Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 8062

Tenisz: a friss US Open-győztes elődöntős a hazai versenyén

2018-09-21 21:18:34

A harmadik helyen kiemelt japán Oszaka Naomi bejutott az elődöntőbe a tokiói kemény pályás női tenisztornán. A friss US Open-győztes játékos a legjobb nyolc között a nyolcadikként rangsorolt cseh Barbora Strycovánál bizonyult jobbnak két szettben, 1 óra 32 perc alatt.

tenisz Stan Wawrinka Radu Albot Oszaka Naomi Nisikori Kei Dominic Thiem

Tenisz: a címvédő után Thiem is bejutott a negyeddöntőbe

2018-09-20 19:47:42

A címvédő Damir Dzumhur bejutott a legjobb nyolc közé a szentpétervári keménypályás férfi tenisztornán. A 26 éves bosnyák játékos – aki tavaly pályafutása első ATP-torna-győzelmét aratta a viadalon – az argentin Guido Pellát múlta felül két szettben a csütörtöki nyolcaddöntőben.

tenisz Dominic Thiem Damir Dzumhur

Tenisz: Fucsovics, Cicipasz és Paire is kiesett Metzben

2018-09-20 13:48:39

Fucsovics Márton két játszmában, 6:3, 6:2-re kikapott a moldovai Radu Albottól a franciaországi Metzben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A második kiemelt Sztefanosz Cicipasz és a tavaly döntős Benoit Paire sem jutott negyeddöntőbe. A görög játékost a litván Ricardas Berankis, a hazai közönség előtt szereplő Paire-t a német Yannick Maden múlta felül, egyaránt három játszmában csütörtökön.

tenisz Radu Albot Fucsovics Márton

Tenisz: Babos Tímea horvát szakemberrel folytatja a munkát

2018-09-20 14:10:06

A párosban Australian Open-győztes magyar teniszező, Babos Tímea a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a jövőben Nick Horvat irányítja edzőként a pályafutását. A horvát szakember korábban Donna Vekiccsel és Borna Coriccsal is dolgozott együtt.

tenisz Nick Horvat Donna Vekic Borna Coric Babos Tímea

Tenisz: Fucsovics két szettben legyőzte a 6. kiemeltet Metzben

2018-09-19 15:33:45

Fucsovics Márton két szettben legyőzte a francia Adrian Mannarinót a Metzben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz Fucsovics Márton Adrian Mannarino ATP

Tenisz: Nadal Pekingben és Sanghajban sem indul

2018-09-19 14:27:33

A Davis-kupa-elődöntő után az októberi pekingi és sanghaji tornától is visszalépett a férfi teniszezők világranglistáját vezető Rafael Nadal.

tenisz Rafael Nadal

Tenisz: sima győzelemmel tért haza a US Open bajnoka

2018-09-19 12:40:38

A friss US Open-bajnok Oszaka Naomi győzelemmel mutatkozott be a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán szerdán.

tenisz Oszaka Naomi

Tenisz: rekordszerződést köthetnek a US Open-győztessel

2018-09-19 10:14:26

A friss US Open-győztes Oszaka Naomi amerikai sajtóhírek szerint évi 8.5 millió dolláros (mintegy 3 milliárd forintos) bevételt generáló szerződést köt az Adidasszal.

tenisz US Open 2018 US Open Oszaka Naomi Adidas

Tenisz: a szövetség elnöke reagált Fucsovicsék kritikáira

2018-09-19 09:44:20

Szűcs Lajos, a Magyar Teniszszövetség elnöke a Magyar Időkben reagált Fucsovics Mártonék Facebook-posztjaira, és az elmúlt hetekben elhangzott vádakra.

tenisz Szűcs Lajos Magyar Teniszszövetség Fucsovics Márton Babos Tímea

Tenisz: nagy meglepetéssel indult a tokiói női torna

2018-09-18 15:31:42

Az ötödik helyen kiemelt amerikai Sloane Stephens az első fordulóban búcsúzott a 800 ezer dollár (222 millió forint) összdíjazású tokiói kemény pályás női tenisztornán, miután kedden két szettben kikapott a horvát Donna Vekictől.

