Találatok a Sevilla címkére

Találatok száma: 1182

Barcelona: Rakitic elárulta, hová igazolna, ha nem maradhat

2019-12-04 17:37:55

Örömmel visszatérne Sevillába, de előtte még meg akar küzdeni a helyéért a Barcelonánál, és reméli, képes lesz bebizonyítani, még mindig hasznos tagja tud lenni a katalán csapatnak – minderről Ivan Rakitic, a gránátvörös-kékek mellőzött középpályását az As idézte.

spanyol átigazolás spanyol labdarúgás Sevilla Rakitic La Liga Barcelona

La Liga: a Sevilla legyűrte a sereghajtót, maradt a Real nyomában

2019-12-01 13:54:59

A Sevilla 1–0-ra legyőzte hazai környezetben a sereghajtó Leganést a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 15. fordulójában vasárnap.

Sevilla Real Madrid Leganés La Liga

El: a Sporting nem kegyelmezett a PSV-nek, Doll csapata simán továbbjutott

2019-11-28 23:06:04

Az Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a Dinamo Kijev izgalmas mérkőzésen 4–3-as vereséget szenvedett a Malmö otthonában, a Sevilla ezúttal is magabiztos volt, míg a Sporting hazai pályán lemészárolta a PSV-t. Thomas Doll APOEL-je 2–0-ra győzött, és továbbjutott.

Sporting Sevilla PSV Malmö Európa-liga Dinamo Kijev

La Liga: a Sevilla megelőzte a botló Atléticót és már dobogós!

2019-11-24 22:56:11

A Sevilla Éver Banega 13. percben értékesített büntetőjével 1–0-ra legyőzte idegenben a Real Valladolidot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában. Sikerével megelőzte a szombaton betliző Atlético Madridot, és feljött a tabella harmadik helyére.

Éver Banega spanyol labdarúgás Sevilla Real Valladolid La Liga

La Liga: hiába a több Betis-helyzet, a Sevilláé a rangadó

2019-11-10 22:00:37

Ugyan több helyzetet dolgozott ki riválisánál, mégis 2–1-es vereséget szenvedett hazai pályán a Real Betis a Sevillától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 13. fordulójában. A vendégcsapat az 55. percben Luuk de Jong találatával húzta be a három pontot a derbin.

spanyol labdarúgás Sevilla Real Betis La Liga

El: a Sevilla, a Basel és a Celtic továbbment, ikszeltek a „magyaros” csapatok

2019-11-07 20:49:48

A labdarúgó Európa-liga legjobb 32 csapata közé jutott a Sevilla és az FC Basel. A spanyol rekordgyőztes 5–2-re nyert a 4. fordulóban a Dudelange otthonában, a svájci csapat odahaza is megverte a Getefét. A Celtic is készülhet a következő körre, mivel a 95. percben szerzett góllal 2–1-re nyert a Lazio vendégeként.

Vécsei Bálint Sevilla Lugano Kádár Tamás Kecskés Ákos Holender Filip

La Liga: Diego Costa kihagyta a büntetőt, iksz lett a rangadó

2019-11-02 19:50:58

Az Atlético Madrid 1–1-es döntetlenre végzett a Sevilla otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 12. fordulójának szombat kora esti rangadóján.

Sevilla La Liga Diego Costa Atlético Madrid

La Liga: betalált a volt újpesti, a Sociedad nem érte utol a Barcát

2019-10-30 20:45:11

A Valencia és a Sevilla összecsapása 1–1-es döntetlennel zárult a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 11. fordulójának rangadóján.

spanyol foci Valencia Sevilla Real Sociedad Levante La Liga

La Liga: gól nélküli első félidő után nyert a Sevilla

2019-10-27 20:43:52

A spanyol élvonal 10. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén a Sevilla 2–0-ra legyőzte a Getafét.

spanyol foci Sevilla La Liga Getafe

Barcelona: a bírót sértegető Dembélé kihagyja az el Clásicót

2019-10-09 13:19:20

Hivatalossá vált, amiről korábban sajtóhírek alapján már beszámoltunk: Ousmane Dembélé két mérkőzésre szóló eltiltást kapott, így az FC Barcelona labdarúgója kihagyja a Real Madrid elleni rangadót.

