Kerékpár: kiszáll az országúti szakág meghatározó szponzora

A Team Sky hivatalos honlapján jelentette be, hogy a névadó főszponzor 2019 végén kiszáll a profi országúti kerékpársportból.

Kerékpár: a Tour de France-győztes hosszabbított csapatával

Három évvel meghosszabbította az esztendő végén lejáró kontraktusát a Sky kerékpáros csapatával Geraint Thomas, aki idén megnyerte a Tour de France-t.

Tour de France Sky Geraint Thomas

Kerékpár: csapatot válthat a Tour de France idei győztese

2018-08-09 13:33:35

A CCC lengyel kerékpáros csapat ajánlatot tett a friss Tour de France-győztes Geraint Thomasnak.

kerékpár Tour de France Sky Geraint Thomas

Tour de France: a címvédő Chris Froome nem indulhat – sajtóhír

2018-07-01 19:33:42

A francia Le Monde arról számolt be, hogy a négyszeres győztes és címvédő Chris Froome nem indulhat a  július 7-én rajtoló francia országúti kerékpáros-körversenyen, a Tour de France-on.

kerékpár dopping Tour de France Sky Chris Froome

Bevezető a 2014/2015-s szezonra! 1. rész!

2014-06-14 13:06:13

A csapatok rövid bemutatását láthatjuk. Az ellenfelek elleni mérleg és a stadionjaik is megemlítésre kerülnek. A bajnokság minden évben 6 újonc...

Sky öttusa Európa-bajnokság Székesfehérvár

Kerékpár: a Sky tarolt a Tour de France erőfelmérőjén

2013-06-09 18:47:00

A Sky kerékpárosa, Chris Froome nyerte a vasárnap véget érő Critérium du Dauphinét. Az esős záró szakaszon a brit versenyző a második helyen zárt, többen elővigyázatosságból feladták az etapot, hiszen három hét múlva kezdődik a Tour de France. A francia körverseny favoritjává is Froome lépett elő.

kerékpár Sky Critérium du Dauphiné Chris Froome

Giro d'Italia: a Sky nagy napja, olasz kerekes az élen

2013-05-05 17:45:28

A Sky nyerte a Giro d'Italia csapatidőfutamát, vagyis az Olasz kerékpáros körverseny második szakaszát. A vasárnapi etapon a brit csapat 22:05 perc alatt teljesítette a 17.4 kilométeres távot, és a Sky hazai versenyzője, Salvatore Puccio élre állt az összetettben.