Találatok a Spezia címkére

Találatok száma: 31

Serie A: vizsgálódik a szövetség, oda a Parma feljutása?

2018-06-20 19:18:47

Az Olasz Labdarúgó-szövetség ügyészei bundázás miatt vizsgálják a negyedosztályból a Serie A-ba három év alatt visszakapaszkodó Parma utolsó másodosztályú mérkőzését – amelyen az együttes biztosította a feljutását –, így veszélybe került a csapat indulása az élvonalban.

olasz labdarúgás olasz bajnokság bunda Spezia Serie A Parma

Olaszország: Gilardino aláírt új klubjához, a 10-es mezt kapta

2017-10-03 17:36:35

A 2006-ban világbajnoki címet nyerő Alberto Gilardino az olasz másodosztályban szereplő Spezia labdarúgója lett.

olasz foci Spezia Alberto Gilardino

Olasz Kupa: Tamás nem játszott, a Napoli negyeddöntős

2017-01-10 22:55:58

A Napoli labdarúgócsapata jutott elsőként az Olasz Kupa negyeddöntőjébe, ugyanis hazai pályán 3–1-re legyőzte a másodosztályú Speziát.

olasz foci Tamás Krisztián Spezia Olasz Kupa Napoli

Eurofutball: Stieberék javítottak, Korhuték az élre álltak

2016-10-24 22:56:50

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) tizedik fordulójának záró mérkőzésén a Stieber Zoltánnal felálló Kaiserslautern hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Bochumot, ezzel feljött a 15. helyre.

légiósok eurofutball Tamás Krisztián Stieber Zoltán Spezia Korhut Mihály

Serie B: Adorján gólt lőtt, Tamás először lépett pályára

2016-09-20 22:31:10

Adorján Krisztián gólt szerzett kedd este a Novara labdarúgócsapatában, amely hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Latinával az olasz másodosztályú bajnokság 5. fordulójában.

videó olasz foci Tamás Krisztián Spezia Serie B Novara

Serie B: egy lépésre a csodától a szicíliai kiscsapat

2016-05-31 23:29:44

A Trapani labdarúgócsapata bejutott az olasz másodosztályú bajnokság élvonalba jutásért zajló rájátszásának döntőjébe.

olasz foci Trapani Tamás Krisztián Spezia Serse Cosmi Serie B

Serie B: Tamás Krisztián klubja kikapott a rájátszásban

2016-05-28 20:28:34

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) élvonalba jutásért vívott rájátszásának elődöntőjében a Trapani a brazil Igor Coronado góljával 1–0-ra legyőzte idegenben Tamás Krisztián klubját, a Speziát, így egy lépéssel közelebb került Serie A-hoz.

légiósok Trapani Tamás Krisztián Spezia Serie B Serie A

Eurofutball: Tamás Krisztián klubja a Serie A-t ostromolja

2016-05-10 00:30:19

Tamás Krisztián csapata, a Spezia 2–1-re legyőzte a Bresciát az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) hétfői játéknapján, és továbbra is versenyben van az élvonalba jutásért vívandó osztályozóért.

légiósok eurofutball Tamás Krisztián Spezia Serie A

Eurofutball: Nikolicsék legyőzték Kádárékat, Gyurcsóék ikszeltek

2016-04-15 21:01:28

Tamás Krisztián együttese, a Spezia idegenben gól nélküli döntetlent játszott a listavezető Crotonéval az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 36. fordulójában.

Vida Kristopher Tamás Krisztián Spezia Serie B Nikolics Nemanja Lovrencsics Gergő

U21: Tamás nem játszhat a következő két Eb-selejtezőn

2016-03-19 11:18:23

A Speziában futballozó Tamás Krisztián sérülés miatt nem játszhat az U21-es magyar válogatott következő két Eb-selejtezőjén.

U21-es válogatott U21-es Eb-selejtező U21 Tamás Krisztián Spezia

Olasz Kupa: újabb csoda, elődöntőben a 3. ligás klub!

2016-01-18 22:07:09

A labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében a harmadosztályú Alessandria 2–1-re nyert a Serie B-s Spezia otthonában, így bejutott az elődöntőbe.

Tamás Krisztián Spezia Olasz Kupa Milan Alessandria

Eurofutball: nagy ünneplésben részesült a cserejátékos

2015-12-19 20:07:51

A PSV 3–2-re legyőzte a Zwollét a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 17. fordulójának szombati játéknapján, és utolérte az éllovas Ajaxot a tabellát.

Tamás Krisztián Spezia Serie B PSV Köteles László Deportivo Alavés

A Roma kiesett az olasz kupából

2015-12-16 18:12:19

A ma délután fél háromkor megrendezett mérkőzésen a Roma tizenegyesekkel kiesett a másodosztályú Spezia ellen. Így álltak fel a csapatok: ROMA...

Emerson Roma Spezia De Rossi Pjanic

Olasz Kupa: Tamás Krisztián csapata kiejtette a Romát!

2015-12-16 17:46:19

Szerda délután a második ligás Spezia gól nélküli százhúsz percet követően tizenegyesekkel (4–2) kiejtette a Romát a labdarúgó Olasz Kupából.

Spezia Roma Olasz Kupa

Kezdődik az Olasz Kupa!

2015-12-14 23:12:27

Szerdán, délután 14:30-kor (a Digisport1-en, remélhetőleg Torinói Egri Viktor nélkül), az EB miatt előrébb hozva, megkezdődik csapatunknak is...

kupa Spezia Bl

Serie A: újabb siker, múlóban a tragikus idényrajt emléke

2015-12-12 16:54:17

A Bologna idegenben 1–0-ra legyőzte a Genoát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának szombati játéknapján.

Tamás Krisztián Spezia Serie B Serie A Genoa Bologna

Olasz Kupa: Tamás Krisztián beállt, csapata továbbjutott

2015-12-01 19:01:36

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Spezia a Salernitana otthoni, 2–0-s legyőzésével jutott be a legjobb 16 közé az Olasz Kupában. A hazai csapatba a 77. percben beállt Tamás Krisztián.