Találatok a Szuperkupa címkére

Találatok száma: 150

Európai Szuperkupa: Hősök jutalom nélkül; Joker Javi Martínez – sajtóvisszhang

2020-09-25 10:01:50

A Bajnokok Ligája-címvédő Bayern München nyerte meg az európai Szuperkupát, mivel a budapesti összecsapáson hosszabbításban 2–1-re legyőzte az Európa-liga-győztes Sevillát. A spanyol lapok dicsérték a bátor Sevillát, amely a rendes játékidőben megnyerhette volna a találkozót, míg a német sajtó Manuel Neuer védéseire és a bajor klubtól távozni készülő Javi Martínez győztes góljára fókuszált.

sajtóvisszhang európai Szuperkupa UEFA Szuperkupa Sevilla Bayern München

Európai Szuperkupa: „Hat hónap után végre stadionba mehetünk, ez fantasztikus”

2020-09-25 02:43:59

A Bayern München a Bajnokok Ligája után megnyerte az európai Szuperkupát is, miután a budapesti mérkőzésen hosszabbításban 2–1-re megverte az Európa-liga aranyérmesét, a Sevillát. Még a találkozó előtt beszélgetett az NSO Tv stábja sevillai és bajor szurkolókkal, de magyarok is meséltek nekünk arról, hogyan lettek a spanyol klub szimpatizánsai.

videó koronavírus európai Szuperkupa UEFA Szuperkupa Sevilla

Pesti TV: a Szuperkupa és a Puskás-hagyaték volt a téma

2020-09-25 09:11:18

A Pesti TV új műsorában lapunk főszerkesztője, Szöllősi György volt a vendég az adás második felében. A csaknem félórás beszélgetésben természetesen a sport hangsúlyos szerepet kapott, így többek között a Budapesten rendezett Szuperkupa-mérkőzést és a Puskás-hagyatékot tárgyalták ki.

Szuperkupa Puskás-hagyaték Európai Szuperkupa

Európai Szuperkupa: Neuer ismét bizonyította, ő a világ legjobb kapusa – Flick

2020-09-25 00:53:03

Mint ismert, a Bayern München a Bajnokok Ligája után megnyerte az európai Szuperkupát is, miután a Puskás Arénában hosszabbításban 2–1-re megverte az Európa-liga aranyérmesét, a Sevillát. Az andalúziai együttes méltó ellenfele volt a német rekordbajnoknak, Manuel Neuer kétszer is óriási bravúrral hárított a 120 perc során. A történteket a főszereplők értékelték.

európai Szuperkupa UEFA Szuperkupa Sevilla Manuel Neuer Julen Lopetegui

Tovább menetel a Bayern, megvan az európai Szuperkupa is

2020-09-24 17:37:51

A Bayern München a Bajnokok Ligája után megnyerte az európai Szuperkupát is, miután a budapesti mérkőzésen hosszabbítás után 2–1-re megverte az Európa-liga aranyérmesét, a Sevillát.

közvetítés koronavírus európai Szuperkupa UEFA Szuperkupa Sevilla

Szuperkupa: BL-győztes a Király utcában – így indult a Puskás Arénába a Bayern

2020-09-23 17:05:39

Megérkezett Budapestre a Bajnokok Ligája-győztes Bayern München, amely a Sevillával küzd meg csütörtök este az európai Szuperkupáért. Stábunk éppen elcsípte, amikor a bajor sztárcsapat edzésre indult a Puskás Arénába.

videó európai Szuperkupa Szuperkupa Sevilla Puskás Aréna NSO Tv

MLSZ: a Puskás Aréna biztonságosabb lesz, mint az ország bármely más pontja

2020-09-23 14:34:01

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) szerint a szigorú óvintézkedéseknek köszönhetően az Európai Szuperkupáért kiírt csütörtöki mérkőzés időpontjában a Puskás Aréna biztonságosabb helyszín lesz, mint bármelyik más pont az országban vagy akár egész Európában.

Szuperkupa Puskás Aréna Európai Szuperkupa

Szuperkupa: bombaerős kerettel érkezik a Bayern

2020-09-23 11:59:28

Mint arról beszámoltunk, a Sevilla a Barcelonától visszatérő Ivan Rakiticcsel érkezik Budapestre, szerda délelőtt pedig a Bajnokok Ligáját megnyerő Bayern München is kijelölte keretét az európai Szuperkupa-mérkőzésre.

európai Szuperkupa Szuperkupa Sevilla Puskás Aréna Bayern München

Európai Szuperkupa: a Sevilla elnöke szerint a Bayern az esélyesebb

2020-09-22 21:53:57

A Sevilla FC elnöke szerint a Bayern München esélyesebb a csapatánál, de a spanyol klub győzni érkezik a labdarúgó Európai Szuperkupáért kiírt budapesti mérkőzésre.

Szuperkupa Sevilla Európai Szuperkupa Bayern München

Szuperkupa: Porto polgármestere perrel fenyegeti az UEFA-t

2020-09-22 14:38:07

Rui Moreira, Porto polgármestere perrel fenyegette meg az Európai Labdarúgó-szövetséget (UEFA), amiért a Bayern München–Sevilla Európai Szuperkupa-mérkőzést nem az eredeti helyszínen, az ő városában, hanem Budapesten rendezik meg – írja a német futballszaklap, a Kicker.