spanyol foci el Clásico Sevilla Real Madrid Ousmane Dembélé La Liga

Barcelona: ezt mondta Dembélé a bírónak, kihagyhatja a Clásicót

2019-10-07 08:39:52

Egynél több meccses eltiltást kaphat, így lemaradhat a Real Madrid elleni rangadóról Ousmane Dembélé, az FC Barcelona francia szélsője, akit Antonio Mateu Lahoz játékvezető szövegelésért azonnali piros lappal kiállított a Sevilla elleni vasárnap esti mérkőzés (4–0) hajrájában. A spanyol sajtó azóta kiderítette, mit mondhatott a 22 esztendős támadó a bírónak.

spanyol foci el Clásico Sevilla Real Madrid Ousmane Dembélé Mateu Lahoz

Videó: Suárez ollózott, Messi gyönyörű gólt lőtt szabadrúgásból

2019-10-07 08:19:38

Mint beszámoltunk róla, az FC Barcelona labdarúgócsapata 4–0-ra legyőzte a Sevillát a La Liga 8. fordulójának záró mérkőzésén. És a négyből két gól egészen különlegesre sikeredett, ugyanis előbb Luis Suárez ollózott gyönyörűen, majd Lionel Messi csavart tökéletesen szabadrúgásból! Íme, a találkozó összefoglalója!

spanyol foci spanyol bajnokság Sevilla Luis Suárez Lionel Messi La Liga

La Liga: négyet vágott a Sevillának a Barcelona

2019-10-06 20:03:46

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójában a Barcelona 4–0-ra legyőzte a Sevillát.

spanyol labdarúgás Sevilla La Liga Barcelona

Ezt bánhatja a Sevilla: négyig jutott a Camp Nouban a Barca

2019-10-06 19:59:59

Habár nem játszott tökéletesen a Barcelona, elsősorban az első félidőben nyolc perc alatt szerzett három gólnak köszönhetően simán (4–0) legyőzte az ordító helyzetek sorát elpuskázó Sevillát a La Liga 8. fordulójának záró mérkőzésén.

La Liga: Sevilla-gól Mallorcán, kikapott az FTC El-ellenfele

2019-10-06 13:38:06

A Mallorca 2–0-ra legyőzte az Espanyolt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 8. fordulójában.

spanyol foci Sevilla Mallorca La Liga

El: nem bírtak egymással a „magyaros” klubok; Chicharito döntött

2019-10-03 23:05:52

Gól nélküli döntetlent játszott egymással a Lugano és a Dinamo Kijev a labdarúgó Európa-liga B-csoportjának 2. fordulójában.

Vécsei Bálint Sevilla Kádár Tamás Kecskés Ákos Javier Hernández Holender Filip

La Liga: a Sociedad élre állhatott volna, de hiába vezetett Sevillában

2019-09-29 23:16:44

A Real Sociedad győzelemmel élre is állhatott volna a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában, de hiába vezetett 1–0-ra a Sevilla vendégeként, 3–2-es vereséget szenvedett.

Sevilla Real Sociedad La Liga

La Liga: kétgólos előnyről kapott ki a Sevilla Eibarban

2019-09-26 20:21:18

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában az Eibar hazai pályán 3–2-re legyőzte a Sevillát.

spanyol foci Sevilla La Liga Eibar

Ismét Benzema szállította a győzelmet a Real Madridnak

2019-09-22 19:46:44

A Real Madrid Karim Benzema góljával nyerni tudott az éllovas Sevilla otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság, a Liga 5. fordulójának rangadóján.

spanyol labdarúgás onlive! közvetítés Zinédine Zidane Sevilla Sergio Ramos

El: hétgólos meccsen kapott ki Doll csapata, simán győzött a Sevilla

2019-09-19 20:45:47

Az Európa-liga csoportkörének 1. fordulójában a Thomas Doll irányította APOEL 4–3-as vereséget szenvedett hazai pályán a Dudelange-zsal szemben, míg a Sevilla idegenben győzte le 3–0-ra a Qarabagot. A PSV is három gólt lőtt lőtt a Sportingnak, a Basel öttel tömte ki a Krasznodart. Nehezen ugyan, de egy góllal nyert a Getafe és a Linz.