Serie A: már nem Iachini a Sassuolo vezetőedzője

A következő szezonban nem Giuseppe Iachini irányítja a Sassuolo labdarúgócsapatát.

Serie A Sassuolo Giuseppe Iachini

Serie A: az Intert ismét legyőzte mumusa, távolodik a BL

2018-05-12 22:20:12

Mumusa ismét kibabrált az Interrel: a Sassuolo 2–1-re győzött a San Siróban az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Inter

Serie A: a Crotone négyet vágva menekül a kiesés elől

2018-04-29 14:41:59

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában a Crotone kiütötte a Sassuolót. A kiesés elől menekülő gárda a legutóbbi öt meccsén tíz pontot szerzett – közte egy Juventus elleni iksszel.

Serie A Sassuolo Crotone

Serie A: a Sassuolo nagyszerű góllal győzte le a Fiorentinát

2018-04-21 19:58:03

Az olasz élvonalbeli bajnokság 34. fordulójában a Sassuolo Bryan Dabo 30. perces kiállítása után 60 percig emberelőnyben futballozva 1–0-ra legyőzte a Fiorentinát. A győztes gólt Matteo Politano szerezte az első félidő 41. percében – szép csavarással nyerte meg a mérkőzést csapatának.

Serie A Sassuolo Matteo Politano Fiorentina

Serie A: elképesztő iram és iksz a Milan–Napolin; Nagy Ádám betalált!

2018-04-15 16:13:10

Nem bírt egymással a Milan és a Napoli az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában. A BL-indulásért, illetve bajnoki címért harcoló csapatok összecsapásán igazán egyik fél sem lehet elégedett a döntetlennel. A Bologna 2–0-ra legyőzte a Veronát, a végeredményt a csereként beálló Nagy Ádám állította be.

légiósok Verona Serie A Sassuolo Napoli Nagy Ádám

Serie A: nagy lehetőséget szalasztott el a Milan

2018-04-08 22:18:30

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójában a Milan hazai pályán nem bírt (1–1) a Sassuolóval.

olasz foci Serie A Sassuolo Milan AC Milan

Serie A: a Napoli meglepetésre nem bírt a Sassuolóval

2018-03-31 18:09:31

A Napolitól meglepetésre csak 1–1-es döntetlenre futotta a Sassuolo otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Sampdoria Napoli Chievo

Serie A: udinei győzelmével lélegzethet jutott a Sassuolo

2018-03-17 19:58:13

A kiesés elől menekülő Sassuolo 2–1-re nyert az Udinese vendégeként az olasz Serie A 29. fordulójának szombati nyitó mérkőzésén.

Udinese Serie A Sassuolo

Serie A: a Sassuolo csak a pirosak számában tartotta a Lazio tempóját

2018-02-25 17:00:32

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójában a Lazio idegenben 3–0-ra legyőzte a Sassuolót.

Serie A Sassuolo Lazio

Serie A: sovány győzelemmel, de klubcsúcsot döntött a Nápoly

2018-02-18 16:49:50

A hazai csapatoké volt a vasárnap kora délután a Serie A 25. fordulójában: a Napoli, a Bologna és Benevento is nyert odahaza, egyaránt egygólos különbséggel.

Serie A Sassuolo SPAL Napoli Nagy Ádám Crotone

Serie A: hétgólnyit javult egy hét alatt a Sassuolo védelme

2018-02-11 14:28:22

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójának első vasárnapi meccsén a Sassuolo otthon gól nélküli döntetlent játszott a Cagliarival.

Serie A Sassuolo Cagliari

Serie A: a Milan, Napoli, Roma trió után a Sassuolo is kipipálva

2018-01-27 20:09:17

Az Atalanta három góllal legyőzte a Sassuolót idegenben a Serie A 22. fordulójának nyitó mérkőzésén, és feljött a tabella 7. helyére.

olasz foci Serie A Sassuolo Atalanta

Kína: az Evergrande csapatánál egyesülnek a Cannavaro fivérek

2017-12-29 07:46:36

Szombaton az AS Roma elleni hazai bajnokin búcsúzik el az aktív játéktól Paolo Cannavaro, a Sassuolo 36 éves védője, aki jövőre a kínai Kuangcsou Evergrande labdarúgócsapatánál bátyja, Fabio munkáját segíti majd.

olasz átigazolás olasz foci nemzetközi átigazolás kínai foci Sassuolo Paolo Cannavaro

Serie A: ismét kikapott az Inter, Hamsík megelőzte Maradonát

2017-12-23 15:25:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójának szombat délutáni mérkőzésein ötgólos találkozót nyert meg a Napoli, Marek Hamsík pedig megelőzte Diego Maradonát a klub házi góllövőlistáján. Az Inter az Udinese után a Sassuolótól is kikapott, a Benevento pedig majdnem megszerezte második pontját a bajnokságban.

olasz foci Torino Serie A Sassuolo Napoli Mauro Icardi

Serie A: Perisic-tripla, 5–0 – két év után élen az Inter

2017-12-03 16:25:12

Az Internazionale odahaza 5–0-ra megverte a Chievót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.

olasz foci légiósok Serie A Sassuolo Nagy Ádám Ivan Perisic

Olasz Kupa: az utolsó percben lőtt góllal nyert a Sassuolo

2017-11-29 16:57:28

A labdarúgó Olasz Kupa 4. fordulójában a legjobb 16 közé jutásért vívott mai első mérkőzésen az élvonalbeli Sassuolo alaposan megküzdött a másodosztályú Bari ellen a továbbjutásért. Már mindenki elkönyvelte, hogy 1–1-gyel ér véget a rendes játékidő, és jön a hosszabbítás, amikor a 93. percben Matteo Politano szöglet után óriási bombagólt ragasztott a Bari kapujába, a legjobb tizenhat közé lőve csapatát, amely az Atalantával találkozik majd.

Sassuolo Olasz Kupa Bari

Serie A: nem csak a Milan menesztette az edzőjét hétfőn

2017-11-27 13:26:24

Menesztette Cristian Bucchi vezetőedzőt az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában (Serie A) szereplő Sassuolo.

edzőváltás Serie A Sassuolo

Serie A: a Milan győzött, Montella levegőhöz jutott

2017-11-05 22:43:00

A Milan labdarúgócsapata 2–0-ra győzött a Sassuolo vendégeként Reggio Emiliában a Serie A 12. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Milan

Serie A: Nagy Ádám nélkül nyert idegenben a Bologna

2017-09-24 20:09:11

Nagy Ádám ezúttal is kispados volt a Bolognában, amely idegenben 1–0-ra legyőzte a Sassuolót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 6. fordulójában.

Serie A Sassuolo Nagy Ádám Bologna

Serie A: Dybala három pazar gólt lőtt a 100. meccsén – videó

2017-09-17 12:59:44

A címvédő Juventus a triplázó Paulo Dybala vezérletével 3–1-es győzelmet aratott a Sassuolo vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) negyedik fordulójában.