Találatok a Team Esbjerg címkére

Találatok száma: 10

Női kézi EHF-kupa-döntő: a Siófok győzött és megnyerte a kupát

2019-05-11 22:08:14

A Siófok nyerte meg a női kézilabda EHF-kupát, miután végig vezetve, biztosan győzött a dán Esbjerg ellen, és mivel Dániában döntetlent játszott, összesítésben öt góllal kerekedett felül. Ezzel a Siófok az első nemzetközi kupatrófeáját szerezte.

női kézilabda EHF-kupa női kézilabda női kézi EHF-kupa Team Esbjerg Siófok kézilabda Siófok KC

A Siófokot nem lehetett megállítani, hazai pályán lett EHF-kupa-győztes

2019-05-11 19:41:18

Női kézi EHF-kupa: a Siófok ikszelt a döntő első felvonásán

2019-05-05 15:40:40

A női kézilabda EHF-kupa fináléjának első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Nyílt maradt a döntő: a Siófok döntetlent játszott Dániában

2019-05-05 14:11:35

A női kézilabda EHF-kupa döntőjének első felvonásán a Siófok KC 21–21-es döntetlent játszott a dán Team Esbjerg otthonában. A visszavágót május 11-én, 20.30 órától rendezik meg Siófokon.

Női kézi EHF-kupa: Mostanra tényleg összeérett a csapat – Moen

2019-05-05 09:29:17

Története első nemzetközi kupadöntőjét játssza vasárnap Dániában a Siófok, amely készen áll a feladatra.

női kézi EHF-kupa Tor Odvar Moen Team Esbjerg Siófok kézilabda Siófok KC EHF-kupa

Női kézi: a dán kapus a francia élcsapatban folytatja

2019-02-01 10:10:43

A nyáron elhagyja a dán Team Esbjerg női kézilabdacsapatát Sandra Toft, a 29 éves válogatott kapus a francia Brestben folytatja pályafutását.

női kézilabda kézilabda átigazolás Team Esbjerg Sandra Toft Nycke Groot Brest

Női kézi: „Találkozunk a bíróságon!” – folytatódik a CSM és az átlövő vitája

2018-05-20 13:43:47

A dán Team Esbjerg női kézilabdacsapata szombaton jelentette be, hogy hároméves szerződést kötött Line Jörgensennel. A történet viszont itt még korántsem ért véget, ugyanis a 28 éves válogatott jobbátlövő jelenlegi klubja, a román CSM Bucuresti vitatja az átigazolást, és bírósági eljárással fenyeget.

női kézilabda kézilabda átigazolás Team Esbjerg Line Jörgensen CSM Bucuresti

Női kézi EHF: Ez volt a legvadabb élményem - a Fehérvárt kiejtő gól szerzője

2014-04-13 12:20:38

Mint tegnap beszámoltunk róla, egészen hihetetlen körülmények között búcsúzott az EHF-kupától a Fehérvár női kézilabdacsapata. A dán Esbjerg továbbjutást jelentő góljának szerzője, Tove Seest Jensen pályafutása legvadabb élményéről beszélt.

női kézilabda EHF-kupa Team Esbjerg Fehérvár KC

Női kézi EHF-kupa: elképesztő végjáték, kiesett a Fehérvár...

2014-04-12 21:26:05

A női kézilabda EHF-kupa elődöntőjének visszavágóján a Fehérvár KC hazai pályán egy utolsó másodpercben kapott góllal 27–26-ra kikapott a dán Team Esbjergtől, így kiesett. Az utolsó másodpercekben a magyar csapatnál volt a labda, de az óra lepörgetése helyett kapura lőtt, a fordulásból pedig kiharcolta a továbbjutást a dán csapat.