Tottenham: Mourinho szerint Pochettinónak is köszönhető Kane és Szon remeklése

A Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspur duója, Szon Hung Min és Harry Kane remek formában futballozik. José Mourinho szerint ez a csapat korábbi menedzserének, Mauricio Pochettinónak is az érdeme.

Tottenham Szon Hung Min Premier League Mauricio Pochettino Harry Kane

PL: a Tottenham Szon Hung Min 8. góljával gyűrte le a Burnleyt

2020-10-26 22:54:42

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának záró mérkőzésén a Tottenham idegenben 1–0-ra legyűrte a Burnleyt.

Tottenham Szon Hung Min Premier League PL Harry Kane Burnley

Videó: az MU védelme „hozta össze” a Spurs gólját

2020-10-04 17:37:15

Hét perc elteltével már három gólt is láthattunk a Manchester United és a Tottenham Premier League-mérkőzésén. A Spurs első gólja meglehetősen komikus körülmények között született: Harry Maguire, Eric Bailly és Luke Shaw közös ügyetlenkedése után Tanguy Ndombele talált a kapuba.

videó angol labdarúgás Tottenham Tanguy Ndombele Szon Hung Min Premier League

Tottenham: „Kane a meccs embere” – Mourinho a 4 gólos Szonnak

2020-09-21 13:06:12

Habár aligha várhatott volna jobb teljesítményt a négygólos Szon Hung Mintől José Mourinho a Southampton elleni meccsen (2–5), a portugál menedzser mégsem őt látta a meccs emberének – és ezt tudtára is adta.

angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min José Mourinho Harry Kane

PL: Szon és Kane remekelt, gálázva nyert a Tottenham

2020-09-20 12:28:53

A Tottenham Hotspur 5–2-re legyőzte a Southamptont az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában, ezzel megszerezte első sikerét az idényben.

angol foci Tottenham Szon Hung Min Southampton Premier League

PL: Szon klasszis szólója lett az idény gólja – videó

2020-08-13 11:28:21

Szon Hung Min zseniális szólóját választották meg az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2019–2020-as idényében a legszebb gólnak.

angol foci Tottenham Szon Hung Min Premier League Burnley

PL: Kane duplázott, a Tottenham győzött, a Wolves remizett

2020-07-15 21:00:03

Az angol labdarúgó-élvonal (Premier League) 36. fordulójának szerda esti mérkőzésein a Manchester City és a Tottenham begyűjtötte a három pontot, a Wolvesnak viszont be kellett érnie eggyel.

Tottenham Szon Hung Min Szon Premier League Newcastle United

PL: Tottenham-siker az észak-londoni derbin

2020-07-12 19:28:08

Az angol labdarúgó Premier League 35. fordulójának presztízsmérkőzésén a Tottenham Hotspur hazai pályán 2–1-re legyőzte az Arsenalt, így megelőzte legnagyobb riválisát.

észak-londoni derbi Tottenham Toby Alderweireld Szon Hung Min Premier League Mikel Arteta

PL: Lacazette bombagólt lőtt az észak-londoni derbin – videó

2020-07-12 17:55:00

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójának vasárnapi játéknapján az Arsenal Alexandre Lacazette bombagóljával szerzett vezetést a Tottenham ellen. Az „ágyúsok” nem sokáig voltak előnyben az észak-londoni derbin, hiszen alig több mint két perccel később egy védelmi hibát kihasználva Szon Hung Min egyenlített.

angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min Premier League Arsenal Alexandre Lacazette

A Spurs legyőzte a derbin, és megelőzte az Arsenalt

2020-07-12 17:18:51

Spurs: „Gyönyörű volt” – Mourinho Szon és Lloris balhéjáról

2020-07-07 09:06:04

Gyönyörűnek nevezte a Tottenham Hotspur labdarúgócsapatának menedzsere, José Mourinho játékosainak, Szon Hung Minnek és Hugo Llorisnak a hétfő esti, Everton elleni mérkőzés félidejében történt balhéját.

angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min Premier League José Mourinho Hugo Lloris

Videó: majdnem egymásnak estek a Tottenham játékosai

2020-07-06 22:00:39

Majdnem egymásnak esett a Tottenham két futballistája, Szon Hung Min és Hugo Lloris az Everton elleni angol bajnoki mérkőzés első félidejének lefújásakor. A dél-koreai szélsőt és a francia kapust a csapattársaiknak kellett lefogniuk, mielőtt tettlegességig fajult volna a vita.

angol labdarúgás Tottenham Szon Hung Min Premier League Hugo Lloris Everton

PL: Harry Kane kezd a Manchester United ellen – Mourinho

2020-06-18 20:47:13

Harry Kane kezdő lesz a Tottenhamben a Manchester United elleni mérkőzésen, amikor is a felek a három hónapos szünet után újra nekivágnak az angol labdarúgó Premier League küzdelmeinek.

Tottenham Szon Hung Min Moussa Sissoko Manchester United José Mourinho Harry Kane

Tottenham: befejezte a katonai szolgálatát a támadó

2020-05-08 10:15:31

Befejezte hazájában háromhetes katonai szolgálatát Szon Hung Min, a Tottenham Hotspur dél-koreai labdarúgója.

Tottenham Szon Hung Min Dél-Korea

PL: megválasztották az idény gólját, ez a találat nyert – videó

2020-05-07 20:33:47

Több kategóriában is megválasztották az angol élvonal (Premier League) 2019–2020-as kiírásának legjobbjait a BBC szurkolói voksolásán: az idény labdarúgójának Jordan Hendersont szavazták meg, akin kívül még hat Liverpool-játékos került be az évad álomcsapatába. A szezon pillanata a „vörösök” eddigi egyetlen, Watfordtól elszenvedett veresége lett, a bajnokság legszebb gólját pedig Szon Hung Min (Tottenham Hotspur) lőtte.