Találatok a Teemu Pukki címkére

Találatok száma: 8

A finnek hőse köszönetet mondott fodrászának; „jobbak voltunk”

2018-09-09 10:10:46

A Finnország–Magyarország (1–0) Nemzetek Ligája-mérkőzés után a finn sajtó leginkább a győztes gólt szerző Teemu Pukkival foglalkozott, aki fodrászának, a második számú kapus Jesse Joronennek is köszönetet mondott.

Teemu Pukki Nemzetek Ligája Magyarország Finnország

Videó: ezzel a góllal szereztek vezetést a finnek

2018-09-08 18:16:35

Finnország a 7. percben megszerezte a vezetést Magyarország ellen a Nemzetek Ligájában. Kádár Tamás könnyelműen védekezett, Teemu Pukki büntetett.

magyar válogatott Teemu Pukki Magyarország Finnország

Marco Rossi vereséggel kezdett, kikaptunk Finnországban (is)

2018-09-08 17:25:48

Nem sikerült a rajt a Nemzetek Ligájában, a magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra kikapott Finnországban, az egyetlen találatot Teemu Pukki szerezte, még a 7. percben. Új szövetségi kapitányunk,  Marco Rossi tehát vereséggel kezdett.

onlive! magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott közvetítés finn válogatott Teemu Pukki

Celtic: kölcsönadták a 2.5 millió eurós finn támadót

2014-09-02 09:21:00

A skót Celtic kölcsönadta finn labdarúgóját, Teemu Pukkit a dán Bröndbynek.  A 24 éves támadó – akinek értékét a transfermarkt.de 2.5 millió euróra teszi – egy idényre szóló megállapodást írt alá.

nemzetközi átigazolás Teemu Pukki Celtic Bröndby

Celtic: négy évre írt alá a Schalkétól érkező támadó

2013-08-31 12:35:31

A Celtic labdarúgócsapata szombat délelőtt bejelentette, hogy Teemu Pukki náluk folytatja a pályafutását. A Schalkétól érkező 23 éves finn csatár négy évre írt alá a skót együtteshez.

nemzetközi átigazolások Teemu Pukki Schalke Celtic

Schalke: Szalai kiszorította, a Celtic szívesen látná

2013-08-16 16:04:21

A skót labdarúgó-bajnokságban címvédő Celtic érdeklődik a Szalai Ádám érkezésével a Schalkénál létszám fölöttivé váló finn támadó, Teemu Pukki iránt.

nemzetközi átigazolás Teemu Pukki Schalke Celtic

Bundesliga: a Schalke 0-2-ről állt fel a Leverkusen ellen

2013-04-13 20:30:26

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a Schalke hazai pályán kétgólos hátrányból felállva 2–2-es döntetlent játszott a meccset tíz emberrel befejező Bayer Leverkusen ellen.

német labdarúgás Teemu Pukki Schalke Bundesliga Bayer Leverkusen

Schalke: három gólt rúgott a németeknek Pukki, hároméves szerződés járt érte

2011-08-31 20:53:20

Pár hete két mérkőzésen három gólt rúgott a Schalke együttesének az Európa-ligában a 21 esztendős finn támadó, Teemu Pukki, aki immáron a gelsenkircheni együttest erősíti.