Képek: bokrétaünnepet tartottak az épülő szegedi stadionban

Százharminc nappal az április 9-i alapkőletétel után bokrétaünnepet tartottak a Szegedi Ifjúsági Sportcentrumban.

Kézilabda: meghalt Ludányi Márton, a szegedi klub alapítója

Vasárnap hajnalban elhunyt a szegedi férfi kézilabdaklub egyik alapítója, Ludányi Márton.

kézilabda férfi kézilabda Szeged Mol-Pick Szeged Ludányi Márton

NB III: durva belépő, mentő vitte el a szegedi játékost – videó

2018-08-06 20:24:33

A Szeged-Grosics Akadémia a Makó elleni magabiztos győzelemmel (4–1) kezdte a labdarúgó NB III Közép-csoportját. A sikert kissé beárnyékolja, hogy Szabó Péter súlyos sérülést szenvedett, a 17. percben le kellett cserélni, mentő vitte el a pályáról. A Szeged közlése szerint a gyulai kórházba szállították a lábtörést szenvedő futballistát, akit még szombaton megműtöttek, és több hónapos kihagyás vár rá.

Szeged Szabó Péter NB III Közép-csoport Makó

NB III: megvan a Szeged-Grosics Akadémia új edzője

2018-06-28 23:34:35

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 Popovits Pál lett a labdarúgó NB III-ban új néven rajthoz álló Szeged-Grosics Akadémia új vezetőedzője – számolt be róla a klub honlapja.

edzőváltás Szeged Popovics Pál NB III

NB II: Kopunovics távozott a kiesést követően a Szegedtől

2018-06-13 22:59:32

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II-ből történő kiesést követően közös megegyezéssel távozott posztjáról Goran Kopunovics, a Szeged 2011-GA vezetőedzője – számolt be róla a klub honlapja.

Őze Tibor edzőváltás Szeged 2011 Szeged NB II Goran Kopunovics

Nem fenyegette veszély az MTK és a Kisvárda feljutását; megúszta a szégyent a ZTE

2018-06-06 13:33:49

Véget ért a labdarúgó NB II 2017–2018-as kiírása, és a Nemzeti Sport Online szokás szerint értékeli a félévet. Az MTK magabiztosan nyerte meg a bajnokságot, de a Kisvárda feljutását sem fenyegette veszély. A harmadik helyre a Békéscsaba futott be, míg a tavasszal legjobban szereplő együttes a Budaörs volt. A Budafok az „örök beugró” Tóth Bálint irányításával megőrizte másodosztályú tagságát, annál nagyobb meglepetés, hogy a ZTE csak annak örülhet, hogy bent maradt. Kiesett a Szolnok, a legtöbb döntetlent játszó Szeged 2011 és a Soproni VSE.

összefoglaló másodosztály labdarúgó NB II ZTE Vác Szolnoki MÁV

NB II: feljutott a Kisvárda, a Csaba legyőzte a Szparit

2018-05-20 18:01:10

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a Kisvárda a Szeged 2011 elleni 1–1-gyel biztosította a helyét az NB I-ben. A Békéscsaba Birtalan duplájával verte meg a Nyíregyházát, s ezzel megerősítette a harmadik helyét. Az alsóházban tanyázó csapatok közül a Budafok Szolnokon, a Kazincbarcika Siófokon tudott nyerni, a Mosonmagyaróvár pedig kiütötte a vendég Gyirmótot.

Óvár labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE Várda

Feljutott a Kisvárda is, ötöt vágott a ZTE a bajnok MTK-nak

2018-05-19 20:23:42

A labdarúgó NB II 36. körét rendezték vasárnap. A nap rangadóján a Békéscsaba 0–1-ről fordítva múlta felül a Nyíregyházát. Kisvárdán a feljutást ünnepelhették, hiszen a Szeged 2011 elleni döntetlennel már biztosan megvan a második hely Kondás Elemér együttesének. A kiesés ellen küzdő csapatok közül idegenben tudott nyerni a Budafok és a Kazincbarcika, az Óvár pedig otthon kiütötte a Gyirmótot. A forduló záró mérkőzésén az utolsó előtti ZTE 5–4-re verte a már bajnok MTK-t.