tenisz Sloane Stephens

Tenisz: A korábban felvetett ellentmondások száma nem csökkent, sőt… – Fucsovics

2018-09-18 12:53:21

Fucsovics Márton a hivatalos Facebook-oldalán újabb közleményt jelentetett meg a Magyar Teniszszövetséggel fennálló vitájával kapcsolatban. A világranglista 43. helyezettjének üzenetét tartalmi változtatás nélkül közöljük.

tenisz Magyar Teniszszövetség Fucsovics Márton

Tenisz: Sarapova három tornától is visszalépett, vége az évének

2018-09-18 08:48:36

Ebben a naptári évben már nem versenyez Marija Sarapova ötszörös Grand Slam-győztes orosz női teniszező.

tenisz Marija Sarapova

Davis-kupa: Annyira fáradt voltam, hogy csak mosolyogni tudtam – Piros

2018-09-16 20:58:12

Két napig tartott a teniszcsoda Budapesten, a magyar Davis-kupa-válogatott végül 3–2-re alulmaradt a csehekkel szemben a világcsoport osztályozóján. A párharc után a Veselyt hatalmas bravúrral legyőző Piros Zsombor beszélt arról az NSO Tv-nek, mi az, ami erőt adott neki a nehéz pillanatokban, miért mosolygott és pacsizott le még a labdaszedővel is, miután hárította Rosol meccslabdáját, és mennyire bírt még állni a lábán a mérkőzést követő interjúk és aláírásosztás alatt. Köves Gábor szövetségi kapitány elárulta, 0:2-nél bízott-e még a páros sikerében, valamint arról is szót ejtett, mi hiányzott a fiataljainknak az utolsó napon az újabb bravúrhoz.

tenisz Valkusz Máté Piros Zsombor Nagy Péter Lukás Rosol Köves Gábor

Davis-kupa: a horvátok lesznek a franciák döntős ellenfelei

2018-09-16 21:23:16

A horvátok lesznek a franciák döntős ellenfelei a tenisz Davis-kupában, miután előbbiek a zadari elődöntőben házigazdaként 3–2-re legyőzték az amerikaiakat.

tenisz Davis-kupa

Davis-kupa: Valkusz megszorította Veselyt, egyenlítettek a csehek

2018-09-16 12:47:48

A tenisz Davis-kupa világcsoportjának osztályozóján a magyar válogatott 2:1-es előnyből kezdte a vasárnapi, döntő napot s az első meccsen Valkusz Máté négy szettben kikapott Jirí Veselytől. Mindez azt jelenti, hogy a rövidesen kezdődő Piros Zsombor–Lukás Rosol mérkőzés dönti el a párharc sorát.

tenisz Valkusz Máté Jirí Vesely Davis-kupa

Davis-kupa: Valkusz kikapott, döntetlenre állunk a csehek ellen

2018-09-14 21:43:04

Valkusz Máté három szettben kikapott a Magyarország–Csehország mérkőzésen a tenisz Davis-kupa világcsoportjának osztályozóján, így egy nap és két meccs után jelenleg döntetlenre állunk a csehek ellen.

tenisz Valkusz Máté Lukás Rosol Davis-kupa

Davis-kupa: Őszintén, nem hittem volna, hogy bírni fogom – Piros

2018-09-14 21:02:41

Piros Zsombor büszke magára, miután öt szettben legyőzte a világranglista 91. helyén álló cseh Jirí Veselyt a Davis-kupa rájátszásában Budapesten. A 18 éves magyar teniszező elégedetten értékelt a mérkőzést követően a Nemzeti Sportnak.

tenisz Piros Zsombor Jirí Vesely Davis-kupa

Davis-kupa: sorsoltak, Piros Zsombor kezd pénteken

2018-09-13 13:40:05

A csütörtöki sorsolás alapján pénteken 15 órakor Piros Zsombor (419. az egyéni világranglistán) kezd Jirí Vesely (91.) ellen a Magyarország–Csehország mérkőzésen a tenisz Davis-kupa Világcsoportjának osztályozóján.