Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 7010

Tenisz: Sarapova már az első körben kiesett hazai versenyén

2017-10-17 18:11:25

A hazai közönség kedvence, Marija Sarapova már az első fordulóban kiesett a moszkvai kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz  Marija Sarapova  Magdaléna Rybáriková

Tenisz: Fucsovics az első főtáblás meccsén búcsúzott

2017-10-17 16:01:27

Fucsovics Márton búcsúzott az 589 ezer euró (181 millió forint) összdíjazású stockholmi kemény pályás férfi tenisztornától, miután az első főtáblás mérkőzésén 6:3, 6:2-re kikapott Csung Hjontól.

tenisz  Fucsovics Márton

Tenisz: Babosék nagy csatában bejutottak a nyolc közé

2017-10-17 14:23:06

Keddi győzelmével Babos Tímea és Andrea Hlavácková duója bejutott a nyolc közé párosban a moszkvai kemény pályás tenisztornán.

tenisz  Babos Tímea

Tenisz: Babos Tímea kikapott a világranglista 100. helyezettjétől

2017-10-16 19:57:55

Babos Tímea három játszmában (1:6, 7:6, 6:4) kikapott a fehérorosz Aljakszandra Szasznovicstól a moszkvai kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

tenisz  Babos Tímea  Aljakszandra Szasznovics

Tenisz: Fucsovics Márton főtáblára jutott Stockholmban

2017-10-16 13:25:24

Fucsovics Márton főtáblára jutott az 589 ezer euró (181 millió forint) összdíjazású stockholmi kemény pályás férfi tenisztornán, miután második mérkőzését is megnyerte a selejtezőben.

Tenisz: Federer közelebb került Nadalhoz a világranglistán

2017-10-16 10:17:35

A második helyezett Roger Federer 2000 ponton belülre került az éllovas Rafael Nadalhoz a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

tenisz világranglista  tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Fucsovics Márton  Babos Tímea

Tenisz: Babost kiejtette az első körben, majd megnyerte a tornát

2017-10-15 20:27:43

Babos Tímea korábbi páros partnere, az orosz Anasztaszija Pavljucsenkova több mint háromórás mérkőzésen, három játszmában megverte az ausztrál Daria Gavrilovát a hongkongi kemény pályás női tenisztorna döntőjében, ezzel elkönyvelte idei harmadik WTA-tornagyőzelmét.

tenisz  Barbora Strycová  Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Fucsovics 60 perc alatt nyert, Stollár nem főtáblás

2017-10-15 17:45:29

A világranglista 104. helyén álló Fucsovics Márton hatvan perc alatt, két játszmában (6:0, 6:3) legyőzte a svéd Karl Friberget (962.) a stockholmi kemény pályás férfi tenisztorna selejtezőjének első fordulójában. A magyar játékos a főtáblára jutásért az amerikai Tim Smyczekkel (192.) küzd meg.

tenisz  Stollár Fanny  Fucsovics Márton

Tenisz: Federer nem adott esélyt Nadalnak a döntőben

2017-10-15 12:42:50

Roger Federer sikerével zárult a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna. A 36 éves svájci kiválóság a döntőben nem adott esélyt nagy riválisának, a világranglistát vezető spanyol Rafael Nadalnak, és 72 perc alatt, két szettben behúzta a győzelmet.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal

Tenisz: Marija Sarapova 2015 után nyert ismét tornát

2017-10-15 12:09:00

Marija Sarapova két szoros szettben legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát a tiencsini kemény pályás teniszverseny döntőjében, ezzel a 2015-ös római sikere óta először nyert tornát.

tenisz  Marija Sarapova  Barbora Strycová  Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: Stollár győzött a luxembourgi selejtező 1. körében

2017-10-14 12:37:33

Stollár Fanny 7:5, 6:2-re legyőzte az olasz Jasmine Paolinit a luxembourgi kemény pályás teniszverseny selejtezőjének első fordulójában.

tenisz  Katharina Hobgarski  Gálfi Dalma

Tenisz: Federer visszavágott a US Openért, jöhet az álomdöntő

2017-10-14 16:10:55

A korábbi világelső svájci Roger Federer szetthátrányból legyőzte Juan Martín del Potrót, és bejutott a sanghaji férfi tenisztorna döntőjébe, amelyben Rafael Nadallal találkozik.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Juan Martín del Potro

Tenisz: Nadalt Cilic sem tudta megállítani Sanghajban

2017-10-14 13:21:29

Rafael Nadal 7:5, 7:6-ra legyőzte a héten eddig szettet sem vesztő Marin Cilicet a sanghaji kemény pályás tenisztorna elődöntőjében.

tenisz  Rafael Nadal  Marin Cilic

Tenisz: Sarapova 2015 óta először jutott döntőbe

2017-10-14 11:29:31

Marija Sarapova 6:3, 6:1-re legyőzte a hazai környezetben szereplő Peng Suajt a tiencsini kemény pályás teniszverseny elődöntőjében, ezzel a 2015-ös római tornagyőzelme óta először jutott döntőbe.

tenisz  Marija Sarapova

ATP-vb: Dominic Thiem a negyedik résztvevő a tornán

2017-10-13 19:48:22

Negyedikként Dominic Thiem biztosította részvételét a férfi teniszezők szezonzáró, londoni ATP-világbajnokságán.

tenisz  Dominic Thiem  ATP-vb

Tenisz: Federer is elődöntős Sanghajban, Del Potro vár rá

2017-10-13 16:13:14

Utolsóként Roger Federer jutott be a sanghaji kemény pályás tenisztorna elődöntőjébe, két szettben legyőzve Richard Gasquet-t.

tenisz  Roger Federer  Richard Gasquet

Tenisz: Nadal döntő szettben legyőzte Dimitrovot

2017-10-13 11:49:06

A világelső Rafael Nadal háromszettes küzdelemben legyőzte Grigor Dimitrovot, ezzel bejutott a sanghaji kemény pályás tenisztorna elődöntőbe, ahol Marin Cilic lesz az ellenfele.

tenisz  Rafael Nadal  Juan Martín del Potro  Grigor Dimitrov

Tenisz: Gasquet maratoni csatában nyerte meg Federert

2017-10-12 17:40:45

Richard Gasquet 2 óra 42 perces csatában gyűrte le a szintén francia Gilles Simont a sanghaji kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz  Roger Federer  Richard Gasquet  Gilles Simon

Tenisz: Sarapova a legjobb nyolc között Tiencsinben

2017-10-12 15:06:27

Marija Sarapova bejutott a legjobb nyolc közé az 500 ezer dollár (116 millió forint) összdíjazású tiencsini kemény pályás női tenisztornán.

Tenisz: Nadal és Federer is simán a nyolc között

2017-10-12 15:30:43

Rafael Nadal és Roger Federer is a nyolc közé jutott a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornán.