Találatok a Szuperkupa címkére

Találatok száma: 132

Európai Szuperkupa: Négyet kaptunk, ez nem normális – Lopetegui

2018-08-16 00:49:03

Már a hajnali egy óra is jócskán elmúlt Tallinnban, amikor a Real Madrid–Atlético Madrid (2–4, hosszabbítás után) labdarúgó európai Szuperkupa-mérkőzést követően megtartotta sajtótájékoztatóját a két vezetőedző, Julen Lopetegui és Diego Simeone. Lopetegui először meccselhetett trófeáért a Reallal, és alulmaradt – Simeone pedig az Atlético történetének legeredményesebb trénere lett azzal, hogy hetedik nagy kupáját nyerte meg a csapattal.

európai Szuperkupa Szuperkupa Real Madrid Julen Lopetegui Diego Simeone Atlético Madrid

Se Ronaldo, se Zidane, se trófea: az Atlético nyerte meg az európai Szuperkupát!

2018-08-15 20:38:23

Története során harmadszor hódította el az Atlético Madrid a labdarúgó európai Szuperkupát azzal, hogy az észtországi Tallinnban hosszabbítás után 4–2-re legyőzte a Real Madridot.

európai Szuperkupa Szuperkupa Sergio Ramos Saúl Níguez Real Madrid Raphaël Varane

MLSZ: azért nincs Szuperkupa-meccs, mert a klubok nem támogatják

2017-06-08 13:18:26

Az elmúlt napokban több szurkolói fórumon is téma volt, hogy ebben a szezonban nem rendezik meg (a versenykiírásban sem szerepel) a bajnok és a kupagyőztes összecsapását a Szuperkupáért. A Nemzeti Sport Online ennek okairól a Magyar Labdarúgó-szövetséget kérdezte.

Szuperkupa NB I Magyar Kupa MLSZ Honvéd Fradi

FTC: nagyon zöld és nagyon gömb! Íme, a Fradi első trófeája a szezonban

2016-07-16 20:50:37

Még el sem kezdődött a Haladás elleni nyitó mérkőzése a Ferencvárosnak a 2016–2017-es szezonban, máris trófeával gazdagodott a bajnokcsapat. Mivel a Magyar Kupát is Böde Dánielék nyerték meg, játék nélkül elhódították a Szuperkupát is. Nézze meg a zöld trófeát, amelyet a válogatott csatár vehetett át a találkozó előtt.

Szuperkupa Ferencváros FTC Böde Dániel

FTC: a bajnoki rajton rögtön kupagyőzelmet ünnepelnek

2016-07-14 13:51:29

A zöld-fehérek első bajnoki mérkőzésükön veszik át a Szuperkupát, amelyet hatodszorra hódítottak el, ezzel egyedüli rekorderek lettek a sorozatban.

magyar foci Szuperkupa NB I Fradi Ferencváros FTC

Spanyol Szuperkupa: Messiék arca mindent elmond… – galéria

2015-08-15 12:29:06

Mint beszámoltunk róla, valóságos sokkot és négy gólt kapott a spanyol bajnok és Király-kupa-győztes FC Barcelona az utóbbi döntőben vesztes Athletic Bilbao otthonában a spanyol Szuperkupa első felvonásán. Íme, a találkozó legjobb és legbeszédesebb fotói!

spanyol Szuperkupa képek galéria fotók Szuperkupa Luis Suárez

Szuperkupa: Pedro döntött, 5–4, őrült Barca-diadal

2015-08-11 23:18:26

A Bajnokok Ligája-címvédő FC Barcelona Tbilisziben hosszabbítás után 5–4-re legyőzte az Európa-liga-győztes Sevillát a 2015-ös európai Szuperkupa-mérkőzésen.

európai Szuperkupa Szuperkupa Sevilla Pedro Barcelona

Szuperkupa: 4–4 után hosszabbítással folytatja a Barca és a Sevilla

2015-08-11 22:37:25

Hiába vezetett az FC Barcelona az európai Szuperkupa-mérkőzésen már 4–1-re, a Sevilla ezt nem hagyta annyiban, kiegyenlítette a háromgólos hátrányt – így 4–4 után hosszabbítás következik Tbilisziben.

