Találatok a Sevilla címkére

Találatok száma: 987

La Liga: győzött a Sevilla, megvan az El-selejtezős hely

2018-05-19 18:30:45

A Sevilla 1–0-ra legyőzte a Deportivo Alavést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában. Nyert a Getafe és a Girona is.

spanyol foci Sevilla Málaga Las Palmas La Liga Girona

Barca: megegyeztek a védővel, a nyáron érkezik – sajtóhír

2018-05-16 09:45:13

Spanyol lapinformáció szerint a La Ligában aranyérmes FC Barcelona megállapodott Clément Lenglet-vel, a Sevilla 22 éves labdarúgójával.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Sevilla La Liga Clément Lenglet Barcelona

La Liga: iksz a városi derbin, biztos El-résztvevő a Betis

2018-05-12 20:15:43

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó előtti fordulójában a Real Betis 2–2-t játszott városi riválisával, a Sevillával, ezzel biztosította helyét az Európa-ligában. Győzött az Atlético Madrid, a Valencia és a Villarreal – utóbbi is kvalifikálta magát az El-be.

Sevilla Real Betis La Liga

La Liga: Sergio Ramos volt a főszereplő, későn ébredt a tartalékos Real

2018-05-09 23:28:45

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 34. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Sevilla otthon 3–2-re legyőzte a Real Madridot.

Sevilla Sergio Ramos Real Madrid La Liga

La Liga: Banega büntetett, két hónap után győzött a Sevilla

2018-05-04 22:56:44

A spanyol élvonalbeli bajnokság 36. fordulójában a Sevilla Éver Banega 47. percben, büntetőből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Real Sociedadot, amivel megelőzte a tabellán a Getafét, és feljött a 7. helyre, amely Európa-liga-selejtezős indulást ér a szezon végén. A Sevilla legutóbb március elején, az Athletic Bilbao ellen nyert mérkőzést a bajnokságban.

Éver Banega Sevilla Real Sociedad

Sevilla: segíteni akar, pénzt nem kér – ingyen dolgozik az edző

2018-05-01 15:20:09

A La Ligában szereplő Sevilla élére ideiglenesen kinevezett Joaquín Caparrós ingyen látja el a vezetőedzői tisztséget.

Sevilla Joaquín Caparrós

Sevilla: eddig tartott a türelem, menesztették Montellát

2018-04-28 20:29:32

A La Ligában szereplő Sevilla a hivatalos honlapján tudatta, hogy megvált Vincenzo Montella vezetőedzőtől.

spanyol foci edzősors Vincenzo Montella Sevilla La Liga

La Liga: nincs megállás a lejtőn, újra vesztett a Sevilla

2018-04-27 22:57:51

A Sevilla 2–1-re kikapott a Levante vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 35. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Sevilla Levante La Liga

Sevilla: menesztették a sportigazgatót, Montella marad

2018-04-25 09:46:23

A Sevilla labdarúgócsapatának vezetősége úgy döntött, a következő szezontól már nem Oscar Arias lesz az együttes sportigazgatója, Vincenzo Montella vezetőedző viszont jelen állás szerint folytathatja a munkáját.

spanyol foci Vincenzo Montella Sevilla La Liga

Király-kupa: a Barcelona nagyon kitömte a Sevillát a döntőben

2018-04-21 23:18:11

A Barcelona 5–0-ra megverte a Sevillát a spanyol labdarúgó Király-kupa döntőjében szombat este Madridban.

Sevilla Király-kupa Barcelona

Címvédés, zsinórban negyedszer a Barcelonáé a Király-kupa

2018-04-21 21:18:46

A 116. Király-kupa döntőjét a Barcelona magabiztos játékkal nyerte meg a Sevilla ellen (5–0), így megvédte kupaelsőségét, sőt sorozatban negyedszer, összességében pedig 30. alkalommal hódította el a trófeát.

Spanyol Kupa Sevilla Király-kupa Copa del Rey Barcelona

Barca: „Ha lerúgom Messit, nem mehetek vissza Argentínába!”