UEFA Szuperkupa Rui Moreira Puskás Aréna Porto

Európai Szuperkupa: rutinos angol bíró vezeti a meccset

2020-09-15 11:56:44

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a hivatalos Twitter-oldalán jelezte, hogy az angol Anthony Taylor vezeti a szeptember 24-én rendezendő Bayern München–Sevilla Európai Szuperkupa-mérkőzést.

Szuperkupa Sevilla Puskás Ferenc Stadion Puskás Aréna Bayern München Anthony Taylor

Európai Szuperkupa: a jegyekre egyelőre várni kell

2020-09-04 21:17:44

Mint ismert, jelen állás szerint 20 ezer néző jelen lehet a szeptember 24-i budapesti Szuperkupa-meccsen a Puskás Arénában, egyaránt háromezer szurkolója a két résztvevő klubnak, továbbá 14 ezer magyar futballrajongó. Ez persze a nagyon gyorsan változó járványügyi körülmények miatt bármikor változhat, a jelenlegi helyzetben óriási feladat elé állítja az UEFA-t, az MLSZ-t, a magyar hatóságokat és a kormányt is a mérkőzés megszervezése. Továbbra sincs arról hír, hogyan lehet – ha lehet – belépőjegyet vásárolni a találkozóra.

jegyek jegy európai Szuperkupa UEFA Szuperkupa Sevilla

Szuperkupa: Bayern–Sevilla Budapesten, kérdés, lehetnek-e nézők

2020-08-24 00:27:15

Azzal, hogy a Bayern München nyerte meg a Bajnokok Ligája 2019–2020-as idényét, a Sevilla pedig az Európa-ligában diadalmaskodott, e két csapat játszik a szeptember 24-i Szuperkupa-meccsen a Puskás Arénában.

Szuperkupa Sevilla Puskás Aréna Bayern München

Jégkorong: az FTC és az Újpest játszhat a Szuperkupáért szeptemberben

2020-08-05 17:30:01

Szeptember 4-én a Ferencváros és az Újpest jégkorongcsapata játszhat a magyar Szuperkupáért a hazai szövetség (MJSZ) tervei szerint.

Újpest jégkorong jégkorong Szuperkupa FTC jégkorong

UEFA: Budapest rendezi az idei európai Szuperkupa-mérkőzést

2020-06-17 14:46:46

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága szerdai videokonferenciás ülését követően sajtótájékoztatót tartottak, amelyen bejelentették az európai kupasorozatok és válogatott mérkőzések folytatását, a következő nemzetközi kupák döntői helyszíneit és időpontjait – többek között azt is, hogy az idei európai Szuperkupa-mérkőzést szeptember 24-én a Puskás Arénában rendezik meg, ahol 2021-ben az Eb-n is lesznek mérkőzések.

koronavírus UEFA Szuperkupa Nemzetek Ligája Budapest Bajnokok Ligája

Európai Szuperkupa: Oxlade-Chamberlain kezd Firmino helyén

2019-08-14 19:33:44

Szerda este Isztambulban rendezik meg az európai Szuperkupa-mérkőzést, amelyen két angol csapat, a Bajnokok Ligája-győztes Liverpool és az Európa-liga-aranyérmes Chelsea csap össze. A kezdőrúgás előtt egy órával a két menedzser, Jürgen Klopp és Frank Lampard is kijelölte a kezdőcsapatát.

európai Szuperkupa Szuperkupa Liverpool Chelsea

Jégkorong: megvan, mikor és hol rendezik a Szuperkupát

2019-08-12 16:26:09

Augusztus 31-én a Ferencváros és a Fehérvár AV19 játssza a jégkorong Szuperkupa-mérkőzést, amelyre idén is a Tüskecsarnokban kerül sor.

Szuperkupa Ferencváros Fehérvár AV19 FTC

Európai Szuperkupa: Négyet kaptunk, ez nem normális – Lopetegui

2018-08-16 00:49:03

Már a hajnali egy óra is jócskán elmúlt Tallinnban, amikor a Real Madrid–Atlético Madrid (2–4, hosszabbítás után) labdarúgó európai Szuperkupa-mérkőzést követően megtartotta sajtótájékoztatóját a két vezetőedző, Julen Lopetegui és Diego Simeone. Lopetegui először meccselhetett trófeáért a Reallal, és alulmaradt – Simeone pedig az Atlético történetének legeredményesebb trénere lett azzal, hogy hetedik nagy kupáját nyerte meg a csapattal.

európai Szuperkupa Szuperkupa Real Madrid Julen Lopetegui Diego Simeone Atlético Madrid

Se Ronaldo, se Zidane, se trófea: az Atlético nyerte meg az európai Szuperkupát!

2018-08-15 20:38:23

Története során harmadszor hódította el az Atlético Madrid a labdarúgó európai Szuperkupát azzal, hogy az észtországi Tallinnban hosszabbítás után 4–2-re legyőzte a Real Madridot.

európai Szuperkupa Szuperkupa Sergio Ramos Saúl Níguez Real Madrid Raphaël Varane