Találatok a SPAL címkére

Találatok száma: 101

Serie A: vereséggel búcsúzott a SPAL, Horváth fél órát kapott

2020-08-02 19:51:53

A kieső SPAL 3–1-es vereséget szenvedett a Fiorentinától az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2019–2020-as kiírásának utolsó játéknapján.

légiósok Serie A SPAL Horváth Krisztofer Fiorentina

Légiósok: Szinte időm sem volt izgulni – Horváth Krisztofer

2020-07-29 08:57:00

A SPAL ifjú magyar légiósa, Horváth Krisztofer legyőzte a honvágyát, s ma már boldog emiatt, mert így pályára léphetett a Serie A-ban, mi több, hosszú távra tervezhet a ferrarai klubnál.

olasz foci légiósok Serie A SPAL Horváth Krisztofer

Serie A: fordított a Lazio; bemutatkozott a 18 éves magyar

2020-07-26 21:23:36

Mindkét római csapat begyűjtötte a három pontot az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Lazio hátrányból felállva 5–1-re kiütötte a Veronát, míg a Roma két tizenegyesből szerzett góllal győzte le a Fiorentinát. Magyar szempontból kiemelendő, hogy a 18 éves Horváth Krisztofer bemutatkozott a Serie A-ban, a SPAL-nál az utolsó percekre cserélték be a Torino ellen.

Serie A SPAL Roma Lazio Horváth Krisztofer Ciro Immobile

Serie A: újabb Inter-botlás, Roma-hatos, bresciai búcsú

2020-07-22 22:03:36

Ismét botlott az Inter, hatot vágott az AS Roma, kiesett a Brescia – röviden így lehetne összefoglalni az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában szerda este történteket.

Serie A Sampdoria SPAL Roma Inter Genoa

Serie A: könnyedén kiütötte az Inter a sereghajtót

2020-07-16 23:32:48

A Serie A 33. fordulójában az Inter kihasználta a Juventus tegnapi botlását, 4–0-ra nyert a sereghajtó SPAL vendégeként, így két pontot faragott a hátrányából.

Serie A SPAL Inter

Serie A: kihagyott egy 11-est, de elmozdult a kiesőzónából a Genoa

2020-07-12 15:51:36

Ötmeccses nyeretlenségi sorozatának véget vetve a Genoa 2–0-ra legyőzte a sereghajtó SPAL-t az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában, ezzel elmozdult a kiesőzónából.

Serie A SPAL Lasse Schöne Goran Pandev Genoa

Serie A: a Milan a 94. percben öngóllal mentett pontot

2020-07-01 23:47:50

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójában a Milan 2–2-es döntetlent játszott a SPAL vendégeként.

Serie A SPAL AC Milan

Serie A: két gyönyörű gólt lőtt az Atalanta nyerő csereembere – videó

2020-06-28 20:36:11

A Napoli és az Atalanta is folytatta győzelmi sorozatát az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságban (Serie A): a 28. forduló vasárnapi játéknapján a Napoli hazai pályán 3–1-re megverte a SPAL-t, az Atalanta 3–2-re nyert az Udinese vendégeként. Otthon kapott ki a veszélyzónában vergődő Sampdoria, míg a Sassuolo egy őrült mérkőzés 97. percében mentett pontot a Hellas Verona ellen.

Udinese Serie A Sassuolo Sampdoria SPAL Napoli

Serie A: Milik és Lozano góljával győzött a Napoli Veronában

2020-06-23 21:21:54

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójában a Napoli 2–0-ra legyőzte a Veronát Arkadiusz Milik és Hirving Lozano góljával. A Torino egygólos sikert aratott az Udinese felett, a Parma 4–1-re lemosta a Genoát.

Serie A SPAL Napoli Hellas Verona Cagliari Arkadiusz Milik

ZTE: a SPAL kivásárolta a 18 éves támadó középpályást – hivatalos

2020-06-23 19:26:36

Az NB I-ben szereplő ZTE a hivatalos honlapján tette közzé, hogy a 18 esztendős Horváth Krisztofert kivásárolta szerződéséből az olasz élvonalbeli SPAL.

magyar átigazolás ZTE Serie A SPAL NB I Horváth Krisztofer

Serie A: a hazai rangadók dönthetnek a Juventus javára?

