Találatok a Szon Hung Min címkére

Találatok száma: 17

CR-dupla és Real-siker Madridban, Spurs verte Dortmund Londonban

2017-09-13 20:31:35

Kiváló mérkőzést játszott a labdarúgó Bajnokok Ligája H jelű csoportjának 1. fordulójában a Tottenham Hotspur és a Borussia Dortmund: már az első tizenöt perc három gólt hozott, a végeredmény 3–1 a Spurs javára. A csoport másik mérkőzésén a címvédő Real Madrid 3–0-s papírforma-győzelmet aratott az APOEL felett, a ciprusi bajnokcsapatban Sallai Roland 60 percnyi játéklehetőséget kapott.

Tottenham  Szon Hung Min  Sergio Ramos  Sallai Roland  Real Madrid  Harry Kane

Videó: „sztárban sztár” – íme, Lanzafaméék jelenete Tottenham-verzióban!

2016-10-03 09:51:37

A Tottenham labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte hazai pályán a Manchester Cityt az angol bajnokság 7. fordulójában. A londoniak akár háromgólos sikert is arathattak volna, de Erik Lamela büntetőt hibázott a 65. percben. Kérdés, milyen eredmény született volna, ha az argentin középpályás nem vitatkozik a koreai Szon Hung Minnel arról, ki rúgja a tizenegyest.

Érik Lamela  angol labdarúgás  Tottenham  Szon Hung Min  Manchester City  Leandro Martínez

Oda a Man. City rekordja, Pochettino ismét elvette Guardiola „szüzességét”

2016-10-01 20:07:01

Zsinórban hetedszer nyerhetett volna a bajnokság kezdete óta a nyáron kinevezett Pep Guardiola Manchester Cityje, és ezzel Premier League-rekordot állított volna fel, de a remek teljesítménnyel előrukkoló Tottenham legyőzte odahaza a katalán mester csapatát. Mauricio Pochettino már másodszor veszi el Guardiola veretlenségét, korábban az Espanyolt vezetve bosszantotta az akkor a Barcelonát gardírozó edzőt.

onlive!  közvetítés  angol labdarúgás  Tottenham  Szon Hung Min  Premier League

Videó: Szon duplájával két perc alatt fordított a Tottenham

2015-09-17 22:10:10

Szon Hung Min duplájával két percen belül fordított a Tottenham a Karabah ellen az Európa-liga főtábláján. A dél-koreeai a 28. és a 30. percben talált be. Íme, a gólok!

Tottenham  Szon Hung Min  Európa-liga

Tottenham: Arsenal-ellenes záradék a sztár szerződésében

2015-09-11 10:10:47

A 23 esztendős Szong Hung Min néhány hete viharos körülmények között szerződött az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham Hotspurhöz. A dél-koreai játékos azóta elárulta, a megállapodásban egy egészen furcsa záradék is szerepel.

szerződés  német átigazolás  nemzetközi átigazolások  nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  angol labdarúgás

PL: a Spurs dél-koreai, a Sunderland svéd támadót igazolt

2015-08-28 12:24:49

Az angol élvonalbeli Tottenham hivatalos honlapján bejelentette, hogy Szon Hung Min, a német Bayer Leverkusen dél-koreai labdarúgója a klubnál folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  Tottenham  Szon Hung Min  Sunderland  Premier League

Bundesliga: szólni akartak, hibázik, ha megy, kinyomta

2015-08-27 11:34:57

Egészen trükkös átigazolási hercehurca indult útjára Németországban. A Bayer Leverkusen labdarúgócsapatának dél-koreai játékosa, Szon Hung Min könnyen lehet, hogy Angliában, a Tottenhamnél köt ki – ezt azonban nem nézik jó szemmel csapattársai.

átigazolás  nemzetközi átigazolás  Tottenham Hotspur  Szon Hung Min  Rudi Völler  Hakan Calhanoglu

Ezért imádjuk a Bajnokok Ligáját! I. rész - top 10 gól

2015-02-16 21:27:29

Kedd este visszatér a Bajnokok Ligája, az európai klubfutball csúcssorozata a nyolcaddöntővel folytatódik. A kieséses szakasz kezdete előtt két részben tekintünk vissza a 2014–2015-ös szezon őszi felvonására, elsőként a csoportkör tíz legszebb gólját elevenítjük fel.

videó  Vincent Aboubakar  Szon Hung Min  Samir Nasri  Nani  Lionel Messi

Videó: Bayern-parádé, mesternégyes és -hármas Leverkusenben

2015-02-14 17:29:15

Két igencsak gólgazdag mérkőzésnek is tanúi lehettek a nézők a német labdarúgó-bajnokság szombat délutáni játéknapján. A Bayern München hazai pályán 8–0-ra kiütötte a Hamburgot (Stieber Zoltán végig a pályán volt), az év meccsén pedig a Wolfsburg 5–4-re győzött Leverkusenben. Utóbbi találkozón Szon Hung Min a hazaiaknál mesterhármast, Bas Dost a vendégeknél mesternégyest szerzett – a holland érte el a győztes találatot is a 94. percben! Íme, a két mérkőzés góljai!

