Találatok a Szuzuka címkére

Találatok száma: 28

WTCR: Felülmúlta az elvárásaimat – Monteiro a visszatéréséről

2018-10-29 14:31:05

Nem akármilyen fogadtatásban részesült Tiago Monteiro, amikor több mind egyévnyi lábadozás után debütálhatott a túraautó-világkupa (WTCR) szuzukai fordulójában. A hétvége legvégén a portugál elárulta, mi volt a célja és mennyire elégedett a saját teljesítményével.

WTCR Tiago Monteiro Szuzuka

WTCR: Huff és Tarquini is futamot nyert; Michelisz dobogóra állt

2018-10-28 04:22:39

A túraautó-világkupa (WTCR) szuzukai versenyhétvégéjének mindkét vasárnapi versenyén a második pozícióból startoló aratott győzelmet: míg a korábbi futamot Rob Huff, addig a későbbit Gabriele Tarquini nyerte, így utóbbi fontos lépést tett meg a bajnoki cím felé. Az olasz csapattársa, Michelisz Norbert is sokkal jobb napot zárt, ugyanis a magyar versenyző először a dobogón ünnepelhetett, majd a pontszerző kilencedik helyen intette le a kockás zászló.

Zengő Motorsport WTCR Szuzuka Szabó Zsolt Rob Huff Nagy Norbert

WTCR: Ceccon nyerte az 1. versenyt, Michelisz nem szerzett pontot

2018-10-27 08:02:24

Hiába rajtolhatott a pole pozícióból Aurélien Comte, már a második körben megelőzte őt Kevin Ceccon, így a tegnapi második időmérő győztesének diadalával ért véget az első WTCR-verseny Szuzukában. A második Comte, a harmadik Yvan Muller lett, aki ezzel úgy jött fel az összetett második helyére, hogy ugyanannyi pontja van, mint a listavezető Gabriele Tarquininek. Michelisz a 11. helyen zárta az első futamot, így nem sikerült pontot szereznie.

Zengő Motorsport Yvan Muller WTCR Szuzuka Szabó Zsolt Nagy Norbert

WTCR: hat versenyzőt hátrasorolnak, köztük Micheliszt

2018-10-26 14:00:33

Túl lassan hajtott a túraautó-világkupa (WTCR) első kvalifikációján Michelisz Norbert és öt másik versenyző, ezért háromhelyes rajtbüntetéssel sújtották őket a sportfelügyelők.

WTCR Szuzuka Michelisz Norbert

WTCR: nagy előnnyel Cecconé a pole, Michelisz lemaradt a Q3-ról

2018-10-26 09:44:45

Remek formában van a túraautó-világkupában (WTCR) mindössze negyedik hétvégéjét teljesítő Kevin Ceccon. Az Alfa Romeo-versenyző szerezte meg ugyanis a pole-pozíciót a harmadik versenyre Gabriele Tarquini és Aurélien Comte előtt. Michelisz Norbert nem jutott be a Q3-ba, magyar Hyundai-pilóta a 7. rajthelyet szerezte meg. A Zengő Motorsport versenyzői a mezőny legvégén végeztek.

Zengő Motorsport WTCR Szuzuka Szabó Zsolt Nagy Norbert Michelisz Norbert

WTCR: Comte a pole-ban, Michelisz a negyedik sorban Szuzukában

2018-10-26 07:44:56

Aurélien Comte indulhat a pole pozícióból az első versenyen a túraautó-világkupa (WTCR) szuzukai állomásán. Michelisz Norbert a 8. lett, míg Szabó Zsolt a 24., Nagy Norbert a 25. helyen zárta az első kvalifikációt Japánban.

WTCR: Szuzukában már Monteiro is rajthoz állhat

2018-10-17 12:40:09

Bár korábban az is felmerült, hogy a júniusi, Portugáliai hétvégén visszatérhet Tiago Monteiro a versenyzéshez, erre végül egészen mostanáig várni kellett. A portugál versenyző a tavaly őszi balesete után először Szuzukában állhat rajthoz a WTCR-ben.

WTCR Tiago Monteiro Szuzuka Honda

Super Formula: az időjárás szertefoszlatta Gasly bajnoki reményét

2017-10-21 13:17:04

Nem sikerült megszereznie a bajnoki címet a japán Super Formula-bajnokságban Pierre Gaslynak, a Formula–1-es Toro Rosso pilótájának. Igaz, a francia pilóta meg sem próbálhatta ledolgozni mindössze félpontos hátrányát, ugyanis egy tájfun miatt törölni kellett a bajnokság utolsó versenyét Szuzukában.

japán Super Formula Toro Rosso Szuzuka Pierre Gasly Isiura Hirojaki F1

Autósport: Button augusztusban Szuzukában versenyez

2017-06-02 14:57:46

96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Idén F1-es futamon valószínűleg már nem indul Jenson Button, de a Honda jóvoltából megmérettetheti magát a szuzukai 1000 km-es Super GT-versenyen.

