Találatok a Simona Halep címkére

Találatok száma: 232

Tenisz: Halep feladta, Serena Williams rangadót nyert

2019-08-10 12:20:46

Simona Halep Achilles-ín-problémái miatt az első játszma elvesztése után feladta a cseh Marie Bouzková elleni negyeddöntőt a 2.83 millió dollár (833 millió forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Simona Halep Serena Williams Rafael Nadal

A Halep-jelenség – hogyan vezetett az út Konstancától Wimbledonig

2019-07-19 19:28:17

Négy olyan sportoló van Romániában, akit szinte mindenki ismer, még az is, aki egyáltalán nem érdeklődik a sport iránt. Ők azok, akik modern kifejezéssel élve, bármikor és bárhogyan eladható, önálló brandnek tekinthetők: Ilie Nastase, a hetvenes évek teniszcsillaga, Nadia Comaneci ötszörös olimpiai bajnok tornász, Gheorghe Hagi sztárfutballista és a friss wimbledoni bajnok teniszező, Simona Halep.

női tenisz Wimbledon 2019 WTA-világranglista WTA Sorana Cirstea Simona Halep

NS Hosszabbítás: kőkorszaki C-csoporttól az elit-vb-ig

2019-07-19 20:23:30

Szinte ő maga a magyar jégkorongsport, képletesen szólva egyik kezét Pásztor György, a másikat egy fedett csarnokban nevelkedő tehetség fogja. Kangyal Balázs átélt mindent a kőkorszaki C-csoportos szerepléstől az elit-világbajnokságig, és 50. születésnapján vissza- és előre is tekint.

magyar rögbiválogatott atlétika Simona Halep Niki Lauda NS Hosszabbítás Martin Sonka

Románia: Halep a legmagasabb kitüntetést kapja; zászlóvivő lesz

2019-07-17 13:42:07

A legmagasabb román állami kitüntetésben részesül Simona Halep, aki szombaton megnyerte a wimbledoni teniszbajnokság női egyes versenyét.

tenisz Simona Halep Románia

Kikapott a wimbledoni döntőben a 37 éves legenda

2019-07-13 14:39:45

Kikapott a wimbledoni tenisztorna női egyes döntőjében a 37 esztendős amerikai Serena Williams, aki így nem szerezte meg 24. Grand Slam-győzelmét. A sokkal összeszedettebb román Simona Halep nagyon könnyű győzelmet aratott, 56 percnyi játék után nyert.

tenisz női tenisz közvetítés Wimbledon Simona Halep Serena Williams

Wimbledon: Halep először döntős, Serena Williams lesz az ellenfele

2019-07-11 15:41:29

A román Simona Halep pályafutása során először bejutott a fináléba a wimbledoni teniszbajnokságon, miután a csütörtöki elődöntőben két sima játszmában legyőzte az ukrán Elina Szvitolinát. A szombati döntőben Wimbledon hétszeres bajnoka, Serena Williams lesz az ellenfele, az amerikai világklasszis két szettben búcsúztatta a cseh Barbora Strycovát.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Elina Szvitolina Barbora Strycová

Wimbledon: Serena 12-edszer, Halep másodszor a négy között

2019-07-09 17:25:52

Simona Halep másodszor, Serena Williams 12. alkalommal jutott be a wimbledoni teniszbajnokság elődöntőjébe: a román hölgy a kínai Csang Suajt győzte le két játszmában, míg a hétszeres bajnok amerikai honfitársát, Alison Riske-et verte meg három szettben.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Elina Szvitolina

Wimbledon: kiesett a női világelső, majd a 15 éves tehetség is

2019-07-08 13:59:15

Kiesett a világelső Ashleigh Barty a wimbledoni teniszbajnokság női egyesének negyedik fordulójában: a Roland Garros-győztes ausztrál az amerikai Alison Riske-től kapott ki három játszmában, 1 óra 37 perces mérkőzésen. Később a hetedikként kiemelt Simona Halep is bejutott a legjobb nyolc közé, ő a torna meglepetésembere, a 15 esztendős Cori Gauff ellen diadalmaskodott 6:3, 6:3-ra.

tenisz Wimbledon Simona Halep Serena Williams Cori Gauff Ashleigh Barty

Wimbledon: Wawrinka kikapott a 211 centi magas amerikaitól

2019-07-03 16:56:19

Újabb nagy név búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságon a férfiaknál: Stan Wawrinka öt játszmában kikapott a 21 éves amerikai Reilly Opelkától a második fordulóban. A címvédő Novak Djokovics nem hibázott, három szettben legyőzte az amerikai Denis Kudlát. A nőknél Simona Halep, Karolína Plísková, Caroline Wozniacki, Viktorija Azarenka, Elina Szvitolina és a 15 éves Cori Gauff is bejutott a legjobb 32 közé.

tenisz Wimbledon Viktorija Azarenka Stan Wawrinka Simona Halep Reilly Opelka

Roland Garros: nagy meglepetés, a tini kiejtette a női címvédőt

2019-06-06 13:46:49

Nagy meglepetésre Amanda Anisimova jutott az elődöntőbe a Párizsban zajló Roland Garroson, miután a legjobb nyolc között két szettben (6:2, 6:4) legyőzte a címvédő Simona Halepet.

