Találatok a Selim Bouadla címkére

Találatok száma: 33

Videó: buta kiállítás – Luijckx volt a Videoton Bouadlája

2015-08-06 14:21:19

Mint megírtuk, a  hazai 1–1 után idegenben 1–0-ra kikapott a magyar bajnok Videoton labdarúgócsapata a fehérorosz BATE Boriszovtól a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körének visszavágóján, így elbúcsúzott a sorozattól. A mérkőzés 59. percében Kees Luijckx egy teljesen fölösleges szabálytalanságot követően megkapta a második sárga lapját is – a 29 esztendős védő lemásolta Selim Bouadla 2014-ben, illetve Nikolov Balázs 2012-ben, szintén a BATE ellen elkövetett óriási butaságát.

videó szabálytalanság piros lap kiállítás Videoton Selim Bouadla

DVSC: a portugál élvonalban folytatja a távozó támadó

2015-06-19 16:52:10

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Tevától távozó Selim Bouadla a portugál élvonalbeli Académicában folytatja a pályafutását. A 26 esztendős játékos a hírek szerint két évre kötelezte el magát a coimbrai együtteshez.

magyar átigazolás Selim Bouadla Portugália Debrecen DVSC Académica

DVSC: a portugál élvonalba is hívják a távozó támadót

2015-06-15 14:13:08

A nyári felkészülést ma kezdő DVSC-Teva labdarúgócsapata már korábban bejelentette, hogy a lejáró szerződésű, francia-algériai Selim Bouadla távozik a klubtól. A Nemzeti Sport Online értesülései szerint a támadó jelen állás szerint nemcsak klubot, országot is vált.

magyar átigazolás Selim Bouadla DVSC

DVSC: négy év után elköszöntek Bouadlától

2015-06-04 10:15:26

A dvsc.hu tájékoztatása szerint távozik Debrecenből Selim Bouadla. A 27 éves francia középpályás szerződése június 30-án jár le, de a klub nem hosszabbít vele.

magyar igazolás Selim Bouadla DVSC

DVSC: Bouadla idénye véget ért, Sidibéé is?

2015-05-12 10:12:11

Hatalmas küzdelem zajlott a pályán a Debreceni VSC–Ferencváros bajnoki mérkőzésen, a találkozón több hazai játékos megsérült.

Selim Bouadla Ibrahima Sidibe Debrecen DVSC

Honvéd-Debrecen: két bombagólra két piros

2015-04-26 15:08:00

Souleymane Youla és Selim Boudla bombagólt szerzett, George Ikenne-King és Ludánszki Bence piros lapot kapott a Budapest Honvéd–Debreceni VSC találkozón a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén, amely így két értelemben is 1–1-re végződött.

közvetítés focibajnokság Soulaymane Youla Selim Bouadla NB I 25. forduló NB I

DVSC: ötből négy sérült jövő héten csatlakozhat a kerethez

2014-09-04 10:34:26

A DVSC-ben jelenleg öt játékos, Tisza Tibor, Selim Bouadla, Szakály Péter, Rene Mihelic és Mészáros Norbert bajlódik sérüléssel, de négyen jövő héten már csatlakozhatnak a kerethez.

Tisza Tibor Szakály Péter Selim Bouadla Rene Mihelic NB I Mészáros Norbert

DVSC: Tisza és Mihelic jól halad, Bouadlát még vizsgálják

2014-08-25 15:02:49

A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva a hivatalos honlapján közölte, hogy még mindig nem tudni, Selim Bouadla sérülése mennyire komoly.

Tisza Tibor Selim Bouadla Rene Mihelic Debrecen DVSC

Blog: hibázni futballistadolog - kifogások vereség esetére

2014-08-12 23:27:50

Újabb bejegyzéssel jelentkezett blogjában Szabados Gábor sportközgazdász. Mostani írásának témája Selim Bouadla és a vesztes labdarúgó-mérkőzések kifogásai.

labdarúgás blog Szabados Gábor Selim Bouadla Debreceni VSC BATE Boriszov

Hibázni futballistadolog

2014-08-13 11:08:54

Szerencsére az első döbbenet után a magyar sajtó gyorsan túl tudott lépni azon, hogy Selim Bouadla hibája volt-e a Debrecen kiesése a Bajnokok...

