Találatok a TFSE címkére

Találatok száma: 20

Kosár: a Miskolci Egyetem és a TFSE diadalmaskodott

2018-05-16 17:28:26

Női fronton a TFSE, a férfiaknál a Miskolci Egyetem lett a 2017–2018-as MEFOB kosárlabda-bajnokság győztese.

kosárlabda TFSE Miskolci Egyetem

Röplabda: benn maradt a TFSE, osztályozót játszik a Palota

2018-04-14 20:27:12

A TFSE négy szettben győzött a Palota RSC ellen a női röplabda NB I szombati mérkőzésén, így bent maradt, ellenfele pedig osztályozót játszik.

női röplabda NB I TFSE Palota RSC

Női röplabda: szinte megnyert meccset veszített el a TFSE

2018-03-28 20:44:14

Negyedikként a Budaörs jutott be az elődöntőbe a női röplabda NB I-ben, mivel szerdán hazai pályán nagy csatában 3:2-re legyőzte a TFSE-t.

röplabda TFSE Budaörs

Női röplabda NB I: a Gödöllő idegenben győzött

2018-02-18 19:36:06

A Gödöllő 3:1-re győzött a TFSE otthonában a női élvonalbeli röplabdabajnokság alsóházának vasárnapi mérkőzésén.

női röplabda NB I TFSE Gödöllő röplabda

Női röplabda NB I: otthon győzött a TFSE

2018-01-28 20:12:00

A TFSE három szettben nyert a vendég Palota ellen a női röplabda NB I vasárnapi játéknapján.

röplabda női röplabda NB I TFSE

Női röpi NB I: a Palota megszerezte első győzelmét

2017-12-03 20:17:53

A Palota megszerezte szezonbeli első győzelmét vasárnap a női röplabda NB I-ben. A rákospalotaiak a TFSE otthonában diadalmaskodtak 3:0-ra.

női röplabda NB I női röplabda női röpi NB I TFSE Palota RSC

Röplabda NB I: nagyon szoros első szett után nyert a Kaposvár

2017-11-05 19:25:21

Négy férfi és egy női mérkőzés szerepelt a röplabda NB I vasárnapi programjában, és egyik helyszínen sem született meglepetés. Az uraknál a bajnok kaposvári együttes megizzadt a Pécs otthonában, de így sem maradt el a 3:0 arányú vendégsiker. A baranyaiak nagyszerűen támadtak, de a végén rendre felülkerekedett a nagyobb tapasztalat. A Kecskemét a várakozásoknak megfelelően behúzta a Sümeg elleni hazai találkozót, a MÁV Előre pedig úgy nyert négy szettben a Debrecen ellen, hogy mindössze 63 perces volt az összecsapás. A Szolnok fontos pontokkal gazdagodott a Dunaferr ellen. A hölgyeknél a Fatum-Nyíregyháza nem hibázott a TFSE otthonában.

röplabda TFSE Kaposvár

Röplabda: gyors edzőcsere a női NB I-ben szereplő TFSE-nél

2017-11-02 18:07:07

A női röplabda NB I-ben szereplő TFSE-nél a továbbiakban a juniorok eddigi edzője, Molnár István irányítja a szakmai munkát Herczeg Gyöngyi helyett. A csapat jelenleg egy győzelemmel és két vereséggel, két ponttal a B-csoport ötödik helyén áll. A klub erről kiadott hivatalos közleményét az alábbiakban olvashatják.

Egyetemi kosár: ráadásban lett bronzérmes a TFSE női csapata

2017-07-24 14:14:34

A TFSE kőkemény küzdelemben, a mérkőzés nagy részében vezetve hosszabbítás után legyőzte a csoportmeccshez képest jelentősen megerősödő pozsonyi csapatot, és bronzérmes lett az egyetemi kosárlabda Eb-n.

női kosárlabda kosárlabda férfi kosárlabda egyetemi sport TFSE Miskolci Egyetem

Női röpi NB I: százszázalékosan zárta az alapszakaszt a címvédő

2017-03-03 20:03:23

Két női NB I-es röplabda-mérkőzést játszottak le pénteken: a bajnoki címvédő békéscsabaiak budaörsi sikerükkel százszázalékosan zárták az alapszakaszt, míg az UTE a TFSE-t győzte le hazai pályán.

