Találatok a Sopron Basket címkére

Találatok száma: 94

Női kosár NB I: a Győr 100 pontot dobott az Újbudának

2019-01-13 18:28:28

A címvédő Sopron Basket vendégként 14 ponttal legyőzte a DVTK-t a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapjának első összecsapásán, ezzel továbbra is őrzi százszázalékos mérlegét. Az Atomerőmű és a Cegléd hazai pályán tudott nyerni. A Győr 100 pontot szórva, 24 ponttal verte meg a BEAC Újbudát.

női kosárlabda NB I kosárlabda Sopron Basket Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosárlabda Euroliga: fölényes soproni győzelem

2019-01-10 19:56:15

A Sopron fölényes győzelmet aratott francia ellenfelével szemben a női kosárlabda Euroliga 8. fordulójában. A magyar bajnok az ötödik sikerét aratta, ezzel a harmadik helyen áll a B-csoportban az orosz Dinamo Kurszk és a török Fenerbahce mögött.

női kosárlabda Euroliga Sopron Basket

Női kosár Euroliga: legyőzte lett ellenfelét a Sopron

2018-12-20 19:40:25

Megszerezte negyedik győzelmét a Sopron Basket a női kosárlabda Euroligában, a magyar bajnok a lett TTT Rigát múlta felül tizenhárom ponttal. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a 18 pontos Candice Dupree lett.

női kosárlabda Euroliga TTT Riga Sopron Basket

Női kosár: Európa-bajnok játékossal erősített a Sopron

2018-12-10 18:30:52

Queralt Casas személyében Európa-bajnok és világbajnoki bronzérmes spanyol kosárlabdázóval erősítette meg keretét a magyar bajnok Sopron Basket csapata.

női kosárlabda kosárlabda Sopron Basket Queralt Casas

Női kosár NB I: nehezen nyert a címvédő a fővárosban

2018-12-09 20:46:50

A címvédő Sopron a vártnál nehezebben, csak hat ponttal nyert a Vasas csarnokában a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A találkozó legjobbja a fővárosiakat erősítő Dombai Réka volt 19 ponttal.

női kosár NB I Vasas Akadémia Sopron Basket PEAC-Pécs CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Euroliga: csak megszorítani tudta a listavezetőt a Sopron

2018-12-06 19:36:52

A női kosárlabda Euroliga csoportkörének ötödik fordulójában a B-csoportban a Sopron Basket a orosz Dinamo Kurszkkal találkozott és nagy csatában hét ponttal, 65–58-ra kikapott a továbbra is veretlen listavezetőtől.

női kosár Euroliga Sopron Basket Dinamo Kurszk

Női kosár NB I: hibátlan maradt a Sopron; előzött a BEAC

2018-12-02 20:19:37

Őrzi hibátlan mérlegét a női kosárlabda NB I-ben a Sopron: a listavezető ezúttal a PEAC-Pécset fektette két vállra. A forduló előtt sereghajtó BEAC nyert Cegléden, így megelőzte riválisát a tabellán.

női kosár NB I Sopron Basket PEAC-Pécs Cegléd BEAC

Női kosár Euroliga: idegenben győzött a Sopron

2018-11-28 22:21:44

Bravúros győzelmet aratott a Sopron a női kosárlabda Euroliga B–csoportjának 4. fordulójában: a magyar csapat Spanyolországban győzött 78–70-re a Salamanca vendégeként.

női kosárlabda Euroliga női kosár Euroliga Sopron Basket

Női kosár Euroliga: a szünetben még vezetett, végül kikapott a Sopron

2018-11-07 19:31:46

A legutóbb ezüstérmes Sopron két ponttal kikapott a Fenerbahce vendégeként a női kosárlabda Euroliga B-csoportjának harmadik fordulójában.

női kosár Euroliga Sopron Basket Fenerbache

Női kosár Euroliga: megvan az első soproni siker

2018-11-01 19:42:22

A Sopron Basket a második mérkőzését már megnyerte a női kosárlabda Euroligában, Turner Yvonne-ék a görög Olympiakosz ellen győztek.

