Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 9255

Aus. Open: 21/21! Federer 92 perc alatt jutott a 3. fordulóba

2020-01-22 12:37:28

A világranglista 3. helyén álló Roger Federer három szettben, 6:1, 6:4, 6:1-re legyőzte a szerb Filip Krajinovicsot az ausztrál nyílt teniszbajnokság második körében, ezzel a legjobb 32 közé jutott. A találkozó összesen 1 óra és 32 percig tartott. A vr-12. Fabio Fogini heroikus csatában 4 óra és 9 perc után rövidítésben húzta be az ötödik szettet a hazai közönség előtt játszott Jordan Thompsonnal (66.) szemben.

tenisz Roger Federer Australian Open

Aus Open: újabb feltörekvő fiatal vár Fucsovics Mártonra

2020-01-22 09:34:48

Az Australian Open férfi egyesének második fordulójában a világranglista 80. helyén álló amerikai Tommy Paul 4 óra 19 perc alatt legyőzte a 18. kiemelt, bolgár Grigor Dimitrovot. Ez azt jelenti, hogy 20 éves Denis Shapovalov és a 18 éves Jannik Sinner után a 22 éves Paul lesz Fucsovics Márton ellenfele a 3. fordulóban – minden bizonnyal pénteken.

tenisz Grigor Dimitrov Fucsovics Márton Australian Open

Aus. Open: Párosban már átléptem ezt a mentális gátat – Babos Tímea

2020-01-22 08:35:34

Babos Tímea két szettben vereséget szenvedett a lengyel Iga Swiatektől az Australian Open 1. fordulójában. A magyar versenyző a hivatalos közösségi oldalán reagált a korai búcsúra.

tenisz Babos Tímea Australian Open

Aus Open: Fucsovics legyőzte az U21-es világbajnokot, bejutott a 3. körbe

2020-01-22 06:26:18

Az Australian Open 3. játéknapján a férfi egyes 2. fordulójában Fucsovics Márton 2 óra 16 perc hosszú mérkőzésen három játszmában legyőzte a novemberben az U21-es világbajnokságot megnyerő 18 éves olasz Jannik Sinnert, s ezzel bejutott a legjobb 32 közé.

tenisz Jannik Sinner Fucsovics Márton Australian Open

Aus. Open: Babos Tímea gyorsan búcsúzott az egyestől

2020-01-22 02:17:40

Az Australian Open női egyesének első fordulójában Babos Tímea 67 perc alatt 6:3 6:2-es vereséget szenvedett a világranglista 56. helyén álló lengyel Iga Swiatektől, s ezzel búcsúzott az egyéni küzdelmektől.

tenisz Iga Swiatek Babos Tímea Australian Open

Babos számára az Aus. Open első köre jelentette egyesben a végállomást

2020-01-21 23:54:25

Babos Tímea 6:3, 6:2-es vereséget szenvedett az Australian Open főtáblájának 1. fordulójában a 18 éves Iga Swiatektől, így egyesben búcsúzott.

tenisz Iga Swiatek Babos Tímea Australian Open Aus. Open

Tokió 2020: Nick Kyrgios mindenképp indulni akar

2020-01-21 17:43:33

Nick Kyrgios Rio de Janieróban az Ausztrál Olimpiai Bizottsággal (AOC) folytatott vitája miatt nem indult, az idei tokiói játékok tenisztornáját viszont nem szeretné kihagyni.

tenisz olimpia 2020 Tokió 2020 Nick Kyrgios

Aus. Open: Medvegyev és Zverev nyert, Tsonga feladta

2020-01-21 15:16:19

Sikerrel vette az 1. fordulót az Australian Openen Danyiil Medvegyev, a férfitorna negyedik kiemelt versenyzője. Az orosz játékos a világranglistán 50. helyen álló amerikai Frances Tiafoe fölé kerekedett négy szettben.

tenisz Jo-Wilfried Tsonga Danyiil Medvegyev Australian Open Alexander Zverev

Tenisz: a Főnixben biztosan nem rendeznek WTA-versenyt

2020-01-21 12:20:34

Hétfőn megírtuk: a WTA honlapja szerint februárban Budapest helyett Debrecenben rendezhetik meg a magyarországi WTA-tenisztornát február 17. és 23. között. A városban a Főnix Csarnok lehetett volna az a létesítmény, amely megfelel a szigorú előírásoknak, ám kedden a létesítményt üzemeltető Debreceni Sportcentrum Kft.-től megtudtuk, a cégnek nincs megállapodása a Magyar Teniszszövetséggel, vagy más szervezetekkel a női tornát illetően, sőt, az említett időpontban több más eseményt bonyolítanak le a Főnixben.

