, de a végén rendre felülkerekedett a nagyobb tapasztalat. A Kecskemét a várakozásoknak megfelelően behúzta a Sümeg elleni hazai találkozót, a MÁV Előre pedig úgy nyert négy szettben a Debrecen ellen, hogy mindössze 63 perces volt az összecsapás. A Szolnok fontos pontokkal gazdagodott a Dunaferr ellen. A hölgyeknél a Fatum-Nyíregyháza nem hibázott a TFSE otthonában.

röplabda TFSE Kaposvár

Röplabda: gyors edzőcsere a női NB I-ben szereplő TFSE-nél

2017-11-02 18:07:07

A női röplabda NB I-ben szereplő TFSE-nél a továbbiakban a juniorok eddigi edzője, Molnár István irányítja a szakmai munkát Herczeg Gyöngyi helyett. A csapat jelenleg egy győzelemmel és két vereséggel, két ponttal a B-csoport ötödik helyén áll. A klub erről kiadott hivatalos közleményét az alábbiakban olvashatják.

Egyetemi kosár: ráadásban lett bronzérmes a TFSE női csapata

2017-07-24 14:14:34

A TFSE kőkemény küzdelemben, a mérkőzés nagy részében vezetve hosszabbítás után legyőzte a csoportmeccshez képest jelentősen megerősödő pozsonyi csapatot, és bronzérmes lett az egyetemi kosárlabda Eb-n.

női kosárlabda kosárlabda férfi kosárlabda egyetemi sport TFSE Miskolci Egyetem

Női röpi NB I: százszázalékosan zárta az alapszakaszt a címvédő

2017-03-03 20:03:23

Két női NB I-es röplabda-mérkőzést játszottak le pénteken: a bajnoki címvédő békéscsabaiak budaörsi sikerükkel százszázalékosan zárták az alapszakaszt, míg az UTE a TFSE-t győzte le hazai pályán.

röplabda UTE TFSE Békéscsaba röplabda Békéscsaba Budaörs

Női röplabda NB I: örömünnep és újabb győzelem Békéscsabán

2017-02-17 21:27:12

Hetvenöt perc játék után szerezte meg újabb győzelmét a listavezető Linamar-Békéscsabai RSE a női röplabda NB I-ben, és a címvédő ezzel tovább nyújtotta páratlan veretlenségi szériáját. A Jászberény hazai pályán nyert rangadót az önmagát kereső UTE ellen, míg a Budaörs nagy csatában nyert ötjátszmás rangadót a TFSE otthonában.

női röplabda NB I UTE TFSE MTK Jászberény Békéscsaba röplabda

Női röplabda NB I: a fővárosban győzött a Nyíregyháza

2016-11-20 17:04:32

A Fatum-Nyíregyháza magabiztos győzelmet aratott a TFSE budapesti otthonában a női röplabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.