európai Szuperkupa Szuperkupa Sevilla Barcelona

Szuper kupameccs: a Barcelona 5–4-re verte meg a Sevillát

2015-08-11 20:06:06

közvetítés európai Szuperkupa Unai Emery Szuperkupa 2015 Szuperkupa Sevilla

Szuperkupa: Rafinha Suárez és Messi mellett – kezdőcsapatok

2015-08-11 20:00:10

Luis Enrique, az FC Barcelona és Unai Emery, a Sevilla labdarúgócsapatának edzője is kijelölte kezdőcsapatát a 20.45-kor kezdődő európai Szuperkupa-mérkőzésre.

kezdőcsapatok Szuperkupa Sevilla Barcelona

Keddi sportműsor: trófeaosztás, itt az európai Szuperkupa!

2015-08-11 00:03:38

A Barcelona és a Sevilla az európai Szuperkupával „rúgja be” a kontinentális futballidény motorját kedden, Hosszú Katinkáék a kazanyi vizes vb után már akcióba lendülnek a moszkvai világkupa-viadalon, meccs a labdarúgó Magyar Kupában – íme, a keddi kiemelt sportműsor!

tv-műsor napi sportműsor európai Szuperkupa Szuperkupa Sevilla Barcelona

NB I: ezen a nyáron már másodszor vezet Vidi–Fradit

2015-08-05 01:53:48

Andó-Szabó Sándor fújja a sípot a Videoton–Ferencváros rangadón a labdarúgó NB I 4. fordulójának szombati játéknapján – derült ki az MLSZ honlapjára szerdára virradóra feltöltött bíróküldésből.

bíróküldés Videoton Szuperkupa NB I Ferencváros Andó-Szabó Sándor

Videoton: Feczesin lassabban gyógyul, még külön edz

2015-07-21 09:16:15

A fehérváriak reményeivel és a korábbi hírekkel ellentétben, a vártnál lassabban gyógyul Feczesin Róbert: a Videoton támadója még jelenleg is különmunkát végez.

Videoton FC Szuperkupa Feczesin Róbert

Ukrajna: a Dinamo védője beállt a kapuba – kapott két gólt

2015-07-15 00:53:37

A kupadöntős Sahtar Doneck 2–0-ra legyőzte a legutóbbi szezonban duplázó Dinamo Kijevet az ukrán Szuperkupáért rendezett mérkőzésen, ezzel sorozatban negyedszer, összességében hetedszer hódította el a trófeát.

Ukrajna Szuperkupa Sahtar Doneck Dinamo Kijev

Szuperkupa: a Vidi és a Fradi sem úszta meg a pénzbüntetést

2015-07-08 15:44:14

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága a vasárnapi, Szuperkupa-mérkőzés kapcsán a Videotont 100 ezer, a Ferencvárost 50 ezer forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

Videoton Szuperkupa FTC

Videoton: nem súlyos Feczesin Róbert sérülése

2015-07-07 09:27:57

Fellélegezhetnek a fehérvári szurkolók, a Szuperkupa-mérkőzésen megsérülő Feczesin Róbert nem esett ki hosszabb időre.

Képgaléria: Doll mosolya, Varga Roland pacsija, Casoni ráncai

2015-07-06 12:12:55

Az MK-győztes Ferencvárosé lett a magyar Szuperkupa, miután vasárnap 3–0-ra nyert a bajnoki címvédő Videoton ellen Székesfehérváron. A bajnoki ezüstérmüknél is merészebbet álmodó – a csütörtöki El-selejtező visszavágójára készülő – FTC szakvezetője, Thomas Doll okkal mosolygott, miként a gólt szerző Varga Roland is boldogan pacsizott a drukkerekkel. Nem úgy a BL-selejtezőre hangoló Videoton trénere, a nyáron érkező Bernard Casoni, aki tétmeccsen most mutatkozott be. Homlokráncai nem ezen a találkozón simultak ki...

Videoton Szuperkupa Fradi Ferencváros FTC

Fradi: „Az MK fontosabb állomás volt, mint a Szuperkupa”

2015-07-06 00:18:12

A Ferencváros 3–0-ra legyőzte a Videotont a magyar Szuperkupában. A találkozó után Dibusz Dénes nyilatkozott az NSO Tv-nek, aki azt is elárulta, hogy a három kupa közül melyik a legnehezebb számára.