Kosárlabda: könyvet írtak a Sopron női csapatáról

Mese is lehetne címmel könyvet írt a soproni női kosárlabdacsapat elmúlt 25 évéről Török Zoltán ügyvezető igazgató, a kötetet az interneten mutatják be csütörtökön.

női kosárlabda könyvbemutató Sopron kosárlabda Sopron KC

Férfi kosár NB I: kikapott az éllovas Falco Szombathely

2020-03-07 15:17:40

Az éllovas Falco ötpontos vereséget szenvedett Sopronban a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: 111 pontig meg sem állt a menetelő ZTE

2020-02-08 16:53:33

A listavezető Falco az Alba Fehérvár magabiztos hazai legyőzésével (89–63) feledtette múlt heti oroszlányi kisiklását a férfi kosárlabda NB I 19. fordulójának szombati játéknapján. Az utolsó negyedben remek játékot nyújtó OSE Lions ezúttal a Sopront gyűrte le (91–75), míg a zsinórban a negyedik sikerére hajtó ZTE már az első félidőben megelőlegezte sokpontos győzelmét – végül 111 pontig meg sem állt a kisebb hullámvölgyben lévő Atomerőmű ellen.

férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Sopron KC OSE Lions Falco Atomerőmű

Férfi kosár NB I: a Falco és az Atomerőmű is idegenben nyert

2020-01-18 18:56:14

A címvédő és bajnoki éllovas Falco Kaposváron, az Atomerőmű pedig a sereghajtó Jászberény vendégeként nyert a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Sopron KC Falco

Férfi kosár NB I: tovább építette győzelmi sorozatát a Szolnok

2019-12-29 18:44:14

A Szolnok hazai pályán 94–69-re lelépte a Kecskemétet a férfi kosárlabda NB I 13. fordulójának vasárnapi játéknapján, így győzelmi sorozata már négy meccset számlál. Az Egis Körmend szintén odahaza 91–71-re verte a Kaposvárt, és megerősítette pozícióját a tabella második helyén. Az Atomerőmű erős hajrával gyűrte le a Szegedet, az Alba Fehérvár hosszabbítást követően kikapott a jó passzba kerülő, egymás után harmadszor nyerő Sopron otthonában, míg az Oroszlány magabiztosan győzött a sereghajtó Jászberény vendégeként.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Egis Körmend Atomerőmű Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a Sopron kiütötte a Szedeákot

2019-12-22 19:54:40

A Sopron KC hazai pályán nagyon simán, 94–70-re verte a Szedeákot, míg a másik mérkőzésen sokkal szorosabb eredmény született, az OSE Lions ugyanis csupán egy ponttal volt jobb a KTE-Dunától, a vége 67–66 lett.

Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák KTE-Duna Aszfalt

Férfi kosár NB I: bevette Pécset a Sopron KC

2019-12-13 19:53:02

Idegenben is nyerni tudott a Sopron KC a PVSK ellen a férfi kosárlabda NB I 10. fordulójában. A találkozónak a látogatók a 13., a hazaiak az 5. helyről vághattak neki, azaz meglepő eredmény született. A vendégektől a Bernard Thompson, Eric Carter páros összesen 55 pontig jutott.

kosárlabda férfi kosárlabda Sopron KC PVSK Jászberény kosárlabda Jászberény

Férfi kosár NB I: száz pont fölé jutott az Atomerőmű

2019-12-05 20:30:52

Az Atomerőmű több mint száz pontot dobva nyert a PVSK vendégeként a férfi kosárlabda NB I csütörtöki játéknapján.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I Sopron KC PVSK-VEOLIA KTE-Duna Aszfalt Atomerőmű SE

Férfi kosár NB I: megverte a Sopront a Falco, és még hibátlan

2019-11-27 20:20:27

A címvédő Falco hazai pályán 12 ponttal nyert a Sopron ellen a férfi kosárlabda NB I egyetlen szerdai mérkőzésén.

kosárlabda férfi kosár Ek férfi kosár Sopron KC Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: a Szolnok sem tudta megállítani a Falcót

2019-11-23 16:51:37

A Falco hazai pályán 81–63-ra legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a mezőnyt. A Körmend – többek között egy 32–3-as negyeddel – simán megverte a sereghajtó Jászberényt, újabb nagy skalppal gazdagodott az Oroszlány, az Atomerőmű másfél másodperccel a vége előtt szerezte a győztes kosarat Sopronban, míg az Alba Fehérvár egy híján száz pontig jutva nyert a DEAC ellen.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK OSE Lions Jászberény

