Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 7948

US Open: a korábbi top 10-es lemondta a részvételt

2018-08-21 10:19:31

Elhúzódó térdsérülése miatt lemondta a részvételt a hétfőn kezdődő amerikai nemzetközi bajnokságon (US Open) a franciák teniszezője, Jo-Wilfried Tsonga.

tenisz US Open Jo-Wilfried Tsonga

Tenisz: Fucsovics Márton búcsúzott az első fordulóban

2018-08-21 08:45:02

Fucsovics Márton kiesett az első fordulóban az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Fucsovics Márton

Tenisz: már az első fordulóban búcsúzott a 4. kiemelt

2018-08-21 00:06:16

A negyedik helyen kiemelt cseh Karolína Plísková már az első fordulóban kiesett a New Havenben zajló 799 ezer dollár (227 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz WTA New Haven Karolína Plísková ATP Winston-Salem

Tenisz: Djokovics történelmet írt Federer legyőzésével

2018-08-20 00:22:08

Novak Djokovics két játszmában, 6:4, 6:4-re legyőzte Roger Federert a cincinnati Masters-torna döntőjében, ezzel az első férfi teniszező lett, aki mind a kilenc ATP 1000-es versenyt megnyerte legalább egyszer.

tenisz Roger Federer Novak Djokovics

Tenisz: Manapság bármit csinálok, nem sikerül – Babos Tímea

2018-08-19 14:53:00

A már a US Openre készülő Babos Tímea New Yorkból jelentkezett, és egy hosszabb Facebook-bejegyzésben írt arról, hogy éli meg az elmúlt időszak sikertelenségét.

tenisz Babos Tímea

Tenisz: Federer és Halep is bejutott a döntőbe

2018-08-19 09:05:08

A férfiaknál a korábbi világelső svájci Roger Federer, a nőknél pedig a jelenlegi világranglista-vezető román Simona Halep jutott másodikként döntőbe a Cincinnatiban zajló kemény pályás tenisztorna szombati játéknapján.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Roger Federer ATP Cincinnati

Tenisz: Djokovics hatodszor döntős, először nyerhet

2018-08-18 21:04:26

A tizedik helyen kiemelt szerb Novak Djokovics nagy csatában legyőzte a hetedikként rangsorolt horvát Marin Cilicet a Cincinnatiben zajló férfi tenisztornán szombaton.

tenisz Petra Kvitová Novak Djokovics Marin Cilic Kiki Bertens

Tenisz: Federer és Djokovics is elődöntős Cincinnatiben

2018-08-18 12:45:41

Roger Federer és Novak Djokovics is elődöntőbe jutott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfi versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Roger Federer Novak Djokovics ATP Cincinnati

Tenisz: Babosék párosa a negyeddöntőben búcsúzott

2018-08-18 08:56:02

Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa a negyeddöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: Babosék 2:5-nél beindultak, majd továbbjutottak

2018-08-17 23:04:09

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic 7:5, 7:6-ra (7–2) legyőzte az Aojama Suko, Lidzija Marozava japán, fehérorosz kettős az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán.

tenisz WTA Cincinnati Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: itt a végállomás – Fucsovics nem bírt Wawrinkával

2018-08-17 21:35:26

Fucsovics Márton két szettben (4:6, 3:6) kikapott Stan Wawrinkától a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz WTA Cincinnati Stan Wawrinka Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: a fiatal magyar 6:0, 6:0-val búcsúztatta a 6. kiemeltet

2018-08-17 18:40:52

Valkusz Máté 6:0, 6:0-ra legyőzte a hatodik helyen kiemelt Zdenek Kolart az olaszországi Cordenonsban zajló salakpályás férfi Challenger-tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Valkusz Máté

Tenisz: a világelső Halep két nap alatt került a 16 közé

2018-08-17 07:24:41

A világelső román Simona Halep továbbjutott a második fordulóból az Egyesült Államokban, Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz WTA Cincinnati Simona Halep Ajla Tomljanovic

Davis-kupa: elfogadták a sorozat radikális reformját

2018-08-16 19:15:47

Elfogadta a Davis-kupa radikális reformját a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) csütörtökön.

tenisz Gerard Piqué Davis-kupa

Tenisz: Wozniacki feladta Bertens ellen

2018-08-16 09:55:28

A volt világelső dán Caroline Wozniacki feladta a második fordulós mérkőzését az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Caroline Wozniacki

Tenisz: Fucsovics legyőzte García-Lópezt, jöhet ismét Wawrinka

2018-08-16 07:03:03

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Guillermo García-Lópezt a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A világranglista 48. helyén álló magyar 6:7, 6:4, 7:5-re nyert a 71. helyen rangsorolt spanyol ellen.

tenisz Stan Wawrinka Roger Federer Guillermo García-López Fucsovics Márton ATP Cincinnati

Tenisz: Stephens győztes kezdése, Zverev kiesett

2018-08-15 22:59:21

A US Open-címvédő Sloane Stephens győzelemmel kezdett az egyesült államokbeli Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz Sloane Stephens Novak Djokovics Cincinnati

Videó: Kyrgios elfelejtett cipőt vinni a teniszmeccsre

2018-08-15 18:45:20

Nick Kyrgios kedden a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában Denis Kudlát győzte le. A találkozó azonban nem úgy indult mint egy átlagos teniszmeccs, ugyanis az ausztrál elfelejtette kihozni a cipőit. Ezt jelezte is a mérkőzés játékvezetőjének és ellenfelének is, hamarosan azonban megjött a segítség és bár egy kis késéssel, de elkezdődhetett a meccs.

tenisz Nick Kyrgios

Tenisz: Fucsovics győzelemmel kezdett Cincinnatiben

2018-08-14 23:42:44

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Hubert Hurkaczot a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában. A világranglista 48. helyén álló magyar 4:6, 6:3, 7:6-ra nyert a 114. helyen rangsorolt lengyel ellen.

Tenisz: Babos kikapott 16 éves ellenfelétől, kiesett az első fordulóban

2018-08-14 20:15:27

Babos Tímea (41.) kikapott egyesben a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztornán a 16 éves, szabadkártyás amerikai Amanda Anisimovától (173.).