Találatok a Sepsi OSK címkére

Találatok száma: 102

Prosser Dániel: Az edző nem indokolja meg, miért nem játszom a román bajnokságban

2018-11-17 12:18:32

Prosser Dániel a nyáron került kölcsönbe a Puskás Akadémia FC-től a Sepsi OSK-hoz. A 24 éves labdarúgó az első két bajnokin még játszott, azóta azonban Eugen Neagoe vezetőedző csak a Román Kupa mérkőzésein küldte pályára. A középpályással a DAC elleni felkészülési meccs – amelyen góllal vette ki részét a sepsiszentgyörgyiek 3–2-es győzeleméből – után beszélgetett az NSO Tv.

román bajnokság Sepsi OSK Román Kupa Puskás Akadémia Prosser Dániel PAFC

DAC: a Sepsi nyerte a történelmi gálameccset

2018-11-16 21:09:59

A dunaszerdahelyi Mol Labdarúgó Akadémia átadására szervezett program zárásaként a DAC és a Sepsi OSK játszott gálamérkőzést, amely végül a vendégek 3–2-es sikerét hozta.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Dunaszerdahely DAC

Bukaresti címlapsztori a két erdélyi klub magyar támogatása

2018-11-14 15:52:32

Címlapsztori a román Gazeta Sporturilornál, hogy a magyar kormány közvetlenül pénzel két székelyföldi egyesületet.

román foci Sepsi OSK Románia FK Csíkszereda

Liga 1: a dobogós otthonából csent pontot a Sepsi

2018-11-09 22:12:37

A Sepsi OSK idegenben 1–1-es döntetlent ért el a román élvonal 3. helyén álló Universitatea Craiova otthonában.

román bajnokság Universitatea Craiova Sepsi OSK

DAC: indul a jegyvásárlás a Sepsi elleni mérkőzésre

2018-11-07 13:19:48

Keddtől a jegypénztárakban, szerda kora délutántól pedig az interneten keresztül is lehet belépőjegyet váltani a DAC és a Sepsi OSK dunaszerdahelyi felkészülési mérkőzésére.

Sepsi OSK DAC

Liga 1: Miriuta csapata legyőzte a Sepsi OSK-t

2018-11-03 18:57:02

Zsinórban harmadik hazai mérkőzését vesztette el a román élvonalban szereplő Sepsi OSK, amely a félidőben még vezetett a Miriuta László által felkészített FC Hermannstadt ellen.

román foci légiósok Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Miriuta László Liga 1

Román Kupa: Prosser volt a hős, először a 8 között a Sepsi

2018-10-31 18:24:25

Több gólt szerzett Mioveni-ben a Sepsi OSK csapata a Román Kupa nyolcaddöntőjében, mint ahány szurkolója elkísérte a sepsiszentgyörgyi együttest a Kárpátokon túli kisvárosba.

légiósok Sepsi OSK Román Kupa Prosser Dániel

Románia: emberhátrányban nyerte meg a CFR a magyaros rangadót

2018-10-28 21:57:49

Idegenben, a Sepsi OSK vendégeként 2–1-es győzelmet aratott a kolozsvári CFR labdarúgócsapata a román élvonal alapszakaszának első felét lezáró bajnokin. A hazaiaknál Prosser Dániel, a vendégeknél Lang Ádám is a kispadról nézte végig a mérkőzést.

román foci légiósok Sepsi OSK Prosser Dániel Lang Ádám CFR Cluj

Magyaros futballrangadó jön Romániában!

2018-10-27 13:54:49

Magyaros rangadó következik a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban: vasárnap este a címvédő kolozsvári együttest fogadják a sepsiszentgyörgyiek, óriási az érdeklődés a mérkőzés iránt.