2018-04-19 16:17:31

Csakúgy, mint két évvel ezelőtt, az FC Barcelona a Sevillával vívja a labdarúgó spanyol Király-kupa döntőjét. Az andalúziai csapat argentin védője, Gabriel Mercado abban a tudatban lép pályára, hogy ha a világbajnokság előtt sérülést okoz Lionel Messinek, akkor megutáltatja magát a szülőhazájában.

spanyol foci Sevilla Lionel Messi Király-kupa Gabriel Mercado Barcelona

La Liga: az MU elleni visszavágó óta nyeretlen a Sevilla

2018-04-17 21:21:45

A Sevilla gól nélküli döntetlent játszott a Deportivo La Corunával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Sevilla La Liga Deportivo La Coruna

La Liga: a sírból hozta vissza a meccset a Sevilla

2018-04-14 15:07:19

Kétgólos hátrányból mentett pontot a Sevilla hazai pályán a Villarreal ellen (2–2) a spanyol labdarúgó La Liga 32. fordulójában. Mindkét csapat tíz emberrel fejezte be a találkozót: a házigazdánál Wissam Ben Yedder, a vendégeknél Jaume Costa kapott piros lapot.

spanyol foci Villarreal Sevilla La Liga

Barca: Rakiticet megműtötték, a kupadöntőre felépülhet

2018-04-12 14:18:06

Megműtötték Ivan Rakiticet, az FC Barcelona labdarúgócsapatának középpályását, akinek az AS Roma elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján eltört a kézközépcsontja.

spanyol foci Sevilla Király-kupa Ivan Rakitic Barcelona

BL: Heynckes számára nem létezik az álomsorsolás

2018-04-11 23:43:29

„A Bayern az elődöntőbe nullázta magát” – írja a Bild, és ennél jobban tényleg nehéz lenne összefoglalni a müncheniek Sevilla elleni visszavágóját a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében. A 0–0-s végeredmény a Bayern továbbjutását jelentette az idegenbeli 2–1 után, de ha a bajorok ilyen teljesítményt nyújtanak az elődöntőben, nem sok jóra számíthatnak. Persze az is igaz, hogy a Sevillában nem volt elég tűzerő a hazai továbbjutás veszélyeztetéséhez.

Vincenzo Montella Sevilla Jupp Heynckes Bayern München Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő

BL: gól nélküli döntetlennel négy között a Bayern München

2018-04-11 22:43:30

A labdarúgó Bajnokok Ligájában érvényesítette a papírformát a Bayern München, amely bejutott az elődöntőbe a Sevilla ellen. A német rekordbajnok az idegenbeli győzelme után hazai pályán nem bírt a spanyol csapattal – a mérkőzés gól nélküli döntetlenre végződött, így a Bayern-edző Jupp Heynckes 12 találkozót számláló nyerősorozata is megszakadt az elitligában –, de a továbbjutását így sem fenyegette veszély.

Sevilla Bayern München Bajnokok Ligája BL-negyeddöntő BL

Dupla 0: a Bayern minimalista produkcióval jutott be az elődöntőbe

2018-04-11 20:26:44

A labdarúgó Bajnokok Ligájában érvényesítette a papírformát a Bayern München, amely bejutott az elődöntőbe a Sevilla ellen. A német rekordbajnok az idegenbeli győzelme után hazai pályán nem bírt a spanyol csapattal – a mérkőzés gól nélküli döntetlenre végződött, így a Bayern-edző Jupp Heynckes 12 találkozót számláló nyerősorozata is megszakadt az elitligában –, de a továbblépését így sem fenyegette veszély.

BL: a bajorokat nem téveszti meg a Sevilla bajnoki veresége

2018-04-11 11:50:52

Sorozatban hatodik bajnoki címe után a legrangosabb európai kupában is révbe érne a bajor csapat, amelynek játékosai tudják, nem vehetik félvállról a vetélytársat, annak ellenére sem, hogy a Sevilla csak a 7. helyen áll a spanyol bajnokságban és a hétvégén nagy pofonba szaladt bele a Celta Vigo ellen.