tenisz WTA Főnix Csarnok

Aus. Open: Babos csak holnap játszik; megvan Fucsovics meccsidőpontja is

2020-01-21 09:55:23

Elmarad Babos Tímea bemutatkozása az Australian Open második napján a női egyesben, mert a sok mérkőzés miatt a lengyel Iga Swiatek elleni mérkőzését áttették holnapra, mert már nem jutna rá idő. Közben a már befejeződött mérkőzéseken is számos érdekesség történt.

tenisz Jo-Wilfried Tsonga Babos Tímea Australian Open

Aus. Open: Nadal és Wawrinka is ott van a következő körben

2020-01-21 07:29:58

Az Australian Open férfi egyesének 1. fordulójában megkezdte a szereplést a torna első kiemeltje, Rafael Nadal is, aki három szettben múlta felül a bolíviai Hugo Dellient. Nehezebb meccsen diadalmaskodott Stan Wawrinka, aki a bosnyák Damir Dzumhurt négy játszmában győzte le.

tenisz Nadal Hugo Dellien Australian Open

Tenisz: Babos a 88., Fucsovics rontott a világranglistán

2020-01-20 10:56:44

Fucsovics Márton egy helyet rontva a 67., Balázs Attila 16 pozíciót javítva a karriercsúcsot jelentő 112. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. Babos Tímea két helyet rontva a 88. a női mezőnyben.

tenisz WTA-világranglista Fucsovics Márton Babos Tímea ATP-világranglista

Aus. Open: Karrierem egyik legnagyobb győzelme – Fucsovics

2020-01-20 10:52:25

Fucsovics Márton karrierje egyik legnagyobb győzelmeként tekint a Denis Shapovalov felett aratott sikerére az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) első fordulójában. A magyar játékos a hivatalos Facebook-oldalán üzent rajongóinak.

tenisz Fucsovics Márton Australian Open

Balázs Attila nem gondolta volna, hogy megnyeri a bangkoki tornát

2020-01-20 09:54:18

Balázs Attila eddig szinte csak salakon ért el sikereket, csupán két future-tornán tudta megszerezni a végső győzelmet gyorsabb borításon.

tenisz Balázs Attila

Remek rajt! Fucsovics Márton négy játszmában legyőzte Denis Shapovalovot

2020-01-19 23:46:00

Melbourne-ben megkezdődött az idei Australian Open, amelyen a Margaret Court Aréna első mérkőzését a világranglistán 67. helyen álló Fucsovics Márton vívta, s rögtön ki is ejtette a 13. helyen kiemelt kanadai Denis Shapovalovot.

élő közvetítés tenisz Fucsovics Márton Denis Shapovalov Australian Open

Aus. Open: Fucsovics Márton kiejtette a torna 13. kiemeltjét

2020-01-20 04:33:29

A magyar idő szerint hétfőre virradóra kezdődő Australian Open férfi egyesének első fordulójában a Margaret Court Aréna első meccsén Fucsovics Márton négy szettben, 193 perc játék után legyőzte a 20 éves, ám a torna 13. kiemeltjeként rangsorolt kanadai Denis Shapovalovot, s ezzel bejutott a második fordulóba.

tenisz Fucsovics Márton Denis Shapovalov Australian Open

Tenisz: Balázs Attila megnyerte a bangkoki tornát

2020-01-18 09:34:33

Balázs Attila megnyerte a Bangkokban zajló, 54 ezer dollár (16.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi challenger-tenisztornát, miután a fináléban 7:6, 0:6, 7:6-ra legyőzte az orosz Aszlan Karacevet.

tenisz Bangkok Balázs Attila

Tenisz: francia házidöntő Aucklandben; finalista a női világelső

2020-01-17 11:57:08

Francia házidöntőt rendeznek az Aucklandben zajló, 610 ezer dollár (183 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz

Tenisz: Balázs Attila bejutott a bangkoki torna döntőjébe

2020-01-17 09:24:30

Balázs Attila bejutott a döntőbe a Bangkokban zajló, 54 ezer dollár (16.2 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi challenger-tenisztornán.