Sam Morgannel készített interjút nemrég a BBC Sport stábja. A 17 éves fiatalember ruhákkal kereskedik és több világhírű futballista, köztük Paul Pogba, Kevin De Bruyne és Kyle Walker is tőle veszi a legmenőbb öltözékeket. Kapcsolatainak kiépítéséről, és egészen elképesztő történeteiről mesélt.

Szon Hung Min Sam Morgan Pierre-Emerick Aubameyang Paul Pogba Mesut Özil Kyle Walker

Videó: így örült a Spurs-szélső, megmenekült a sorkatonaságtól

2018-09-01 21:05:59

Mint arról beszámoltunk, Dél-Korea labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2018-as Ázsiai Játékokat, a döntőben hosszabbítás után 2–1-re legyőzve Japánt, így Szon Hung Min csapatkapitány, az angol élvonalbeli Tottenham sztárja is mentesül a kötelező sorkatonaság alól. És látva, hogy örült a Spurs támadója, vélhetően neki is átfutott ez a fején a találkozó után.

Ázsiai Játékok dél-koreai válogatott Tottenham Szon Hung Min Dél-Korea

Ázsiai Játékok: Dél-Korea győzött; a Spurs szélsője „megúszta”?

2018-09-01 16:03:11

Dél-Korea labdarúgó-válogatottja nyerte meg a 2018-as Ázsiai Játékokat, a döntőben hosszabbítás után 2–1-re legyőzte Japánt. A rendes játékidő 0–0-s döntetlent hozott.

Tottenham Szon Hung Min Japán Dél-Korea

PL: hosszabbított a Tottenham válogatott támadója

2018-07-20 14:30:12

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham bejelentette, hogy Szon Hung Min 2023 nyaráig meghosszabbította szerződését a klubbal.

szerződéshosszabbítás Tottenham Szon Hung Min

Ázsia Játékok: Szon Hung Mint meghívták a futballtornára

2018-07-16 16:13:29

Szon Hung Min, a Tottenham Hotspur játékosa tagja az Ázsia Játékokra készülő dél-koreai labdarúgó-válogatott keretének.

Ázsiai Játékok Tottenham Szon Hung Min Dél-Korea

A címvédő alkonya: Németország már a csoportkörben kiesett a vb-ről!

2018-06-27 15:05:15

Óriási meglepetésre már a csoportmérkőzések után kiesett a címvédő Németország az oroszországi labdarúgó-világbajnokságról, miután 2–0-ra kikapott Dél-Koreától, így Mexikó és a közép-amerikai válogatottat 3–0-ra legyőző Svédország is megelőzte. Svédország csoportelsőként, Mexikó másodikként lépett a nyolcaddöntőbe, Németország először nem élte túl a csoportkört a világbajnokságok történetében, csoportutolsóként végzett! Ez minden idők leggyengébb német vb-szereplése.

svéd válogatott német válogatott mexikói válogatott dél-koreai válogatott Szon Hung Min Svédország

Nagy bajban a Spurs sztárja: dobogó vagy jöhet 2 évig a katonaság!

2018-06-18 17:14:29

Érdekes összefüggésre mutatott rá John Duerden, a The Guardian és a The Irish Times újságírója: a dél-koreai válogatott sztárja, Szon Hung Min nemcsak a jó vb-szereplésért, hanem saját katonai felmentéséért is küzd a 2018-as tornán. Az első mérkőzés alapján – Dél-Korea úgy kapott ki 1–0-ra Svédországtól, hogy nem volt kapura tartó kísérlete – a világbajnokságon aligha várhatunk koreai menetelést, így Szon számára az Ázsiai Játékok jelenti az utolsó lehetőséget, hogy „megmeneküljön” a 21-24 hónapos, kötelező sorkatonai szolgálattól.

vb 2018 katonai szolgálat foci-vb foci vb 2018 dél-koreai válogatott Tottenham

BL: a Juventus megverte idegenben a Tottenhamet, továbbjutott

2018-03-07 22:38:18

Amikor az idegenbeli döntetlen után a Tottenham megszerezte a vezetést a Juventus ellen a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, úgy tűnt, eldőlt a párharc, de az olaszok két villanással, majd azt azt követő stabil védekezéssel kiharcolták a továbbjutást.