röplabda UTE TFSE Békéscsaba röplabda Békéscsaba Budaörs

Női röplabda NB I: örömünnep és újabb győzelem Békéscsabán

2017-02-17 21:27:12

Hetvenöt perc játék után szerezte meg újabb győzelmét a listavezető Linamar-Békéscsabai RSE a női röplabda NB I-ben, és a címvédő ezzel tovább nyújtotta páratlan veretlenségi szériáját. A Jászberény hazai pályán nyert rangadót az önmagát kereső UTE ellen, míg a Budaörs nagy csatában nyert ötjátszmás rangadót a TFSE otthonában.

női röplabda NB I UTE TFSE MTK Jászberény Békéscsaba röplabda

Női röplabda NB I: a fővárosban győzött a Nyíregyháza

2016-11-20 17:04:32

A Fatum-Nyíregyháza magabiztos győzelmet aratott a TFSE budapesti otthonában a női röplabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

röplabda TFSE Nyíregyháza

Női röpi NB I: óriási pontesővel indult, újpesti siker lett a vége

2016-11-18 18:30:39

Az Újpest 3:0-ra legyőzte a vendég Jászberény csapatát a női röplabda-bajnokság pénteki játéknapján. A TFSE idegenben nyert a Budaörs ellen.

Újpest röplabda TFSE Nyíregyháza MTK Kaposvár

Női röplabda NB I: könnyedén nyert idegenben a Gödöllő

2016-11-03 19:52:26

A Gödöllő rendkívül magabiztosan, 3–0-ra győzött a TFSE vendégeként a női röplabda-bajnokság csütörtöki mérkőzésén.

röplabda női röplabda NB I női röplabda TFSE Gödöllő röplabda

Videó: A feleségemet akartam védeni, ok nélkül megütöttek – Szűcs Lajos

2016-09-29 08:59:30

Az FTC és az Újpest korábbi kapusa, Szűcs Lajos jelenleg a futsal NB II-ben szereplő TFSE (Magyar Testnevelési Egyetem SE) játékosa. A BME elleni rangadóra látogatott el az NSO Tv stábja, és nemcsak a futsalról beszélgetett a labdarúgóval, hanem ferencvárosi emlékeiről, a szurkolókkal és a stadionnal kapcsolatos érzelmeiről is. A nagypályás NB III-ban szereplő Rákosmente KSK kapusedzője és játékosa emellett részletesen elmesélte, mi is történt a két héttel ezelőtti bajnoki mérkőzésen, amikor összetűzésbe került az egyik szurkolóval.

futsal TFSE Szűcs Lajos NSO Tv Fradi Ferencváros

Játékossors: Szűcs Lajost meggyőzték, újra beáll a kapuba

2016-08-04 19:52:16

Szűcs Lajos a futsalban is kipróbálja magát, az NB II-es TFSE-vel pedig feltett célja, hogy feljusson az élvonalba.

futsal TFSE Szűcs Lajos RKSK

Röplabda NB I: könnyedén nyert a Pénzügyőr

2016-04-17 20:04:37

A Pénzügyőr SE három sima játszmában győzte le a Sümeg csapatát a férfi röplabda NB I vasárnapi játéknapján. A nőknél a TFSE Miskolcon, a Budaörs pedig Kecskeméten győzött a röplabda NB I alsóházi rájátszásában.

rájátszás női röpabda TFSE Sümegi RE Pénzügyőr SE Miskolc

Női röplabda NB I: a Jászberény és az MTK is idegenben győzött

2016-02-26 21:03:02

A Jászberény és az MTK is idegenben győzött a női röplabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján: előbbi a TFSE, utóbbi a Nyíregyháza otthonában nyert három játszmában.

női röplabda NB I TFSE Nyíregyháza MTK Jászberény

Röplabda: vendégként győzött a Gödöllő és a Vasas

2016-02-19 21:03:06

A Gödöllő és a Vasas is idegenben nyert háromszettes mérkőzésen a női röplabda NB I pénteki játéknapján.

röpi női röplabda női röpla NB I Vasas röplabda TFSE Jászberény

Röplabda NB I: simán nyert a címvédő Budaörsön

2015-12-04 20:12:09

A bajnokságban vezető, címvédő Békéscsaba és a Jászberény is magabiztosan győzött a női röplabda NB I pénteki játéknapján. A férfiaknál a Kecskemét ugyancsak három szettben győzött.