Botlott a Kisvárda, győzelemmel ünnepelte bajnoki címét az MTK, újra kikapott a ZTE

2018-05-12 19:40:24

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 35. fordulóját. A játéknap rangadóján a Budaörs ideiglenes otthonában, Tatabányán döntetlenre végzett a Békéscsabával. Az élvonalba tartó Kisvárda meglepetésre kikapott Putnokon, a Kazincbarcikától. A Szeged 2011 nyerte a ZTE elleni kiesési helyosztót, így a zalai együttes helyzete egyre reménytelenebbnek tűnik. A forduló zárásaként a már bajnok MTK hátrányból felállva verte az ETO-t.

labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE Várda Vác

NB II: a ráadásban mentett pontot az MTK, Lorentzcal kapott ki a Siófok

2018-05-06 19:02:20

Vasárnap rendezték a 34. forduló mérkőzéseit a labdarúgó NB II-ben. A már biztosan feljutó MTK a Mosonmagyaróvár otthonában a 93. percben szerzett Schäfer-góllal mentett pontot, a bajnokavatás így elmaradt. A Kisvárda magabiztosan legyőzte a Soroksárt. A Siófok – Lorentz Mártonnal a soraiban – Dorogon szenvedett vereséget, a Békéscsaba otthon kapott ki a Budafoktól, a Gyirmót pedig a hajrában rúgott találattal győzött Sopronban.

ZTE Vác Szolnok Szeged Soroksár Sopron

NB II: elmaradt a bajnokavatás, az MTK a ráadásban szerzett góllal ikszelt Óváron

2018-05-06 10:59:27

Vasárnap rendezték a 34. forduló mérkőzéseit a labdarúgó NB II-ben. A már biztosan feljutó MTK a Mosonmagyaróvár otthonában a 93. percben szerzett Schäfer András-góllal tudott csak pontot menteni, így a bajnokavatás elmaradt, mivel a kék-fehéreknek győzelemre lett volna szükségük ehhez. A Kisvárda otthon legyőzte a Soroksárt, és tett egy újabb lépést a feljutás felé. A Siófok – Lorentz Mártonnal a soraiban – Dorogon szenvedett vereséget, a Békéscsaba otthon kapott ki a Budafoktól, a Gyirmót pedig a hajrában elért találattal győzött Sopronban.

Most már biztos: az MTK visszajutott az élvonalba!

2018-04-29 13:11:13

A labdarúgó NB II 32. fordulójában az MTK egy góllal legyőzte a vendég Gyirmótot, és ezzel eldőlt, hogy Feczkó Tamás együttese a hátralévő mérkőzések eredményétől függetlenül a következő idényt újra az élvonalban kezdheti. A játéknap szabolcsi rangadóján a második helyezett Kisvárda hazai pályán 0–2-ről mentett pontot a dobogóért küzdő Nyíregyháza ellen. A kiesés elől menekülő  Budafok a régi-új edző, Tóth Bálint irányításával parádés győzelmet aratott Csákváron. A tavasszal gyengélkedő, nagy múltú csapatok csatáját a ZTE nyerte a Dorog ellen. A zalaiak ezzel elléptek a kiesőzónából.

NB II: fordulatos meccsen verte az MTK a Vácot, Szolnokon nyert a Szeged

2018-04-11 18:35:04

A labdarúgó NB II március 4-éről mára halasztott 23. fordulójában a Vác ellen ötgólos meccsen tudott nyerni a tabella élén álló MTK. A Békéscsaba magabiztosan verte a sereghajtó Sopront, míg a Cegléd a 90. percben egyenlített hazai pályán a Mosonmagyaróvár ellen. Fontos három pontot szerzett a kiesés elől menekülő Szeged 2011 a Szolnok otthonában.

labdarúgó NB II Vác Szolnoki MÁV Szolnok Szeged 2011 Szeged

Kézilabda: fergeteges visszavágást tervez a Szeged

2018-04-01 10:35:09

Szerény reményekkel várja a Szeged a Kiel elleni csatát, de kis szerencsével képes a fantasztikus bravúrra, amellyel egy lépésre állna a kölni négyes döntőtől.

