Találatok a Sopron KC címkére

Találatok száma: 89

Férfi kosár NB I: a Körmend lett a középszakasz győztese

2019-05-15 20:16:11

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának utolsó játéknapján kialakult a negyeddöntő pártosítása. A középszakaszt a Körmend nyerte meg, miután a záró napon 20 ponttal legyőzte a Szolnokot. A felsőházban szerdán találkozó Jászberény és Pécs a playoff első körében is összecsap egymással, az utolsó „tét nélküli” összecsapásukat a baranyaiak nyerték meg idegenben.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC Pécs kosárlabda

Férfi kosár NB I: Sopronban győzött a DEAC

2019-05-01 20:06:55

A DEAC győzött Sopronban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai középházas mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Sopron kosárlabda Sopron KC DEAC

Férfi kosár NB I: a Körmendé az alapszakasz, csak 11. az Alba

2019-04-06 19:27:43

Hiába győzött az Alba Fehérvár magabiztosan (92–82) vendége, a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, nem fért be az első tízbe, így a 2017-es bajnokcsapat az idén nem lesz ott az aranyéremért zajló playoffban – a bajnokság középszakaszában csak az alsóházban szerepelhet, azaz nem végezhet majd a 11. helynél előrébb. Az alapszakaszt a Körmend nyerte meg, amely szombaton felülkerekedett az Atomerőmű vendégeként, miközben az eddig vezető Szolnok – egy dudaszós tripla következtében – egypontos vereséget szenvedett Jászberényben.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK Jászberény Egis Körmend

Férfi kosár NB I: a Szolnok magabiztosan nyert Pakson

2019-02-02 19:47:08

A Kaposvár megverte a Sopront, míg a Szolnok Pakson aratott hasonlóan magabiztos győzelmet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Jászberény egyetlen ponttal múlta felül a Pécset, az Alba Fehérvár hozta a kötelezőt a TF ellen.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Kaposvár kosárlabda Atomerőmű

Női kosár: segítő kéznyújtás – Honti Kata visszatér Sopronba

2019-01-25 18:40:21

Ideiglenes jelleggel visszatér a Sopron női kosárlabdacsapatához Honti Kata. A 2017-ben visszavonuló 31 esztendős kiválóság szerződésének hossza attól függ, hogy a soproni sérültek felépülése milyen ütemben halad.

női kosárlabda Sopron KC Honti Kata

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a ZTE is győzött

2018-11-25 16:51:27

A Szolnoki Olaj remek második félidei teljesítményének köszönhetően 104–75-re legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

férfi kosár NB I ZTE kosárlabda Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK

Férfi kosár NB I: a PVSK 15 ponttal kikapott Szombathelyen

2018-11-17 19:58:35

A tabella második helyén álló PVSK 68–53-as vereséget szenvedett a Falco vendégeként Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Körmend és a Jászberény hazai környezetben nyert, utóbbi a Sopront győzte le hosszabbításban.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC PVSK Naturtex-SZTE-Szedeák Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: a KTE drámai meccsen legyőzte a Sopront

2018-11-02 19:46:30

A Kecskemét drámai végjátékot követően egy ponttal legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Sopron KC KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Sopron kikapott Körmenden

2018-10-20 16:35:06

A hazai pályán játszó Körmend a második negyedben több mint tíz ponttal ellépett, innentől pedig a Sopron képtelen volt felzárkózni az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság negyedik fordulójában lejátszott találkozón.

kosárlabda Sopron KC Egis Körmend

Férfi kosár NB I: hosszabbítás után maradt bent a Sopron

2018-05-15 21:29:09

A Sopron hosszabbítás után 95–92-es győzelmet aratott a MAFC vendégeként, ezzel bent maradt a férfi kosárlabda NB I-ben.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Sopron KC MAFC

Férfi kosár NB I: győzött utolsó hazai meccsén a Jászberény

2018-04-29 20:47:29

A Jászberény hét ponttal, 90–83-ra legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I középszakaszának alsóházi mérkőzésén vasárnap este.

kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC Jászberény

Férfi kosár NB I: egy ponttal nyert az Alba; nem hibázott az Olaj

2018-04-14 18:07:40

Az éllovas Szolnoki Olaj magabiztos, 88–77-es győzelmet aratott a KTE-Duna Aszfalt ellen a férfi kosárlabda NB I középszakaszának 3. fordulójában.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Naturtex-SZTE-Szedeák MAFC KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: a Falco 99, az Alba 98 pontig jutott

2018-03-21 16:58:12

A férfi kosárlabda NB I 25. fordulójában az Atomerőmű SE hazai pályán remek játékkal 92–73-ra felülmúlta a dobogós Egis Körmendet. A Falco KC Szombathely és az Alba Fehérvár egyaránt magabiztos győzelmet aratott, előbbi a KTE-t, utóbbi a sereghajtó MAFC-ot verte otthoni környezetben. A listavezető Szolnoki Olaj a DEAC vendégeként ünnepelhetett sikert.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Zalakerámia ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC

Férfi kosár NB I: az Alba otthon botlott; 223 pont Szombathelyen

2018-02-09 20:19:54

Az Alba Fehérvár meglepetésre hazai pályán kikapott a Kecskeméttől (75–79), míg a Falco csak nagyon nehezen, dupla hosszabbításban győzte le a Sopront (114–109) a férfi kosárlabda NB I 20. fordulójának pénteki játéknapján.

kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC Falco

Férfi kosár NB I: megoldották Sopronban az Európa-bajnok pótlását

2018-01-19 11:54:54

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Sopron KC a görög élvonalból szerződtetett Esian Hendersonnal pótolja a nemrég elküldött Sasa Zagoracot.

kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC Esian Henderson

Férfi kosár NB I: érett a meglepetés, de győzött az Olaj

2018-01-14 19:25:08

A férfi kosárlabda NB I 15. fordulójában a Szolnoki Olaj 78–74-re győzött a tabella utolsó két helyéről menekülő Sopron otthonában.

kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC

Férfi kosár NB I: 100 feletti termés a sereghajtók meccsén

2017-12-22 18:41:11

A címvédő Alba Fehérvár a harmadik és negyedik negyedbeli eredményes játékával magabiztosan, 79–54-re győzött a MAFC vendégeként a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának pénteki játéknapján. A tabella két sereghajtójának mérkőzésén a Jászberény 108–92-re verte a Sopront.

kosárlabda férfi kosár NB I Sopron KC MAFC Jászberény Alba Fehérvár

Férfi kosár: visszatér Sopronba a korábbi sikeredző

2017-11-24 13:50:59

Péntektől ismét Sabáli Balázs a Sopron férfi kosárlabdacsapatának vezetőedzője, aki néhány éve Magyar Kupa-ezüstéremig és bajnoki bronzig vezette az együttest – áll a klub közleményében.

kosárlabda Sopron KC Sabáli Balázs

Férfi kosár: a Sopron szerződést bontott vezetőedzőjével

2017-11-23 16:40:29

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Sopron hivatalos oldalán jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Váradi Kornél vezetőedzővel.

kosárlabda férfi kosárlabda Váradi Kornél Sopron KC

Férfi kosár NB I: fontos győzelmet aratott a Szeged

2017-04-22 20:40:27

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában két középházbeli mérkőzést rendeztek szombaton. A Kaposvár 84–80-ra legyőzte a Sopront, míg a Szeged nagyon fontos, 78–76-os győzelmet aratott Kecskeméten.

férfi kosárlabda férfi kosár NB I Szeged kosárlabda Sopron KC Kecskemét kosárlabda Kaposvár kosárlabda