Férfi kosár NB I: a Fehérvár Kecskeméten szenvedte el a második vereségét

2019-10-27 20:38:55

A férfi kosárlabda NB I-ben vasárnap két mérkőzést rendeztek, mindkét találkozón hazai siker született.

férfi kosár NB I Sopron KC Kaposvári KK KTE-Duna Aszfalt Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: 100 pontot dobott, tízzel nyert a címvédő

2019-10-04 19:59:24

A férfi kosárlabda NB I 2. fordulójában a címvédő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 100–90-re nyert a Naturtex-SZTE-Szedeák otthonában. Szintén a pénteki játéknapon az előző idényben ezüstérmet szerző Egis Körmend nagy csatában 84–80-ra nyert a Sopron vendégeként, míg a Debreceni EAC 15 ponttal jobbnak bizonyult az Oroszlánynál.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Sopron KC OSE Lions Naturtex-SZTE-Szedeák

Férfi kosár NB I: legalább a negyeddöntőig szeretne jutni a Sopron

2019-09-19 13:05:59

Legalább a múlt évhez hasonló eredményt szeretne elérni az idei férfi kosárlabda NB I-ben a Soproni Kosárlabda Club.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosárlabda Takács Norbert Sopron KC Sopron

Férfi kosár NB I: az összes párharc eldőlt, kialakult az elődöntő mezőnye

2019-05-24 19:55:25

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjében az összes párharc eldőlt már a 3. mérkőzés után, így kialakult az elődöntő mezőnye. A Körmend a Péccsel, míg a Falco a Szolnokkal fog összecsapni a döntőbe jutásért.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK KTE-Duna Aszfalt Jászberény

Férfi kosár NB I: a Körmend lett a középszakasz győztese

2019-05-15 20:16:11

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának utolsó játéknapján kialakult a negyeddöntő pártosítása. A középszakaszt a Körmend nyerte meg, miután a záró napon 20 ponttal legyőzte a Szolnokot. A felsőházban szerdán találkozó Jászberény és Pécs a playoff első körében is összecsap egymással, az utolsó „tét nélküli” összecsapásukat a baranyaiak nyerték meg idegenben.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Sopron KC Pécs kosárlabda

Férfi kosár NB I: Sopronban győzött a DEAC

2019-05-01 20:06:55

A DEAC győzött Sopronban a férfi kosárlabda NB I középszakaszának szerdai középházas mérkőzésén.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Sopron kosárlabda Sopron KC DEAC

Férfi kosár NB I: a Körmendé az alapszakasz, csak 11. az Alba

2019-04-06 19:27:43

Hiába győzött az Alba Fehérvár magabiztosan (92–82) vendége, a DEAC ellen a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában, nem fért be az első tízbe, így a 2017-es bajnokcsapat az idén nem lesz ott az aranyéremért zajló playoffban – a bajnokság középszakaszában csak az alsóházban szerepelhet, azaz nem végezhet majd a 11. helynél előrébb. Az alapszakaszt a Körmend nyerte meg, amely szombaton felülkerekedett az Atomerőmű vendégeként, miközben az eddig vezető Szolnok – egy dudaszós tripla következtében – egypontos vereséget szenvedett Jászberényben.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC PVSK Jászberény Egis Körmend

Férfi kosár NB I: a Szolnok magabiztosan nyert Pakson

2019-02-02 19:47:08

A Kaposvár megverte a Sopront, míg a Szolnok Pakson aratott hasonlóan magabiztos győzelmet a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Jászberény egyetlen ponttal múlta felül a Pécset, az Alba Fehérvár hozta a kötelezőt a TF ellen.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Kaposvár kosárlabda Atomerőmű

Női kosár: segítő kéznyújtás – Honti Kata visszatér Sopronba

2019-01-25 18:40:21

Ideiglenes jelleggel visszatér a Sopron női kosárlabdacsapatához Honti Kata. A 2017-ben visszavonuló 31 esztendős kiválóság szerződésének hossza attól függ, hogy a soproni sérültek felépülése milyen ütemben halad.

női kosárlabda Sopron KC Honti Kata

Férfi kosár NB I: a Szolnok és a ZTE is győzött

2018-11-25 16:51:27

A Szolnoki Olaj remek második félidei teljesítményének köszönhetően 104–75-re legyőzte a Pécset a férfi kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.