Találatok a Stuttgart címkére

Találatok száma: 367

Bundesliga 2.: kapusmezben léptek pályára a stuttgartiak

2019-08-04 14:43:23

Döntetlent játszott egymással a Heidenheim és a VfB Stuttgart a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság második fordulójában. Érdekesség, hogy a svábok játékosainak az együttes kapusmezében kellett pályára lépnie a vasárnapi találkozón.

német foci VfB Stuttgart Stuttgart Heidenheim Bundesliga 2.

Bundesliga 2.: a Stuttgart nyerte meg az új idény nyitó meccsét

2019-07-26 22:47:10

Péntek este megkezdődött a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 2019–2020-as idénye. A nyitó meccsen két olyan csapat lépett pályára, amely a legutóbbi idényben még az élvonalban szerepelt: a Stuttgart a Hannovert fogadta a Mercedes-Benz Arénában. A 3 pontnak a stuttgartiak örülhettek, miután 2–1-re legyőzték a zöld-feketéket.

német labdarúgás Stuttgart Mario Gomez Hannover Bundesliga 2

Tenisz: Stollár párosban a negyeddöntőben búcsúzott 's-Hertogenbosch-tól

2019-06-14 21:26:12

A negyeddöntő jelentette a végállomást Stollár Fanny és a spanyol Georgina García Pérez párosa számára a hollandiai 's-Hertogenbosch városában zajló füvespályás tenisztorna 250 ezer dollár (71 millió forint) összdíjazású női versenyében.

tenisz Stuttgart Stollár Fanny 's-Hertogenbosch

Tenisz: a tavalyinál szorosabban, de Raonic ismét legyőzte Fucsovicsot

2019-06-14 16:56:16

Fucsovics Márton két szettben 6:4, 6:4-re kikapott a hatodik helyen kiemelt Milos Raonictól a stuttgarti ATP 250-es tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz férfi tenisz Stuttgart Milos Raonic Fucsovics Márton

Tenisz: Fucsovics három meccslabdáról fordítva nyert Stuttgartban

2019-06-12 16:47:49

Fucsovics Márton bejutott a stuttgarti férfi tenisztorna negyeddöntőjébe, mivel döntő szettben legyőzte a 4. helyen kiemelt grúz Nikoloz Baszilasvilit.

tenisz Stuttgart Nikoloz Baszilasvili Fucsovics Márton ATP

Bundesliga: története során először jutott fel az Union Berlin!

2019-05-27 22:44:54

Az Union Berlin és a VfB Stuttgart gól nélküli döntetlent játszott egymással a német élvonalbeli tagságért kiírt osztályozó visszavágóján, ezzel eldőlt, hogy a berlini együttes története során először szerepelhet a Bundesligában.

Union Berlin Stuttgart Bundesliga 2. Bundesliga

Bundesliga: a Stuttgart nem bírt az Unionnal az osztályzó első meccsén

2019-05-23 22:28:06

A VfB Stuttgart hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az Union Berlinnel a német élvonalbeli tagságért (Bundesliga) kiírt osztályzó első mérkőzésén.

Union Berlin Stuttgart Bundesliga

Kép: üzent a ligának, mert most is csak a feleségétől kapott trófeát

2019-05-22 18:30:47

Simon Terodde lett a 2018–2019-es idény gólkirálya a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. A bajnok Köln támadója 33 mérkőzésen 29 gólt szerzett, trófeát azonban ezúttal is csak a feleségétől kapott.

német foci Stuttgart Simon Terodde Köln Bundesliga 2. Bochum

Stuttgart: az új edző megvan, a bennmaradás még kérdéses

2019-05-20 12:45:03

A következő szezontól Tim Walter lesz a VfB Stuttgart labdarúgócsapatának vezetőedzője.

Tim Walter Stuttgart Németország Bundesliga

Bundesliga: kiütéses vereséget szenvedett a Hertha Dárdai búcsúmeccsén

2019-05-18 16:37:55

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) utolsó fordulójában Dárdai Pál vezetőedzőként vereséggel búcsúzott a Herthától. A Bayer Leverkusen 5–1-re legyőzte idegenben a berlinieket, így kiharcolta a Bajnokok Ligája-indulást. A Wolfsburg nyolcat vágott az Augsburgnak, Szalai Ádámék a hajrában csúsztak le az Európa-liga-selejtezőt érő 7. pozícióról. Az RB Leipzig Gulácsi Péter és Willi Orbán nélkül szenvedett vereséget.

