Anglia: rejtély Stoke-ban, kincsre bukkantak a táskában

Egyszerre mókás és titokzatos a Stoke-on-Trentben élő férfi története, aki nemrégiben értékbecslőhöz vitte nagypapája régi sportkártyáit tartalmazó táskáját.

Stoke Anglia

PL: a volt Barcelona-játékos körül fagyos a levegő

2018-03-29 10:12:21

Minden jel arra utal, hogy Ibrahim Afellay a nyáron távozik az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Stoke Citytől. A korábbi Barcelona-középpályás ebben a szezonban eddig mindössze nyolc meccsen lépett pályára, és úgy tűnik, be kell érnie ennyivel.

angol foci Stoke Premier League Paul Lambert Ibrahim Afellay

PL: megtört Mourinhóék sorozata, már az MU sem hibátlan

2017-09-09 18:34:49

A Manchester United 2–2-es döntetlent játszott a Stoke Cityvel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 4. fordulójában.

angol foci Stoke City Stoke Romelu Lukaku Premier League Marcus Rashford

PL: a Man. Citytől szerzett csatár sem segít, újabb nagy zakó

2016-09-18 16:56:02

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójában a Stoke City újabb nagy vereségbe futott bele, a Southampton pedig szintén kiváló meccsen győzte le a Swansea-t.

Wilfried Bony Swansea Stoke Southampton Crystal Palace

PL: Pellé öt hónap után betalált, történelmi Soton-győzelem

2016-03-12 17:21:08

A Southampton labdarúgócsapata Graziano Pellé duplájával 2–1-re nyert a Stoke City otthonában az angol élvonalbeli bajnokság (Premier League) 30. fordulójában. A másik szombati mérkőzésen az újonc AFC Bournemouth 3–2-re győzött hazai pályán a Swansea City ellen.

angol labdarúgás Swansea Stoke Southampton AFC Bournemouth

PL: „A Stoke City hamarosan Bajnokok Ligája-résztvevő lesz”

2016-03-02 11:21:47

Xherdan Shaqiri, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Stoke City szélsője szerint csapata hamarosan bejut a Bajnokok Ligájába.

Xherdan Shaqiri Stoke City Stoke Premier League PL Bajnokok Ligája

„Terry és Hazard mellett melegítek? Meg kellett pofozgatnom magam!”

2015-11-10 17:52:45

Gyollai Dániel csupán 18 éves, de már az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Stoke City felnőttkeretének tagja. A fiatal kapus szombaton a Chelsea ellen is ott volt a csapattal, és lenyűgözték a körülmények. Az U19-es válogatott labdarúgó élményeiről, a magyar és a szigetországi labdarúgás különbségéről, valamint csapattársairól (akiket néhány éve még a televízióban csodált) is beszélt a Nemzeti Sport Online-nak adott interjújában.

Xherdan Shaqiri Stoke City Stoke Ryan Shawcross Peter Crouch John Terry

PL: szívrohamot kapott a Stoke szurkolója a Liverpool-góltól

2015-08-10 13:25:19

Az angol Premier League nyitó fordulójában Philippe Coutinho, a Liverpool támadója a 86. percben szerezte meg a győztes gólt a Stoke City otthonában, az egyik hazai szurkoló pedig másodpercekkel később szívrohamot kapott.

Stoke City Stoke Philippe Coutinho Liverpool

PL: Bogdán padozott, Coutinho bombagóljával nyert a Liverpool

2015-08-09 18:39:45

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójában a Liverpool Bogdán Ádámmal a kispadon 1–0-ra nyert a Stoke City otthonában. Philippe Coutinho a 86. percben gyönyörű góllal döntötte el a három pont sorsát.

Stoke City Stoke Philippe Coutinho Liverpool Christian Benteke

Videó: az év gólját lőtte a Chelsea-nek a Stoke középpályása!