női kosárlabda Euroliga Yvonne Turner Sopron Basket

Női kosár NB I: Szekszárdon nyert rangadót a Sopron

2018-10-27 18:57:38

Ott folytatta a Sopron Basket női kosárlabdacsapata, ahol a tavaszi bajnoki döntőben abbahagyta: akkor kétszer is nyert Szekszárdon, ezúttal pedig az alapszakaszban győzött simán, 67–56-ra az ezüstérmes otthonában.

női kosárlabda NB I női kosárlabda női kosár NB I kosárlabda Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár Euroliga: franciaországi vereséggel kezdett a Sopron

2018-10-24 21:07:16

Szoros vereséggel kezdett az elitsorozatban a Sopron: az Euroliga csoportkörének első fordulójában a francia Carolo Basket otthon 80–74-re győzött.

női kosár Euroliga Sopron Basket Carolo Basket

Női kosár NB I: magabiztos soproni és diósgyőri siker

2018-10-17 20:25:12

Két, későbbről előre hozott meccset rendeztek szerda délután a női kosárlabda NB I-ben. A címvédő Sopron nyert Zalaegerszegen (ezt eredetileg a 11. fordulóban játszották volna), míg a DVTK–Pécsi 424 találkozón (az 5. körből) a száz pont fölé jutó hazaiak örülhettek több mint 40 pontos győzelmüknek.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: remek ZTE-siker Győrben, óriási Csata-fordítás

2018-10-13 17:43:35

A ZTE 65–63-ra győzött az eddig hibátlan Győr vendégeként a női kosárlabda NB I 3. fordulójának szombati játéknapján. Meglepő idegenbeli diadalt aratott az NKE-Csata is az Aluinvent DVTK otthonában (67–64), míg a legutóbbi két döntős, a Sopron és a Szekszárd könnyedén érvényesítette a papírformát.

női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: könnyedén nyert a Sopron és a Győr

2018-09-30 19:15:22

A Sopron fölényes győzelemmel kezdte szereplését a női kosárlabda NB I-ben: a címvédő vasárnap este hazai pályán, gyengébb első negyed után 96–53-ra megverte a Ceglédet. A Győr szintén hazai sikerrel rajtolt.

női kosár NB I Vasas kosárlabda Sopron Basket Cegléd kosárlabda CMB Cargo UNI Győr

Női kosár NB I: erősödtek a Sopron kihívói – pénteken rajt

2018-09-27 09:07:09

Az elmúlt évtizedek talán legkiegyenlítettebb idényét játszhatják a csapatok az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokságban, amelyben nincs egyértelműen első számú bajnokesélyes.

női kosárlabda NB I női kosár NB I ZTE NKK Sopron Basket PINKK Pécsi 424 PEAC-Pécs

Női kosár: távozott a Sopron Basket amerikai centere

2018-08-22 22:34:52

Közös megegyezéssel szerződést bontott a bajnoki címvédő Sopron Basket női kosárlabdaklub és amerikai centere, Alaina Coates.

női kosárlabda Sopron Basket Alaina Coates

Kosárlabda: svéd játékossal erősít a bajnok Sopron Basket

2018-07-13 12:48:54

Amanda Zahui személyében svéd kosarast szerződtetett a magyar bajnok és Euroliga-ezüstérmes Sopron Basket női csapata.

női kosárlabda Sopron Basket Amanda Zahui

Női kosárlabda: érzékeny veszteség érte a Sopront

2018-07-10 12:30:11

A játékos kérésére a Sopron Basket női kosárlabdacsapata szünetelteti Jelena Milovanovics 2018–2019-es szezonra szóló szerződését. A megállapodás értelmében a játékjog a magyar csapatnál marad, ám nem számítanak rá a következő idényben. Szintén a megállapodás részeként, az okokról a klub nem kíván tájékoztatást adni.