Koronavírus: László Csaba nem tudott hazautazni a családjához

Bár a román élvonalbeli Sepsi OSK novemberben menesztette László Csaba vezetőedzőt, a korábban a magyar válogatottnál is dolgozó tréner szerződése lejártáig a klub alkalmazásában marad. Az 56 esztendős szakember a koronavírus miatt az interneten keresztül tartja kapcsolatot Skóciában élő családjával.

koronavírus Sepsi OSK László Csaba

Sepsi: őszre be akarják fejezni, ilyen lesz az új stadion – FOTÓ

2020-03-09 17:48:53

Az ország egyik legmodernebb és legszebb stadionja épül Sepsiszentgyörgyön – írja a maszol.ro, beszámolván arról a hétfői sajtótájékoztatóról, amelyen a román labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Sepsi OSK épülő, új otthonának a látványterveit mutatta be Diószegi László, a klub elnöke és tulajdonosa, valamint Kertész Dávid alelnök.

Sepsi OSK Kertész Dávid Diószegi László

Liga 1: történelmi meccs, újabb Sepsi-döntetlennel

2020-03-08 19:36:28

A Sepsi OSK játszotta az első, járványveszély miatti zárt kapus mérkőzést a román élvonal történetében, a „megszokott” döntetlenjét hozva, ezúttal a Chindia Targoviste ellen.

Sepsi OSK Liga 1

Sepsi: történelmi tettet hajtott végre a bíró az elnök szerint

2020-03-05 17:18:30

A továbbjutás mellett annak is örülnek a Sepsi OSK-nál, hogy végre akadt egy román játékvezető, aki a magyarellenes szurkolói rigmusok hallatán félbe merte szakítani a mérkőzést.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Román Kupa Petrolul Ploiesti Leo Grozavu Diószegi László

Román Kupa: először jutott be az elődöntőbe a Sepsi

2020-03-04 19:00:01

Ha a bajnokságban nem is, a Román Kupában legjobb szezonját futja a Sepsi OSK labdarúgócsapata, amely a másodosztályú Petrolul idegenbeli legyőzésével történelme során először bejutott a sorozat elődöntőjébe.

Sepsi OSK Román Kupa

Sepsi: drónfelvételt tettek közzé az új stadion munkálatairól

2020-03-02 17:02:02

A Liga 1-ben szereplő Sepsiszentgyörgy labdarúgócsapata a hivatalos Facebook-oldalán közzétett egy drónfelvételt az új stadion építési munkálatairól.

stadionépítés Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Románia Liga 1

Liga 1: a rájátszást is döntetlennel kezdte a Sepsi

2020-02-28 19:36:50

A Liga 1 rájátszását is döntetlennel kezdte a román élvonal X-Menjének becézett Sepsi OSK, amely péntek délután hazai pályán nem bírt a négy hónapja nyeretlen Poli Iasi csapatával.

Sepsi OSK Románia Liga 1

Sepsi: jogi lépéseket tesz a klub a rágalmazókkal szemben

2020-02-25 09:20:22

Hivatalos közleményben reagált a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sepsi OSK a klubot ért vádaskodásokra.

bunda Sepsi OSK Liga 1

Liga 1: újabb iksz, a Sepsi 9.-ként zárta az alapszakaszt

2020-02-23 18:30:07

A 9. helyen zárta a román élvonal (Liga 1) alapszakaszát a Sepsi OSK, amely idénybeli 12. döntetlenjét játszotta vasárnap délután a felsőházi rájátszásra hajtó Astra Giurgiu otthonában.

Sepsi: kikaptak utolsó hazai meccsükön a szentgyörgyiek

2020-02-16 18:10:22

Elvesztette utolsó hazai mérkőzését a román élvonal alapszakaszában a Sepsi OSK: a székelyföldi labdarúgócsapatot vasárnap délután a Botosani győzte le, amely a korábbi három szentgyörgyi meccsét is megnyerte.

Sepsi OSK

Liga 1: győzött 100. élvonalbeli meccsén a Sepsi OSK

2020-02-09 16:26:38

Hajrában szerzett góllal nyerte meg századik román élvonalbeli mérkőzését a Sepsi OSK vasárnap délután a Politehnica Iasi ellen.

Sepsi OSK Poli Iasi Liga 1

Liga 1: iksszel kezdte a 2020-as évet a Sepsi OSK

2020-02-01 16:37:51

Hiába vezetett kétszer is Nagyszebenben, a 2020-as évet is pontosztozkodással kezdte a román bajnokságban az ősszel a legtöbb döntetlent játszó Sepsi OSK.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK

PAFC: testvére klubjához szerződött a romániai magyar támadó – hivatalos

2020-01-07 13:36:40

Fülöp Lóránd, a Puskás Akadémia román korosztályos válogatott labdarúgója a tavasszal kölcsönben a Sepsi OSK-ban szerepel – adta hírül az erdélyi klub.

magyar átigazolás Sepsi OSK Puskás Akadémia Fülöp Lóránd Fülöp István

Sepsi OSK: Újpestről érkezett az első téli igazolás

2020-01-06 11:40:16

A román élvonalban szereplő Sepsi OSK hivatalos Facebook-oldalán jelentette be első téli igazolását: két és fél évre szóló szerződést kötött a marosvásárhelyi születésű, legutóbb az Újpestben futballozó Kovács Lóránttal.

Újpest magyar átigazolás Sepsi OSK Kovács Lóránt

Liga 1: a Sepsi OSK győzelemmel zárta az évet

2019-12-22 18:13:22

Győzelemmel búcsúztatta az évet a Sepsi OSK a román élvonalban, miután hátrányból fordítva megverte a Chindia Targovistét.

Liga 1: a Sepsi először nyert a két bukaresti sztárcsapat egyikének otthonában

2019-12-13 21:45:19

Öt nap alatt másodszor futballozott ködben a Sepsi OSK a Liga 1-ben, de a Dinamo elleni bukaresti találkozót a korlátozott látási viszonyok között is végigjátszották. A Sepsi pedig ismét nyert, ráadásul az utolsó negyedórában hátrányból fordítva.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Sepsi Liga 1 Dinamo Bucuresti

Liga 1: 23 órán át tartó meccset nyert meg a Sepsi

2019-12-10 16:53:27

Huszonhárom órán át tartó mérkőzést nyert meg kedd délután a Sepsi OSK a román élvonalban: a hétfő este köd miatt félbeszakadt találkozó pótlásán a székelyföldi csapat bő húsz perc alatt rúgott négyet az Academica Clinceni kapujába.

Sepsiszentgyörgy Sepsi OSK Románia Liga 1 Academica Clinceni

Sepsi OSK: 16 perc után félbeszakadt a hétfői bajnoki

2019-12-09 18:24:51

A sűrű köd nyerte meg hétfő kora este a Sepsi OSK–Academica Clinceni román bajnoki mérkőzést, amelyet alig 16 percnyi játék után félbeszakított George Gaman játékvezető.

Liga 1: öt percen múlt a Sepsi pontszerzése a CFR ellen

2019-12-04 19:23:11

Négy perccel a lefújás előtt adta meg csupán magát a Sepsi OSK védelme Kolozsváron, a bajnok CFR otthonában, a román élvonal hétközi fordulójában.

Sepsi OSK Liga 1 CFR

Liga 1: több mint két hónap után ismét győzött a Sepsi

2019-11-30 19:36:54

Több mint két hónap után sikerült ismét mérkőzést nyernie szombaton a Sepsi OSK-nak a román élvonalban, a székelyföldiek az idény során másodszor is egygólos mérkőzésen verték meg az Universitatea Craiovát (1–0).