Wolfsburg  Thomas Müller  Szon Hung Min  Stieber Zoltán  Robert Lewandowski  Leverkusen

Videó: kapufás bomba és 83 méteres rúgás - Bundesliga top 5 gól

2015-01-27 10:38:44

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság hivatalos YouTube-csatornája pazar összeállítással örvendeztette meg a szurkolókat a bajnoki szünet végéhez közeledve: a Bundesliga 2014–15-ös szezonjából a legszebb havi találatokat gyűjtötték egybe.

német labdarúgás  német bajnokság  gólvideó  bombagól  Szon Hung Min  Moritz Stoppelkamp

Ázsia-kupa: a Bayer támadója döntött, Dél-Korea a négy közt

2015-01-22 11:28:17

A dél-koreai labdarúgó-válogatott a Bayer Leverkusent erősítő Szon Hung Min duplájára alapozva 2–0-ra legyőzte Üzbegisztánt az Ausztráliában zajló Ázsia-kupa negyeddöntőjében, ezzel bejutott a legjobb négy közé, ahol a pénteki Irán–Irak mérkőzés győztesével találkozik.

Üzbegisztán  Ázsia-kupa 2015  Ázsia-kupa  Szon Hung Min  Dél-Korea

BL, C-csoport: a bayeres Szon Hung Min elintézte a Zenitet

2014-11-04 19:36:06

A Bayer Leverkusen 2–1-re nyert a dél-koreai Szon Hung Min duplájával a Zenit Szentpétervár vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjában. A német csapat 9 ponttal vezeti a kvartettet, mögötte viszont nagy a „tolongás”, miután a Benfica hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Monacót.

Zenit  Szon Hung Min  Bayer Leverkusen  Bajnokok Ligája  BL

Videó: zseniális szabadrúgás-kombinációból lőtt gólt a Bayer

2014-11-04 19:31:41

Látványos góllal szerzett vezetést a Leverkusen a Zenit ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában, kedden. A vendég németek jól begyakorolt szabadrúgás-kombináció végén lőttek gólt Szon Hung Min révén. A mérkőzést 2–1-re a német csapat nyerte.

videó  Zenit  Szon Hung Min  Leverkusen  Bajnokok Ligája

Bundesliga: a Gladbach nem tudta megtörni a Bayer-átkot

2014-02-07 22:32:12

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 20. fordulójának nyitó mérkőzésén a Mönchengladbach hazai pályán egygólos vereséget szenvedett a Bayer Leverkusentől, így azok után, hogy saját közönsége előtt nyolc győzelemmel kezdte a szezont, már sorozatban a harmadik otthoni meccsén maradt nyeretlen, ráadásul a „gyógyszergyáriakat” huszonkét bajnoki óta képtelen legyőzni odahaza. A vendégek győztes gólját a dél-koreai légiós, Szon Hung Min szerezte, aki a 62. percben védhetetlenül tekert a kapu bal oldalába.

német foci  Szon Hung Min  Mönchengladbach  Bundesliga  Bayer Leverkusen

Videó: nagy árat fizetett a védelmi hibáért a Dortmund

2013-12-07 21:36:33

Egyetlen gól döntött a Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen rangadón a német labdarúgó-bajnokságban szombat este. Ezt a vendégek szerezték a dél-koreai Szon Hung Min révén, aki nagy hazai védelmi hibát követően éles szögből lőtt a kapuba. Íme, a gól!

videó  Szon Hung Min  Bundesliga  Borussia Dortmund  Bayer Leverkusen

Top 10: a tíz legütősebb nyári Bundesliga-transzfer

2013-08-14 16:51:13

Ahogyan az már hagyomány nálunk, ebben az átigazolási időszakban is Top 10-be szervezzük egy-egy topliga legdrágább átigazolásait. Tízes listáinkat a német labdarúgó-élvonallal, a Bundesligával nyitjuk.

német átigazolások  német labdarúgás  nyári transzfersorozat  nemzetközi átigazolások  Timm Klose  Thiago Alcántara

Bundesliga: cseh csatárral erősített az El-résztvevő

2013-06-11 18:29:17

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) ötödik helyén végző, így a 2013–2014-es szezonban az Európa-liga csoportkörében érdekelt Freiburg hivatalos honlapján jelentette be, hogy kölcsönvette a VfL Wolfsburg támadóját, Václav Pilart.