kézilabda férfi kézilabda Szeged Mol-Pick Szeged

NB II: nem bírt egymással a Csaba és a Kisvárda, ETO-vereség Szolnokon

2018-03-28 18:06:18

Döntetlennel zárult a labdarúgó NB II 27. fordulójának szerda délutáni rangadója Békéscsabán, ahol a feljutó helyen álló Kisvárda vendégszerepelt. A hajrában kapott góllal maradt alul az ETO Szolnokon, a Soroksár a Kazincbarcikát győzte le, a Vác ideiglenes otthonában megverte a ZTE-t, míg a Budaörs kitömte a sereghajtó Sopront.

abdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC ZTE Várda

Nem bírt a Csaba a Várdával, megmaradt Kondásék 10 pontos előnye

2018-03-28 15:36:44

A labdarúgó NB II idei első (összesen 27.) hétközi fordulójából nyolc mérkőzést játszottak szerdán, míg kettő csütörtökön lesz. A legérdekesebbnek ígérkező találkozóra Békéscsabán került sor, ahol a tabellán harmadik viharsarkiak döntetlenre végeztek a második Kisvárdával. Kondás Elemér együttese így továbbra is 10 ponttal áll a békésiek előtt. A játéknapot a negyedik helyről kezdő ETO pont nélkül tért haza Szolnokról, a Vác legyűrte a ZTE-t, a Budaörs magabiztosan verte meg a sereghajtó Sopront. A két esti meccsen a Gyirmót a Csákvárt gyűrte le, a Budafoknak pedig első hazai villanyfényes összecsapásán nem jött össze a győzelem az Óvár ellen.

labdarúgó NB II Zete Zalaegerszeg ZTE FC ZTE Várda

NB II: kiesési helyosztót nyert a Budafok, győzött a Szpari

2018-03-25 17:51:58

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 A labdarúgó NB II 26. fordulójának egyik kiesési helyosztóján a Budafok 3–0-ra győzött a Soproni VSE otthonában. A másik alsóházi meccsen a Szolnok Mosonmagyaróvárról hozta el a három pontot. A Gyirmót Soroksáron, a Nyíregyháza a Szeged 2011 vendégeként, Gyulán nyert.

Szolnok Szeged Soroksár Sopron Nyíregyháza NB II

NB II: nem fogyott el az MTK előnye, először nyert tavasszal a Kisvárda

2018-03-25 11:22:23

A labdarúgó NB II 26. fordulójában az MTK hazai pályán már 3–0-ra is vezetett a Budaörs ellen, de a vendégek felzárkóztak egy gólra, így a hajrá izgalmas lett – a kék-fehérek előnyéből egy gól azért maradt. A Kisvárda először nyert tavasszal, a szabolcsiak a Ceglédet győzték le. A kiesés elkerülése szempontjából három fontos találkozót is rendeznek a játéknapon: a Budafok Sopronban győzött fölényesen, a Szolnok a Mosonmagyaróvár otthonából hozta el a három pontot, míg a Csákvár a Siófok vendégeként nyert.

élő eredménykövetés eredménykövetés ZTE Vác Szolnok Szeged

Kajak-kenu: a kanadai Dartmouth rendezheti a 2022-es vb-t

2018-03-23 11:10:40

A Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség (ICF) döntése értelmében 2022-ben a kanadai Dartmouth rendezheti a gyorsasági kajak-kenu világbajnokságot, míg Szeged abban az évben az ifjúsági és U23-as korosztály vb-jének adhat otthont.

kajak-kenu vb kajak-kenu Szeged Dartmouth

Férfi kézilabda BL: Lékai 72 góllal a harmadik legeredményesebb volt

2018-03-06 21:42:35

A Mol-Pick Szeged dobta a második legtöbb gólt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája vasárnap zárult csoportkörében.

kézilabda férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL férfi kézi BL Veszprém Telekom Veszprém