Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 8746

Tenisz: 6:0, 4:1-gyel kezdett, öt meccslabdája volt – elbukta a döntőt!

2019-06-16 17:52:41

Az olasz Matteo Berrettini két szettben legyőzte a kanadai Félix Auger-Aliassime-t a stuttgarti füves pályás férfi tenisztorna vasárnapi döntőjében.

tenisz Matteo Berrettini Kiki Bertens Jordan Thompson Félix Auger-Aliassime Alison Riske

Tenisz: 's-Hertogenboschban mindkét elődöntő félbeszakadt

2019-06-15 21:45:03

Az eső miatt mindkét szombati elődöntő félbeszakadt a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füves pályás tenisztorna 636 ezer euró (204 millió forint) összdíjazású férfiversenyében.

tenisz

Tenisz: Stuttgartban Berrettini és Auger-Aliassime jutott döntőbe

2019-06-15 16:13:21

Matteo Berrettini és Félix Auger-Aliassime játssza a vasárnapi döntőt a 754 540 euró (243 millió forint) összdíjazású, stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Matteo Berrettini Félix Auger-Aliassime

Tenisz: Stollár párosban a negyeddöntőben búcsúzott 's-Hertogenbosch-tól

2019-06-14 21:26:12

A negyeddöntő jelentette a végállomást Stollár Fanny és a spanyol Georgina García Pérez párosa számára a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füvespályás tenisztorna 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású női versenyében.

tenisz Stuttgart Stollár Fanny 's-Hertogenbosch

Tenisz: a tavalyinál szorosabban, de Raonic ismét legyőzte Fucsovicsot

2019-06-14 16:56:16

Fucsovics Márton két szettben 6:4, 6:4-re kikapott a hatodik helyen kiemelt Milos Raonictól a stuttgarti ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz férfi tenisz Stuttgart Milos Raonic Fucsovics Márton

Laver-kupa: Fognini, Thiem és Zverev is az európai csapatban

2019-06-14 18:32:12

Fabio Fognini, Alexander Zverev és Dominic Thiem is ott lesz az európai csapatban az idei tenisz Laver-kupán.

tenisz Laver-kupa

Tenisz: Babos kikapott a manchesteri nyolcaddöntőben

2019-06-14 16:22:19

Babos Tímea három játszmában kikapott a második helyen kiemelt amerikai Madison Brengle-től a manchesteri 100 ezer dollár (28 millió forint) összdíjazású füvespályás női tenisztorna nyolcaddöntőjében.

tenisz Babos Tímea

Tenisz: Struff és Berrettini is elődöntős Stuttgartban

2019-06-14 14:12:37

A német Jan-Lennard Struff és az olasz Matteo Berrettini is elődöntőbe jutott a 754.5 ezer euró (242 millió forint) összdíjazású stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Matteo Berrettini ATP Stuttgart

Tenisz: „Tenyeres kisasszony” – Steffi Graf 50 éves

2019-06-14 09:28:18

Pénteken betölti az ötvenet Steffi Graf, minden idők egyik legjobbja, aki 1988-ban Golden Slamet ünnepelhetett.

tenisz Steffi Graf

Tenisz: Nadal mumusa elintézte az 1. kiemelt Alexander Zverevet

2019-06-13 17:59:33

Nem akármilyen csillaghullást láthattak a nézők a stuttgarti férfi tenisztornán csütörtökön: kiesett az első helyen kiemelt hazai Alexander Zverev, a másodikként rangsorolt orosz Karen Hacsanov, valamint az ötödik Gaël Monfils is.

tenisz Rafael Nadal Karen Hacsanov Gaël Monfils Dustin Brown Alexander Zverev

Tenisz: új csúcs, 29 másodperc (!) alatt hozta a szerváját – videó

2019-06-13 17:33:30

Rekordot döntött a stuttgarti füves pályás tenisztorna szerdai játéknapján az orosz Danyiil Medvegyev, aki az utolsó adogatójátékát négy ászt ütve, 29 másodperc(!) alatt nyerte meg a francia Lucas Pouille ellen. Apró szépséghibája ennek a bravúrnak, hogy a világranglista 13. helyezettje a következő gémben elveszítette a mérkőzést…

tenisz Lucas Pouille Danyiil Medvegyev

Tenisz: Babos Tímea nyolcaddöntőbe jutott Manchesterben

2019-06-12 18:41:46

Babos Tímea az ausztrál Maddison Inglis legyőzésével továbbjutott a Manchesterben zajló 100 ezer dollár (28 millió forint) összdíjazású füves pályás női tenisztorna első fordulójából.

tenisz női tenisz ITF Babos Tímea

Tenisz: a kétszeres címvédő nem lesz ott Birminghamben

2019-06-12 17:42:00

A tavaly és tavalyelőtt győztes Petra Kvitová sérülés miatt visszalépett a jövő heti birminghami füves pályás női tenisztornától.

tenisz női tenisz Petra Kvitová

Tenisz: Fucsovics három meccslabdáról fordítva nyert Stuttgartban

2019-06-12 16:47:49

Fucsovics Márton bejutott a stuttgarti férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel döntő szettben legyőzte a 4. helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Stuttgart Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP

Tenisz: Thiem vegyes párosban szerepelne Serena Williamsszel

2019-06-12 09:57:43

Az osztrák Dominic Thiem felajánlotta, hogy vegyes párosban indulna az amerikai Serena Williamsszel az év hátralévő két tenisz Grand Slam-versenyének egyikén annak érdekében, hogy lezárják a közöttük Párizsban kialakult nézeteltérést.

tenisz Wimbledon US Open Serena Williams Roland Garros Dominic Thiem

Tenisz: Piros megnyerte az első meccsét Columbusban

2019-06-11 18:40:33

Piros Zsombor két játszmában (6:4, 7:5) legyőzte a japán Ocsi Makotót a columbusi kemény pályás challenger tenisztorna első fordulójában.

tenisz Piros Zsombor

Tenisz: kiesett a stuttgarti torna nyolcadik kiemeltje

2019-06-11 16:17:34

A kanadai Denis Shapovalov az 1. fordulóban búcsúzott a stuttgarti füves pályás férfi tenisztornán.

tenisz Jan-Lennard Struff Denis Shapovalov

Tenisz: Munar leküzdve, újra jöhet a Fucsovics–Baszilasvili

2019-06-11 12:36:15

A világranglista 52. helyére csúszó Fucsovics Márton bejutott a stuttgarti férfi tenisztorna nyolcaddöntőjébe, mivel a nyitó körben két szoros szettben legyőzte a spanyol Jaume Munart (74.).

tenisz Nikoloz Baszilasvili Jaume Munar Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics Mártonék meccsét (is) elúsztatta az eső

2019-06-10 18:23:55

Nem indult jól a füves pályás szezon a teniszezők számára, hiszen Stuttgartban, 's-Hertogenboschban és Nottinghamben is az eső győzött, így számos meccset napolni kellett – többek között a mai programba várt Fucsovics Márton–Jaume Munar összecsapást is.

tenisz Fucsovics Márton

Tenisz: Venus Williams először versenyez Birminghamben

2019-06-10 17:20:52

Pályafutása során először vesz részt a jövő heti birminghami füves pályás női tenisztornán Venus Williams.