Szabados Gábor Horváth Ferenc blog Selim Bouadla Bajnokok Ligája antal Botond

NB I: Minden játékosomtól többet vártam! - Benczés

2014-08-09 23:13:08

Ha leesünk a lóról, egyből vissza kell ülni rá – ezzel is indokolta Kondás Elemér, a DVSC-Teva vezetőedzője a BATE elleni BL-selejtezőn kiállított Selim Bouadla kezdőcsapatba jelölését a Puskás Akadémia elleni, 2–0-ra megnyert mérkőzésen. A felcsútiak szakvezetője, Benczés Miklós minden játékosától többet várt.

Selim Bouadla Puskás Akadémia NB I 3. forduló NB I Kondás Elemér Debrecen

Videó: Már nem neheztelek Bouadlára - Szakály Péter

2014-08-08 16:46:06

A Debreceni VSC labdarúgója, Szakály Péter picit mérges volt a kiállított Selim Bouadlára a BATE elleni BL-selejtezőn, de most már nem neheztel rá. Megvédi, mert úgy gondolja, ő az a játékos, aki az utolsó leheletéig hajt a győzelemért, és már sokat tett a klubért. A Young Boysról – amellyel az El-selejtezőjének rájátszásában vív párharcot a Loki – Szakály elmondta, „nem mi vagyunk a párharc esélyesei, de két meccs alapján képesek vagyunk kivívni a továbbjutást”.

videó Young Boys Selim Bouadla NSO Tv Európa-liga Debrecen

BL: Bouadlát lepontozták, de Novakovics sem büszkélkedhet

2014-08-07 15:08:58

A Nemzeti Sport Online olvasói szerint az első félidőben kiállított Selim Bouadla nyújtotta a leggyengébb teljesítményt a DVSC-Teva BATE Boriszov ellen 3–1-re elveszített Bajnokok Ligája-selejtezője alkalmával, de Nenad Novakovicsról sem voltak jó véleménnyel szavazóink. A Loki kapusa a hazaiak második és harmadik góljánál is bizonytalanul mozdult ki a kapujából.

Selim Bouadla Nenad Novakovics L'Imam Seydi DVSC Bajnokok Ligája

Selim Bouadla: Minden az én hibám

2014-08-07 08:52:04

Minden az én hibám – véli Selim Bouadla, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-Teva francia játékosa, aki a BATE Boriszov elleni Bajnokok Ligája-selejtezőn nehéz helyzetbe hozta csapatát korai kiállításával.

Selim Bouadla DVSC Bajnokok Ligája BL-selejtező BL

Ostoba kiállítás, utolsó perces gól - a Loki régi hibái ütöttek vissza

2014-08-06 10:56:02

Korai, teljesen ostoba piros lap, gól a 90. perc után, amely döntően megváltoztatja a párharcot – a debreceni szurkolóknak sajnos az elmúlt évekre visszatekintve fájón ismerősök lehetnek a BATE–DVSC (3–1) BL-visszavágón történtek. Fejben dől el?

Selim Bouadla Kondás Elemér Debrecen DVSC-Teva DVSC-BATE DVSC

BL: Selim Bouadla nem gondolkodott - Kondás

2014-08-05 22:26:42

Mint ismert, a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a DVSC-Teva 3–1-es vereséget szenvedett Fehéroroszországban a BATE Boriszovtól, így elbúcsúzott a BL-től. Kondás Elemér a találkozó után elmondta, két percre voltak a debreceniek az álmaiktól.

Selim Bouadla Kondás Elemér Debrecen DVSC-Teva BATE Boriszov

10 debreceni hős és egy Bouadla - a 94. percben esett ki a Loki

2014-08-05 17:58:31

A Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a DVSC-Teva 3–1-es vereséget szenvedett Fehéroroszországban a BATE Boriszovtól, így elbúcsúzott a BL-től. Sovány vigasz, hogy az Európa-ligában folytathatja.