Wolfsburg Willi Orbán Werder Bremen Szalai Ádám Stuttgart Schalke

Bundesliga: nagy lépést tett a bennmaradás felé a Stuttgart

2019-04-27 19:30:34

A Stuttgart 1–0-ra legyőzte a Borussia Mönchengladbachot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában.

német foci Stuttgart Bundesliga Borussia Mönchengladbach

Stuttgart: Lőw Zsolt lehet nyártól a vezetőedző – sajtóhír

2019-04-27 18:35:17

A Stuttgarter Nachrichten információi szerint a VfB Stuttgart vezetősége Lőw Zsoltot szemelte ki az együttes vezetőedzőjének. A magyar szakember, aki jelenleg Thomas Tuchel segítője a PSG-nél, az ideiglenesen kinevezett Nico Willingtől veheti át a csapatot, függetlenül attól, hogy az bennmarad-e a Bundesligában vagy sem.

német labdarúgás Stuttgart Ralf Ragnick PSG Löw Zsolt Bundesliga

Tenisz: Kontaveit búcsúztatta Stuttgarban Caroline Garciát

2019-04-24 17:33:01

A nyolcadik helyen kiemelt észt Anett Kontaveit továbbjutott a 886 ezer dollár (253 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztorna első fordulójából.

Stuttgart Anett Kontaveit

Bayern: „Azért szerződtettek, mert én vagyok az egyik legjobb”

2019-04-22 17:27:34

Duzzad az önbizalomtól Benjamin Pavard, a VfB Stuttgart világbajnok labdarúgója, aki a nyártól a Bayern Münchennél folytatja pályafutását. A francia védő úgy véli, a bajorok azért döntöttek a szerződtetése mellett, mert posztján a Bundesliga egyik legjobbja.

német átigazolás nemzetközi átigazolás Stuttgart Bundesliga Benjamin Pavard Bayern München

Bundesliga: a csúnya vereség után menesztették a Stuttgart edzőjét

2019-04-21 10:04:29

Az utolsó négy fordulóban már nem Markus Weinzierl irányítja a Stuttgart labdarúgócsapatát, miután a Bundesliga-klub vezetősége menesztette a szombati súlyos vereséget követően.

német foci Stuttgart Markus Weinzierl Bundesliga

Bayern: célegyenesben a világbajnok védő szerződtetése

2019-04-15 12:03:18

Hétfőn orvosi vizsgálatra érkezik Münchenbe Benjamin Pavard, a VfB Stuttgart védője, aki a nyártól a Bayernben folytatja pályafutását – írja a Kicker.

német átigazolás német foci nemzetközi átigazolás VfB Stuttgart Stuttgart Bundesliga

Bundesliga: Gulácsiék ismét nyertek; Dollék a kiesés szélén

2019-04-13 15:32:44

Az RB Leipzig magabiztos teljesítménnyel 2–0-ra legyőzte a Wolfsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 29. fordulójában. A Thomas Doll irányította Hannover hazai pályán kapott ki a Borussia Mönchengladbachtól, s sorozatban a nyolcadik bajnokiján zakózott.

német foci légiósok Wolfsburg Werder Bremen Thomas Doll Stuttgart

Bundesliga: új munkahelye van az Arsenaltól távozó szakembernek

2019-04-11 15:02:44

A német élvonalbeli VfB Stuttgart labdarúgócsapata a hivatalos honlapján közölte, hogy Sven Mislintatot nevezte ki sportigazgatónak. A legutóbb az Arsenalnál dolgozó szakember kétéves szerződést írt alá, s máris munkába állt.

német foci VfB Stuttgart Sven Mislintat Stuttgart Bundesliga Borussia Dortmund

Bundesliga: pazar második félidővel nyert Leverkusenben az RB Leipzig

2019-04-06 16:10:59

Az RB Leipzig fordulatos mérkőzésen 4–2-re legyőzte idegenben a Bayer Leverkusent a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 28. fordulójában.

Wolfsburg Stuttgart Schalke RB Leipzig Nürnberg Hertha

Bundesliga: Kosztics és Jovics is lecsapott, kikapott a Stuttgart

2019-03-31 19:28:02

Filip Kosztics duplájával és Luka Jovics góljával a Frankfurt 3–0-ra legyőzte a Stuttgartot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában, ezzel őrzi a Bajnokok Ligája-indulást jelentő negyedik helyét.