Találatok a Serie A címkére

Találatok száma: 3933

Serie A: több száz magyar is a helyszínen búcsúzik Tottitól

2017-05-28 10:23:30

A 40 esztendős Francesco Totti a vasárnap 18 órakor kezdődő Genoa elleni olasz bajnokin viseli utoljára az AS Roma mezét, amelyben huszonnégy év alatt 785 tétmérkőzésen 307 gólt szerzett. Sok magyar szurkoló is a helyszínen tekinti meg a mérkőzést.

Serie A  Francesco Totti  AS Roma

Serie A: történelmet írt a Juventus tinije Nagy Ádámék ellen

2017-05-27 19:43:59

A Juventus a 17 éves Moise Kean hosszabbításban szerzett találatával 2–1-re legyőzte a Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 38., utolsó fordulójában.

olasz foci  Serie A  Paulo Dybala  Juventus  Chievo  Bologna

Napoli: „Csak a kínaiak vihetik” – hosszabbított a sztár

2017-05-27 15:56:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Napoli meghosszabbította Dries Mertens szerződését.

szerződéshosszabbítás  olasz foci  Serie A  Napoli  Dries Mertens

R. Madrid: az olasz klub 42 milliót ajánlott Jamesért – sajtóhír

2017-05-27 10:44:58

Spanyol lapértesülés szerint az olasz élvonalbeli Internazionale labdarúgócsapata megvásárolná James Rodríguezt, a spanyol bajnok Real Madrid kolumbiai középpályását.

spanyol átigazolás  olasz átigazolás  nemzetközi átigazolás  Serie A  Real Madrid  Pepe

Portugália: a Vidi volt edzőjét szóba hozták a Portóval és a Sportinggal

2017-05-27 09:42:41

Minden jel arra mutat, hogy távozik az olasz élvonalban nyolcadik helyen álló Fiorentina kispadjáról Paulo Sousa, és sajtóhírek szerint elképzelhető, hogy hazájában, a portugál első osztályban folytatja pályafutását.

Sporting CP  Sporting  Serie A  Primeira Liga  Portugália  Porto

Juventus: a válogatott csatár szerződést hosszabbított

2017-05-25 17:31:07

Az olasz bajnok Juventus labdarúgócsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mario Mandzukic 2020 nyaráig szerződést hosszabbított a klubbal.

olasz foci  Serie A  Mario Mandzukic  Juventus

Inter: az utolsó fordulóban debütál az új mez – fotók

2017-05-25 09:46:05

Az olasz élvonalban hetedik helyen álló Internazionale bemutatta új szerelését a következő szezonra.

mez  Serie A  Inter

Serie A: Sallaiék ellen lett meg a sereghajtó harmadik sikere

2017-05-22 22:34:56

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának záró mérkőzésén a sereghajtó Pescara otthon 2–0-ra legyőzte az utolsó előtti Palermót.

légiósok  Serie A  Sallai Roland  Pescara  Palermo  Balogh Norbert

Milan: a középpályás bejelentette, hogy távozik

2017-05-22 14:02:40

Honda Keiszuke távozik a Serie A-ban szereplő AC Milan labdarúgócsapatától.

olasz foci  Serie A  Milan  Honda Keiszuke

Serie A: Rómában szakadt meg az Inter gyenge szériája

2017-05-21 22:35:01

Elérhető közelségbe került a negyedik hely az Atalanta számára, miután az olasz labdarúgó-bajnokság 37. fordulójának vasárnapi, utolsó mérkőzésén a Lazio 3–1-re kikapott hazai pályán az Intertől.

videó  olasz foci  Serie A  Lazio  Internazionale  Inter

Serie A: sorozatban hatodszor bajnok a Juventus

2017-05-21 16:51:02

Sorozatban hatodik alkalommal lett bajnok a Juventus, amely a Serie A 37. fordulójában 3–0-ra megverte a Crotone csapatát, így az utolsó forduló előtt négypontos előnnyel vezet az AS Roma előtt.

videó  olasz foci  légiósok  Serie A  Nagy Ádám  Juventus

Serie A: Mertens vezérletével már 90 gólos a Napoli

2017-05-20 22:31:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37., utolsó előtti fordulójában az ezüstéremre pályázó Napoli odahaza 4–1-re nyert a Fiorentina ellen.

Serie A  Napoli  Fiorentina

Serie A: tovább tart El Shaarawy, Szalah és a Roma jó formája

2017-05-20 19:53:43

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37., utolsó előtti fordulójában az AS Roma 5–3-ra nyert a Chievo vendégeként.

Serie A  Roma  Chievo

Milan: a múlt századra emlékeztet az új mez – fotó

2017-05-19 11:08:30

Bemutatta hazai mezét a 2017–2018-as szezonra az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AC Milan. A nemrégiben kínai tulajdonba kerülő milánói klub a következő idényben is hagyományos piros-fekete csíkos szerelésben lép pályára a San Siróban.

olasz foci  Serie A  AC Milan

Milan: Húszévente csak egy ilyen játékos születik – Maldini

2017-05-17 20:15:21

Paolo Maldini, a Serie A-ban szereplő Milan korábbi kiválósága az olasz labdarúgás legnagyobb tehetségeiről, valamint arról beszélt, hogy miért nem tért vissza szeretett klubjához.

Serie A  Paolo Maldini  Milan  Marco Verratti  Gianluigi Donnarumma  AC Milan

Milan: megállapodtak, 28 millióért jön a nagy felfedezett?

2017-05-17 15:52:33

Egybehangzó olasz lapértesülések szerint a Serie A-ban szereplő Milannál folytatja a pályafutását Franck Kessié.

olasz átigazolás  olasz foci  nemzetközi átigazolás  Serie A  Milan  Franck Kessié

Inter: Pochettino Milánóban? A tréner reagált a pletykákra

2017-05-17 14:39:57

Mauricio Pochettino, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Tottenham Hotspur menedzsere pontot tett a jövőjével kapcsolatos feltételezésekre.

olasz foci  edzősors  angol foci  Tottenham Hotspur  Tottenham  Serie A

Legendás bánásmód – vajon miként dönt Tottiról a Roma?

2017-05-17 10:53:49

Rómában mindenki úgy készül, hogy Francesco Totti a szezon végén visszavonul, csakhogy a klubikon labdarúgó még egy szóval sem említette, hogy szögre akasztaná a stoplisát.

Fiorentina: megtalálták Paulo Sousa utódját – sajtóhír

2017-05-16 17:21:06

A firenzei La Nazione úgy tudja, a Fiorentina vezetősége megegyezett az Internazionalétól elbocsátott Stefano Piolival, aki a nyártól Paulo Sousa utódja lesz a lila-fehéreknél.

olasz foci  edzőváltás  Stefano Pioli  Serie A  Roma  Paulo Sousa

Serie A: fél évszázad nyomorúság és két csőd után az élvonalban

2017-05-15 14:33:00

1968-as kiesését követően először jutott vissza az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalába a Società Polisportiva Ars et Labor, röviden SPAL csapata. A ferrarai együttes az elmúlt tizenkét évben kétszer is a megszűnés szélére sodródott, mindkétszer az újjáalapítás mentette meg, 2013-tól azonban a negyedik ligából egészen a Serie A-ba menetelt, amelyben a 22. szezonját kezdheti meg az ősszel. A klubnál játékosként és edzőként világnagyságok fordultak meg, és természetesen akadt magyar szál is.