Találatok a Sevilla címkére

Találatok száma: 904

La Liga: a Sevilla sorozatban harmadszor kapott ki

2018-01-14 18:12:14

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) a Sevilla 1–0-s vereséget szenvedett a Deportivo Alavés vendégeként. A sevillai csapat egymás után harmadik bajnokiját vesztette el, legutóbb december 2-án győzött.

Sevilla  La Liga  Deportivo Alavés

Király-kupa: a Real Madrid és a Barca is városi riválist kapott

2018-01-12 12:56:08

A Spanyol Labdarúgó-szövetség elkészítette a Király-kupa negyeddöntőjének párosítását. A Real Madrid és a címvédő FC Barcelona elkerülte egymást, mindkét csapatra városi derbi vár: Zinédine Zidane együttese a Leganésszel mérkőzik meg, míg Lionel Messiék az Espanyollal találkoznak.

Valencia  Sevilla  Real Madrid  Király-kupa  Barcelona  Atlético Madrid

La Liga: Őrület – a legenda beszólt a Sevilla vezetőségének

2018-01-12 11:45:40

Diego Maradona, az argentinok legendája alaposan kiosztotta a spanyol Sevilla labdarúgócsapatának vezetőségét.

Vincenzo Montella  Sevilla  La Liga  Eduardo Berizzo  Diego Maradona

Király-kupa: az Espanyol idegenben fordította meg a párharcot

2018-01-11 21:20:50

Az Espanyol a spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján 2–0-ra nyert a Levante vendégeként, így a hazai veresége ellenére továbbjutott.

Sevilla  Levante  Király-kupa  Espanyol  Cádiz

La Liga: óriási csata, nyolc gól és meglepetés a sevillai derbin

2018-01-06 22:25:22

A Betis 5–3-ra legyőzte a pályaválasztó Sevillát a két városi rivális óriási csatát hozó késő esti derbijén, amely lezárta a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 18. fordulójának szombati programját.

Sevilla  La Liga  Betis

La Liga: az edző még a templomba is elmegy a derbi előtt, az egész város megőrül

2018-01-05 19:31:59

Ami Madridban a Real Madrid–Atlético vagy Barcelonában a Barcelona–Espanyol, az Sevillában a Sevilla–Betis. A nagybetűs derbi, amiért az egész város megőrül – jól tudja ezt a hazaiakat irányító Vincenzo Montella is, aki ezen a találkozón mutatkozhat be a La Ligában.

spanyol labdarúgás  Sevilla  La Liga  Betis

Király-kupa: kétgólos előnyben a Sevilla, ikszelt a Valencia

2018-01-03 22:54:34

Kétgólos előnyre tett szert a Sevilla a spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjében, mivel az első meccsen idegenben 2–0-ra legyőzte a másodosztály második helyén álló, szintén andalúziai Cádizt.

Valencia  Sevilla  Király-kupa

Sevilla: a Milantól kirúgott Montella lesz az új vezetőedző

2017-12-28 18:45:19

Az olasz Vincenzo Montella lesz a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Sevilla új vezetőedzője.

spanyol foci  olasz foci  edzőváltás  Vincenzo Montella  Sevilla  Milan

Sevilla: kirúgták a súlyos betegséggel harcoló edzőt

2017-12-22 21:03:35

Elbocsátották Eduardo Berizzót, a Sevilla vezetőedzőjét – derült ki a spanyol élvonalbeli labdarúgócsapat pénteki közleményéből.

Sevilla  La Liga  Eduardo Berizzo

La Liga: kikapott San Sebastiánban a Sevilla

2017-12-20 23:33:09

A Real Sociedad hazai pályán begyűjtötte a három pontot a Sevillával szemben a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának szerdai játéknapján. A Getafe az első negyedórában szerzett két góllal győzte le az utolsó helyezett Las Palmast.

spanyol foci  Sevilla  Real Sociedad  Primera División  Las Palmas  La Liga

La Liga: J. Navas és a Sevilla is történelmet írt a 0–0-s meccsen

2017-12-15 18:12:43

A Sevilla erejéből hazai pályán csak 0–0-s döntetlenre futotta a Levante ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójának nyitó mérkőzésén.

spanyol foci  Sevilla  Levante  La Liga  Jesús Navas  Enisz Bardi

La Liga: a Real Madrid egy félidő alatt kivégezte a Sevillát

2017-12-09 15:29:40

A Real Madrid hazai pályán 5–0-ra kiütötte a Sevillát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában. A hazaiaknál az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldo duplázott. Az ötgólos különbség már az első félidőben kialakult a két csapat között.

Sevilla  Real Madrid  La Liga  Cristiano Ronaldo  Celta Vigo  Valencia

BL, E-csoport: újabb liverpooli hetes, ikszelt a Sevilla

2017-12-06 22:39:45

A labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjának záró fordulójában a Liverpool 7–0-ra lelépte a Szpartak Moszkvát, a Sevilla pedig 1–1-re végzett a Maribor otthonában.

Szpartak Moszkva  Sevilla  Maribor  Liverpool  Bajnokok Ligája  BL

La Liga: könnyedén szerzett 3 pontot a Depor ellen a Sevilla

2017-12-02 20:35:32

A spanyol bajnokság 14. fordulójában a Sevilla hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Deportivo La Corunát, ezzel – egyelőre – megelőzte a Real Madridot, és feljött a tabella 4. helyére.

Sevilla  La Liga  Deportivo La Coruna

Sevilla: sikeres volt Eduardo Berizzo műtétje

2017-11-29 08:46:41

Kedden sikeres műtéten esett át Eduardo Berizzo, a Sevilla labdarúgócsapatának vezetőedzője, akinél nemrégiben prosztatarákot diagnosztizáltak az orvosok.

Sevilla  Eduardo Berizzo

Sevilla: a brazil tehetség elismerte, januárban a klubhoz igazol

2017-11-27 17:23:16

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sevilla januárban szerződteti Guilherme Aranát.

spanyol átig  nemzetközi átigazolás  Sevilla  La Liga  Guilherme Arana  Corinthians

Sevilla: Berizzót kedden műtik, kihagyja a szerdai kupameccset

2017-11-27 17:03:13

Kedden megműtik Eduardo Berizzót, a Sevilla labdarúgócsapatának vezetőedzőjét, akinél nemrégiben prosztatarákot diagnosztizáltak az orvosok.

La Liga: kétgólos hátrányból fordítva győzött a Sevilla

2017-11-26 19:50:15

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában a hétközben BL-ben háromgólos hátrányból ikszelő Sevilla újabb izgalmas találkozón, kétgólos mínuszból fordítva nyert a Villarreal otthonában.

spanyol labdarúgás  Villarreal  Sevilla  Real Sociedad  Las Palmas  La Liga

BL: borzalmas műesés – még Klopp sem hitt a szemének

2017-11-23 16:26:39

Gabriel Mercado, a Sevilla labdarúgója borzalmas műeséssel borzolta a kedélyeket az andalúziaiak Liverpool elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésén (3–3).