Női kosár Euroliga: nagy pofont kapott a Sopron Kurszkban

A női kosárlabda Euroliga 6. fordulójában a B-csoportban érintett Sopron Basket a Dinamo Kurszk otthonába látogatott, ahol 78–47-re simán kikapott az orosz gárdától.

női kosár Euroliga Sopron Basket Dinamo Kurszk

Női kosár NB I: váratlan PEAC-siker a Sopron ellen

2019-12-01 20:03:39

A PEAC-Pécs elvette a Sopron veretlenségét a női kosárlabda NB I-ben: a remek harmadik negyedet produkáló pécsiek hazai pályán 83–77-re verték a címvédőt a 9. forduló vasárnapi játéknapján.

női kosár NB I Sopron Basket PEAC-Pécs

Női kosár Euroliga: szoros végjáték, kikapott a Sopron

2019-11-28 17:01:47

A Sopron két ponttal, 61–59-re kikapott hazai pályán az Arka Gdyniától a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának ötödik fordulójában.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket Gydnia

Női kosár NB I: műtét vár a Sopron egyik legjobbjára

2019-11-25 15:31:38

Kézműtéten esik át Jelena Brooks, a női kosárlabda NB I-ben címvédő Sopron Basket szerb játékosa.

női kosár NB I Sopron Basket Jelena Brooks

Női kosár NB I: a TF meglepte a Győrt, a rangadó a DVTK-é

2019-11-23 17:11:53

Továbbra is százszázalékos a Sopron a női kosárlabda-bajnokságban: a címvédő szombaton hazai pályán 95–60-ra legyőzte a Vasast. A TFSE-MTK hazai pályán meglepetésre 70–62-re legyőzte a Győrt, a Zalaegerszeg 30 ponttal nyert az egyelőre nyeretlen PINKK-Pécs otthonában, a Szekszárd odahaza 38-cal verte meg a BEAC-ot, míg a DVTK nagy csatában gyűrte le a Csatát a 8. forduló szombati rangadóján.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Euroliga: a Sopron 19 pontos előnyről kapott ki Lyonban

2019-11-06 21:56:54

A Sopron a harmadik negyedben még 19 ponttal (36–17), a negyedik elején 15-tel (50–35) vezetett, ám végül 62–59-es vereséget szenvedett a Lyon vendégeként a női kosárlabda Euroliga csoportkörének 4. fordulójában.

női kosárlabda Euroliga női kosárlabda női kosár Euroliga Sopron Basket

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a Cegléd elkapta a DVTK-t

2019-11-03 19:33:19

A bajnokságot veretlenül vezető Sopron 87–64-re győzött a ZTE vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján, míg üldözője, a DVTK fordulatos meccsen 84–82-re kikapott a Cegléd otthonában.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket Cegléd kosárlabda Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár Euroliga: első vereségét szenvedte el a Sopron

2019-10-31 20:57:21

A Sopron 64–58-ra kikapott a Girona otthonában a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának harmadik fordulójában.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket Sopron Girona

Fegyverneky: Nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy mások mit gondolnak rólunk

2019-10-26 09:33:03

A remek sikert arató Sopron Basket irányítójának tetszik az a szerep, hogy a nemzetközi porondon nem ők a favoritok.

női kosárlabda Euroliga női kosár Sopron Basket Gáspár Dávid Fegyverneky Zsófia

Női kosár Euroliga: a Sopron a Fenerbahcét is legyőzte

2019-10-24 19:48:51

A Sopron 62–60-ra legyőzte a Fenerbahcét a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának második fordulójában.

női kosárlabda Euroliga női kosár Euroliga kosárlabda Sopron Basket Fenerbahce

Női kosár Euroliga: a Sopron magabiztos sikerrel kezdett

2019-10-16 21:40:54

A Sopron tizenhárom pontos (66–53) győzelmet aratott Franciaországban a Montpellier vendégeként a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának első fordulójában.

Női kosár NB I: a jól kezdő TFSE esélytelen volt a címvédő ellen

2019-10-09 20:13:02

Az Atomerőmű huszonkét ponttal, 85–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I-ben. A TFSE-MTK-nak a Sopron, a Ceglédnek a ZTE ellen nem jött be a jó kezdés, mindkét csapat a megnyert első negyed után nagy pontkülönbséggel kapott ki.

női kosárlabda NB I női kosár ZTE NKK Uni Győr TFSE-MTK Sopron Basket

Női kosár NB I: nyert a Sopron, a TF meglepte a PEAC-ot

2019-10-05 17:40:52

A címvédő Sopron hatalmas verésben (90–45) részesítette vendégét, a Ceglédet a női kosárlabda NB I 2. fordulójának szombati játéknapján. A Szekszárd és a TFSE-MTK idegenben nyert, utóbbi meglepetésre – 94-ig jutva – tíz pontot vert a PEAC-ra.

női kosár NB I ZTE NKK TFSE Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: győzelemmel kezdett a bajnoki címvédő Sopron

2019-09-28 20:52:04

A női kosárlabda NB I első fordulójának szombati játéknapján a címvédő Sopron Basket sima győzelmet aratott a Csata ellen, a Cegléd majdnem 40 ponttal verte a Pécsi 424-et, míg az előző idény bronzérmese a ZTE közel harmincpontos vereséget szenvedett a Szekszárd otthonában.

női kosár NB I Sopron Basket

Kosár NB I: a férfiak és a nők is szeptember végén kezdenek

2019-07-29 14:24:58

A férfi és a női kosárlabda NB I alapszakaszának 1. fordulóját is szeptember végén rendezik a magyar szövetség (MKOSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint.

sorsolás női kosár NB I kosárlabda férfi kosár NB I Sopron Basket Falco

Női kosárlabda: sorsoltak az Euroligában és az Európa-kupában

2019-07-23 13:06:43

A magyar bajnok Sopron Basket kosárlabdacsapata a női Euroliga előző idényében döntős orosz Dinamo Kurszkkal is találkozik a kupasorozat 2019–2020-as kiírásának csoportkörében. Sorsoltak az Európa-kupában is.

női kosár Euroliga női kosár Ek Uni Győr Sopron Basket PEAC-Pécs Cegléd kosárlabda

Női kosár Eb: Turner Yvonne az olimpiát vette célba a magyar válogatottal

2019-06-25 15:24:34

Az elmúlt három évben számtalanszor láttuk Turner Yvonne-t a Sopron Basket nyerőembereként, most a csütörtökön kezdődő Eb-n a magyar válogatottban is nagy feladatok várnak rá.

női kosárlabda Eb női kosárlabda Turner Yvonne Sopron Basket Orenburg

Női kosár: Oroszországban folytatja a Soprontól távozó Íniguez

2019-06-04 09:05:37

A magyar bajnok Sopron Basket női kosárlabdacsapatától távozó Roberto Íniguez az orosz Dinamo Kurszk edzője lesz – erősítette meg a gárda ügyvezető igazgatója.

női kosár Sopron Basket Roberto Íniguez Dinamo Kurszk Amanda Zahui

Női kosár: Oroszországba igazol a Sopron egyik legjobbja

2019-05-30 21:03:52

Három Sopronban töltött év után az orosz női kosárlabda-bajnokság bronzérmeséhez, a Nagyezsda Orenburghoz szerződik Turner Yvonne.