Super GT Jenson Button Honda F1 Szuzuka

F1: Bianchi állapota továbbra is kritikus, de stabil

2014-10-30 16:19:08

A Bianchi család közlése szerint továbbra is kritikus, de stabil a Formula–1-es Japán Nagydíjon borzalmas balesetet szenvedő Jules Bianchi állapota.

baleset Szuzuka Marussia Jules Bianchi Japán Nagydíj F1

WTCC: hosszabb pálya, nagyobb élvezet Szuzukában

2014-10-22 16:58:38

A hét végén utolsó előtti állomásához érkezik a túraautó-világbajnokság, az idény 21. és 22. futamát Szuzukában, a Honda pályáján rendezik meg. A japán gyárnak és az autóját használó Michelisz Norbertnek azonban nem feltétlenül jó hír, hogy az idén a tavalyi szezontól eltérően nem a csonka, hanem a teljes F1-es pályán száguld a mezőny.

túraautó-vb WTCC Szuzuka Michelisz Norbert Honda

F1: Bianchi horrorbalesete a balszerencse számlájára írható

2014-10-07 13:32:50

A körülmények szerencsétlen összejátszása miatt történt a szuzukai pálya szóvivője szerint a vasárnapi Formula–1-es Japán Nagydíjon az a baleset, amelyben Jules Bianchi, a Marussia francia pilótája egy mentést végző darunak ütközött, és súlyos fejsérüléseket szenvedett.

sérülés baleset Szuzuka Marussia Jules Bianchi Japán Nagydíj

Bianchi szuzukai balesete ébresztőt fújhat az F1-ben

2014-10-06 12:16:15

Miközben mindenki Jules Bianchi miatt aggódik és a felépüléséért szorít, az F1 vezetőinek sorra kell venniük azokat az intézkedéseket, amelyekkel meg lehet előzni a hasonló baleseteket. Bár óriási véletlenek sora okozta a Marussia 25 éves pilótájának súlyos fejsérülését, javítani mindig lehet az állapotokon – legyen az a pálya, az autó, a gumik vagy éppen a verseny lebonyolításának rendje.

Szuzuka Jules Bianchi Japán Nagydíj FIA F1 Adrian Sutil

F1: Bianchi állapota rosszabbodott, lélegeztetni kell - sajtóhír

2014-10-05 22:07:15

A francia Radio Monte Carlo – egyelőre más, független forrásból meg nem erősített – jelentése szerint mégis lélegeztetőgépre kellett tenni a szuzukai Formula–1-es Japán Nagydíjon súlyos balesetet szenvedett Jules Bianchit, a Marussia pilótáját.

sérülés baleset Szuzuka Jules Bianchi Japán Nagydíj F1

F1: Bianchi magától lélegzik műtétje után - sajtóhír

2014-10-05 18:54:54

Az angol BBC megerősítette a francia L'Équipe hírét, amely szerint a Szuzukában, a Formula–1-es Japán Nagydíjon súlyos balesetet szenvedő Jules Bianchi műtétje után magától lélegzik és nem szorul lélegeztetőgép segítségére.

sérülés műtét baleset Szuzuka Marussia Jules Bianchi

F1: Bianchit megműtötték, nincs lélegeztetőgépen - sajtóhír

2014-10-05 16:12:29

A francia L'Équipe sportnapilap jelentése szerint befejeződött a Formula–1-es Japán Nagydíjon súlyos fejsérülést szenvedett pilóta, Jules Bianchi műtétje a miei kórházban.

F1: Japán Nagydíj, körről körre

2014-10-05 06:57:10

A 2014-es Formula–1-es szezon tizenötödik futama, a Japán Nagydíj körről körre.

Szuzuka Japán Nagydíj Japán F1

F1: 300 km/h-s szél és özönvíz fenyeget Szuzukában

2014-10-02 17:21:43

Fenyegetően közel halad el egy tájfun a hétvégi Japán Nagydíj helyszínéhez a Forma-1-es meteorológiai szolgálat szerint.

Szuzuka F1 F1

Videó: Michelisz a dobogón - „Vétek lenne fennakadni a 2. futamon"

2013-09-22 10:56:16

Michelisz Norbert győzelemre váltotta szombaton megszerzett pole pozícióját a túraautó-világbajnokság szuzukai versenyhétvégéjének első versenyén, a Honda-gyár pályáján. A magyar pilóta a rajttól a célig vezetve nyert a Chevrolet autói előtt. Michelisz a zengomotorsport.hu-nak nyilatkozott a futam után.

videó túraautó-vb WTCC Szuzuka Michelisz Norbert

Túraautó-vb: Michelisz már a rajt után kiesett a második futamon

2013-09-22 09:42:58

Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság második szuzukai futamán a rajtot követően összeakadt a már világbajnok Yvan Mullerrel, és feladni kényszerült a versenyt.