Tottenham Szon Hung Min Paulo Dybala Juventus Gonzalo Higuain BL-nyolcaddöntő

Higuaín és Dybala gólja megmentette a Juventust

2018-03-07 19:32:52

Amikor az idegenbeli döntetlen után a Tottenham megszerezte a vezetést a Juventus ellen a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágóján, úgy tűnt, eldőlt a párharc, de az olaszok két villanással, majd az azt követő stabil védekezéssel kiharcolták a továbbjutást.

onlive! közvetítés Tottenham Szon Hung Min Paulo Dybala Juventus

PL: Szon Hung Min volt a Tottenham nyerőembere

2018-03-03 18:02:53

A Tottenham labdarúgócsapata a dél-koreai Szon Hung Min duplájával 2–0-ra nyert otthon a Huddersfield ellen a Premier League 29. fordulójában.

angol foci Tottenham Szon Hung Min Premier League PL

FA-kupa: szenvedett, majd hengerelt a Spurs a hóban

2018-02-28 22:50:40

A Tottenham háromszor negyvenöt percen át semmit sem tudott kezdeni a harmadosztályú Rochdale-lel az FA-kupában, aztán a megismételt mérkőzés második félidejében Fernando Llorente 12 perc alatt mesterhármast ért el, a Spurs pedig meg sem állt hat gólig.

Tottenham Tottenham Szon Hung Min

PL: irtózatósan nagy bomba – Llorisnak esélye sem volt

2018-01-04 22:34:33

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 21. fordulójában a West Ham United Pedro Obiang bombagóljával szerzett vezetést a Tottenham Hotspur ellen. A spanyol középpályás nagyjából 25 méterről lőtte ki a jobb felső sarkot – esélyt sem hagyva Hugo Llorisnak. A válasz sem késett sokat, Szon Hung Min szintén pazar góllal egalizált.

West Ham United Tottenham Szon Hung Min Premier League Pedro Obiang

Ötgólos mérkőzésen nyert a Real Madrid, Ronaldo csúcsot döntött

2017-12-06 20:29:40

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjában a már korábban továbbjutó Real Madrid nagy csatában legyőzte odahaza a Borussia Dortmundot (a németek az Európa-ligában folytatják), a csoportelső Tottenham pedig könnyedén megverte odahaza az APOEL-t.

onlive! közvetítés Tottenham Szon Hung Min Real Madrid Pierre-Emerick Aubameyang

Felkészülés: Marcelo bombáját nem lehetett védeni – videó

2017-11-10 14:13:51

Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen, a franciaországi Villeneuve d'Ascqban (azaz a Lille stadionjában) Brazília 3–1-re legyőzte Japánt.

vb 2018 Szon Hung Min Kolumbia Dél-Korea Cristian Zapata

Premier League: Alli nélkül nyert londoni derbit a Spurs

2017-11-05 14:55:04

A Chelsea-vel ellentétben a Tottenhamnek nem tört bele a bicskája a sereghajtó Crystal Palace-ba, a Spurs tartalékosan is hozta a kötelezőt a Premier League vasárnapi játéknapján.

angol foci Tottenham Szon Hung Min Premier League Dele Alli Crystal Palace

PL: sima Tottenham-győzelem a Liverpool ellen

2017-10-22 18:56:21

A duplázó Harry Kane vezette Tottenham Hotspur labdarúgócsapata nagyon magabiztos, 4–1-es győzelmet aratott az angol Premier League 9. fordulójában a Liverpool felett. A mérkőzést a Wembleyben 80 827 néző tekintette meg, ez nézőcsúcs az angol topligában.

Tottenham Szon Hung Min Premier League PL Mohamed Szalah Liverpool

Kane és a Spurs elsöpörte az útból a Liverpoolt

2017-10-22 15:52:00

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

2017-09-13 20:31:35

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Tottenham Szon Hung Min Sergio Ramos Sallai Roland Real Madrid Harry Kane

Videó: „sztárban sztár” – íme, Lanzafaméék jelenete Tottenham-verzióban!

2016-10-03 09:51:37

A Tottenham labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Manchester Cityt az angol bajnokság 7. fordulójában. A londoniak akár háromgólos sikert is arathattak volna, de Erik Lamela büntetőt hibázott a 65. percben. Kérdés, milyen eredmény született volna, ha az argentin középpályás nem vitatkozik a koreai Szon Hung Minnel arról, ki rúgja a tizenegyest.

Érik Lamela angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min Manchester City Leandro Martínez

Oda a Man. City rekordja, Pochettino ismét elvette Guardiola „szüzességét”

2016-10-01 20:07:01

Zsinórban hetedszer nyerhetett volna a bajnokság kezdete óta a nyáron kinevezett Pep Guardiola Manchester Cityje, és ezzel Premier League-rekordot állított volna fel, de a remek teljesítménnyel előrukkoló Tottenham legyőzte odahaza a katalán mester csapatát. Mauricio Pochettino már másodszor veszi el Guardiola veretlenségét, korábban az Espanyolt vezetve bosszantotta az akkor a Barcelonát gardírozó edzőt.