Találatok a superbike-vb címkére

Találatok száma: 7

Superbike-vb: elmarad a katari futam a koronavírus miatt

2020-03-03 16:29:06

Délután hivatalosan is bejelentették, hogy elhalasztják a superbike-világbajnokság teljes katari fordulóját, ami a jövő hétvégén lett volna esedékes a MotoGP losaili futamát követően.

superbike-vb superbike Katar

Superbike-vb: Sebestyén 11. Katarban és az összetettben is

2019-10-27 17:49:38

Sebestyén Péter a 11. helyen végzett a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának idényzáró futamán Katarban, és az összetett pontversenyben is 11. lett.

supersport-vb superbike-vb motorsport Sebestyén Péter

Superbike-vb: Sebestyén pontot szerzett Franciaországban

2019-09-29 14:53:39

Sebestyén Péter a pontszerző 10. helyen ért célba a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának franciaországi állomásán, az összetettben pedig a 11. pozícióban áll.

superbike-vb motorsport Sebestyén Péter

Superbike-vb: Sebestyén Péter ismét pontot szerzett

2019-03-17 15:04:40

Sebestyén Péter a 12. helyen végzett a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának második versenyén vasárnap a thaiföldi Buriramban.

Superbike-vb: „Általában sok a bukás, okosan kell motorozni”

2019-01-24 13:04:02

A tavalyi ötfutamos szereplés után az idén már teljes szezont teljesít a PTR Honda csapatánál Sebestyén Péter a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájában, a magyar versenyzőnek pedig az a célja, hogy az év második felében már az első öt helyért szállhasson harcba minden futamon.

superbike-vb superbike Sebestyén Péter

Superbike-vb: Bódis Richárd dobogóra állt a jerezi idényzárón

2016-10-17 17:57:23

A második helyről rajtolva harmadik lett a Superbike-világbajnokság betétsorozatának, a European Junior Cupnak a spanyolországi futamán Bódis Richárd, a H-Moto Team gyorsaságimotorosa, aki összetettben hetedikként zárta a szezont.

superbike-vb superbike Bódis Richárd

Superbike-vb: Bódis szinte „csodát tett” a Lausitzringen

2016-09-19 18:14:31

Az utolsó helyről rajtolva lett ötödik a superbike-világbajnokság betétsorozatának, a European Junior Cupnak a németországi futamán Bódis Richárd, a H-Moto Team gyorsasági motorosa, aki így versenyben maradt az összetett pontverseny harmadik helyéért.