Tenisz: Richter Attila lett az európai szövetség alelnöke

A magyar szövetség (MTSZ) főtitkára, Richter Attila lett az Európai Teniszszövetség alelnöke.

tenisz  Richter Attila

Tenisz: Federer Del Potro ellen folytatja Miamiban

2017-03-26 11:00:44

A Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában Juan Martín del Potro könnyedén megverte Robin Haase-t, ezzel eldőlt, hogy Roger Federer az argentinnal találkozik a következő körben. A női torna  harmadik fordulójában nem hibázott a második kiemelt Karolína Plísková, a negyedikként rangsorolt Dominika Cibulková és Caroline Wozniacki sem.

tenisz  WTA Miami  Roger Federer  Juan Martín del Potro  ATP Miami

Tenisz: Babosék továbbjutottak, Federer is győzött

2017-03-25 21:53:16

A Babos Tímea, Anasztaszija Pavljucsenkova duó két játszmában győzött a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női páros versenyében, szombaton. A férfitorna második fordulójában Roger Federer két szettben nyert az amerikai Frances Tiafoe ellen.

tenisz  Babos Tímea  Anasztaszija Pavljucsenkova

Tenisz: az európai szövetség kitüntette az örökös magyar bajnokot

2017-03-25 18:33:41

Az Európai Teniszszövetség (ITF) éves közgyűlésén, az oroszországi Szocsiban a Kiemelkedő teljesítményért-díjjal jutalmazták Szabó Éva örökös magyar bajnokot, a Vasas egykori kiválóságát, a szombathelyi tenisz kiemelkedő alakját – írja a tenisz-palya.hu.

tenisz  díjazás  Szabó Éva

Tenisz: Szela nem Federer – Nadal nem remegett meg

2017-03-25 08:07:02

Rafael Nadal két szettben legyőzte az izraeli Dudi Szelát a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában.

tenisz  Rafael Nadal  Miami

Tenisz: Babos megnyerte az első szettet, aztán összeomlott

2017-03-24 19:42:12

A 24. helyen kiemelt Babos Tímea 6:7, 6:2, 6:0-ra kikapott a francia Pauline Parmentier-től a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna 2. fordulójában.

tenisz  Pauline Parmentier  Miami  Babos Tímea

Tenisz: a 2012-es győztes sikeres bemutatkozása Miamiban

2017-03-24 10:52:26

Agnieszka Radwanska bejutott a harmadik fordulóba a miami kemény pályás tenisztornán. Az ötödikként rangsorolt lengyel játékos első meccsén a kínai Vang Csiangot búcsúztatta két szettben. A 105 percig tartó ütközet első játszmája kimondottan szorosra sikerült (71 percig tartott), a második viszont rendkívül sima (34 perc) lett.

tenisz  WTA torna  WTA Miami  ATP torna  ATP Miami

Tenisz: Cibulková és Plísková sem botlott Miamiban

2017-03-23 22:41:27

A hölgyeknél másodikként, illetve negyedikként kiemelt Karolína Plísková és Dominika Cibulková is sikerrel vette a második fordulót a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

Dominika Cibulková  Karolína Plísková  tenisz

Tenisz: Federer kihagyja a monte-carlói salakpályás tornát

2017-03-23 15:17:47

A szervezők csütörtöki bejelentése szerint a 18-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer nem indul az április 16. és 23. között sorra kerülő monte-carlói tenisztornán.

tenisz  Roger Federer  Nisikori Kei  Monte-Carlo

Tenisz: megvan, ki ellen kezd Babos Tímea Miamiban

2017-03-23 09:57:23

Pauline Parmentier lesz Babos Tímea ellenfele a második fordulóban a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében, mivel a francia játékos szerdán, az első körben legyőzte honfitársát, Ocean Dodint – számolt be róla az MTI.

tenisz  WTA Miami  WTA  Babos Tímea

Tenisz: leguánnal szelfizett, kiesett a német veterán

2017-03-22 23:35:06

Az április 3-án már a 39. születésnapját ünneplő Tommy Haas, valamint a nála 16 évvel fiatalabb Eugenie Bouchard is az első fordulóban búcsúzott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán.

leguán  Tommy Haas  Miami  Eugenie Bouchard  tenisz

Tenisz: sérülés miatt két játékos is feladta meccsét Miamiban

2017-03-22 09:29:39

A világranglistán 41. Leszja Curenko sérülés miatt feladta első fordulós mérkőzését a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz  Leszja Curenko  Danka Kovinics

Tenisz: a német már az első körben kiesett Miamiban

2017-03-21 21:39:54

A világranglistán 39. Laura Siegemund már a 128-as fõtábla első fordulójában kiesett a miami kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz

Tenisz: Babos kiemelt Miamiban, francia ellenfél jön

2017-03-20 16:54:54

Babos Tímea kiemeltként a második fordulóban kapcsolódik be a küzdelmekbe a miami kemény pályás tenisztorna szerdán kezdődő női főtáblás küzdelmeiben.

tenisz  WTA Miami  Babos Tímea

Tenisz: Federert Indian Wellsben sem lehetett megverni – megvan a 25. Masters!

2017-03-20 00:21:51

Az Australian Open-címvédő Roger Federer két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte honfitársát, a szintén svájci Stan Wawrinkát az Indian Wells-i kemény pályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel 2004, 2005, 2006 és 2012 után ötödször nyerte meg az „ötödik Grand Slam-tornaként” is emlegetett versenyt.

tenisz  Szvetlana Kuznyecova  Stan Wawrinka  Roger Federer  Jelena Vesznyina

Tenisz: Djokovics is visszalépett a miami versenytől

2017-03-19 19:33:36

A világranglistán második Novak Djokovics visszalépett a szerdán kezdődő miami tenisztornától.

Novak Djokovics  sérülés  tenisz

Tenisz: Federer győzött, „svájci” döntő Indian Wellsben

2017-03-18 22:07:21

Roger Federer bejutott az Indian Wells-i kemény pályás tenisztorna döntőjébe, miután két szettben legyőzte az amerikai Jack Sockot.

tenisz  Stan Wawrinka  Roger Federer  Indian Wells

Tenisz: orosz házidöntő lesz a nőknél Indian Wellsben

2017-03-18 08:09:14

A nyolcadik kiemelt Szvetlana Kuznyecova és a 14. helyen rangsorolt Jelena Vesznyina jutott be az Indian Wells-i kemény pályás női tenisztorna döntőjébe.

tenisz  WTA  Indian Wells

Tenisz: ellenfele rosszul lett, Federer játék nélkül elődöntős

2017-03-17 20:05:15

Betegség miatt visszalépett a Roger Federer elleni pénteki negyeddöntője előtt Nick Kyrgios az Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán.

tenisz  Roger Federer  Nick Kyrgios  Indian Wells  ATP Indian Wells

Tenisz: Wawrinka megküzdött az elődöntőért Thiem ellen

2017-03-17 10:22:53

Stan Wawrinka háromjátszmás mérkőzésen biztosította helyét a legjobb négy között az Indian Wells-i kemény pályás tenisztornán.