tenisz Simona Halep Roland Garros Amanda Anisimova

Roland Garros: egész napos esőzést jósolnak Párizsban

2019-06-05 14:25:42

Eső miatt csúszik a kezdés a francia nyílt teniszbajnokság szerdai versenynapján.

eső Simona Halep Roland Garros Novak Djokovics Dominic Thiem Alexander Zverev

Roland Garros: a világelső Oszaka mellett S. Williams is kiesett

2019-06-01 13:18:29

A harmadik helyen kiemelt címvédő, Simona Halep a 3. fordulóban alig 55 perc alatt leiskolázta az ukrán Leszja Curenkót a francia nyílt teniszbajnokságon. Nem kis meglepetésre nem jött össze a győzelem Oszaka Naominak. A világelsőt a cseh Katerina Siniaková állította meg. Kiesett az amerikai Serena Williams is, aki két játszmában kapott ki a 20 éves Sofia Kenintől.

tenisz Simona Halep Serena Williams Roland Garros Oszaka Naomi

Roland Garros: Halep három, Del Potro öt szettben nyert

2019-05-30 18:59:05

Kiesett a 23. helyen kiemelt spanyol Fernando Verdasco a francia nyílt teniszbajnokság csütörtöki, második fordulójában, miután négy játszmában kikapott a hazai közönség előtt szereplő Antoine Hoangtól, míg Juan Martín del Potro közel négy óra játék után öt szettben diadalmaskodott. A női mezőnyben ugyancsak nem került be a 32 közé az orosz Darija Kaszatkina (21.), a francia Caroline Garcia (24.), valamint a tajvani Hszie Szu-vej (25.), ugyanakkor a román Simona Halep címvédőként három szettben bejutott a következő fordulóba.

Simona Halep Roland Garros Juan Martín del Potro Ivo Karlovic

Roland Garros: A. Zverev megizzadt; Oszaka óriási feltámadása

2019-05-28 16:45:31

A férfiaknál az ötödik helyen kiemelt Alexander Zverev nehezen, öt szettben (7:6, 6:3, 2:6, 6:7, 6:3) jutott tovább a Párizsban zajló francia nyílt teniszbajnokság (Roland Garros) második fordulójába, de a nőknél az elsőként rangsorolt Oszaka Naomi is alaposan megizzadt, szetthátrányból fordított (0:6, 7:6, 6:1) a szlovák Anna Karolína Schmiedlová ellen. A címvédő, harmadikként kiemelt Simona Halep szintén három játszmában diadalmaskodott az ausztrál Alja Tomljanovic ellen.

tenisz Simona Halep Roland Garros Oszaka Naomi Alexander Zverev

Tenisz: Marin Cilic búcsúztatta Györe Lászlót Madridban

2019-05-09 15:00:40

A harmadik helyen kiemelt Simona Halep bejutott az elődöntőbe a madridi tenisztorna női versenyében.

WTA Madrid Simona Halep Marin Cilic Györe László ATP Madrid

Tenisz: a 6:0-s kezdés után Federer elődöntős Miamiban

2019-03-29 07:57:44

Bejutott a legjobb négy közé a miami mestertornán Roger Federer, aki az év második 1000-es versenyének negyeddöntőjében 6:0, 6:4-re verte meg a dél-afrikai Kevin Andersont. A 37 esztendős svájci teniszező az elődöntőben a nála 18 évvel fiatalabb kanadai Denis Shapovalovval találkozik.

tenisz Simona Halep Roger Federer Kevin Anderson Karolína Plísková Denis Shapovalov

Tenisz: Halep 99 perc alatt elődöntőbe jutott Miamiban

2019-03-27 20:46:25

Simona Halep az elődöntőbe jutott a Miamiban zajló kemény pályás tenisztorna női versenyében, miután szerdán két játszmában legyőzte a kínai Vang Csiangot. A második kiemelt román játékos és a 18. helyen rangsorolt kínai ellenfelének mérkőzése 1 óra 39 percig tartott, előbbi hatszor, utóbbi hétszer veszítette el a szervajátékát. Halep ellenfele az előddöntőben a Karolina Plísková (5.)–Marketa Vondrousová cseh párharc továbbjutója lesz.

WTA Miami Simona Halep

Tenisz: Halep jó úton jár a világelsőség felé

2019-03-24 23:28:10

Túljutott a harmadik fordulón is Simona Halep a Miamiban zajló kemény pályás tenisztornán, a román játékos a szlovén Polona Hercogot győzte le szetthátrányról fordítva három játszmában.

tenisz WTA Miami Venus Williams Simona Halep ATP Miami

Tenisz: Babosék nem bírtak a Görges, Halep duóval Miamiban

2019-03-23 20:58:47

A 2. helyen kiemelt Babos Tímea (egyéniben a világranglista 105. helyén áll), Kristina Mladenovic (68.) páros számára az első forduló jelentette a végállomást a Miamiban zajló női tenisztornán, mivel szuper rövidítésben kikapott a Julia Görges (15.), Simona Halep (3.) duótól.

tenisz Simona Halep Kristina Mladenovic Julia Görges Babos Tímea

Tenisz: Halep sima siker helyett szenvedve jutott tovább

2019-03-10 21:43:14

A vártnál nehezebben jutott tovább az Indian Wellsben zajló női tenisztorna harmadik fordulójából a világranglista második helyén álló Simona Halep. A román teniszező egy óra ötven perces csatában 7:6, 7:5-re verte meg az ukrán Katerina Kozlovát.