A Serie A a 20 csapatos olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság.

Találatok a Serie A címkére

Találatok száma: 5271

Juve: Amikor visszatérünk Torinóba, beszélni fogunk CR-rel – Bonucci

2019-11-15 10:25:20

A Juventus olasz válogatott játékosa, Leonardo Bonucci megszólalt Cristiano Ronaldóval kapcsolatban, aki az elmúlt két meccsen nem volt megelégedve azzal, hogy lecserélte őt Maurizio Sarri vezetőedző.

olasz bajnokság Serie A Maurizio Sarri Leonardo Bonucci Juventus Cristiano Ronaldo

Serie A: Giroud igent mondott az olasz klubnak – sajtóhír

2019-11-14 12:35:52

Olivier Giroud régóta elégedetlen játékperceivel a Chelsea-nél, ráadásul Frank Lampard nem számol vele hosszú távon, így télen minden bizonnyal távozik. A La Gazzetta dello Sport információi szerint már meg is állapodott a Serie A trónkövetelőjével.

Tammy Abraham Serie A Premier League Olivier Giroud Michy Batshuayi Inter

Juve: találkozóra hívták CR-t, a társak bocsánatkérést várnak

2019-11-13 17:02:03

Nem a legutóbbi két meccsére emlékszik majd vissza legszívesebben a jelenkor egyik legnagyobb klasszisa, Cristiano Ronaldo. Maurizio Sarri vezetőedző egymást követő két mérkőzésen is lecserélte a Juventus sztárját, aki a legutóbbi alkalommal – a Milan ellen – a pályáról egyből az öltözőbe ment. A La Gazzetta dello Sport szerint a klub találkozóra hívta a portugált, akitől a csapattársak bocsánatkérést várnak.

olasz labdarúgás Serie A Juventus Fabio Capello Cristiano Ronaldo

Játékossors: a Milan korábbi középpályása bejelentette a visszavonulását

2019-11-13 17:45:10

Az AC Milan és az olasz labdarúgó-válogatott korábbi játékosa, Riccardo Montolivo bejelentette a visszavonulását, írja a Football Italia.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Serie A Riccardo Montolivo Milan

Juventus: Sarri megvédte, Capello kiosztotta C. Ronaldót

2019-11-11 10:23:39

A Lokomotiv Moszkva elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést (1–2) követően a hétvégi, Milan elleni bajnokit (1–0) sem játszotta végig a Juventusban futballozó Cristiano Ronaldo, aki rosszul viselte, hogy mindössze 55 percet kapott a rangadón. Az esettel kapcsolatban Maurizio Sarri és Fabio Capello is megszólalt.

Serie A Milan Maurizio Sarri Juventus Fabio Capello Cristiano Ronaldo

Serie A: Dybala döntött, a Juventus legyőzte a Milant

2019-11-10 12:31:13

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának rangadóján a címvédő Juventus hazai pályán a csereként pályára lépő Paulo Dybala góljának köszönhetően 1–0-ra legyőzte az AC Milant.

olasz labdarúgás Serie A Milan Juventus AC Milan

Dybala döntött, a Juventus kiszenvedte a Milan elleni sikert

2019-11-10 12:23:17

olasz labdarúgás Serie A Paulo Dybala Milan Maurizio Sarri Juventus

Serie A: elszalasztott dobogó, kikapott a Roma

2019-11-10 20:04:10

Ha nyer, fellép a tabella harmadik helyére – ezzel a tudattal lépett pályára vasárnap este a zsinórban három bajnokit nyerő AS Roma idegenben, ám a Parma másképp gondolta, és elhappolta a három pontot a „farkasok” elől.

olasz labdarúgás Serie A Parma Nicolo Zaniolo AS Roma

Serie A: a Lazio megint nyert, az Atalanta botlott Genovában

2019-11-10 16:59:46

A Lazio 4–2-re legyőzte hazai környezetben a Leccét, míg az Atalanta gól nélküli döntetlenre végzett Genovában a Sampdoriával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában vasárnap.

olasz foci Serie A Sampdoria Lecce Lazio Ciro Immobile

Serie A: egyre biztosabb Mertens klubváltása – sajtóhír

2019-11-10 13:37:23

Dries Mertens már több mint hat éve erősíti a nápolyiak keretét, sőt ő szerezte a klub történetének második legtöbb gólját is. Most azonban nagyon úgy fest, hogy mégis csapatot vált, ráadásul a Serie A-n belül.

Serie A Napoli Inter Dries Mertens

Serie A: Nainggolan-parádé, a Cagliari kiütötte a Fiorentinát

2019-11-10 13:40:26

A Cagliari simán, 5–2-ra legyőzte a Fiorentinát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában.

olasz foci Serie A Radja Nainggolan Fiorentina Cagliari

Serie A: füttykoncert Nápolyban, szenved az Ancelotti-csapat

2019-11-09 21:42:34

A Napoli nem bírt odahaza a Genoával: Carlo Ancelotti csapata gól nélküli döntetlenre végzett alsóházi vendégével az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.

Serie A Napoli Genoa

Serie A: zsinórban harmadszor nyert, élre ugrott az Inter

2019-11-09 20:04:33

Az Internazionale hazai pályán 2–1-re legyűrte a Hellas Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójának szombati játéknapján, és a megszerzett három ponttal a tabella élére ugrott.

Serie A Inter Hellas Verona

Serie A: két duplával nyert a Torino a Brescia otthonában

2019-11-09 15:48:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati első mérkőzésén a Torino könnyedén győzött a Brescia otthonában, köszönhetően annak, hogy Andrea Belotti két büntetőt is értékesített az első félidőben, ráadásul a Brescia a 42. perctől emberhátrányban játszott Ales Mateju kiállítása miatt, majd a második félidőben Álex Berenguer is duplázni tudott.

olasz foci Torino Serie A Brescia

Serie A: Caputo duplázott, a Sassuolo legyőzte a Bolognát

2019-11-08 22:41:28

A Sassuolo a duplázó Francesco Caputo vezérletével 3–1-re legyőzte a Bolognát a Serie A 12. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.

Serie A Sassuolo Francesco Caputo Bologna

Serie A: jöhet a meccsenkénti öt csere – sajtóhír

2019-11-07 12:05:39

Az olasz labdarúgó-bajnokság harmadosztályában (Serie C) már a 2017–2018-as szezon kezdete óta engedélyezett a meccsenkénti öt cserelehetőség, és az olasz szövetség az élvonalban is bevezetné ezt a szabályt.

olasz futball Serie C Serie A

Serie A: május után kapott újra munkát a világbajnok

2019-11-05 17:23:32

A játékosként az olasz válogatottal 2006-ban világbajnoki címet szerző Fabio Grossót nevezték ki az olasz Serie A-ban szereplő Brescia labdarúgócsapata új vezetőedzőjének.

Serie A Fabio Grosso Brescia

Serie A: a 90. percben beállt, a 91. percben eldöntötte a meccset

2019-11-04 22:39:09

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának záró mérkőzésén a Sampdoria 1–0-ra nyert a SPAL vendégeként.

Serie A Sampdoria SPAL

Serie A: lehengerlő forma – Immobile lett a hónap legjobbja

2019-11-04 22:28:06

A Lazio 29 éves olasz válogatott csatárát, Ciro Immobilét választották meg az elmúlt hónap legjobb futballistájának a Serie A-ban.

Serie A Lazio Ciro Immobile

Serie A: elfogyott a türelem, távozik Balotelliék edzője

2019-11-04 10:36:07

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Brescia megvált Eugenio Corini vezetőedzőtől.