Találatok a Sevilla címkére

Találatok száma: 818

La Liga: nyár óta egy gólt lőtt, most duplázott a Sevilla brazilja

2017-04-21 17:33:29

A Sevilla hazai pályán 2–0-ra legyőzte a kieső helyen álló Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójának nyitó mérkőzésén. A házigazdák mindkét gólját a brazil Ganso szerezte, aki a szezon eddigi szakaszában minden sorozatot figyelembe véve 12 meccsen csak egyszer talált be.

spanyol foci  Sevilla  La Liga  Granada  Ganso

La Liga: a Sevilla nem most került közelebb a 3. helyhez

2017-04-16 17:26:33

A dobogóért küzdő Sevilla idegenben 0–0-ra végzett a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában. A Granada hazai pályán simán kikapott a Celta Vigótól, a Betis legyőzte az Eibart, míg az Espanyol a hosszabbításban szerzett góllal nyert a Leganés vendégeként.

spanyol foci  Valencia  Tony Adams  Sevilla  Leganés  La Liga

Sevilla: Sampaoli inkább az angol bajnoki címért küzdene

2017-04-13 08:46:52

A brit The Sun nemrég interjút készített Jorge Sampaolival, a Sevilla vezetőedzőjével, akinek célja, hogy egy angol klubot irányítson, amellyel harcba szállhat az Premier League bajnoki címéért, majd beszélt Spanyolországban szerzett tapasztalatairól.

Sevilla  La Liga  Jorge Sampaoli

Sevilla: Sampaoli mint argentin kapitány? Reagált a klub

2017-04-12 14:47:50

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla vezetősége hivatalos közleményben reagált az elmúlt napok pletykáira.

spanyol foci  argentin válogatott  Sevilla  Jorge Sampaoli  Argentína

La Liga: a Sevilla remek meccsel búcsúztatta a legendát

2017-04-08 20:28:38

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában a Sevilla hazai pályán 4–2-re legyőzte a Deportivo La Corunát.

Sevilla  Monchi  La Liga  Deportivo La Coruna

Sevilla: Dani Alves, Rakitic, Luís Fabiano – átigazolási álomcsapat

2017-04-06 15:54:46

A La Ligában szereplő Sevilla távozó sportigazgatója, Monchi a Radio Marca kérésére összeállította 17 éves regnálásának igazolásaiból az álomcsapatát.

Sevilla  Monchi

La Liga: a Barca megsorozta, ezzel elintézte a Sevillát

2017-04-05 21:22:13

A Barcelona labdarúgócsapata 3–0-ra nyert hazai pályán a Sevilla ellen a La Liga 30. fordulójában.

spanyol foci  Sevilla  Luis Suárez  Lionel Messi  La Liga  Barcelona

La Liga: a Sevilla hazai pályán nem bírt a Gijónnal

2017-04-02 13:58:50

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a dobogóért harcoló Sevilla hazai pályán nem tudta legyőzni a bennmaradásért küzdő Sporting Gijónt. Hiába támadott többet és dolgozott ki több helyzetet is Jorge Sampaoli vezetőedző csapata, nem született gól a mérkőzésen.

Sporting Gijón  Sevilla  La Liga

La Liga: az Atléticóé a rangadó, de még mindig a Sevilla a 3.

2017-03-19 17:29:29

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában a negyedik helyezett Atlético Madrid hazai pályán 3–1-re legyőzte a harmadik Sevillát, ezzel két pontra csökkentette hátrányát az andalúziai rivális mögött.

spanyol foci  Sevilla  La Liga  Diego Godín  Atlético Madrid

BL: „Vardy szélhámos” – Nasri kiakadt, elárulta, mi történt valójában

2017-03-16 11:23:17

Mint korábban megírtuk, a Leicester City jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután 2–0-ra legyőzte a Sevillát a nyolcaddöntő visszavágóján. A spanyolok kiállított középpályása, Samir Nasri elmondta, hogy mi történt közte és a piros lapot kiprovokáló Jamie Vardy között.

Sevilla  Samir Nasri  Leicester City  Jamie Vardy  Bajnokok Ligája

Három és fél év után búcsúzott Európától a Sevilla; BL-rekord a nyolcaddöntőben

2017-03-15 10:14:39

Kedden folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának egyenes kieséses szakasza: a nyolcaddöntő visszavágóján a Leicester City 2–0-re legyőzte a Sevillát, így továbbjutott a negyeddöntőbe, míg a Juventus a második meccset is megnyerve (1–0) a Porto ellen biztosította a helyét a legjobb nyolc között. Statisztikai érdekességeknek ezúttal sem voltunk híján, a Sevilla például tizennégy egymást követő sikeres kieséses párharcot (és három megnyert döntőt) követően búcsúzott európai kupaporondtól, míg a másik mérkőzésen Iker Casillas 175. európai kupamérkőzésén szerepelt, megdöntve Paolo Maldini korábbi rekordját. Eközben a BL-nyolcaddöntők gólrekordja is megdőlt, és még hol van a vége...

