Találatok a tenisz címkére

Találatok száma: 6763

Tenisz: Nadal győzött, a negyeddöntőben Kyrgiosszal meccsel

2017-08-18 22:54:40

Rafael Nadal két szettben legyőzte a szintén spanyol Albert Ramos-Vinolast a Cincinnatiben zajló kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében. Következő ellenfele az ausztrál Nick Kyrgios lesz.

tenisz  Rafael Nadal  Nick Kyrgios

Tenisz: Nadal–Gasquet 15–0; Tiafoe legyőzte Zverevet

2017-08-17 07:12:27

Rafael Nadal legyőzte Richard Gasquet-t a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában, Alexander Zverev viszont kikapott a 19 éves Frances Tiafoe-tól.

tenisz  Richard Gasquet  Rafael Nadal  Frances Tiafoe  Alexander Zverev

Tenisz: Babosék fordítottak a 2. fordulóban Cincinnatiben

2017-08-16 23:47:32

Az 5. kiemelt Babos Tíma, Andrea Hlavácková kettős döntő rövidítésben legyőzte az Andreja Klepac, María José Martínez Sánchez duót a Cincinnatiben zajló kemény pályás női tenisztorna párosversenyének 2. fordulójában.

tenisz  Babos Tímea  Andrea Hlavácková

Tenisz: kiesett Babos Tímea legyőzője Cincinnatiben

2017-08-16 22:20:18

A második fordulóban kiesett a nyitó körben Babos Tímeát búcsúztató Roberta Vinci a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében.

tenisz  Roberta Vinci  Cincinnati  Babos Tímea

Tenisz: Nisikori sem versenyez már az idén

2017-08-16 17:01:24

Csuklósérülés miatt véget ért a szezon Nisikori Kei, a japánok top 10-es teniszezője számára.

tenisz  US Open  Nisikori Kei

Aus. Open: Serena Williams 3 hónappal a szülés után indulna

2017-08-16 12:03:18

A szülés előtt álló Serena Williams indulni szeretne a januári Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz  Serena Williams  Australian Open

Tenisz: Babos párosban sikerrel vette az első kört

2017-08-15 20:32:47

Az 5. kiemelt Babos Tíma, Andrea Hlavácková kettős 7:5, 6:1-re nyert az Anna-Lena Grönefeld, Kveta Peschke duó ellen a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna páros versenyének 1. fordulójában.

Tenisz: 175 millió fontból újítják fel a wimbledoni helyszínt

2017-08-15 16:48:10

Százhetvenöt-millió fontból (58.36 milliárd forintból) fejlesztik a wimbledoni teniszbajnokság helyszínét, az All England Tennis Clubot.

tenisz  Wimbledon

Tenisz: a volt világelső marad Federer legyőzőjének edzője

2017-08-15 13:41:37

A volt világelső Juan Carlos Ferrero az év végéig biztosan a férfi tenisz-világranglistán hetedik Alexander Zverev edzője marad.

tenisz  Juan Carlos Ferrero  Alexander Zverev

Tenisz: Babos Tímea két szettben kikapott Vincitől

2017-08-14 23:52:15

Babos Tímea 7:5, 7:5-re kikapott Roberta Vincitől a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában.

tenisz  Roberta Vinci  Babos Tímea

Tenisz: továbbra is gödörben van Balázs Attila

2017-08-14 20:16:53

Balázs Attila 6:2, 3:6, 6:3-ra kikapott a hazai környezetben játszó Lorenzo Sonegótól az olaszországi Cordenonsban zajló salakpályás teniszverseny első fordulójában.

tenisz  Lorenzo Sonego  Balázs Attila

Tenisz: jövő héttől újra Nadal lesz a világelső

2017-08-14 18:19:59

Roger Federer hátsérülés miatt nem indul a Cincinnatiben zajló e heti kemény pályás tenisztornán, ami azt jelenti, hogy jövő hétfőtől biztosan Rafael Nadal áll a férfi világranglista első helyére.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal

Tenisz: Babos négy helyet javított, Fucsovics négyet rontott

2017-08-14 09:42:36

A Montrealban is győztes német Alexander Zverev egy helyet javított a férfi teniszezők világranglistáján, amelyet továbbra is a brit Andy Murray vezet. A nőknél Babos Tímea négy pozíciót javítva az 51. helyen áll.

tenisz  Fucsovics Márton  Alexander Zverev

Tenisz: a 20 éves német remek játékkal legyőzte Federert

2017-08-13 23:24:37

Alexander Zverev remek játékkal 6:3, 6:4-re legyőzte Roger Federert a montreali kemény pályás tenisztorna döntőjében. A 20 éves német az idén az ötödik, összesen már a hatodik ATP-tornagyőzelmét aratta.

tenisz  Roger Federer  Alexander Zverev

Tenisz: Szvitolina a döntőben is remekelt Torontóban

2017-08-13 21:41:02

Az ötödik helyen kiemelt Elina Szvitolina diadalmaskodott a torontói kemény pályás női tenisztornán, miután a döntőben legyőzte Caroline Wozniackit.

tenisz  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki

Tenisz: Federer a döntőben, az idén már hatodszor

2017-08-12 23:19:58

Elsőként Roger Federer jutott a montreali kemény pályás férfi tenisztorna fináléjába: a 19-szeres Grand Slam-győztes svájci klasszis az első szombati elődöntőben a holland Robin Haasét múlta felül két játszmában.

tenisz  Roger Federer  Robin Haase  Elina Szvitolina  Caroline Wozniacki  Alexander Zverev

Tenisz: Wozniacki legyőzte a világelsőt Torontóban

2017-08-12 13:08:05

Torontóban a pénteki játéknap meglehetősen hosszúra nyúlt: félbeszakadt meccsek, esőszünetek, elhalasztott találkozók mellett azért egy meglepetésre is sor került: elbúcsúzott a tornától a világelső Karolína Plísková, miután a korábbi ranglistavezető Caroline Wozniacki majd’ három órás meccsen legyőzte.

Tenisz  Simona Halep  Karolina Plisková  Caroline Wozniacki

Tenisz: tovább menetel a Nadalt legyőző 18 éves kanadai

2017-08-12 07:09:27

A világranglista 143. helyén álló, 18 éves kanadai Denis Shapovalov a francia Adrian Mannarinót is legyőzte a montreali kemény pályás férfi tenisztornán, így bejutott az elődöntőbe, amelyben a 4. helyen kiemelt Alexander Zverev lesz az ellenfele.

tenisz  Kevin Anderson  Denis Shapovalov  Alexander Zverev  Adrian Mannarino  ATP Montreal

Tenisz: Federer elődöntőbe jutott Montrealban

2017-08-11 23:10:24

Roger Federer az elődöntőbe jutott az 5.27 millió dollár (1.36 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztornán, miután a pénteki negyeddöntőben legyőzte Roberto Bautistát.

tenisz  Roger Federer

Tenisz: Nadal nem lesz világelső, meglepte a 18 éves kanadai

2017-08-11 08:38:51

Az első kiemelt Rafael Nadal három játszmában (3:6, 6:4, 7:6) kikapott a világranglista 143. helyén álló, 18 éves kanadai Denis Shapovalovtól a montreali kemény pályás férfi tenisztorna harmadik fordulójában, így eldőlt, hogy jövő hétfőn még mindig a brit Andy Murray áll majd a világranglista élén. A kétszeres Rogers-kupa-győztes Roger Federer szetthátrányból nyert a spanyol David Ferrer ellen.

tenisz  Roger Federer  Rafael Nadal  Denis Shapovalov  David Ferrer  Andy Murray