2020-06-11 10:30:39

A spanyol liga újraindítása elé írt összefoglalónk, majd a Premier League végjátékának bemutatása után ezúttal a június 20-án, szombaton újrainduló Serie A-t vesszük górcső alá.

Udinese Torino Serie A Sampdoria SPAL Roma

ZTE: a SPAL-nál szereplő kölcsönjátékos még időben hazajutott

2020-03-27 10:14:59

Horváth Krisztofer, a Zalaegerszeg 18 éves labdarúgója az olasz futballélet leállása óta otthon, egyéni edzésterv alapján készül és bízik a folytatásban. S ami a legfontosabb, még az olaszországi helyzet elfajulása előtt haza tudott utazni Magyarországra.

olasz labdarúgás labdarúgó NB I koronavírus ZTE SPAL Horváth Krisztofer

Serie A: káosz Olaszországban, 75 perces késéssel kezdődött a Parma meccse

2020-03-08 13:29:43

A koronavírus-járvány okozta felfordulás miatt az eredetileg tervezettnél 75 perccel később, 13.45 órakor kezdődött az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójából erre a hétvégére halasztott Parma–SPAL mérkőzés, amelyet – a többi olasz sporteseménnyel egyetemben – zárt kapuk mögött rendeztek meg. A találkozó végül 1–0-s vendégsikert hozott.

olasz labdarúgás koronavírus Serie A SPAL Parma

Serie A: C. Ronaldo betalált, a Juventus legyőzte a sereghajtót

2020-02-22 19:46:41

Az élvonalbeli olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának szombati játéknapján az utolsó SPAL a listavezető Juventust fogadta. Ronaldo az első, Ramsey a második félidőben szerzett gólt a „zebrák” részéről, de büntetőből a SPAL is eredményes volt (1–2).

Serie A SPAL Juventus Cristiano Ronaldo Aaron Ramsey

Serie A: 16 év után nyertek ismét zsinórban három bajnokit

2020-02-15 17:15:30

A Lecce 2–1-re legyőzte hazai környezetben a sereghajtó SPAL-t az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának kiesési helyosztóján.

olasz foci Serie A SPAL Lecce Genoa Bologna

Serie A: menesztették a ligautolsó vezetőedzőjét

2020-02-10 12:43:59

A SPAL labdarúgócsapata menesztette Leonardo Semplici vezetőedzőt.

Serie A SPAL Leonardo Semplici

Serie A: a Sassuolo az utolsó percben döntött

2020-02-09 14:31:41

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójában a Sassuolo idegenben 2–1-re legyőzte a sereghajtó SPAL-t. A házigazda az első félidő derekán vezetéshez jutott, de erre Caputo büntetőjével feleltek a vendégek, majd a 90. percben Berardi beadása után Boga találatával a győzelmet is kiharcolták.

Serie A Sassuolo SPAL

Serie A: 1959 óta nem látott olyat Olaszország, mint most Immobilétől

2020-02-02 16:11:54

A Lazio hazai pályán kiütötte a seregható SPAL-t, ezzel nyomás alá helyezte a kora este pályára lépő Intert a 2. helyért folytatott csatában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A). Az AC Milan sorozatban az ötödik bajnokiján sem kapott ki, igaz, ezúttal nem is nyert: a Hellas Verona vitt el egy pontot a San Siróból. Az Atalanta–Genoa mérkőzésen már 35 perc után kialakult a végeredmény, 2–2-es döntetlent hozott az összecsapás.

olasz labdarúgás Verona Serie A SPAL Lazio Genoa

Serie A: a Genoa büntetőt rontott, Chiesa ziccereket

2020-01-25 17:01:44

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójában a Bologna idegenben 3–1-re legyőzte a SPAL-t.

Serie A SPAL Bologna

Serie A: meglepetés, az Atalanta otthon kapott ki a sereghajtótól

2020-01-20 17:27:47

A hazai környezetben szereplő Atalanta meglepetésre 2–1-re kikapott a SPAL-tól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.