Motorsport: Szvoboda Bence lett az év hazai motorversenyzője

A Magyar Motorsportszövetség (MAMS) elnöksége a motokrosszos Szvoboda Bencét választotta meg a 2019-es év férfi sportolójának.

Motokrossz: hetedszer csapatbajnok a HTS, beérte a Honvédot

Fölényes HTS-sikert hozott a motokrossz csapatbajnokság Ajkán. A Szvoboda Bence, Varga Imre és Hugyecz Erik alkotta trió lehengerlő motorozással gyűjtötte be a peresztegi istálló hetedik csapataranyát, beérve ezzel a valamikori Honvéd Budapest motokrossz szakosztályát.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda a halhatatlanok közé emelkedett Kiskunlacházán

2019-10-08 11:53:52

Szvoboda Bence a cseh MX1-es bajnoki cím után magyart is megnyerte 2019-ben. A peresztegi székhelyű HTS KTM Team versenyzője ezzel tizedik egyéni titulusának örülhetett, amivel a hazai sportélet legjobbjai közé emelkedett.

motokrossz Szvoboda Bence Hugyecz Erik

Motokrossz: Szvoboda Bence cseh MX1-es bajnok lett

2019-08-26 11:12:09

Heroikus küzdelemben nyerte meg a 2019-es cseh bajnoki címet motokrosszban Szvoboda Bence. A kaposvári motorversenyző sérült vállal is dobogóra állhatott az utolsó, jiníni fordulón. Végül két pont döntött a titulus sorsáról a magyar motoros javára.

motokrossz Szvoboda Bence

Motokrossz: Szvoboda, Hugyecz és Varga triója a csapatbajnok

2018-10-16 16:01:07

Az utolsó méterekig kiélezett küzdelmeket hozott Monoron a magyarországi motokrossz-csapatverseny. Három pont döntött a győzelem sorsáról, végül a címvédő alakulat, a HTS Team versenyzői diadalmaskodtak.

motokrossz Varga Imre Szvoboda Bence Hugyecz Erik HTS Team

Motokrossz: Szvoboda csapatbajnok Csehországban

2018-09-26 09:47:59

Dalecínben befejeződött a nemzetközi cseh motokrosszbajnokság 2018-as kiírása, az egyéni értékelés mellett egy csapataranyat is begyűjtött hazánk kiemelkedő krosszversenyzője, Szvoboda Bence.

Motokrossz: Szvoboda 2. helyen zárta a cseh bajnokságot

2018-09-03 13:00:13

Opatovban befejeződött a cseh motokrosszbajnokság 2018-as kiírása. A sorozat egyedüli magyar résztvevője, Szvoboda Bence harmadik helyen zárta a finálét, amivel bebiztosította második helyét a végelszámolásnál.

Motokrossz: szerencsés sikerrel autót nyert Szvoboda

2018-08-28 13:37:12

A Mnísekben megrendezett szlovák motokrosszbajnoki futamon az utolsó pillanatig kérdéses volt az első hely kimenetele. Fortuna a magyarok legjobbjára mosolygott rá, aki ezzel a német, a cseh és az osztrák bajnokság után Szlovákiában is elkönyvelhet már idén egy győzelmet.

Motokrossz: Szvoboda Bence meghódította Ausztriát is

2018-08-22 11:35:30

Nem lassít hazánk legjobb motokrosszversenyzője: Szvoboda Bence a német és a cseh bajnokság mellett már Ausztriában is szerzett egy győzelmet az idén.

Motokrossz: történelmi magyar siker a vb előszobájában

2018-07-17 13:14:59

Szvoboda Bence és a peresztegi HTS Team sikerét hozta az ADAC Motocross Masters sorozat negyedik állomása. Magyar csapat első ízben, magyar versenyző majd' 10 év után diadalmaskodott Európa egyik legnívósabb bajnokságának királykategóriájában.

Motokrossz: bombaformában a magyarok legjobbja

2018-07-09 15:23:06

Senki sem számított ilyen visszatérésre Szvoboda Bencétől! A két hónappal ezelőtt elszenvedett csuklótörése miatt már sokan eltemették a 26 éves motorversenyző szezonját, aki két hét leforgása alatt két bravúros győzelmet is besöpört Csehországban, teljesen feje tetejére állítva a nemzetközi cseh motokrosszbajnokság mezőnyének erőviszonyát. Dalecin után Petrovicében is neki szólt a himnusz.

Motokrossz: csuklótörés miatt kidölt a legjobb magyar

2018-04-26 13:51:09

Szvoboda Bence számára a lehető legrosszabbul végződött a legutóbbi versenye. A németországi ADAC MX Masters sorozaton nagyot bukott, csuklóját törte.

Motokrossz: Szvoboda negyedik hellyel búcsúzott kategóriájától

2017-09-19 14:48:15

Fejbúbig érő sárban fejeződött be a cseh motokrosszbajnokság 2017-es idénye. Szvoboda Bence már nem tér vissza az MX2-esek közé.

Motokrossz: honfitársunk hét éve küzdött ezért – megnyerte!

2017-08-22 13:32:26

Szvoboda Bence első magyar motokrosszosként megnyerte a cseh bajnoki címet, miután diadalmaskodott a Buksa/Ados sorozat utolsó előtti állomásán Stribróban.

Motokrossz: Szvoboda első magyarként szerezhet cseh bajnoki címet

2017-08-18 14:14:27

Szvoboda Bence első magyar motokrosszosként vasárnap cseh bajnoki címet szerezhet.

Motokrossz: Szvoboda nagyot mentett Kaplicében

2017-08-09 12:25:01

Szvoboda Bence újra dobogóra állhatott a cseh nemzetközi motokrosszbajnokság hétvégi versenyén. Kaplicében az egész nap szakadó eső húzta keresztül a papírformát. A magyar krosszos számára karnyújtásnyira volt az összetett győzelem, vetélytársa hibája miatt végül bronzérmes lett.

Motokrossz: Szvoboda Bence és Varga Imre is dobogón

2017-08-02 12:25:04

Sikerrel vette a szlovák motokrosszbajnokság akadályait a HTS Team. Szvoboda Bence és Varga Imre is dobogóra állhatott saját kategóriájában a hétvégi versenyen.

Motokrossz: Szvoboda hibátlan volt Petrovicében

2017-07-18 10:51:11

Legnagyobb riválisát sérülés miatt elvesztette, nem hagyta ki a lehetőséget a 25 éves magyar motokrosszversenyző. Lemosta a mezőnyt a pályáról.

Motokrossz: Szvobodának szólt a magyar himnusz Opatovban

2017-07-04 13:48:48

Szvoboda Bence versenyről-versenyre varázsol idén. A németországi ADAC MX Masters sorozaton a legjobb ötben harcol, a nyílt osztrák bajnokságban győzni is tudott, de a legnagyobbakat idén Csehországban motorozza a 25 éves somogyi versenyző. Hétvégén Opatovban sérült lábbal nyert, így továbbra is ő uralja a bajnoki pontvadászatot.

Motokrossz: hősies küzdelem után lett második Szvoboda

2017-06-07 16:38:54

Szvoboda Bence, a kilencszeres magyar bajnok krosszos a mezőny végéről indulva lett ezüstérmes Pacovban, a cseh bajnokság harmadik állomásán.