Wes Morgan  Sevilla  Porto  Paolo Maldini  Leicester City  Juventus

Mémek: a hölgy miatt fejelt Nasri, a Real-elnök már telefonál

2017-03-15 09:17:44

Mint arról beszámoltunk, a Leicester City hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Sevillát a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének keddi visszavágóján, és ezzel kiharcolta a legjobb nyolc közé kerülést. Az internet népe pedig nem hagyta szó nélkül az angol címvédő újabb csodamenetelését!

videó  mémek  mém  kép  fotó  Sevilla

Leicester City: „De jó itt látni Kantét!” „Júdás!”

2017-03-15 09:08:00

A hétfő este az FA-kupa negyeddöntőjében a Manchester United ellen a Chelsea győztes gólját szerző N’Golo Kanté is a lelátóról figyelte a Leicester City Sevilla elleni fordítását a BL-nyolcaddöntő visszavágóján. A meccs után a brit BT Sport csatorna ráközelített az ünneplő franciára, mire a stúdióban ülő szakértő csúnyán betett a meghitt pillanatba.

Sevilla  N'Golo Kanté  Leicester City  Chelsea  BL-nyolcaddöntő  BL

BL: „A League Two-t is megjártam, most 8 között vagyok, döbbenetes!”

2017-03-14 23:54:55

Első angol csapatként a Leicester City jutott be a Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának negyeddöntőjébe – a BL-újonc PL-címvédő a Sevilla elleni 2–0-s hazai sikerrel biztosította helyét a legjobb nyolc között. Biztosan a Leicester lesz a legkisebb csapat a negyeddöntőben – ráadásul a Citynek otthon a kiesés elleni harccal is foglalkoznia kell –, de a teljesen valószínűtlen angol bajnoki cím után most BL-lázban éghet a város. Hol áll meg a menetelés?

nyolcaddöntő  Wes Morgan  Sevilla  Leicester City  Leicester  Kasper Schmeichel

BL: Leicester tovább álmodik, nyolc között az angol bajnok!

2017-03-14 22:36:49

Az angol bajnoki címvédő Leicester City bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, miután hazai pályán 2–0-ra legyőzte a spanyolországi mérkőzéshez hasonlóan most is tizenegyest hibázó Sevillát. A Leicester 3–2-es összesítéssel lépett tovább, és várhatja a pénteki sorsolást.

nyolcaddöntő  Sevilla  Leicester City  Leicester  Bajnokok Ligája  BL-nyolcaddöntő

Videó: még tizenegyesből sem ment a Sevillának

2017-03-14 22:22:52

Elkésett kivetődését követően ismét tizenegyest hárított Kasper Schmeichel – Steven N’Zonzi nem helyezte elég jól a lövést, így nem tudta kiharcolni a hosszabbítást a spanyol alakulat.

tizenegyes  Sevilla  Leicester City  Kasper Schmeichel  Bajnokok Ligája

Videó: fejelés után kiállítás – emberhátrányban a Sevilla

2017-03-14 22:20:27

Nézeteltérés alakult ki a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő hetvennegyedik percében Jamie Vardy és Samir Nasri között, a játékvezető mindkét játékost sárga lappal jutalmazta. Nasri azonban már kapott egyet korábban – villant a piros!

kiállítás  Sevilla  Samir Nasri  Leicester City  Jamie Vardy  Bajnokok Ligája

Videó: a Leicester megszerezte a vezetést Morgan térdelésével

2017-03-14 21:14:26

Wes Morgan révén a Leicester City megszerezte a vezetést a Sevilla ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a visszavágón.

videó  Wes Morgan  Sevilla  Leicester City  Bajnokok Ligája  BL

Újabb Leicester-csoda készül? Nyolc között az angol bajnok!

2017-03-14 15:25:34

A Leicester City hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Sevillát a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének keddi visszavágóján, és ezzel kiharcolta a legjobb nyolc közé kerülést.

BL: három védővel kezd a Sevilla Angliában – kezdőcsapatok

2017-03-14 19:48:18

Kihirdették a kezdőcsapatokat a 20.45-kor kezdődő Leicester City–Sevilla összecsapásra – a Sevilla három védővel és négy középpályással indítja majd a mérkőzést, a Leicester a 4-4-2-es formációt választotta.