Sepsi OSK Románia Liga 1 CFR Cluj

Románia: idegenben győzött a Sepsiszentgyörgy

2018-10-20 22:11:12

A Sepsiszentgyörgy idegenben 3–2-re legyőzte a Viitorult a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. körében.

román bajnokság Vasile Miriuta Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Románia

Felkészülés: döntetlent ért el Felcsúton a Sepsi

2018-10-12 12:42:41

A Puskás Akadémia 1–1-es döntetlenre végzett a romániai élvonalban szereplő Sepsi OSK-val a két labdarúgócsapat pénteki felkészülési mérkőzésén Felcsúton. Az MTK 2–0-ra kikapott az osztrák bajnokság második helyén álló St. Pölten vendégeként, az Újpest a Monort (2–0), a Mezőkövesd a Balmazújvárost (3–1), a Haladás a Vácot (1–0) győzte le, míg a DVTK és a Honvéd döntetlent játszott szintén másodosztályú ellenfelével.

Újpest felkészülés Sepsi OSK Puskás Akadémia Mezőkövesd MTK

Sepsi: Fülöp csak áprilisban térhet vissza a pályára

2018-10-11 18:03:13

Hosszú, féléves kényszerpihenő vár a román labdarúgó-élvonalban szereplő Sepsi OSK középpályására, Fülöp Istvánra azt követően, hogy a vasárnapi bajnokin külső keresztszalag-szakadást szenvedett.

román bajnokság Sepsi OSK Fülöp István

Felkészülés: pályán a DVTK, az MTK és a Haladás is

2018-10-11 13:23:39

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a válogatott meccsek miatti szünetet kihasználva felkészülési mérkőzést játszik pénteken 11 órától Putnokon a másodosztályú Kazincbarcika ellen. Az összecsapásra a belépés ingyenes, írja a boon.hu.

Újpest felkészülés Sepsi OSK Puskás Akadémia NB I MTK

Sepsi: súlyosan megsérült a DVTK-tól igazolt támadó

2018-10-09 17:20:02

Fülöp Istvánra akár féléves kihagyás is várhat, miután elszakadt a külső keresztszalag a térdében.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Fülöp István

Románia: oda a Sepsi OSK hazai veretlensége

2018-10-07 19:18:18

Először kapott ki hazai pályán a Sepsi OSK labdarúgócsapata a román élvonal jelenlegi szezonjában, a medgyesi Gaz Metan vert helyzetből fordítva szerzett három pontot vasárnap délután Háromszéken. Prossert Dánielt ezúttal nem nevezte a mérkőzésre Eugen Neagoe, a székelyföldi csapat edzője, aki Fülöp István sérülése miatt már a 15. percben elvesztette egy húzóemberét, és ezzel együtt egyik cserelehetőségét.

román foci Sepsi OSK Gaz Metan Medias

Románia: nem bírt a Sepsivel a Dinamo Bukarestben

2018-09-28 22:22:06

Gól nélküli döntetlent játszott Bukarestben, a Dinamo ellen a Sepsi OSK a román labdarúgó-élvonalban egy sokáig eseménytelen, ám a végére felpörgő találkozón.

román bajnokság Sepsi OSK Románia Dinamo Bucuresti

Légiósok: Prosser megszerezte első gólját, továbbment a Sepsi

2018-09-25 21:14:24

Megszerezte első gólját a Sepsi OSK-ban Prosser Dániel. A Puskás Akadémiától kölcsönben szereplő támadó július óta először kapott játéklehetőséget, s ezt góllal hálálta meg a Poli Timisoara elleni Román Kupa-meccsen.

légiósok Sepsi OSK Románia Prosser Dániel

Románia: a legutolsó pillanatban egyenlített a Sepsi

2018-09-21 19:14:14

Nem bírt a sereghajtóval a Sepsi OSK a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának nyitó mérkőzésén, sőt a hazai vereséget is csak a 96. percben szerzett góllal kerülte el a székelyföldi együttes. A FC Voluntari kizárólag Malfleury gyatra helyzetkihasználása miatt szalasztotta el szezonbeli első sikerét. A hazai pályán idén először pontokat vesztő Sepsi OSK-ban Prosser Dániel ezúttal nem került be a mérkőzésre benevezett játékosok közé.

légiósok Sepsi OSK

Románia: a szezonban először nyert idegenben a Sepsi

2018-09-14 19:20:29

Türelmes játékkal és francia légiósainak góljaival szerezte meg első idegenbeli győzelmét a román élvonalban a Sepsi OSK labdarúgócsapata, amely ezzel pontszámban beérte az éllovas FCSB-t.