2015-04-04 19:20:34

Az angol Premier League 31. fordulójában a szombati játéknap utolsó találkozóján a Chelsea Eden Hazard góljával előnybe került a Stoke ellen, de a szünet előtt Charlie Adam nem mindennapi góllal egyenlített – a saját térfeléről talált be Thibaut Courtois-nak! A listavezetőnek azonban volt még gól a tarsolyában, Loic Rémy goljával nyertek a „kékek”.

Stoke Premier League Chelsea Charlie Adam

Videó: távoli bombákkal verte meg a Stoke az MU-t

2014-02-01 18:32:57

Ahogy arról korábban beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a Stoke City 2–1-re legyőzte a Manchester Unitedet. Charlie Adam szerencsés körülmények közepette, szabadrúgásból szerzett vezetést a hazaiaknak mintegy negyven méterről, majd Van Persie a második félidő elején egyenlített, de Adam hatalmas bombájának köszönhetően otthon tartotta a három pontot a Stoke.

videó angol foci angol bajnokság Stoke City Stoke Robin van Persie

A Manchester United két védőjét és a Stoke elleni meccset is elvesztette

2014-02-01 18:05:48

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában a Stoke Charlie Adam duplájával 2–1-re legyőzte a két védőjét is elveszítő Manchester Unitedet. A Tottenham újabb pontokat vesztett, az Everton viszont a hajrában megnyerte meccsét.

Tottenham Stoke Premier League Manchester United Everton Charlie Adam

PL: a Stoke legyőzte az MU-t, ismét botlott a Tottenham

2014-02-01 18:02:17

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójában a Stoke Charlie Adam duplájával 2–1-re legyőzte a két védőjét is elvesztő Manchester Unitedet. A Tottenham újabb pontokat vesztett, az Everton viszont a hajrában megnyerte a meccset.

Angol Ligakupa: drámai csatában jutott tovább a Stoke

2013-10-29 23:39:50

120 perc alatt sem dőlt el a Birmingham–Stoke City angol labdarúgó Ligakupa-nyolcaddöntő (3–3), így jöhettek a 11-esek. Ebben az élvonalbeli csapat bizonyult jobbnak, mely így kiharcolta a legjobb nyolc közé jutást.

angol Ligakupa Stoke Birmingham City

PL: drámai Newcastle-siker a nagyot hibázó Stoke ellen

2013-03-10 17:58:02

Legyőzte a Newcastle United a Stoke Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában (2–1). A vendégek szerezték meg a vezetést a 67. percben – Jonathan Walters az általa kiharcolt büntetőt gólra váltotta –, majd a házigazdák a csapatkapitány, Yohan Cabaye gyönyörű szabadrúgásgóljával egyenlítettek.

angol labdarúgás Stoke Premier League Newcastle United

Videó: Eden Hazard bombája és kiütéses Chelsea-siker

2013-01-12 18:20:20

A Chelsea Jonathan Walters két öngóljával, továbbá Frank Lampard és Eden Hazard találatával 4–0-ra legyőzte a Stoke Cityt az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. Íme, a találkozó összefoglalója!

videó-gól videó tizenegyes büntető angol labdarúgás Stoke City

Videó: ez nem Walters napja - egy büntetőt is kihagyott

2013-01-12 17:51:15

Két öngólja után Jonathan Walters lehetőséget kapott, hogy valamit jóvátegyen hibáiból a Chelsea elleni angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen, amikor a társak vele rúgatták a Stoke számára megítélt büntetőt. Kihagyta, és az sem vigasztalhatta, hogy a Chelsea ekkor már 4–0-ra vezetett.

Videó: Walters duplázott, második öngólja a Chelsea ellen

2013-01-12 17:28:27

Második öngólját érte el Jonathan Walters, a Stoke City labdarúgója a Chelsea elleni angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Az első találathoz hasonlóan most is fejjel juttatta a labdát saját csapata kapujába.