Találatok a supersport címkére

Találatok száma: 5

Motorsport: Sebestyén 11. Supersportban a portugáliai futamon

2019-09-08 19:43:40

Sebestyén Péter a 11. helyen ért célba a gyorsasági motoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának vasárnapi futamán, a portugáliai Portimaóban.

motorsport Supersport Superbike Sebestyén Péter

Videó: a dél-afrikai csapat két góllal intézte el a Man. Cityt

2013-07-14 18:37:57

Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a dél-afrikai SuperSport United meglepetésre 2–0-ra legyőzte a Manchester Cityt. Az angolokat hivatalosan először irányító Manuel Pellegrini szomorúan láthatta, hogy az 56. és a 82. percben is bekerült a labda a kapujukba súlyos védelmi hiba következtében. Összefoglaló.

videó SuperSport Manuel Pellegrini Manchester City

Motorsport: Talmácsi először szerzett pontot, brit siker

2013-05-26 17:24:23

Talmácsi Gábor a 12. helyen ért a célba a supersport-világbajnokság doningtoni futamán, és ezzel először szerzett pontot a sorozatban: négy ponttal gazdagodott. A versenyt a brit Sam Lowes nyerte meg.

supersport motorsport Talmácsi Gábor

Motorsport: Talmácsi indulhat a hétvégi futamon

2013-04-11 18:29:37

Talmácsi Gábor rajthoz állhat a szupersport-világbajnokság második, április 14-i futamán, az Aragóniai Nagydíjon. A magyar motoros ugyanis megkapta az engedélyt az orvosoktól.

motorsport Talmácsi Gábor Supersport

Supersport, Doha: Talmácsi Gergő úgy érzi, maradt benne

2008-02-29 00:00:30

Pozitív élményekkel zárta a katari futamhétvége második időmérő edzését a Factory Racing mindkét versenyzője. A kezdeti nehézségek, csúszások miatt sajnos nem tudott tesztelni a két pilóta, így az első szabadedzésen, élesben próbálhatták csak ki a 2008-as versenymotorokat. Ennek ellenére minden edzésen egyre jobb és jobb időket futottak és az időmérőn, ha nem akadt volna némi technikai probléma, akár jó egy-ey másodperccel is gyorsabbak lehettek volna.